85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+12
AşksınHaticem
emila
olasılıksız kısss
melek hatice
yeterki_gül
Света(Isik)
haticee_
Hatice'm
-YeLiZ-
~aksamguzelı~
H.SeNDiL
zeynep
16 posters

85. bölüm yorumları

AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Empty Geri: 85. bölüm yorumları

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Nis. 02, 2010 6:14 pm

ya elif şu gerebe modumuz panada online şuna özelden sorsana niye teşekkür edimiyoruz What a Face sana cevap verir Mad
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Nis. 02, 2010 6:14 pm

lütfen herkese teşekkür etmek istiyorum tık yok Sad
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Cuma Nis. 02, 2010 6:32 pm

bu senoryo neyin senoryosu kızlar biliyor musunuz??

ebru'yu nasıl yakışıklının kollarına atarızın senoryosu dediydi dersiniz.herkes bir kaç şuursuz dışında dizifilmde özellikle yorumları okudum herkes polattan nefret ediyor.ebru şu saatten sonra sıgınacak bir liman arasa (arkadaşça) herkes eyvallah der.abii birçok kişi ebru gladyoya yardıım etsin polat haketti diye inliyor.

ama dün akşam neyi anladım biliyor musunuz??polat ebruya köpek gibi aşık.ama ebrunun peşinden koşması hoşuna gidiyor,ama ebru ilk defa bu denli açık konuşu bitti dedi,ebrunun inadını da biliyor akşamdan sabaha köpek gibi pişman oldu.bir de yakışıklı bir yaklaşsın ebruya köpek gibi kapısında ulumazsa bende insan degilim.

valla benim çok hoşuma gitti neden derseniz,çünkü hem polatın hem de yakışıklının ebruya ne kadar deger verdiğini gördüm dün akşam.

dikkat etttiyseniz yakışıklı bıraktı polatı izlemeyi resmen ebruyu izledi ya.hel ebru yakalayınca polatı resmen zevkten dört köşe oldu.

bir de şu gaye faresi sanırım adda 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 522234 gitti.gladyo sorguladıgı adamı sag çıkarmaz.bir de kız öttüyse polat zaten gözüne göstermez. gıcık nasıl sırıttı yakışıklıya üleennn yakışıklı benim ay pardon ebru'nun.yakarın ülennnn.
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 02, 2010 6:37 pm

zeynep demiş ki:bu senoryo neyin senoryosu kızlar biliyor musunuz??

ebru'yu nasıl yakışıklının kollarına atarızın senoryosu dediydi dersiniz.herkes bir kaç şuursuz dışında dizifilmde özellikle yorumları okudum herkes polattan nefret ediyor.ebru şu saatten sonra sıgınacak bir liman arasa (arkadaşça) herkes eyvallah der.abii birçok kişi ebru gladyoya yardıım etsin polat haketti diye inliyor.

ama dün akşam neyi anladım biliyor musunuz??polat ebruya köpek gibi aşık.ama ebrunun peşinden koşması hoşuna gidiyor,ama ebru ilk defa bu denli açık konuşu bitti dedi,ebrunun inadını da biliyor akşamdan sabaha köpek gibi pişman oldu.bir de yakışıklı bir yaklaşsın ebruya köpek gibi kapısında ulumazsa bende insan degilim.

valla benim çok hoşuma gitti neden derseniz,çünkü hem polatın hem de yakışıklının ebruya ne kadar deger verdiğini gördüm dün akşam.

dikkat etttiyseniz yakışıklı bıraktı polatı izlemeyi resmen ebruyu izledi ya.hel ebru yakalayınca polatı resmen zevkten dört köşe oldu.

bir de şu gaye faresi sanırım adda 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 522234 gitti.gladyo sorguladıgı adamı sag çıkarmaz.bir de kız öttüyse polat zaten gözüne göstermez. gıcık nasıl sırıttı yakışıklıya üleennn yakışıklı benim ay pardon ebru'nun.yakarın ülennnn.
    ya ne geniş bişey bu fare herhalde çok kazak kemirdi!!ona buna gülümsüyo yakışşıklıdaaa valla az değil hani bi ebruya bi polata bakmalar fln bide pff da herkes salak gibi ebru söledi arona diyor!!!!!sizin fareniz söledi haberiniz yok!!!! 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 830728
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 02, 2010 6:44 pm

zeynep sohbet sayfası açarmısın!!!
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Nis. 02, 2010 6:46 pm

yaaa birde ebrunun polata dediklerini yapmazsam ne yapacaksın abdülheye beni mi vurdurtacaksın dediği bölümmm çokk güzeldii polattt öyle bir baktıkiiii ohhh dedim ebru güzel laf yapıştırdı orda
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 02, 2010 6:47 pm

yeterki_gül demiş ki:yaaa birde ebrunun polata dediklerini yapmazsam ne yapacaksın abdülheye beni mi vurdurtacaksın dediği bölümmm çokk güzeldii polattt öyle bir baktıkiiii ohhh dedim ebru güzel laf yapıştırdı orda
    dişlendi ebrumuz iyice daha kendini ezdirmezzz o oduna!!!!!
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Nis. 02, 2010 6:49 pm

ezdirmesin zatennnn artık gördü polatın ne olduğunu..
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 02, 2010 6:52 pm

yeterki_gül demiş ki:ezdirmesin zatennnn artık gördü polatın ne olduğunu..
    varya ebru o kadar pasif bi karekter olmadı yani hiçbi zaman sadece o hödüğün karısı olmadı olayların içinde oldu!!!bu bölüm neden durduk yere aronun karısından kızından bahsedildi!!!!!!çok açık aslında ebruyu ihttiyarlardan yaparlarsa biliyoduk dicektik ama bunun öncesinde ebrunn istanbul olacağını hiç düşünmemiştik!!!!!!!
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Nis. 02, 2010 6:55 pm

kesin haftayada ara verirler iyice sinir etmek için ama gorecek hoduk
    onunla fare gibi oynayacak ebrum
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 02, 2010 6:58 pm

ebrù_Dùrù03 demiş ki:kesin haftayada ara verirler iyice sinir etmek için ama gorecek hoduk
    onunla fare gibi oynayacak ebrum
    sus kız ağzını hayra aç ne arası!!!!!!!!!!!
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Nis. 02, 2010 6:58 pm

bence ara vermeleri iyi olurrr insanların siniri yatışır biraz yoksa bu hafta hiç reyting alamaz bence izlenmez...
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Nis. 02, 2010 6:59 pm

ben bayan pozitif ti yaa artik yok bacim negatif olacam sinirden kudurtacak bu hoduk beniii scratch
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Nis. 02, 2010 6:59 pm

ya ebru hıçkıra hıçkıra ben insan degilmiyim bana acımıyo musun,gibisinden bişiler dediya o kütük insan olsa sevmiyo bile olsa gider sıkı sıkı sarılırdı.ki köpek gibi seviyo...ama önce insan gibi sevmeyi ögrenmesi lazım sanırım.

ya ebru'nun istanbul olmasına hesap tutmuyo ama keşke süperrrrrr olur.ama diyelim ki istanbul niye polata yem etsin kızını 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 921973
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Nis. 02, 2010 7:01 pm

bence de istanbuldan gitsin ankaraya falan azcik kaçsinda hoduk kovalasin
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Nis. 02, 2010 7:04 pm

keşke istanbulsa ne güzel olurrr Laughing Laughing Laughing
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 02, 2010 7:04 pm

zeynep demiş ki:ya ebru hıçkıra hıçkıra ben insan degilmiyim bana acımıyo musun,gibisinden bişiler dediya o kütük insan olsa sevmiyo bile olsa gider sıkı sıkı sarılırdı.ki köpek gibi seviyo...ama önce insan gibi sevmeyi ögrenmesi lazım sanırım.

ya ebru'nun istanbul olmasına hesap tutmuyo ama keşke süperrrrrr olur.ama diyelim ki istanbul niye polata yem etsin kızını 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 921973
    ya zeynebim bizimkide bi umut işte ebruyu neresinden tutarsak bu hödüğü cezalandırmış oluruz diye!!!!!ama bu hödük mödükte cidden seviyo bu kızı gözü hep ebruyu aradı içi sizladı seni sevmiyorumderken hatta ondan sonra belki kurtarma bahanesiyle artık seni sevmiyorum dedi köpek gibi pişman olcak bu adam ne demişler içinde bi imkansız bi ayrılık olmazsa ben buna nniye aşk diyeyim demi!!!!!!!!!!!!! 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 830728 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 830728 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 830728 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 184350 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 932294
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 02, 2010 7:05 pm

ebrù_Dùrù03 demiş ki:bence de istanbuldan gitsin ankaraya falan azcik kaçsinda hoduk kovalasin
    cnm o istanbul o istanbul değil aronun kızının adı istanbulya bizde ebru istanbulsa diyoruz... 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Nis. 02, 2010 7:07 pm

heeee o istanbul mu ???
    allah caninizi almaya bende diyom bunlarin cumlelerinde bir hata var Surprised Surprised Surprised
    ama evet yine de o istanbul osun ya$lari tutuyomu hani tarih soylemi$ti aron ?? Laughing
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Nis. 02, 2010 7:10 pm

bunu dizifilm sitesinde sondakika nikli bir arkadaş yazmış.

ne izledik biz.. bu dizi ne anlatır..?! hem ökküz çok gördükte polat gibisini inanın görmüş değilim.. olacak gibi değil.. yani pes.. bakın nutkum tutuldu mesaj bile yazamıyorum..

gerçi uzun bir mesaj yazdık hamaset ile.. threat is closed we are sorry yazısını okyunca nefrim döndü o ayrı mevzu.. zaten dizi ve senaryo ekibine kızgın ve rezil bir bölüm ardından mesaj yazarken görülen şey reva mı dedim.. we are sorry the threat is closed..hay ben.. neyse..

bu dizinin ikinci olması bile bir başarıdır.. gerçi aşkı memnun adında ki diğer bir rezilliğin özetinin bile ikincilik koltuguna oturması yakındır..devam edin çoçuklar..

ulan dizide bir kurgu var mı.. yürrü git ökküz altında buzağı ara şansınız daha yüksek.. polatın altında yani.. peki bu nasıl plan?' ne planı hemşerim, dangalıklık dizi boyu.. birde yarım akılla feller lavuğuna bizim ki rajon kesiyor..

ulen kime güveniyorsun sen ya.. ekibin mi var.. örgütün mü var.. birde diyor ki ebru ya ortada yuva mı kaldı.. fasso kahramanım benim ortada örgüt mü bıraktın ekib mi bıraktın ele veriyon talkımı kendi yutuyon salkımı.. bu arada el dedim..Vallah ebrunun polat için bir yabancıdan farkı yok hatta gaye hanıma şakadan oyundan yaptıgını ebruya yapmış değil.. bu denli hamile bir kadını kullanacak kadar ökküz.. oldukçada pişkin efendiler.. ortada yuva mı bıraktın.. tövbe yarabbim ya.. ulan kesin bu adam senaryo ekibinide kullanıyor ha..kesin (: başka böylesi zevzekliğin izahatı yok..

dizide kurgu zeka meka hak getire..ekib iyice dağıtmış.. keltoş fellerim anca dikizlerim nasıl buldu abdülheyi... bu senaryo ekibi şimdi ebruyu gladiocu yapmasın.. ulan sakın ebru ötmesin.. bu senarist tayfası öttürür.. yahu azizim elifi Allah kurtarmış ya... düşünüyorum böylesi bir mal adama bu fedakarlıgı ve saflıgı başka kim yapar?! cevap yok.. bir yapan vardı kadın cağız dillere destan şekilde.... öldü tabi.. gerçi o bile ebru kadar yapamamıştı..birde bana niye güvenmiyorsun diye sormaz mı.. pişkinlik azizim pişkinlik.. yani utanmadan gayeyi birde kucağına alsaydı bari...tövbe yarabbim ya.. bana neden güvenmiyorsun.. hemşerim, senin dava adamın senin yanından gitmiş ebrunun suçu ne.?! bir kadın seni o halde görecek bir de ne düşünecek.. kocamın bir bildiği vardır canim....

şimdi bir plan yaptın uzunca yatan bir takoz için bütün ekibi dahası yuvanı adamlarını kaybettin ?! ne şimdi bu başarı mı?1 bir mal için değer mi.. yahu gebertende yokki şu adamı.. dizide tat kalmadı gerçi öldü bir daha dirildi.... düzelen birtek şey muzikler..şükür..

cahite soruyor sen sevdin mi özlüyormusun arka fonda gizli aşk melodisi.. elifli sahnelerin vazgeçilmez muziği..ulan bari bir kaç frame öyle sahneler gelsin.. nerde.... hakkını verelim cahit gibi 3 tane adam olsun yeter.. bu ne ya iyice çivisi çıktı işin..!!

the threat is closed we are sorry yazısı beni iyi çarpmış..... o sinirle dökülen bunlar..!!!

pana filimden senaryo kitabı.. öncelikle ekibin okuması dileğiyle diyorum...

bu da leylacı nikli bir arkadaştan,

bu diziyi izlemem Izleyenide Sevmem(tabi ailemden sevmem sizle alakasi yok85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Img-yes)abim ve esimle cok kabva ettim ,sirf bu diziye bakiyorlar diye85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_whistling

Dun aksamki faciadan sonra yazmaya kara verdim, cunku artik iki haftadir duydukalrim(gormeyim ve duymayayim diye diger odaya gecsemde malum ses geliyor85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_whistling)beni dehsette dusurdu''Devlet benim''85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Img-swoon385. bölüm yorumları - Sayfa 5 86532385. bölüm yorumları - Sayfa 5 Mad7285. bölüm yorumları - Sayfa 5 Sad014385. bölüm yorumları - Sayfa 5 Img-fear2 ve daha ne varsa malum karaktere atmak isterim..

''ben bilmem Beyim bilir, beni gordugumu degil kocamin soyledigine inanirim''demeyen Ebru(dun gece icin konusuyorum, cunku izlemiyorum..ya kocak dolu sevgiller..

bir alkisda seri katil Mematiye, sirf malum karaktere biraz da olsa rest cekti diye85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Img-pipe1

''devlet benim''85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Img-banned

Ebruya kole muamelesi yapan''benim eski karim benim disimda baska
    kiseyle olamaz''diyen karaktere domatesler gelsin85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Fighting29

sen kimsim?
    ''devlet benim''85. bölüm yorumları - Sayfa 5 Img-fear2

özellikle bu yazılrı aldım yorum yazmayan insanlar bile oturup bu konu hakkında yorum yapmış,bide ikiside komik 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Nis. 02, 2010 7:15 pm

Zeynepcim PanaFilme mail olarak at bunlari. Bakin diziyi aslinda izlemeyen kisiler dun izlemiste ne yazmis diye. Sadece olan seyirsinizi degil, olamayan ve belki adam gibi senaryo yazsaniz yeni seyirsciniz olabilecek olan kisileri bile kaybettiniz Ebru Alemdari bu sekilde asagiliyarak Idea

Benmi gondersem kiz. Yok ya hic gondermeyelim vazgectim, simdi iyi birsey yazacaklari varsada yazmazlar...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Nis. 02, 2010 7:17 pm

ebrù_Dùrù03 demiş ki:heeee o istanbul mu ???
    allah caninizi almaya bende diyom bunlarin cumlelerinde bir hata var 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354
    ama evet yine de o istanbul osun ya$lari tutuyomu hani tarih soylemi$ti aron ?? 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 830728

85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 894354

kızım biz ne diyoz sen ne diyon??

98'de dedi yaş tutmuyo.ama onun altından bir çapanoglu çıkacak aronun var çok büyük bir karın agrısı geçmişten.anam bu bide ebrunun bebegini alıp ona babalık yapacam felan olmasın.alırsa da ebruyu da alsın yanında eşantiyon 85. bölüm yorumları - Sayfa 5 109504 ama inciye yazlıyo.
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Nis. 02, 2010 7:18 pm

dün kü sahneden sonra artık ebru için polat bitmiştir tabi bizim için de ondan nefret ediyoruö
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 02, 2010 7:18 pm

şu birinciye bittim ele verir talkımı kendi yutar salkımı bu dengesiz herif mematinin peşinde koştuğu kadar ebrunun peşinde koşsaydı şimdiye ne abdül vurulmuş olcaktı nede bu dizinin çivisi çıkçaktı arkadaşları tebrik ediyorum süper!!!!!!!!!!
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 02, 2010 7:19 pm

zeynep gözünü seviyim sohbet sayfası aç.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 5:10 pm