Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+19
Gamzelim
sena
melike05
-YeLiZ-
derebag
haticee_
y.gülü
Gizli Özne
melek hatice
~aksamguzelı~
Света(Isik)
Kadir Kavri
Hatice'm
H.SeNDiL
emila
q:)ßr@
AşksınHaticem
yeterki_gül
zeynep
23 posters

Eylül de Dügün Var

Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 Empty Geri: Eylül de Dügün Var

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Mayıs 16, 2010 7:52 pm

Arkadaşlar Pana Bugüne Kadar Yalanladıkları Hep Doğru Çıktı O Yüzden Yalanlama Bekliyorum...
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Mayıs 16, 2010 7:55 pm

Kadir Kavri demiş ki:Arkadaşlar Pana Bugüne Kadar Yalanladıkları Hep Doğru Çıktı O Yüzden Yalanlama Bekliyorum...

kadir abi doğru olsundaa isterlerseee yalanlama haberini gözümüzün içinee soksunlar....
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Mayıs 16, 2010 7:57 pm

necati sasmaz belkide ikl defa bukadar uzun,guzurlu,guzel,basindan uzak bir iliski yasiyer....
    ve eminimki nacatinin annesi haticeye cok seviyerdu.....

eminimki necati cok mutlu etmistir ailesi bu haberler.....
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Mayıs 16, 2010 7:58 pm

hatice abla ile necati abi ne zamandır sevgililer ben tam bilmiyorumm..ama necati abinin en uzun ilişkisi bu değil sanırım çünkü yasemin öztürkle 3.5 yıl çıkmış...
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 7:59 pm

Allah'ım bunların düğün tarihi kesin ya şimdi.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 33132
    acaba necoo (pardon enişte... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 ) haticeme nasıl evlenme teklifi yaptı... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 932294 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 932294 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 932294
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Paz Mayıs 16, 2010 7:59 pm

aklıma takılan bir konu var bunu dillendirdilerse neden trt'den başka biryerde haberi çıkmadı.ama bir taraftandan da trt gibi saygın bir kuruluş neden aptal bir dedikodu yaysın.yüksel'de demişti evlilik görünüyor diye.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:00 pm

haber doğruysa ben necati şaşmaz fanı olurum herkes bunu böyle bilsin Surprised Surprised Surprised Haticemi başının tacı yapanı ben başımın üzerinde gezdiririm Idea hadi necati abi yap şu gariban takımına bir kıyak Surprised Surprised Surprised tüm sene hatice ablayı 1.5 dk izledik bazı bölümlerde ses çıkarmadık şimdi bu sabrımıza bir mükafat ver Mad Mad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Mayıs 16, 2010 8:00 pm

yaseminle onlar sevgili olmadilar.....
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ Paz Mayıs 16, 2010 8:01 pm

zeynep demiş ki:aklıma takılan bir konu var bunu dillendirdilerse neden trt'den başka biryerde haberi çıkmadı.ama bir taraftandan da trt gibi saygın bir kuruluş neden aptal bir dedikodu yaysın.yüksel'de demişti evlilik görünüyor diye.
    bencede aslında belki de herkes inansın diye trt de yayınladılar öyleya bizden kaçmaz hatice şendil diziden ayrıldı bile dedi bence herkese evleniyoruz diye duyurmaya başladılar cyclops
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Mayıs 16, 2010 8:01 pm

£bru~Polæt demiş ki:Allah'ım bunların düğün tarihi kesin ya şimdi.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 33132
    acaba necoo (pardon enişte... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 ) haticeme nasıl evlenme teklifi yaptı... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 932294 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 932294 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 932294

haticee ben bu zamana kadar hiçç aşık olmadım amaa sen bir başkasın sanırımm sana aşık oldumm aşkın tanımını sende öğrendimm bana bu kadar güzell duygular yaşatmışş olduğun için sana çokk teşekkür ediyorum benimle evlenir misin??? Surprised

böylee mi yapmıştırr yoksa daha mı güzel yapmıştırr???
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Mayıs 16, 2010 8:02 pm

Dilek Abla İle Konuştum O'da Söyledi Aynısı Bana...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Mayıs 16, 2010 8:02 pm

yeterki_gül demiş ki:
    £bru~Polæt demiş ki:Allah'ım bunların düğün tarihi kesin ya şimdi.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 33132

haticee ben bu zamana kadar hiçç aşık olmadım amaa sen bir başkasın sanırımm sana aşık oldumm aşkın tanımını sende öğrendimm bana bu kadar güzell duygular yaşatmışş olduğun için sana çokk teşekkür ediyorum benimle evlenir misin??? Surprised

böylee mi yapmıştırr yoksa daha mı güzel yapmıştırr???

dusunsenize sette gerkesin onunde yapmistir teklifi....
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 8:02 pm

zeynep demiş ki:aklıma takılan bir konu var bunu dillendirdilerse neden trt'den başka biryerde haberi çıkmadı.ama bir taraftandan da trt gibi saygın bir kuruluş neden aptal bir dedikodu yaysın.yüksel'de demişti evlilik görünüyor diye.
    ben zaten,posta , bizden kaçmaz fln gibi şeyler duysam azcık tereddüt ederdim hemen havaya girmezdimde trt olunca bende orda bir duralım dedim yani.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 111322 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 111322 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 111322
    yükselde hem necatiyi çok seviyo hemde vadi hastası ve vadi ekibi öyle kolay kolay her programa gitmezken 3 kere gittiler medyatiğe yani o adamda biliyooo bişeyler.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728
    benimde şevval gibi ve de herkes gibi bu haberin doğruluğuna ihtiyacım var... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192
    zaten sabahtan beri ankaralı namik havasındayım.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354
    bi de gelinlik modeli bakıp içlerinde haticeyi hayal etmekten nevrim döndü... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:04 pm

trt dün gece 23.10 başlayan magazin programında bu haberi verdi...belki diğerleri daha uyanamamıştır Surprised bazılarıda geçen hafta ayrılıyor dedi şimdi evleniyor nasıl desin Surprised kendi kendilerini rezil etmek istememişlerdir Surprised yada herkes pazartesi panadan bir açıklama bekliyor cyclops Ama neden trt ve çok mantıklı cümleler ve çok düzeyli bir haber veeeeeee sanki pana bunu trtye bildirmiş cyclops inşallah doğrudur clown
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:08 pm

£bru~Polæt demiş ki:
    ben zaten,posta , bizden kaçmaz fln gibi şeyler duysam azcık tereddüt ederdim hemen havaya girmezdimde trt olunca bende orda bir duralım dedim yani.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 111322 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 111322 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 111322
    yükselde hem necatiyi çok seviyo hemde vadi hastası ve vadi ekibi öyle kolay kolay her programa gitmezken 3 kere gittiler medyatiğe yani o adamda biliyooo bişeyler.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728
    benimde şevval gibi ve de herkes gibi bu haberin doğruluğuna ihtiyacım var... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192
    zaten sabahtan beri ankaralı namik havasındayım.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354
    bi de gelinlik modeli bakıp içlerinde haticeyi hayal etmekten nevrim döndü... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354

demi kuzum gelinlik seçecez daha Laughing Laughing Laughing birde nerde olacak düğün Laughing kınada haticemizin ellerine kına yakacaklar oy oy necooooooooooo kurbanın olayım yalan deme bu habere Crying or Very sad Surprised Surprised ciddi ciddi içimdeki kelebekleri yarın öldürmezse pana ben melek olur uçarım bu mutlulukla Surprised İHTİYACIM VARRRRRRR BU HABERE İNANMAYA Sad Surprised Surprised

En son Hatice&Necati tarafından Paz Mayıs 16, 2010 8:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Mayıs 16, 2010 8:08 pm

£bru~Polæt demiş ki:
    aynen trt diyence i$ ciddile$ti Mad insallah hayirlisi yuksel de sinyal vermi$ti tongue ben yalanlamayi ve 93.bolumu bekliyorum ba$kada bi$ey demiyorum ... clown Not ankarali namik modundaki bi sen degilsin $eymo$ Laughing Laughing
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Mayıs 16, 2010 8:08 pm

Dilek Abla İle Konuştum O'da Söyledi Aynısı Bana...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:09 pm

Kadir Kavri demiş ki:Dilek Abla İle Konuştum O'da Söyledi Aynısı Bana...
    dilek ne dedi What a Face
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ Paz Mayıs 16, 2010 8:10 pm

necati şaşmaz fanda yıkılıyo arkadaşlar bu haber kesin doğru Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Paz Mayıs 16, 2010 8:10 pm

Hatice&Necati demiş ki:
    trt dün gece 23.10 başlayan magazin programında bu haberi verdi...belki diğerleri daha uyanamamıştır Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 bazılarıda geçen hafta ayrılıyor dedi şimdi evleniyor nasıl desin Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 kendi kendilerini rezil etmek istememişlerdir Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 yada herkes pazartesi panadan bir açıklama bekliyor Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 52201 Ama neden trt ve çok mantıklı cümleler ve çok düzeyli bir haber veeeeeee sanki pana bunu trtye bildirmiş Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 52201 inşallah doğrudur Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 932294

sen gördün mü haberi kuma??dün akşam verildiyse uyanmamışlardır daha dogru.ama pana bunu yaymazdı ne diye böyle yaptı??bu haber üzerinden dizinin reklamını mı yapmaya çalışıyorlar acaba?
    tanrımm, kızlar uçmuşunuz ya Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 415557 bir bana etki yapmadı.ayrılsınlar istiyorum hala Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354

kadir dilek ne dedi ki sana??
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 8:10 pm

Hatice&Necati demiş ki: demi kuzum gelinlik seçecez daha Laughing Laughing Laughing birde nerde olacak düğün Laughing kınada haticemizin ellerine kına yakacaklar oy oy necooooooooooo kurbanın olayım yalan deme bu habere Crying or Very sad Surprised Surprised ciddi ciddi içimdeki kelebekleri yarın öldürmezse bana ben melek olur uçarım bu mutlulukla Surprised İHTİYACIM VARRRRRRR BU HABERE İNANMAYA Sad Surprised Surprised
    yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar aşlı aşlı memlekete kız vermesinler.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192
    neco elazığlı demi.... elazığlılar pek şeker olur meleğim elezığa gelin gidiyor.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354
    ya demet akalının düğünü ve kınası kadar ayrıntılı haber yapar mı bu medya... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 ben doyasıya herşeyi görmek istiyorum.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728
    Allah'ım bilsem başta raciye tekmeyi koymazdım şimdi canlı canlı düğünde olur sizide onur konuğum yapardım... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Mayıs 16, 2010 8:13 pm

£bru~Polæt demiş ki:
    Hatice&Necati demiş ki: demi kuzum gelinlik seçecez daha Laughing Laughing Laughing birde nerde olacak düğün Laughing kınada haticemizin ellerine kına yakacaklar oy oy necooooooooooo kurbanın olayım yalan deme bu habere Crying or Very sad Surprised Surprised ciddi ciddi içimdeki kelebekleri yarın öldürmezse bana ben melek olur uçarım bu mutlulukla Surprised İHTİYACIM VARRRRRRR BU HABERE İNANMAYA Sad Surprised Surprised
    yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar aşlı aşlı memlekete kız vermesinler.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192
    neco elazığlı demi.... elazığlılar pek şeker olur meleğim elezığa gelin gidiyor.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354
    ya demet akalının düğünü ve kınası kadar ayrıntılı haber yapar mı bu medya... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 ben doyasıya herşeyi görmek istiyorum.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728
    Allah'ım bilsem başta raciye tekmeyi koymazdım şimdi canlı canlı düğünde olur sizide onur konuğum yapardım... Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 830728 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192
    gorumce olup kinayi bile yakardin da neyse gitti Surprised Surprised Surprised Surprised

Haticem gelinlik + Neco eni$tem ve damatligi offf hayali bile muthi$ beeee
    pana nolur bize dogru de veya bi$ey deme Surprised Laughing Laughing Crying or Very sad What a Face
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Mayıs 16, 2010 8:14 pm

Hatice&Necati demiş ki:
    dilek ne dedi What a Face

Dün Arkadaşıyla Konuşmuş O'da Söylemiş...
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ Paz Mayıs 16, 2010 8:17 pm

Necati Şaşmaz fan sitesine girdim orda basından haberler kısmına Necati ŞAŞMAZ-Hatice ŞENDİL Evleniyor diye bir link açılmış ama haberin kesinliği belirlenmeden yorum yapmayınız diye bir uyarı koymuşlar millet sohbet kısmında coşmuş
    aynı bizim gibi Surprised Surprised Surprised
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Paz Mayıs 16, 2010 8:22 pm

kbra demiş ki:Necati Şaşmaz fan sitesine girdim orda basından haberler kısmına Necati ŞAŞMAZ-Hatice ŞENDİL Evleniyor diye bir link açılmış ama haberin kesinliği belirlenmeden yorum yapmayınız diye bir uyarı koymuşlar millet sohbet kısmında coşmuş
    aynı bizim gibi Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 894354

ayyy yazık onlara dumur olmuşlardır.
    çok fena oluyor bu ünlü erkeklerin aşık fanları evlerden ırak,o ardanın sevgilisi varya sinem kobal yazık ben kıza çok acıyom Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 898192 ama neco biraz daha beklese harbi tohuma kaçacak,40 oldu ya.

kırkından sonra saza başlayan kıyamette çalarmış Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 Suspect Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 853603 Eylül de Dügün Var - Sayfa 2 223241

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:32 am