Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+19
Gamzelim
sena
melike05
-YeLiZ-
derebag
haticee_
y.gülü
Gizli Özne
melek hatice
~aksamguzelı~
Света(Isik)
Kadir Kavri
Hatice'm
H.SeNDiL
emila
q:)ßr@
AşksınHaticem
yeterki_gül
zeynep
23 posters

Eylül de Dügün Var

AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 Empty Geri: Eylül de Dügün Var

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:24 pm

zeynep demiş ki:
    Hatice&Necati demiş ki:
    zeynep demiş ki:aklıma takılan bir konu var bunu dillendirdilerse neden trt'den başka biryerde haberi çıkmadı.ama bir taraftandan da trt gibi saygın bir kuruluş neden aptal bir dedikodu yaysın.yüksel'de demişti evlilik görünüyor diye.
    trt dün gece 23.10 başlayan magazin programında bu haberi verdi...belki diğerleri daha uyanamamıştır Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 bazılarıda geçen hafta ayrılıyor dedi şimdi evleniyor nasıl desin Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 kendi kendilerini rezil etmek istememişlerdir Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 yada herkes pazartesi panadan bir açıklama bekliyor Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 52201 Ama neden trt ve çok mantıklı cümleler ve çok düzeyli bir haber veeeeeee sanki pana bunu trtye bildirmiş Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 52201 inşallah doğrudur Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 932294

sen gördün mü haberi kuma??dün akşam verildiyse uyanmamışlardır daha dogru.ama pana bunu yaymazdı ne diye böyle yaptı??bu haber üzerinden dizinin reklamını mı yapmaya çalışıyorlar acaba?
    tanrımm, kızlar uçmuşunuz ya Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 415557 bir bana etki yapmadı.ayrılsınlar istiyorum hala Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354

kadir dilek ne dedi ki sana??

kumacım ben izlemedim ama baktım df ye tüyo nezaman verilmiş 23.35 ...hemen küçük çaplı araştırma yaptım veeeeeee trt magazin 23.10 başlıyorrrrrr yani bunu yazan biryerlerinden uydurmamış direk magazinde görmüş yazmış...ve söyleyen kişinin tüyolarıda tuttu hep bakınız 1 aylık bebek
    ya tabiki pana bunu vermez ama içeriden biri duyp sızdırmış olamaz mı zaten hep öyle oluyor ve çok komik ayrılmış görünen çifti haber barıştırmıyor direk nikah tarihi vermiş evlendiriyor işte bu durum haberin gerçekliğini arttırıyor çünkü çakma haber olsa barıştılar falan filan yazarlar ama direk evleniyor ne demek bomba demek bomba Surprised Surprised
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ Paz Mayıs 16, 2010 8:25 pm

zeynep demiş ki:
    kbra demiş ki:Necati Şaşmaz fan sitesine girdim orda basından haberler kısmına Necati ŞAŞMAZ-Hatice ŞENDİL Evleniyor diye bir link açılmış ama haberin kesinliği belirlenmeden yorum yapmayınız diye bir uyarı koymuşlar millet sohbet kısmında coşmuş
    aynı bizim gibi Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354

ayyy yazık onlara dumur olmuşlardır.
    çok fena oluyor bu ünlü erkeklerin aşık fanları evlerden ırak,o ardanın sevgilisi varya sinem kobal yazık ben kıza çok acıyom Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 898192 ama neco biraz daha beklese harbi tohuma kaçacak,40 oldu ya.

kırkından sonra saza başlayan kıyamette çalarmış Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 Suspect Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 853603 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 223241
    Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised ilahi sen yhaaa çok güldümm de ben bu konuya yorum yaptım inş. evlenirler diye nasıl taşlıyolar beni varya ama haber hala bir açıklamamlı garanti taşımadığı için herkes özelde konuşuyo cyclops cyclops
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Mayıs 16, 2010 8:26 pm

Dilek Ablada Söylemişti...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:28 pm

ya sanki neco hatice abla ile evlenmezse bu ergen fanlarıyla evlenecek Surprised Surprised Surprised Allahım sen aklıma mukayet ol...hiç sevmiyorum böyle saf tipleri Surprised
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 8:31 pm

Hatice&Necati demiş ki:ya sanki neco hatice abla ile evlenmezse bu ergen fanlarıyla evlenecek Surprised Surprised Surprised Allahım sen aklıma mukayet ol...hiç sevmiyorum böyle saf tipleri Surprised
    bi de onlar paylaşamıyorlardır necoyu yok senin yok benim bide haticemin resimlerine bakıp kuduruyorlardır... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 Suspect Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 853603
    ama neco haticemle evlenmezse küflencek valla 40 merdiven dayadı... hem haticemden güzelini de asla bulamaz... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 830728 harbi bu adam bugüne kadar ne beklemiş böyle güzelliği bulduda.. Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 838771
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Paz Mayıs 16, 2010 8:33 pm

başka fansiteleri hakkında konuşmayalım lütfen.özelden veya sohbet kısmından konuşun,yalnızca haberi yorumlayın.yorumlayanları degil..
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ Paz Mayıs 16, 2010 8:35 pm

zeynep demiş ki:başka fansiteleri hakkında konuşmayalım lütfen.özelden veya sohbet kısmından konuşun,yalnızca haberi yorumlayın.yorumlayanları degil..
    peki tamam ben kendim özür dilerim bu konuyu açan benim cyclops
    bir daha olmaz What a Face What a Face What a Face
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 8:35 pm

Haticem topukluda giyemiycek şimdi gelinliğin altına... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 838771 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 838771
    konvers giysin bari hem rahat olur bol bol göbek atar... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:36 pm

£bru~Polæt demiş ki:
    Hatice&Necati demiş ki:ya sanki neco hatice abla ile evlenmezse bu ergen fanlarıyla evlenecek Surprised Surprised Surprised Allahım sen aklıma mukayet ol...hiç sevmiyorum böyle saf tipleri Surprised
    bi de onlar paylaşamıyorlardır necoyu yok senin yok benim bide haticemin resimlerine bakıp kuduruyorlardır... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 Suspect Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 853603
    ama neco haticemle evlenmezse küflencek valla 40 merdiven dayadı... hem haticemden güzelini de asla bulamaz... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 830728 harbi bu adam bugüne kadar ne beklemiş böyle güzelliği bulduda.. Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 838771

neconun anası ve babasının duaları yetişmiş hatice ablayı Rabbim buna yazmış yoksa rüyada görürdü ancak Surprised
    ya necoya içimde bir aşk bir sevgi sormayın Surprised eğer yalanlarsa çok ağlayacam gelip buda da o neconun çok canını yakacam ki oda ağlasın Surprised ya çok mutlu olacakları okadar içime doğuyor ki lütfen doğru olsun Sad hatice ve neco ciddi çok güzel bir aile olurdu clown inşallah doğrudur clown buarada 40 kez şnşallah doğrudur dedim mi yok 40 olmadıysa demeye devam edecem Surprised neconun rüyasına toplu halde girip "necoooooooooo lütfen yalanlamaaaaaaaaaa haticemizle evlennnnnnnn" mi desek Surprised Surprised Surprised
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ Paz Mayıs 16, 2010 8:37 pm

£bru~Polæt demiş ki:Haticem topukluda giyemiycek şimdi gelinliğin altına... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 838771 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 838771
    konvers giysin bari hem rahat olur bol bol göbek atar... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354
    ayyy serdar ortaç'ın şeytan klibindeki gibi Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Mayıs 16, 2010 8:39 pm

Hatice&Necati demiş ki:
    £bru~Polæt demiş ki:

neconun anası ve babasının duaları yetişmiş hatice ablayı Rabbim buna yazmış yoksa rüyada görürdü ancak Surprised
    ya necoya içimde bir aşk bir sevgi sormayın Surprised eğer yalanlarsa çok ağlayacam gelip buda da o neconun çok canını yakacam ki oda ağlasın Surprised ya çok mutlu olacakları okadar içime doğuyor ki lütfen doğru olsun Sad hatice ve neco ciddi çok güzel bir aile olurdu clown inşallah doğrudur clown buarada 40 kez şnşallah doğrudur dedim mi yok 40 olmadıysa demeye devam edecem Surprised neconun rüyasına toplu halde girip "necoooooooooo lütfen yalanlamaaaaaaaaaa haticemizle evlennnnnnnn" mi desek Surprised Surprised Surprised

Abla Daha Önceleride Yalanladılar Sevgili Değiliz Dediler Bir Şey Değiştimi... Hayır... Yalanırsa İşte O Zaman İnanırım...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Paz Mayıs 16, 2010 8:39 pm

£bru~Polæt demiş ki:Haticem topukluda giyemiycek şimdi gelinliğin altına... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 838771 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 838771

demii öyle bir sorun var Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354
    benim yarim çok güzel kız annem( Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 853603 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 33132 ) de azıcık boydan kısa kız annem çalsın bari Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 düğünde.
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 8:41 pm

zeynep demiş ki:

demii öyle bir sorun var Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354
    benim yarim çok güzel kız annem( Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 853603 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 33132 ) de azıcık boydan kısa kız annem çalsın bari Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 düğünde.
    bide güldoş sabah ne dedi başbakan garantii 3 çocuk bombasını patlatır.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354
    başbakanı şevval çok sevecek 3 çocuk... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 320719 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 320719 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 320719
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:43 pm

ya şeymoş konvers olmazzzzzzzzzzz Sad banane necoda topuklu giysin Surprised ya ben boyu hiç takmam hatta çok daha sevimli gelir mesela ben nesrin çakır çiftini en çok severdim ki resmen oktay abi ipek ablanın beline geliyordu Surprised ama sempatik geliyordu bana bakınız bergüzar halit çiftide hatice-neco gibi ki hatice-neconun boylarında bariz fark yok cyclops
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Paz Mayıs 16, 2010 8:44 pm

Hatice&Necati demiş ki:[ neconun rüyasına toplu halde girip "necoooooooooo lütfen yalanlamaaaaaaaaaa haticemizle evlennnnnnnn" mi desek Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354

şevval arada bu adamı gözünde çok fazla büyüttüünü düşünüyorum.yok ya sürekli düşünüyorum Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354

allahın yerden bitmesinden Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 376784 çok daha iyilerine layık benim haticem Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 52201 ama adamın bir adı var,bir agırlıgı var o veya bu şekilde ona tav olmuş durumdayım.yoksa adama harbi uyuz oluyorum
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Mayıs 16, 2010 8:45 pm

Hatice&Necati demiş ki:ya şeymoş konvers olmazzzzzzzzzzz Sad banane necoda topuklu giysin Surprised ya ben boyu hiç takmam hatta çok daha sevimli gelir mesela ben nesrin çakır çiftini en çok severdim ki resmen oktay abi ipek ablanın beline geliyordu Surprised ama sempatik geliyordu bana bakınız bergüzar halit çiftide hatice-neco gibi ki hatice-neconun boylarında bariz fark yok cyclops
    sarkozynin ozel ayakabilardan yollarim benn mraklanmasin neco 7 cm buyuyooo Surprised Surprised Surprised Surprised
    $eymo$ ba$bakan kesin nikah $ahidi olur evlilik cuzdanini verirken- bir $artla veririm 3 çocuk en az geek geek geek
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 8:45 pm

Hatice&Necati demiş ki:ya şeymoş konvers olmazzzzzzzzzzz Sad banane necoda topuklu giysin Surprised ya ben boyu hiç takmam hatta çok daha sevimli gelir mesela ben nesrin çakır çiftini en çok severdim ki resmen oktay abi ipek ablanın beline geliyordu Surprised ama sempatik geliyordu bana bakınız bergüzar halit çiftide hatice-neco gibi ki hatice-neconun boylarında bariz fark yok cyclops
    ay bergüzar halit demişken... hani yeni gelinin kucağına bebek verirler ya haticemin kucağınada bergüzarın oğlunu veririz alimiydi adı ... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 830728 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 830728
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Mayıs 16, 2010 8:45 pm

Gelin Olmuş Gidiyorsun Crying or Very sad
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:45 pm

£bru~Polæt demiş ki:
    zeynep demiş ki:

bide güldoş sabah ne dedi başbakan garantii 3 çocuk bombasını patlatır.... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354
    başbakanı şevval çok sevecek 3 çocuk... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 320719 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 320719 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 320719
    kesin şahitlerin biri başbakan zaten cyclops üç çocuk klasik espirisinide aşkla bekliyorummmmmmmm Laughing Laughing cüzdanı haticemize versin birde hatice abla neconun ayağına tekme atsın Surprised basmak yetmez tekme istiyorum Mad Surprised
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 8:47 pm

ya neconun şarkı söylemesinden rahatsız olan ben sürekli banyoda fln söylesin ya da evde yanlızken diyodum ama şimdi evde mutlak haticemde olcak kızcağız genç yaşta kulakları yıkatmak zorunda kalıcak,meleğim benim ya... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 8:48 pm

Kadir Kavri demiş ki:Gelin Olmuş Gidiyorsun Crying or Very sad
    bu hine başladı... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354
    kadir sana ne söz verdim ben sabah, bulucam söz sanada bi tane... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 ağlama bakıyım... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Mayıs 16, 2010 8:49 pm

zeynep demiş ki:
    Hatice&Necati demiş ki:[ neconun rüyasına toplu halde girip "necoooooooooo lütfen yalanlamaaaaaaaaaa haticemizle evlennnnnnnn" mi desek Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354

şevval arada bu adamı gözünde çok fazla büyüttüünü düşünüyorum.yok ya sürekli düşünüyorum Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 894354

allahın yerden bitmesinden Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 376784 çok daha iyilerine layık benim haticem Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 52201 ama adamın bir adı var,bir agırlıgı var o veya bu şekilde ona tav olmuş durumdayım.yoksa adama harbi uyuz oluyorum

ya kumacım benim içime sanki birbirlerini seviyorlar gibi geliyor ve necatinin yanına hatice ablayı çok yakıştırıyorum. haticem çok toparlayıcı birleştirici birisi ve az öz konuşuyor neco tam tersi Surprised yani bu ikili çok orjinal çok hoş bir çift olacak diye düşündüğümden yoksa tabiki hatice çok çok özel insanlarla karşılaşır ve evlenir amaaaaaaa Haticem bence şaşmazlara gelin olmalı Surprised Surprised HATİCE ŞAŞMAZ clown clown clown
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Mayıs 16, 2010 8:51 pm

At İmzanı Git Bir An Önce Crying or Very sad
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mayıs 16, 2010 8:52 pm

ya olan zeynoya olucak girişteki resmi Hatice Şendil Şaşmaz olarak değiştirmek sorunda kalıcak... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 898192 Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 898192 (olsun haticemin mutluluğunun uğruna katlanır benim ballı kekim demi kuzucum... Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 775303 )
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Paz Mayıs 16, 2010 8:52 pm

Kadir Kavri demiş ki:Gelin Olmuş Gidiyorsun Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 898192

anaaammmm sen vardın demi Eylül de Dügün Var - Sayfa 3 838771

nese imza toplarız ilk ogullarının adını kadir koyarlar.hatice'nin tarafta kız oluyor,neco'nun tarafta erkek.bakalım kısmetinde ne varsa artık.

evlendirdik çocuguda verdik ellerine,abii yalan çıkarsa ne mors oluruz ama.

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 5:01 pm