Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+11
yeterki_gül
Gizli Özne
~aksamguzelı~
AşksınHaticem
Gamzelim
haticee_
sena
Kadir Kavri
Hatice'm
Света(Isik)
zeynep
15 posters

Necati Şaşmaz evleniyor mu?

Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 Empty Geri: Necati Şaşmaz evleniyor mu?

Mesaj tarafından Gizli Özne Ptsi Mayıs 24, 2010 4:16 pm

Herşeyı yalanlıyor zaten Very Happy:D Salla ya Very Happy NEcatıden adam olmaz :PP

Necatı keşke polat kadar yureklı olsa:D
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Mayıs 24, 2010 4:20 pm

Gizli Özne demiş ki:Herşeyı yalanlıyor zaten Very Happy:D Salla ya Very Happy NEcatıden adam olmaz :PP

hayır canım necati abi bu haberi yalanlamamış Laughing milliyette ismi ile ilgili haberi yalanlamış What a Face yani habere yalanlama gelmedi Laughing Laughing
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Ptsi Mayıs 24, 2010 6:11 pm

ayyyy çokk çokk sevindimm inş.. bir an önce evlenirler... Laughing Laughing
    y.gülü
    y.gülü
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 554
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından y.gülü Ptsi Mayıs 24, 2010 6:19 pm

Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 894354 Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 894354 Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 894354
    Hatice&Necati demiş ki:
    £bru~Polæt demiş ki:ullleennnnn , neler oluyor.... ciddmi bu haber ne yani.... Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 853603 Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 184350
    anammm haticem gelin oluyor... yandan alimem yandan... ohhh.... Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 93280
    aman be bergüzar nerden çıktı gerçi ben bu adamı hande yenrlerde duymuş ve tiskinmiştim ama... Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 894354 Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 894354
    neyseee valla çok mutlu oldum,bence neco kıyacak haticeme nikahı içimde öyle bir his var... Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 52201 Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 2 861375

şeymoş haticemizi elazığa gelin verdik gitti clown ya meleğimizin babası yok ya neco kimden istedi acaba Crying or Very sad 😢haticem babasını hatırlamış üzülmüştür... neyse neco haticeme hem eş hem dost herşey olacak I love you çok mutlu olacaklar eminim Rabbim bu iki kişiyi çok mutlu edecek cyclops
    ya seneye hatice vadinin yarısında çıkarmış malum abdülkadiri doğuracak geek sonra zeynep geek sonra muhammed geek
    ya başbakan nikah şahidi olsun Laughing üç çocuk desin Laughing ve haticeme versin nikah cüzdanını Laughing ya bir tane daha şahit lazım acaba kim olur What a Face hasan kaçan abimiz olabilir Laughing yada cumhurbaşkanımız Abdüllah Gül Laughing ya her parti katılsın tüm sanat dünyası iş adamları varyaaaaaaaa süper bir düğün olacak yılın düğünü belli necati-hatice şaşmaz Laughing
    bizde kesinlikle katılmalıyız ya bu neco basına görüntü versin yoksa düğünün yapıldığı mekanda kadir gibi bende garson olacam Surprised Surprised
    ayy şewal abla alemsin ya gülmekten karnıma ağrılar girdi ama yinede işallah öle olur en çokta bisimlere güldüm hepsini bulmuşsun maşallah!
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Ptsi Mayıs 24, 2010 8:25 pm

Hatice&Necati demiş ki:
    Gizli Özne demiş ki:Herşeyı yalanlıyor zaten Very Happy:D Salla ya Very Happy NEcatıden adam olmaz :PP

hayır canım necati abi bu haberi yalanlamamış Laughing milliyette ismi ile ilgili haberi yalanlamış What a Face yani habere yalanlama gelmedi Laughing Laughing

Anam HAtıcemın babası vefat mı ettı ?
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Ptsi Mayıs 24, 2010 9:07 pm

Ben Bu Konu Hakkında Necati Bey'i Hatalı Görüyorum Evet,İlişkimiz Var Ya'da Hayır İlişkimiz Yok Demek Bu Kadar Zormu...

Bugün Çıkacak Özet Ve Fragman'da Ebrunun Öldüğü Yazılırsa,Gösterilirse İki Şık Doğacak;

1 -) Hatice Şendil Evlilik İçin Diziden Çıktı...

2 -) İkili Ayrıldıkları İçin,Diziden Çıktı...

Necati Bey,Bu Tür Spükalasyona İzin Vermemesi Lazım...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Mayıs 24, 2010 9:12 pm

ya inanmiyerum sana kadir.....

benim ablam gazetece......Ve ben ondan sordumki neden boyle yapiyer necati?ve bana cevep verdi....
    1.cunku fanlari var....onlarar zarar gelmesin diye....
    2.obelki insan sevmiyer iliskisi konusulsun.....
    3.eyer her haber aciklama yapsaydilar cok sey cikardi......
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Ptsi Mayıs 24, 2010 9:15 pm

Fanları Var Zarar Gelmesin Lafına İnanmam'da

2.Şıkkına Katılıyorum...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Mayıs 24, 2010 9:23 pm

her iliskisinde aciklama yapti her iliskisinde zarar gerdu.....
    belkide iy yapeyir aciklama yapmamakta.....

bosune haber cikmadiki yasak geldi haticese nacati taraftan.....
    eyer o yasak olmasaydi hatice reportaj verirdi,programlara cikardi.....
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Mayıs 24, 2010 9:26 pm

ustelik o diyersunuz ya oyuncu cahit arkadasini demiski haticeyle necati ayrilmis oyle sey olamaz.....
    oyuncular baska oyuncularin ozel hayatindan konusamaz.....boyle bir yasak var......
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Mayıs 24, 2010 9:33 pm

Света(Isik) demiş ki:ya inanmiyerum sana kadir.....

benim ablam gazetece......Ve ben ondan sordumki neden boyle yapiyer necati?ve bana cevep verdi....

2. şık,aşklarına bir zarar gelmesin istiyorlar.

hem ben haticemizin daha önce hiçbir erkekle adının anıldıgını duymadım.zaten kız böyle şeylere dikkat ediyor,asla adının yanına başka bir ismi koymuyor.
    evlenirse takar koluna, ama ortada bir resmiyet yokken adının magazine karışmasını istemiyor.

hatice istese bu ilişkiyi neco şimdiye kadar milyon defa açıklamak zorunda kalırdı.kadınların isteyipte elde edemeyecegi hiçbirşey yoktur,bu ilişki gizli saklı yaşanıyorsa bunda haticenin parmagı büyük.

ama evlendirlerse de, ben zannetmiyorum öyle el ele kol kola görebilelim.yine kendi kabuklarında yaşarlar.
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Ptsi Mayıs 24, 2010 9:37 pm

Evet Haberler Çıktı,Belki Hatice Hanım İstemişte Olur,Lakin Bu İlişkiye Bir Ad Konulmalı İpek Hanım,Yazısında Belli Etmiş,Ardın'dan Star Tv'nin Internet Sıtesinde Haber Var,İstesenizde Gizleyemezler...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Salı Mayıs 25, 2010 2:46 am

zeynep demiş ki:
    Света(Isik) demiş ki:ya inanmiyerum sana kadir.....

2. şık,aşklarına bir zarar gelmesin istiyorlar.

hem ben haticemizin daha önce hiçbir erkekle adının anıldıgını duymadım.zaten kız böyle şeylere dikkat ediyor,asla adının yanına başka bir ismi koymuyor.
    evlenirse takar koluna, ama ortada bir resmiyet yokken adının magazine karışmasını istemiyor.

hatice istese bu ilişkiyi neco şimdiye kadar milyon defa açıklamak zorunda kalırdı.kadınların isteyipte elde edemeyecegi hiçbirşey yoktur,bu ilişki gizli saklı yaşanıyorsa bunda haticenin parmagı büyük.

ama evlendirlerse de, ben zannetmiyorum öyle el ele kol kola görebilelim.yine kendi kabuklarında yaşarlar.

zeyneb apla katılıyorum sana hatice medyadan uzak yaşamaya çok dikat ediyor

msl hiç tatile gitmiyormu gidiyor .....peki neden hiç medyada gorunmuyor çunku istemıyor

bu huyunuda çok seviyorum

diyerleri gibi bikini giyip kendileri göstermıyor ....acaba nerde tatıl yapıyor

bu arada hatice apla necoyla evlenırse balayına nereye gideceklerı söylenırse bende gıdıcem yalvarıcam akarıcam götürün beni diye
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Mayıs 25, 2010 7:16 am

ayyyyyyyyyyy çok sevindim bu habere Laughing Laughing Laughing inş....doğru bi haberdir... Laughing Laughing Laughing ....haticeyi elazığlara gelin veriyoruz... Laughing Laughing Laughing .süper yaaaadünden beri en güzel haber bu benim için üstelik str yapmış. Laughing Laughing Laughing .acaba pana mı dedi..yap diye bide ipek hanımın yazısı var...hadi hayırlısı bakalım Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Salı Mayıs 25, 2010 2:29 pm

ya ben de çok sevındım starın yapması benı çok mutlu etı
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Mayıs 26, 2010 10:36 am

Arkadaşlar Necati Şaşmaz'ın Fan Sitesin'de Milliyet Gazetesini Okuyan Kişi Bu Yalanlanan Haberi Görmüş;

Hatice Şendil İle Evlenme Kararı Alan Habere Yalanlama Getirmiş Pana...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Çarş. Mayıs 26, 2010 10:37 am

ne nerde ya of ama of aglıycam
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Çarş. Mayıs 26, 2010 10:38 am

Kadir Kavri demiş ki:Arkadaşlar Necati Şaşmaz'ın Fan Sitesin'de Milliyet Gazetesini Okuyan Kişi Bu Yalanlanan Haberi Görmüş;

bu haber dilki o kadır miliyete çıkan bu dil başka haber ayrılık haberıydı galıba
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Çarş. Mayıs 26, 2010 10:39 am

bu araada eyer dogruysa göbek at kadir ölücek dedın inşlh dogru çımaz yalanlama gelir diye 40 kere dedın pff yalanlama haberide yok bu arada
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Mayıs 26, 2010 10:39 am

haticee_ demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:Arkadaşlar Necati Şaşmaz'ın Fan Sitesin'de Milliyet Gazetesini Okuyan Kişi Bu Yalanlanan Haberi Görmüş;

bu haber dilki o kadır miliyete çıkan bu dil başka haber ayrılık haberıydı galıba

Sen O Gazeteyi Alıp Okudum,Demedin'mi,Öyle Bir Şey Yok Demedin'mi Bize... Yalan Söyleme Artık Hatice Lütfen... Adam Okumuş Haberi Necati Şaşmaz İle İlgili Evlilik Haberine Yalanlama Getirmişler...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Çarş. Mayıs 26, 2010 10:43 am

haticee_ demiş ki:

hatice dedigin haber eger hala elindeyse resmini çakip yükle şekerim herkes anlasın kim dogru söylüyor,kim yalan.
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Mayıs 26, 2010 10:45 am

Hatice Yalan Söylüyor... Lakin Milliyet'in Internet Sitesinde'de O Gün Sadece İsim Konusunda Haber Vardı...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Çarş. Mayıs 26, 2010 10:47 am

Kadir Kavri demiş ki:
    haticee_ demiş ki:

Sen O Gazeteyi Alıp Okudum,Demedin'mi,Öyle Bir Şey Yok Demedin'mi Bize... Yalan Söyleme Artık Hatice Lütfen... Adam Okumuş Haberi Necati Şaşmaz İle İlgili Evlilik Haberine Yalanlama Getirmişler...
    kadir niye strese biz ebru severler giriyor ki anlamadım.zaten ebru her bölüm max.5 dk oynuyor ve bizler onun hatırına vadiyi göz kırpmadan izliyoruz.eğer ebru bu sezon ayrılıyorsa biz kaybetmiyoruz pana film kaybediyor çünkü 1.5 dk için vadi reklamı yapan kocaman bir ebrucu kitle gidiyorrrrrrrrrrrrrrrrr Razz Razz oturup ellerini başının arasına alıp onlar düşünsün biz değil cyclops bu bölümün keyfini çıkaralım izleyelim bakalım ne olacak...Rabbim neylerse güzel eyler cyclops Ama strese gerek yok ya Ebru Vadinin sonuna Kadar Vadide olur Bizde Onunla Vadide Oluruz Yada ebru Gider Bizlerde Onunla Gideriz Bu Kadar Basit Razz Razz
    Ama İçimde Derinde Bir Ses Ebruya birşey olmayacağını seneye Ebru Alemdarla olacağımızı söylüyor hemde yüksek sesle söylüyor cat bakalım ne olacak What a Face
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Çarş. Mayıs 26, 2010 11:07 am

Birde Ebru O Diziden Ölerek ayrılırsa yemin ediyorum vadiye bakmıyacağım ve bundan sonra vadiye ait panaya ait ne kadar proje varsa ve karalayan ne kadar adam varsa bende onların yanında yer alıcam çünkü bu yapılan Hatice ablaya haksızlıktır...vadide ne bayanlar gördük dizide yapmadıkları haltlar kalmadı özellerinde ama bal gibi yaşadılar şimdiiiiiii eğer o magazin gülleri yaşadı ise hatice şendil tek özel görüntüsü konuşması olmadığı halde vadiden ayrılırsa ozaman panafilmin en büyük düşmanı benim çünkü haksızlıktan tiksiniyorum Idea şimdi bu senaristler bu yapımcılar adam gibi adamdır ve hatice şendilden vazgeçmeyecek diyerek vadiyi izleyecem eğer yanılırsam yazıklar olsun onlara cyclops
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Mayıs 26, 2010 11:38 am

Yazete'de Polat,Ebruyu Bulacak'mı Diyordu Özkan Ölmeyecek Diyor Ona İnanmak İstiyorum,Çünkü Kaynağı Çok Güçlü Her Neyse

Diyelim'ki, Ebru Öldü İzlemeyiz Olur,Biter Ama Bu Vadi Senaristlerin Umrunda Olmaz...

Konumuza Geri Dönersek,İpek Hanım Röpartajında Açıklamak İstenilirsi Açıklama Yapılır Diyor,Ardın'da Star Tv'de Bu Haber Çıkıyor Ardın'dan Pana Yalanlama Yapıyor,Milliyet Gazetesin'e Ama Yalanladıkları Haber Ön İsmi İle İlgili Tezat Değil'mi...

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:14 am