Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 3 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 3 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+11
yeterki_gül
Gizli Özne
~aksamguzelı~
AşksınHaticem
Gamzelim
haticee_
sena
Kadir Kavri
Hatice'm
Света(Isik)
zeynep
15 posters

Necati Şaşmaz evleniyor mu?

AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 3 Empty Geri: Necati Şaşmaz evleniyor mu?

Mesaj tarafından AşksınHaticem Çarş. Mayıs 26, 2010 11:41 am

Kadir Kavri demiş ki:Yazete'de Polat,Ebruyu Bulacak'mı Diyordu Özkan Ölmeyecek Diyor Ona İnanmak İstiyorum,Çünkü Kaynağı Çok Güçlü Her Neyse

Diyelim'ki, Ebru Öldü İzlemeyiz Olur,Biter Ama Bu Vadi Senaristlerin Umrunda Olmaz...

Konumuza Geri Dönersek,İpek Hanım Röpartajında Açıklamak İstenilirsi Açıklama Yapılır Diyor,Ardın'da Star Tv'de Bu Haber Çıkıyor Ardın'dan Pana Yalanlama Yapıyor,Milliyet Gazetesin'e Ama Yalanladıkları Haber Ön İsmi İle İlgili Tezat Değil'mi...

kadir bu haber eskidu kuzum Surprised posta yeni haber yapmış panafilm yalanlamış Laughing Laughing vallaha magazinciler kudurdu bir temiz dayak istiyorlar artık Surprised Surprised
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Mayıs 26, 2010 11:46 am

Hatice&Necati demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:Yazete'de Polat,Ebruyu Bulacak'mı Diyordu Özkan Ölmeyecek Diyor Ona İnanmak İstiyorum,Çünkü Kaynağı Çok Güçlü Her Neyse

Diyelim'ki, Ebru Öldü İzlemeyiz Olur,Biter Ama Bu Vadi Senaristlerin Umrunda Olmaz...

Konumuza Geri Dönersek,İpek Hanım Röpartajında Açıklamak İstenilirsi Açıklama Yapılır Diyor,Ardın'da Star Tv'de Bu Haber Çıkıyor Ardın'dan Pana Yalanlama Yapıyor,Milliyet Gazetesin'e Ama Yalanladıkları Haber Ön İsmi İle İlgili Tezat Değil'mi...

kadir bu haber eskidu kuzum Surprised posta yeni haber yapmış panafilm yalanlamış Laughing Laughing vallaha magazinciler kudurdu bir temiz dayak istiyorlar artık Surprised Surprised

Bu Konuda,Magazincilere Kızsam Bile Hak Vermiyorda Değilim Ablacım,Sen Gerekli Açıklama Yapmazsan Bu Tür Haberlerin Çıkması Doğal Karşımalı Sn.Şaşmaz Ve Sn.Şendil...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Çarş. Mayıs 26, 2010 11:53 am

Kadir Kavri demiş ki:
    Hatice&Necati demiş ki:

Bu Konuda,Magazincilere Kızsam Bile Hak Vermiyorda Değilim Ablacım,Sen Gerekli Açıklama Yapmazsan Bu Tür Haberlerin Çıkması Doğal Karşımalı Sn.Şaşmaz Ve Sn.Şendil...

kadir istedikleri kadar açıklama yapsınlar yine magazin rahat durmazzzzzzzzz eşer durur cyclops hem bence saçma neco-hatice oturup özellerini anlatmak zorundamı herkese Suspect ikiside medyadan çok uzak yaşamayı seven insanlar ve asla ilişkileri üzerinden prim yapmazlar cyclops

neyse acaba yarın ne haber çıkacak Surprised Surprised reklamın iyisi kötüsü olmazmış Surprised Surprised
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Mayıs 26, 2010 11:55 am

Yarın'ki Haber Söyler Olur,Elif Bebek,Sahiden Hatice'nin Çocuğumu Ben Beklerim Medyamızdan...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Çarş. Mayıs 26, 2010 11:59 am

Kadir Kavri demiş ki:Yarın'ki Haber Söyler Olur,Elif Bebek,Sahiden Hatice'nin Çocuğumu Ben Beklerim Medyamızdan...
    zaten star magazinde ona benzer yazdı Surprised Surprised Şaşmaza Şendil nur topu gibi bir bebek dünyaya getirdi diyordu haberde Surprised Surprised Surprised Surprised ya bu magazinciler ebru-polat neco-haticeyi karıştırıp duruyor Surprised

bencede yarın hatice şendil necati şaşmaza nur topu gibi elif bebeği dünyaya getirdi yazacaklar Surprised Surprised yalanlama gelmesin bence Mad Surprised
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Çarş. Mayıs 26, 2010 6:25 pm

Pana filmden gelen yalanlama bu habere ait degil,necati şaşmaz'ın kendi ön ismi ile alakalı bir haberle ilgilidir.artık lütfen,bu konu ile alakalı olarak olayla alakası olmayan 3. kişilerden aldıgınız yalan ifadeleri gerçekmiş gibi bu formda paylaşmayınız.

"kadir kavri" burada "hatice_" arkadaşımıza sarfettiğin cümleler hiç hoş degildi.özellikle bu cümlelerini silmiyorum,yaptıgın hatanın farkına varman için.umarım bundan sonra insanları tenkit ederken,daha dikkatli davranırsın.
    ebru_duru_alemdar
    ebru_duru_alemdar
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

Mesaj tarafından ebru_duru_alemdar Salı Haz. 15, 2010 8:43 am

inşallah evlenirler birbirlerine çok yakışıyorlar.
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Haz. 15, 2010 9:14 am

ayrıldılar mı evlediler mi belli değil...eylül ayında görücez...
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Salı Haz. 15, 2010 3:40 pm

Valla Hatıce abla soruları yanılamıyor Very Happy Eylulde görürsünüz gıbı bır tavır sergılıyor gıbı Very Happy Allahm hadı inşallah Very Happy
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Haz. 15, 2010 4:21 pm

Gizli Özne demiş ki:Valla Hatıce abla soruları yanılamıyor Very Happy Eylulde görürsünüz gıbı bır tavır sergılıyor gıbı Very Happy Allahm hadı inşallah Very Happy
    açıkçası ben evlenmelrini istemiyorum..necati haticeye yakışmıyo.....ama evlenirselerde mutluluklar dilerim.....
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Haz. 15, 2010 6:12 pm

polat'ın bir karizması var,neco da o da yok.haticemin yanında fazla güdük kalıyor,haticemi uzun gösteriyor.iki beden büyügü lazım,xxl olanından.degiştirme fişinden yararlanmak lazım neconun Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 3 223241
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Paz Haz. 27, 2010 11:18 am

ben yakistiriyorum onlari acikcasi... cok tatlilar.. birbirlerini tamamliyorlar, üstelik necati biraz daha cesur olsa karakteri gayet iyi...
    kaldiki ne neconun haticenin yaninda kisa durduguna nede haticenin necodan daha yapili oldugu konusuna katilmiyorum, onlar birbirlerini her daim sevip saysinlar... mutlu olsun , disardaki sesler onlari rahatsiz etmesin bana yeter...

kenan imirzalioglunuda biliyoruz.. zeynep bilmemneyle yillardir cikiyor, kizi bir dizide öpüstürmüyor ,ama kendi son osmanlida götürdü resmen .. ayni sekilde diger dizilerdede...
    necati bu konuda iyi , kiza yasaklayip kendi yapmiyor... Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 3 406327 ayni kurallar ikisi icinde gecerli... Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 3 775303
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Haz. 27, 2010 11:22 am

Gamzelim demiş ki:ben yakistiriyorum onlari acikcasi... cok tatlilar.. birbirlerini tamamliyorlar, üstelik necati biraz daha cesur olsa karakteri gayet iyi...
    kaldiki ne neconun haticenin yaninda kisa durduguna nede haticenin necodan daha yapili oldugu konusuna katilmiyorum, onlar birbirlerini her daim sevip saysinlar... mutlu olsun , disardaki sesler onlari rahatsiz etmesin bana yeter...

kenan imirzalioglunuda biliyoruz.. zeynep bilmemneyle yillardir cikiyor, kizi bir dizide öpüstürmüyor ,ama kendi son osmanlida götürdü resmen .. ayni sekilde diger dizilerdede...
    necati bu konuda iyi , kiza yasaklayip kendi yapmiyor... Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 3 406327 ayni kurallar ikisi icinde gecerli... Necati Şaşmaz evleniyor mu? - Sayfa 3 775303
    gamze abla sana katılıyorum.. hem kenan imirzalıoğlu sevgisini gösterdide ne oldu kaç yıl sonra her şey bittii.. herkesin gözü önünde özellerini yaşayacaklarına özelleri kendilerine kalsın.. zaten evlendikleri zaman haberiiz olur..ben necati abiye çokk haksızlık yapıldığını düşünüyorum.. Sad
    bence hem necati abi hemde hatice abla dört dörtlük insanlar.. he hatice ablada özeli ile ilgili konuşayı sevmiyor..
    neml
    neml
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından neml Paz Haz. 27, 2010 2:31 pm

ben de yakıştırodu ama son olaylardan sonra nedense bana üzülen hep hatice şendil gibi gelio
    madem kıymeti bilinmedi o da boşversin yahu elini sallasa ellisi
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 27, 2010 2:49 pm

neml demiş ki:ben de yakıştırodu ama son olaylardan sonra nedense bana üzülen hep hatice şendil gibi gelio
    madem kıymeti bilinmedi o da boşversin yahu elini sallasa ellisi
    bendensin ağzına sağlık Laughing Laughing

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:30 am