KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+30
Irem_Bjk
AlemdarEbru
eru
olasılıksız kısss
melike
Limonata
dizikolik
oslemmsemiz
neml
Bella
nnurr
Black Diamond
Gamzelim
sena
haticee_
Gizli Özne
~aksamguzelı~
yeterki_gül
H.SeNDiL
zeyneep67
zeynep
emila
Hatice'm
ebrulim
-YeLiZ-
AşksınHaticem
melek hatice
q:)ßr@
Kadir Kavri
Света(Isik)
34 posters

KVP Bölüm yorumları

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 Empty Geri: KVP Bölüm yorumları

Mesaj tarafından zeynep Perş. Haz. 03, 2010 9:27 pm

zeyneep67 demiş ki:benim icinde bitti artik vadi dönemi.yaziklar olsun panaya.arkadaslar hepimiz panaya topa tutalim.tepgimizi gösterelim.

panayı degil başka platformlarda ebrunun ölümüne tepkimizi koyalım.face de gazetelere felan yazarlara,pana artık umrumda degil.

ne evlenmesi kadir allah yazdıysa bozsun.ben o hödüğe yar etmem valla,sultanahmette patlatırım kendimi.evlilik felan olmayacak işallah,haticemi alıp evinde oturtacagını felan düşünüyorsa birileri,ondan kimseye hayır gelmez.ne olur hatice böyle bir hata yapmasın.lütfen ayrılsınlar.
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 9:31 pm

zeynep demiş ki:
    zeyneep67 demiş ki:benim icinde bitti artik vadi dönemi.yaziklar olsun panaya.arkadaslar hepimiz panaya topa tutalim.tepgimizi gösterelim.

panayı degil başka platformlarda ebrunun ölümüne tepkimizi koyalım.face de gazetelere felan yazarlara,pana artık umrumda degil.

ne evlenmesi kadir allah yazdıysa bozsun.ben o hödüğe yar etmem valla,sultanahmette patlatırım kendimi.evlilik felan olmayacak işallah,haticemi alıp evinde oturtacagını felan düşünüyorsa birileri,ondan kimseye hayır gelmez.ne olur hatice böyle bir hata yapmasın.lütfen ayrılsınlar.

kızlar şimdi aglıyorum gözlerimden yaş gelıyor tekrarına asla bakmam resimlerıde eklemeyın lütfen görmeyelım
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Perş. Haz. 03, 2010 9:31 pm

Aşk bu ablacım... ablacım facebook'ta grup açıyorum...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 9:36 pm

bittik biz ya keşke asalardı ebrumu keşke patlatmasalardı iskender de ölürdü hem biz asmaya razı degilken patlatılar ya

bittim filistinede elifi kurtarmak için gidecek izlemıycem bane polatın kızından ebrum öldü ya
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Haz. 03, 2010 9:55 pm

zeynep demiş ki:
    ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:bir bebegi patlatan panayi kiniyorum ! resmen vahset !!
    artik vadi donemi benim için kapandi !biliyodum boyle olacagini !!

Ebrudan geçtim ama mahsum bir bebege kiymak ? nasil aklina getirip bunu yazdin bee senarrist ??

aldılar bebegi,adını eli yaptılar aron onu yetiştirecek.ulann kazık diye buna derim ben,o ebruunun bebegi sonuçta büyüyünce nasıl oldu diye merakımdan yine bakarım.ama asla tv'nin karşısına oturup bakmam o rezil dizilerine ebru için katlanıyordum.bundan sonra anca elif'i haticemin kardeşi felan oynarsa belki izlerim onun dışında alırlar.....
    reklam arasinda yazdim
    gordum aldilar
    ne diyim rezilligin bu kadari ??
    Pana ya nefretim bitmez ne filmi ne dizisi ne baska bir halti umrum olmaz $imdiden sonra
    ELI <- insallah babasini tanimaz ve o gudugu elleriyle oldurur anasinin intikamini alir
    iskenderi o tum yaptiklarindan sonra oldur zaten polat !! isko kimmi$ degilmi ama ?
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Perş. Haz. 03, 2010 9:57 pm

2 - 3 gün sonra unutururz sizce yeni bayan oyuncu kim olur Surprised
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 9:58 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:
    zeynep demiş ki:
    ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:bir bebegi patlatan panayi kiniyorum ! resmen vahset !!
    artik vadi donemi benim için kapandi !biliyodum boyle olacagini !!

Ebrudan geçtim ama mahsum bir bebege kiymak ? nasil aklina getirip bunu yazdin bee senarrist ??

aldılar bebegi,adını eli yaptılar aron onu yetiştirecek.ulann kazık diye buna derim ben,o ebruunun bebegi sonuçta büyüyünce nasıl oldu diye merakımdan yine bakarım.ama asla tv'nin karşısına oturup bakmam o rezil dizilerine ebru için katlanıyordum.bundan sonra anca elif'i haticemin kardeşi felan oynarsa belki izlerim onun dışında alırlar.....
    reklam arasinda yazdim
    gordum aldilar
    ne diyim rezilligin bu kadari ??
    Pana ya nefretim bitmez ne filmi ne dizisi ne baska bir halti umrum olmaz $imdiden sonra
    ELI <- insallah babasini tanimaz ve o gudugu elleriyle oldurur anasinin intikamini alir
    iskenderi o tum yaptiklarindan sonra oldur zaten polat !! isko kimmi$ degilmi ama ?

ebru polat yüzünden öldü bunu untutmayın asla bakmam bundan sonra asla ebru öldü galıba ama bende bitim herşey bir ruyasa polatın ama imkansız yapmazlar bunu israilden bir kez daha nefret ediyorum

eyer panayı deli etmeasselerdi ebru ölmiycekti
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Haz. 03, 2010 10:02 pm

acimiyorum oldugune asla hatta Haticemin o lanet diziden ayrildigina seviniyorum ama boyle olmayacaktiii
    asalardi daha iyiydi !!!
    KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 522234 good bye yanii !! ne diyimm
    kadir abi yeni bayan oyuncu kim mi olur ? neconun yeni sevgilisi KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 Haticem Lutfen ayrilsin o heriftennn
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 10:04 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:acimiyorum oldugune asla hatta Haticemin o lanet diziden ayrildigina seviniyorum ama boyle olmayacaktiii
    asalardi daha iyiydi !!!
    kadir abi yeni bayan oyuncu kim mi olur ? neconun yeni sevgilisi KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 Haticem Lutfen ayrilsin o heriftennn

kızlar kadır senın dedgin herşey ters çıkıyor ...ebru öldü filan desene belkı herşey ruya dır
    zeyneep67
    zeyneep67
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından zeyneep67 Perş. Haz. 03, 2010 10:05 pm

Kadir Kavri demiş ki:2 - 3 gün sonra unutururz sizce yeni bayan oyuncu kim olur Surprised
    kadir ensonunda dedigin.hayir ben ebru yu unutmiycam
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Perş. Haz. 03, 2010 10:06 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:acimiyorum oldugune asla hatta Haticemin o lanet diziden ayrildigina seviniyorum ama boyle olmayacaktiii
    asalardi daha iyiydi !!!

O ALLAH'ın Emri Ayrılmışlarsa Yeni Sevgilisi Dizde Oynatır...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 10:07 pm

Kadir Kavri demiş ki:
    asalardi daha iyiydi !!!

kızlar yenı oyunca gelirse kına yaksınlar filmde tuba oynar allahımm ruya olma ihtimalı de var bişey diycem şu anda sınırlıyız yarın bi nebze sinirimiz geçtiginde belkı ölmedigi kanagtında bulunucaz
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Haz. 03, 2010 10:08 pm

haticecim birak gulum olsun vallah olsun sakin ruya falan olmasiiin
    bileklerimi kesecem yiter artik gina geldi bu oyunlardan ??

neymi$ efendim Elifimiz Eli olmu$
    OK kanka KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 775303 bizde yedik ?? pana abi nekadar ucuz numara var bize yedriiyosun yetmedi sinir ediyosun yetmedi benden ne laflar e$itiyosun +ahim tutacak insallah !!!!!!!!!!!
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 10:10 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:haticecim birak gulum olsun vallah olsun sakin ruya falan olmasiiin

OK kanka KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 775303 bizde yedik ?? pana abi nekadar ucuz numara var bize yedriiyosun yetmedi sinir ediyosun yetmedi benden ne laflar e$itiyosun +ahim tutacak insallah !!!!!!!!!!!

ya polis imdatı arıycam artık burda bu kızı patlatılar diziyi rutuge şıkayet edıcem ...kadın haklarına saygısılık insanları patlatmaya teşvik her şey var final olsaydı barı
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Haz. 03, 2010 10:13 pm

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 hatice gece gece beni guldurdun ALLAHta seni guldursun KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 polis imdati arasan polis polattan korkar hortlak gibiydi KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 beter olsuuunn KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728
    Haticeme dizi mi yok ? (tabii o neco faktoru olmasa ?)
    neyse yeni sezonda nasil olsa 3.-4. olacaklar Haticem iyice batmadan kurtuldu KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 10:14 pm

haticee_ demiş ki:
    ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:haticecim birak gulum olsun vallah olsun sakin ruya falan olmasiiin

ya polis imdatı arıycam artık burda bu kızı patlatılar diziyi rutuge şıkayet edıcem ...kadın haklarına saygısılık insanları patlatmaya teşvik her şey var final olsaydı barı

şu anda bir boşlukta gibiyim ne acı hisediyorum dogru bu bölümde aşk sahnesı vardı ama kavuşamayan iki kişi leyla ve mecnun

mecnun leyla için neler yaptı polat bey bir şey yapamadı
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Perş. Haz. 03, 2010 10:14 pm

bence rüya olma ihtimalı sıfır bırakın kendinizi kandırmayı...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 10:15 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 hatice gece gece beni guldurdun ALLAHta seni guldursun KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 polis imdati arasan polis polattan korkar hortlak gibiydi KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 beter olsuuunn KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728
    Haticeme dizi mi yok ? (tabii o neco faktoru olmasa ?)
    neyse yeni sezonda nasil olsa 3.-4. olacaklar Haticem iyice batmadan kurtuldu KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327

ya allahım sadece 1 ihtimal var sadece bir ihtimal ölmemsı için

ya kızlar bu işin içinde bişey var ebru arbada bomba oldugunu bile bile neden bagırdı polat benı kurtar diye bilmiyormuydu patlatacagını
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Haz. 03, 2010 10:16 pm

Kadir Kavri demiş ki:
    asalardi daha iyiydi !!!

ahh keskee !!
    birde magazinde
    neco sevgililerini dizide oynayma vadiyle kandiriyor KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354
    pananin iflas gununu sabirsizlikla bekliyorum KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 Haticem duy sesimi ayril $undan !!!! ya polata iyice beni de deli etti necoyla polati kari$tiriyorum iyimi ? KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 neyse Haticem hala duyuyosan : seviyosan OK eni$temizdir basimizin ustunde yeri var ama sevmiyosan nolur vur kiçina tekmeyii KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 376784
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 10:18 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:
    asalardi daha iyiydi !!!

ahh keskee !!
    birde magazinde
    neco sevgililerini dizide oynayma vadiyle kandiriyor KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354
    pananin iflas gununu sabirsizlikla bekliyorum KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 Haticem duy sesimi ayril $undan !!!! ya polata iyice beni de deli etti necoyla polati kari$tiriyorum iyimi ? KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 neyse Haticem hala duyuyosan : seviyosan OK eni$temizdir basimizin ustunde yeri var ama sevmiyosan nolur vur kiçina tekmeyii KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 376784

ya gülden ben burda aglıyorum cidi cidi içerdeki salk kutlama yapıyor ve cidi cidi sen burda pozitifsin fazlasıyla ebrum ölmedi ölmiycek

asla inamıyorum ya ölmiycek ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ölmiycek ölmiyce kendmi kandırcam ölmiycek ölmedi kurtarıldı
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Haz. 03, 2010 10:18 pm

hatice kendini kandirma cicim bitti çok $ukur kurtuldukk KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 kadir abi ozkana selamimi soyle KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 522234 yalan olacagindan emindimm ve olduuuu haticem lanet diziden kurtulduuu KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 93280
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Haz. 03, 2010 10:21 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:hatice kendini kandirma cicim bitti çok $ukur kurtuldukk KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 kadir abi ozkana selamimi soyle KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 522234 yalan olacagindan emindimm ve olduuuu haticem lanet diziden kurtulduuu KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 830728 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 16 93280

ölmiycek kandırıcam kendimiz kurtarıldı hep polat yuzunden hep onun yüzünde kızıyla mutlu mesut yaşar şımdı inşlh öldürü elif onu

elif isminden de ne hayrı gelır ya
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Haz. 03, 2010 10:21 pm

Lanet olsun oyle diziyede, oyle senaryoyada, oyle vicdanada. Hersey bebegi kurtarmak icinmis megersem. Bir Ebru hayranlarinin zerre kadar degeri yokmus Crying or Very sad Raci abi, Cuneyt abi ve Bahadir abi, sizde ahim kaldi, gorusecez elbet!

KVP benim icin bu aksam itibariyle bitmistir!

Inshallah Haticem haketigi bir senaryoyla haketigi bir dizide, adam gibi muamele gorecegi bir sekilde yer alir!
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Perş. Haz. 03, 2010 10:25 pm

eyvallah,gülden kurtulduk önce diziden kurtulduk işallah neco'dan da kurtulacagız

monkey monkey monkey

osman sınav,ın adam gibi bir dizisinde adam gibi başrol,rahibe kıyafetleri yok,makyajsız,sadece taranmış saçlar yok,beş para etmez diyaloglar yok...
    zeyneep67
    zeyneep67
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından zeyneep67 Perş. Haz. 03, 2010 10:26 pm

startvde yorum yazalim ya tepkimizi gösterelim

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 4:41 am