KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+30
Irem_Bjk
AlemdarEbru
eru
olasılıksız kısss
melike
Limonata
dizikolik
oslemmsemiz
neml
Bella
nnurr
Black Diamond
Gamzelim
sena
haticee_
Gizli Özne
~aksamguzelı~
yeterki_gül
H.SeNDiL
zeyneep67
zeynep
emila
Hatice'm
ebrulim
-YeLiZ-
AşksınHaticem
melek hatice
q:)ßr@
Kadir Kavri
Света(Isik)
34 posters

KVP Bölüm yorumları

Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 Empty Geri: KVP Bölüm yorumları

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Haz. 09, 2010 7:36 pm

Niye Yapmasınlar,Elif'e Benziyormuş Ya...

Ben Ester Gibi Düşman İsterdim.
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3378

Mesaj tarafından sena Çarş. Haz. 09, 2010 7:40 pm

Kadir Kavri demiş ki:Niye Yapmasınlar,Elif'e Benziyormuş Ya...

AYY güldürmesinler beni ya kim diyomuş onu Kadir abi?Gaye kim Elif ki ya Gaye daha kilolu bi kere ama boyları benziyo ikise kısaa Surprised Surprised
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Haz. 09, 2010 7:45 pm

_sena_ demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:Niye Yapmasınlar,Elif'e Benziyormuş Ya...

AYY güldürmesinler beni ya kim diyomuş onu Kadir abi?Gaye kim Elif ki ya Gaye daha kilolu bi kere ama boyları benziyo ikise kısaa Surprised Surprised

Merak Etme Olursa,En Güzel Aşk Yazarlar.
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Haz. 09, 2010 7:48 pm

DFdeki son yorumumu yazdim, kabul edilmesini bekliyorum:

--------------

Sezon finali yorumum(son yorumum)

Sezon finaliyle soyliceklerim cok degil aslinda. Oyleki yapabilecegim tek sey elestirmek!

Ebru neden öldü anlamadim? Allah askiniza Polatmi bakacak kizina, sevgi verebilecekmi sanki?
    Polattan bahsediyoruz, Ebru allahtan geldiki Polatin nasil insanliktan yoksun oldugunu,
    adam olmadigini, kendinden baskasini sevmedigini, bir aile bile kuramicak kadar kendine
    guveni ve karsinindakine saygisi olmadigini, bir kadinla bile basedemicek bir adam
    oldugunu Ebru sayesinde izlemis olduk...

Benim kahramanim Polat bu degildi, anladimki onu gozumde fazla buyutmusum!
    Hangi adam karisini, cocugunu bir seref yoksunu adam icin feda eder? Birde buna vatan
    sevgisi denilince deliye donuyorum. Peki ya benim bildigim vatan sevgisi ne ozaman?
    Hicmi vatanperver adam gormedik? Polati bize bu karakterle yedirmeye calismislar
    buzamana kadar senaristler, yazik bizlere. Vatan esinle, ailenle, evlatlarina etigin
    hayirla sag olur herseyden önce. Ama Polat...

Hatice Sendil ve Musa Uzunlar, yani Ebru ve Iskender, sayenizde bu sezon finalinde
    tadina vardik o usta oyunculuklarinizin. Vadinin bu basit senaryoyla, Polatin elinden
    cocugunu alip Hristiyan yapan bir Battal Gazi senaryosunu, yeteneginizle ve
    ekrandan yansitiginiz sicaklikla bu sezon finalini vadi tarihinde unutulmaz kildiniz! Tek
    bu, baska hicbirsey sezon finalinde ugradigim hayal kirikliklarini örtemedi...

Vadi artik eskisi kadar kaliteli bir yapim degil, birkac usta oyuncu vardi, ki ikisini bu sezonda
    ugurlamis olduk, onun disinda artik vadi herseyden once basit, cocuklarin bile cozebilecegi
    senaryosuyla, ve sonrasinda usta oyuncular seciminden, Malinin programinda top tutan
    kizlardan tutunda, özel korumalara kadar dusen oyuncu secimleri. Vadi ne gunlere kaldi...

Vadi benim icin Ebruyla birlikte bitti. Keyfi verilen kararlarla basrol bayan karakterini diziden
    cikartmak kadar buyuk bir hata oldu. Bu saaten sonra Polatin 3. aski kim olur, yanina kimi
    yamarlar, facia sacliyimi, yoksa yeni birimi gelir, Polatin Yesilcamvari geceleri kullanip
    kenara atigi karakterlerden biri olmak icin. Onunda ölumu elbet onceden bellidir. Benim
    Polatima yasadigi boyle bir olaydan sonra, karisini ve kizini kaybettikten sonra birömur
    yas tutmak yakisirdi. Ama diyorumya Polat artik benim bildigim Polat degil...

Bir bebegi annesiz buyutme mantigi nasil oluyorda destekleniyor anlamiyorum, anlamakta
    istemem. Senartistlerin Polati ailesine, sevdiklerine hayirli, onlar icin canini verecek bir adam
    olarak yazacaklarina, acilarin cocugu Emrah modunda gezdirecekler belliki. Ki o baba olmayi
    bile haketmeyen Polata bu az bile olur. Gidersin bir bakici tutarsin o bakar, annen bakar,
    ama unutma bir bebek, bir cocuk annesiz eksiktir. Sen sadece o bebegin annesini degil,
    o bebegi bile öldurmelerini tercih ettin. Peki sana sorarim nerde sendeki vicdan ey Polat
    Alemdar?

Vadinin senaryosu bundan sonra en fazla Israil ve Filistin arasindaki savasi konu ederek,
    insanlarin yani seyircilerin duygularini somurerek gececektir. Vadinin tadi coktan kacti,
    kadin katili, bebek katili, dini duygularimizi somurduklerinden beri, gecen haftadan ve ondan
    onceki haftalardan beri...

EBRU GITTI VADI BITTI !
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından sena Çarş. Haz. 09, 2010 7:55 pm

Elif abla sen pffye üye misin.Yok eğer değilsen ben bu mesajını oraya ekliim dicektim.Eline sağlık valla çok güzel yazmışsın.Battal gazi benzetmene bayıldım Surprised Surprised Bende geçen kanal 7 de batal gazinini tanıtımını gördüm hikayeyi analatıyodu aynı Elif meleğimizin hikayesine benzettimm..Eline sağlık çok güzel açıklamışın.Ama ben hala sölüyom Ebrum ölmedi gibi geliyo banaa cyclops cyclops
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Haz. 09, 2010 7:56 pm

_sena_ demiş ki:Elif abla sen pffye üye misin.Yok eğer değilsen ben bu mesajını oraya ekliim dicektim.Eline sağlık valla çok güzel yazmışsın.Battal gazi benzetmene bayıldım Surprised Surprised Bende geçen kanal 7 de batal gazinini tanıtımını gördüm hikayeyi analatıyodu aynı Elif meleğimizin hikayesine benzettimm..Eline sağlık çok güzel açıklamışın.Ama ben hala sölüyom Ebrum ölmedi gibi geliyo banaa cyclops cyclops

Uyeyim, yolladim, onaylanmasini bekliyorum. Okusunlar inshallah, kapak olsun Idea
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından sena Çarş. Haz. 09, 2010 7:57 pm

H.SaSmAz demiş ki:
    _sena_ demiş ki:Elif abla sen pffye üye misin.Yok eğer değilsen ben bu mesajını oraya ekliim dicektim.Eline sağlık valla çok güzel yazmışsın.Battal gazi benzetmene bayıldım Surprised Surprised Bende geçen kanal 7 de batal gazinini tanıtımını gördüm hikayeyi analatıyodu aynı Elif meleğimizin hikayesine benzettimm..Eline sağlık çok güzel açıklamışın.Ama ben hala sölüyom Ebrum ölmedi gibi geliyo banaa cyclops cyclops

Uyeyim, yolladim, onaylanmasini bekliyorum. Okusunlar inshallah, kapak olsun Idea

Tmm iyi yapmışsın ..Aynen kapak olsun ama yayınlamaz alçaklarr
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Haz. 09, 2010 8:47 pm

Yayınlamazlar Ama Ebruyu Eleştir,Polat İle Gaye Olsun De Bak Nasıl Yayınlıyorlar.
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Perş. Haz. 10, 2010 9:55 pm

ilk defa elestirme hissi duydum vadiyi... simdiye kadar mantiga sigmayan seyler oluyodu ama hep diyodum, vadinin anlattiklari yaninda o mantik hatalari hic bir sey... ama kalkipta basrol bayan oyuncuyu öldürmek yok yanlisti... polata cok yakisan onu tasiyabile bir esti EBRU alemdar ... ölümü seven sevmeyen cok kisiyi üzdü... [ elestiriler dikkate aliniyormusya, bende bir yazim dedim , bakalim sesim(iz) bir yerlere ulasabilecekmi]... diziyi sadece aksiyon üzerine kurmak ne kadar cekici kilabilirki senaryoyu ve diziyi, pusunun ilk 48 bölümüde biliyorum( ahuyu saymiyorum) dizi bir cok elestiri aldi, vadi erkeklere kaldi , polat duygusuz oldu diye... sonra ebru geldi, tmm dedik iste bu, kiz hem cok güzel hemde polata cok yakisiyor, polatin yaninda siritmiyor, polatin karizmasina ve olgunluguna yakisabilecek bir karakter ebru... hele güzelligi polat dahil hepimizin aklini basindan aldi... ilk görüste ask yazildi ebruyla polata... sonra cok güzel ilerledi hersey... hatta abdülhey meselesine kadar hersey mükemmeldi... sonra tmm dedik her iliski sinavdan gecer... onlarda bu sinavi atlatacaktir... bu sinavi iki kisi atlatamadilar ebru ve polat, sonra KIZLARI elif bebek geldi... o ikisininde birbirine olan askini alevlendirdi, ebrununda polatinda sakin sevecen ve sevgi dolu tavirlari, izleyiciyede huzur verdi, ebru ve polatin iliskisi sonunda düzeldi diye sevinen seyirciye en aci ölümü izlettiler... polatin esi, biricik karisinin bu sekilde ölmesi cok yanlisti... ebru ne ölümü nede ölümün böylesini haketmedi... sunu belirtmeliyimki ebru karakterinden sonra büyük bir bayan hayran kitlesi edinen vadi görünen oki yine erkeklere kalacak...
    bu dünya kanunudur , icine duygu saygi ve sevgi katmadigin hic bir sey insanlarin soluksuz izleyecegi bir yapim olmaz... dünyaca ünlü tüm dizifilmlerde bu böyledir, tüm kahramanlar ailesini sevdiklerini korur onlar icin canini verirler, ama bizim kahramanimiz memati abdülheye bir sey olmasin diye 3 ay bir eve kapaniyor, ama (hamile ) karisini dis kapinin dis mandali yaptigi yetmezmis gibi, operasyonlarda bile cogu zaman yanina almadigi erhani dikiyor... erhan tek basina nasil korusun ebruyu kizini...
    kaldiki iskender kac defa mematiyi ver senin kizin benim kizim olsun dedi, mematiyi korurken karini öyle savunmasiz birakmak neyin nesiydi anlayamadim. polatin o tavri bir kahramandan cok uzakti...
    iki günlük (üc gün bile degil, iki günlük) kizini koruyamadi polat alemdar... bunun ne özürü nede affi olabilir, sonra söyle bir sey var, Allah'ın, kişilere aileleri hakkında ne kadar sorumluluk verdiğini hiç değilse Efendimiz (s.a.v.) 'in hayatından öğrenilsin...
    karisina eger bu ipi simdi koparip atmazsak bu bizim bir ömür boynumuza dolanacak demesi, ve karisini eline defalarca firsat gectigi halde öldürmedigi iskenderi öldürme icin feda etmesi kahramanlikta vatan askida olamaz...
    ailesin koruyamayan onlari buldugu ilk firsatta feda eden kisi bnm kahramanim olamaz!!!

duygusuzluktan öteydi bu sahne... polat´a yakismayan bir kahramana yakismayan bir hareket... karisini ve kizini bir cirpida adina ölüme TERKETMESI kahramanliga cok uzak bir tavir...
    olmadi yakismadi... ebruyu öldürmenin sebebi ne olabilir diye düsünüyorum bulamiyorum, onlar her sorunu yenmislerdi (ayrilik , ercüment, abdülhey) onlar bir tek ölümü yenemediler... ki umuyorum ve dua ediyorumki ebru yasasin...
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından zeyneep67 Cuma Haz. 11, 2010 7:25 pm

Ben gönderdim bu yorumu umarim okuyorlardir gercekten güzel bir yorum.
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Haz. 11, 2010 8:30 pm

zeyneep67 demiş ki:Ben gönderdim bu yorumu umarim okuyorlardir gercekten güzel bir yorum.

ben bunu mesut yarla yüksel aytuğa gönderdim..Smile inş.. bu yorumu dikkate alarak panaya güzel bir cevap yazarsınız yazdım altınada... Surprised
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 11, 2010 10:51 pm

Kabul Ederim'ki,Artık Ebru Yok... Elif Eylül'ün Ölümü Bile Bana Bu Kadar Koymamıştı Crying or Very sad O Eski Bölümleri İzlemek Gelmiyor İçimden...

Necati Abi'ye Kızıyoruz,Ama Ya Hatice Abla,Kendisi İstemişse,Çıkmayı,Lakin Sonradan Niye Senaryo Son Anda Değişsin Diyorum'ki
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül C.tesi Haz. 12, 2010 6:34 am

Kadir Kavri demiş ki:Kabul Ederim'ki,Artık Ebru Yok... Elif Eylül'ün Ölümü Bile Bana Bu Kadar Koymamıştı Crying or Very sad O Eski Bölümleri İzlemek Gelmiyor İçimden...

Necati Abi'ye Kızıyoruz,Ama Ya Hatice Abla,Kendisi İstemişse,Çıkmayı,Lakin Sonradan Niye Senaryo Son Anda Değişsin Diyorum'ki

yaa evet kadir abi... necati abi hatice ablayı biraz da olsa evlenecekleri umuduyla getirmiştir diziye ( zaten hatice ablanın peşindeydiler) biz hep necati abiye yükleniyoruz ama yaa hatice abla istediyse????
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 12, 2010 2:23 pm

DF´den yorum Mad (cinsel meta Surprised )

Kim izler kim izlemez, bunu belirlicek olan yine izleyicinin kendisidir. Eger diyorsaki ben izlemicem artik izlemez, hakkidir! Tipki zamaninda vadiyi izlemeyi tercih etigi gibi izlememeyide tercih edebilir! Vadinin kemik izleyicisi diye bir tabir var. Ama unutmayalimki kemik erimesi agir bir hastaliktir, adami bitirir, sonunda keni kendini bitirmeye baslarsin. Vadi bu hastaliga tutulmus durumda, kendi kendini mantik hatalari ve kalite eksikligiyle bitiriyor!

Benim saskinlikla izledigim, Polat her davranisinin hakli gosterilmesi. Polat isterse birinin namusuyla oynasin, ister serefiye oynasin, ister vicdan yoksunlugunda cigir acsin, sucsuz kisileri öldursun. Yeterki Polat sonunda bir haini öldursun, vatan sevgisini gostersin, Polat herzaman haklidir. Bumudur kahraman denilen adam.

Polata gelecek olan yeni kiz, ki eminim yenisi daha gelecek Polat onu anca (Abiye Kuzunun deyimiyle) cinsel meta olarak gorebilir ancak, ki bana uyar Mad Bu Gaye olabilir, gayette uygun oldugunu gosterdi daha once Surprised Evlenmez, asik olamaz, buyuzden artik sadece kullanma amacli bir karakter olarak izliyebiliriz kisiyi. Polat nede olsa hakli cikacaktir sonunda, onun bunu kullanmis cokmu, Polat gibi vatan sever bir adama helal olsun mantigi var cunku. Cok yazik!

Ah Ebru ah, keske yasama ihtimalin olsa. Oyle bir rüya efekti vermislerki son sahnelere, neden olmasin diyor insan. Keske Ebru ölmemis olsada diziyi izlemek icin bir sebebim olsa, yoksa yok yani...
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 12, 2010 2:34 pm

cidden harika bir yorum..... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 52201 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 775303
    inceden inceden çok laf var orda , kelimelerin altında hep iğnelemeler yatıyor, KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 894354
    ama şurasına katılıyorum polat kadınları kullanıp kullanıp attığına göre yeni karakter gaye olabilir hatta çok uygun olur... sıçan yuvarlanmış çakma jönü bulmuş.... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 894354 iyi fikir... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 775303

bide bu yorumlar açıklıyorki vadinin izleyicilerinin %50 ye yakını kendini ebruya bağlamış,o yoksa rest çekmeye hazır herkes,işte bir bahsettiği kemik grup var zaten onlardada hafif romatizma ve kemik erimesi başladı... koca karı ilacı fln mı versek bunlaraa.... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 894354
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ C.tesi Haz. 12, 2010 2:41 pm

milet artık bu tapkiler böyle devam ederse hatice şendilin yerine ebru karakterini devam etirilerse başka birine delirim ben panayıdda delirtirim

hatice yoksa fanlarıda yok
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Haz. 12, 2010 10:12 pm

yeterki_gül demiş ki:ilk defa elestirme hissi duydum vadiyi... simdiye kadar mantiga sigmayan seyler oluyodu ama hep diyodum, vadinin anlattiklari yaninda o mantik hatalari hic bir sey... ama kalkipta basrol bayan oyuncuyu öldürmek yok yanlisti... polata cok yakisan onu tasiyabile bir esti EBRU alemdar ... ölümü seven sevmeyen cok kisiyi üzdü... [ elestiriler dikkate aliniyormusya, bende bir yazim dedim , bakalim sesim(iz) bir yerlere ulasabilecekmi]... diziyi sadece aksiyon üzerine kurmak ne kadar cekici kilabilirki senaryoyu ve diziyi, pusunun ilk 48 bölümüde biliyorum( ahuyu saymiyorum) dizi bir cok elestiri aldi, vadi erkeklere kaldi , polat duygusuz oldu diye... sonra ebru geldi, tmm dedik iste bu, kiz hem cok güzel hemde polata cok yakisiyor, polatin yaninda siritmiyor, polatin karizmasina ve olgunluguna yakisabilecek bir karakter ebru... hele güzelligi polat dahil hepimizin aklini basindan aldi... ilk görüste ask yazildi ebruyla polata... sonra cok güzel ilerledi hersey... hatta abdülhey meselesine kadar hersey mükemmeldi... sonra tmm dedik her iliski sinavdan gecer... onlarda bu sinavi atlatacaktir... bu sinavi iki kisi atlatamadilar ebru ve polat, sonra KIZLARI elif bebek geldi... o ikisininde birbirine olan askini alevlendirdi, ebrununda polatinda sakin sevecen ve sevgi dolu tavirlari, izleyiciyede huzur verdi, ebru ve polatin iliskisi sonunda düzeldi diye sevinen seyirciye en aci ölümü izlettiler... polatin esi, biricik karisinin bu sekilde ölmesi cok yanlisti... ebru ne ölümü nede ölümün böylesini haketmedi... sunu belirtmeliyimki ebru karakterinden sonra büyük bir bayan hayran kitlesi edinen vadi görünen oki yine erkeklere kalacak...
    bu dünya kanunudur , icine duygu saygi ve sevgi katmadigin hic bir sey insanlarin soluksuz izleyecegi bir yapim olmaz... dünyaca ünlü tüm dizifilmlerde bu böyledir, tüm kahramanlar ailesini sevdiklerini korur onlar icin canini verirler, ama bizim kahramanimiz memati abdülheye bir sey olmasin diye 3 ay bir eve kapaniyor, ama (hamile ) karisini dis kapinin dis mandali yaptigi yetmezmis gibi, operasyonlarda bile cogu zaman yanina almadigi erhani dikiyor... erhan tek basina nasil korusun ebruyu kizini...
    kaldiki iskender kac defa mematiyi ver senin kizin benim kizim olsun dedi, mematiyi korurken karini öyle savunmasiz birakmak neyin nesiydi anlayamadim. polatin o tavri bir kahramandan cok uzakti...
    iki günlük (üc gün bile degil, iki günlük) kizini koruyamadi polat alemdar... bunun ne özürü nede affi olabilir, sonra söyle bir sey var, Allah'ın, kişilere aileleri hakkında ne kadar sorumluluk verdiğini hiç değilse Efendimiz (s.a.v.) 'in hayatından öğrenilsin...
    karisina eger bu ipi simdi koparip atmazsak bu bizim bir ömür boynumuza dolanacak demesi, ve karisini eline defalarca firsat gectigi halde öldürmedigi iskenderi öldürme icin feda etmesi kahramanlikta vatan askida olamaz...
    ailesin koruyamayan onlari buldugu ilk firsatta feda eden kisi bnm kahramanim olamaz!!!

duygusuzluktan öteydi bu sahne... polat´a yakismayan bir kahramana yakismayan bir hareket... karisini ve kizini bir cirpida adina ölüme TERKETMESI kahramanliga cok uzak bir tavir...
    olmadi yakismadi... ebruyu öldürmenin sebebi ne olabilir diye düsünüyorum bulamiyorum, onlar her sorunu yenmislerdi (ayrilik , ercüment, abdülhey) onlar bir tek ölümü yenemediler... ki umuyorum ve dua ediyorumki ebru yasasin...

MILLET BEN BU YORUMU KENDI ADIMA EKLEDIM PANAFILMFORUM!!!
    bu bnm yorumum millet , LÜTFIYEnin... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 775303
    ben lütfis yani...Very Happy
    bu yorumum eklenmis hatta tepkiler bile aldi moderatör bile tepki gösterdi, üye olan herkezden tsk bekliyorum bu yorumuma pffde.. KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 52201
    http://www.panafilmforum.com/showthread.php/26284-Kurtlar-Vadisi-Pusu-93-Bolum-Sezon-Finali-Yorumlariniz/page20

orada üyeligim Killer50 (panada)
    begenmenize sevindim millet... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 830728
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 12, 2010 10:47 pm

cEVAPINI vERSEYDİN...
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Haz. 12, 2010 11:03 pm

Kadir Kavri demiş ki:cEVAPINI vERSEYDİN...

ben cevap vermeden durabiliriyim kadirim... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 894354 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 894354 verdim ama nerde onlarda o yürek bnm mesajimi yayinlasinlar... yüreksizler cünkü baya yazmistim! KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 406327
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Haz. 13, 2010 8:12 am

Gamzelim demiş ki:
    yeterki_gül demiş ki:ilk defa elestirme hissi duydum vadiyi... simdiye kadar mantiga sigmayan seyler oluyodu ama hep diyodum, vadinin anlattiklari yaninda o mantik hatalari hic bir sey... ama kalkipta basrol bayan oyuncuyu öldürmek yok yanlisti... polata cok yakisan onu tasiyabile bir esti EBRU alemdar ... ölümü seven sevmeyen cok kisiyi üzdü... [ elestiriler dikkate aliniyormusya, bende bir yazim dedim , bakalim sesim(iz) bir yerlere ulasabilecekmi]... diziyi sadece aksiyon üzerine kurmak ne kadar cekici kilabilirki senaryoyu ve diziyi, pusunun ilk 48 bölümüde biliyorum( ahuyu saymiyorum) dizi bir cok elestiri aldi, vadi erkeklere kaldi , polat duygusuz oldu diye... sonra ebru geldi, tmm dedik iste bu, kiz hem cok güzel hemde polata cok yakisiyor, polatin yaninda siritmiyor, polatin karizmasina ve olgunluguna yakisabilecek bir karakter ebru... hele güzelligi polat dahil hepimizin aklini basindan aldi... ilk görüste ask yazildi ebruyla polata... sonra cok güzel ilerledi hersey... hatta abdülhey meselesine kadar hersey mükemmeldi... sonra tmm dedik her iliski sinavdan gecer... onlarda bu sinavi atlatacaktir... bu sinavi iki kisi atlatamadilar ebru ve polat, sonra KIZLARI elif bebek geldi... o ikisininde birbirine olan askini alevlendirdi, ebrununda polatinda sakin sevecen ve sevgi dolu tavirlari, izleyiciyede huzur verdi, ebru ve polatin iliskisi sonunda düzeldi diye sevinen seyirciye en aci ölümü izlettiler... polatin esi, biricik karisinin bu sekilde ölmesi cok yanlisti... ebru ne ölümü nede ölümün böylesini haketmedi... sunu belirtmeliyimki ebru karakterinden sonra büyük bir bayan hayran kitlesi edinen vadi görünen oki yine erkeklere kalacak...

MILLET BEN BU YORUMU KENDI ADIMA EKLEDIM PANAFILMFORUM!!!
    bu bnm yorumum millet , LÜTFIYEnin... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 775303
    ben lütfis yani...Very Happy
    bu yorumum eklenmis hatta tepkiler bile aldi moderatör bile tepki gösterdi, üye olan herkezden tsk bekliyorum bu yorumuma pffde.. KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 52201
    http://www.panafilmforum.com/showthread.php/26284-Kurtlar-Vadisi-Pusu-93-Bolum-Sezon-Finali-Yorumlariniz/page20

orada üyeligim Killer50 (panada)
    begenmenize sevindim millet... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 26 830728

ben bunu cuma günü yüksel aytuğ ile mesut yara gönderdim...panaya gereken cevabı verirsiniz umarım yazdım altınada..Smile
    neml
    neml
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından neml Paz Haz. 13, 2010 3:11 pm

çok iyi yapmışsın arkadşım inş yüksel bey yada mesut bey yayınlarlar yada onlarda bir şekilde tepki gösterirler inş
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Haz. 13, 2010 6:33 pm

neml demiş ki:çok iyi yapmışsın arkadşım inş yüksel bey yada mesut bey yayınlarlar yada onlarda bir şekilde tepki gösterirler inş

yaa ben cuma günü onu gönderdim cumartesi yüksel abi zap'tiye yi yazmış..Smile ama benim etkimin olduğunu zannetmiyorumm..Smile
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Ptsi Haz. 14, 2010 11:37 am

Ya hiç anlamıyorum bende mi sorun var kvp senaristlerinde mi?
    O kadar anlamsız bir sezon finalı yaptılar ki gerçekten ya mantıksızlık desen var izliyicileri deli etmek desen var....

Malesef ebrunun elif kolduga kilitliydi mantık hatası var ölüm bile yazamıyor POLATI KAHRAMAN GÖSTERMEK İÇİN karsını feda etmiş gibi gösterilmek istendi ama istendi onarın istedigi gibi görünmedi bize...:img-yes::img-yes::img-yes:

Polat karısını ölmesine izin verdi untumasın kadınlar dokunulmazdır ne olursa olsun ...Ama adam karısının öldürülmesine izin verdi ..Nerde devlet KVP gerçegi yansıtmıyor ...KESİNLİKLE KADINLAR DOKUNULMazdır ..EYER ÖYLE ŞEYLER OLSAYDI HABERLER SAG OLSUN SÖYLERDİ

bu dizi aksyon degil komedi dizisi

Bu dizi gerçegi yanstmıyor diyorlarya başlamadan önce kesinlikle katlıyorum

Polatın bir kadını asmalarına izin vermesini geçtim zaten Bu adamdan hiç bir şey olamaz gibime geliyor ..Ancak rocon keser...Tabi kesemedigi rocondan bahsedemiyorum ...Çünkü diyer bir saçmalıkta turan olayıyıdı...

Adam diziye göre türkiyeyi yönetecek ama polat gelip öldüre biliyo aron fellerin yanına polat yaklaşamıyor biler:img-yes::img-yes:vadi aksiyon dizisi degil komedi dizisi

Vala vadide hereşey var

Ama artık biz yokuz

df gönderdim bunu...........
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 18, 2010 10:25 am

En çok beni mahveden de bu zamana kadar bombalarla arası bu kadar iyi adamın araba nsl olurda bomba olmadıgını anlaması...

Ya biz bu adamı kaç yıldır izliyoruz ben arada sırada abim yüzünden bakmıstım kv de kvp başına daya bu adam bombaları nsl fark edemez arkasından sesiz sesiz gelen adamı bile duan bombalardan süper anlayan adam .TÜM KVP İZLEYİCİLERİNE BENİM GÖZÜMDE REZİL OLDU...

Senaristler bir anda yücelti bir anda rezil eti:img-hyste:img-hysteYa gerçekten bir de şu var ebru karakterini öldürmek için arabaya koydular hemde koltugun başına..Ölüm bile yazamadılar

Ölüm sahnesini yazamayan insanlar bundan sonrada yazamazlar...Artık sıktı gerçekten zor katlanıyordum...Ya bide ölmiycek deli hastanesinde yatıcak deniyor ben daha çok üzülüyorum ..BÖYLE BİR ŞEY OLURSA KVP OLDUGU KANALI BİLE İZLEMEM AÇIK VE NET

Vadi sınırlarını fazla aşıyor diyordum bazen...Ama nsl bir mantıktır ki istkender kadınlar dokunlmaz derken EBRUYU BOM DİYE PATLATI
    Ya iyki diyorum ama fazla sevinmiycem ölmeme gibi biir ihtimal var..Ya ölsün de şu mantıksız diziye bakmaya devam etmesem diyorum...

Bu diziye son noktayı ebru koydu o giti bizde o nerdeyse ordayız ARTIK YALVARMIYCAM ÖLMESİN DİYE EBRU İÇİN EN HAYRILISI BU..

O KOCA BOZUNTUSUNDAN KURTULDU ONDAN KURTULMASI İÇİN TEK ÇARE ÖLMEKSE ONUDA YAPTI

Zaten son anda kızı için yaşamak istiyordu polatı için degil

Eyer bu kızda şans varsa ölmüş olsun Yoksa bir ömür boyu koca bozuntusundan kurtulamaz ...Boşanamazda hep bir şey çıkıp boşanamadılar

Eyer ölmese bakmak zorunda kalıcam Ben polatın yüzünü bile görmek istemiyorum kadın katili ne olucak

İçim de kalmasın şunuda söyleyim hiç bir zaman polat ve ebruyu yakıştırmamıştım ebru daha iyilerine laik bir karakterdi..Polat olucak koca bozunsusun hakretini hak etmemişti hiç bir zaman

Bu koca bozuntusu sevgisi bile göstermemişti bu diziye elif bebek için bile bakmam onların düşüncesi ebru hayranlarının elif için bakması anca bu fikri düşünürler...O ÇOCUK EBRUSUZ BENIM GÖZÜMDE HİÇ BİR DEYERİ YOK ...AMA POLATI ÖLDÜRSE CİDİ CİDİ ONUN ÖLDÜRME SAHNESİ BUYUK BİR ZAVKLE İZLERİM İŞTE O ZAMAN DERİM BU KIZ ANNESİNİN CESURLUGUNU TAŞIYOR

Ebru nsl babasının katilini öldümek istediyse elifte annesinin katili olan babasını

Ama o çocugu annesiz görmek istemiyoruminşlh ölmemiştir

Umut ediyorum ki ebru karakteri ölmemiş olsun yada ölmüş olsun ebru varsa bizde varız ebru yoksa bizde yokuz

Ebru nergis karahanlı olursa dayanmam

DF GÖNDERDİM

En son haticee_ tarafından Cuma Haz. 18, 2010 10:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Haz. 23, 2010 8:52 pm

Anlatılacak O Kadar Şey Vardı'ki... Ebru,Bir Nergis Karahanlı Olabilirdi... Polat'a Baba Deyişi,Ebru'ya Anne Deyişi V.S Polat - Ebru'nun Mutluluğu Çok Şey Anlatabilirdi... Ama Yine Bazı Şeyler Senaryo'nun Önüne Geçti. Keşke Hatice Abla Diziye Girmeseydin...

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 2:57 am