Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+33
dizikolik
Limonata
oslemmsemiz
tria
hülya tuğlu
ömer-love-gülhayat
funny3
melike
Black Diamond
haticeebru
25_ens_39
hazal
ebrulim
sena
zeyneep67
q:)ßr@
nnurr
H.SeNDiL
Gizli Özne
doğa_eser
haticee_
melek hatice
emila
olasılıksız kısss
Kadir Kavri
~aksamguzelı~
Gamzelim
Hatice'm
-YeLiZ-
AşksınHaticem
Света(Isik)
yeterki_gül
zeynep
37 posters

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından zeynep Paz Haz. 27, 2010 12:31 pm

keşke herkes kullandıgı kelimelere dikkat etse de ben de gamlı baykuş gibi dolanmasam etrafta.sonra yönetici azarlıyor oluyorum,burası hatice şendil başlıgı olayı necati beyin eski kız arkadaşlarına kadar vardırdınız ya hiçbirşey demiyorum size.

tartışma yaratacak,formumuza yakışmayan 3. kişiler hakkında nefret içeren ve de hatice şendil hakkında yorum içermeyen bütün mesajlar tarafımdan silinmiştir.

En son zeynep tarafından Paz Haz. 27, 2010 12:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 27, 2010 12:47 pm

vallaha kızlar hepinize muhteşem bir saygım var ama hatice şendil'i üzen kişiye saygım yok...ben necoyu sev-mi-yo-rum...herkes hatice şendil diziden ayrıldı diyordur eminim bu yüzden neco sütten çıkmış ak kaşık oluyor öyle mi yapmayın Allah aşkına yapmayın bu kızı yarışma hosteslerinden az gösterdiler son 7 bölüm Crying or Very sad daha önceki bölümlerde de sanki 10 dk gösterilmiş gibi konuştuğuma bakmayın ozamanda 2.5 dk gibi berbat saçma sapan sürelerde izledik hatice ablayı ve bunun tek nedeni sevmediğim o adam Idea maden bu kızla ciddi düşünmüyorsun kızı niye saklıyorsun bırak senaristler istediklerini yazsınlar haticede oynasın ama hayırrrrrrr hem hatice şendil saklanıyor hemde özelde ciddi değil bu ne kardeşim ben neco hatice ile evlensin meraklısı değilim umrumda bile değil defolsun gitsin kime isterse onunla evlensin ama 1.5 yıl gencecik bir oyuncuyu 1.5 dk sahnelerde oynatarak oyalamasın...ozaman hatice şendil sevgisinin ve hayranlarının hatrına çekti vadiyi şimdi niye çeksin ki HERKESE SORUYORUM HANGİNİZ ÇEKERSİNİZ BU AŞAĞILAMAYI

BEN HATİCE ŞENDİL FANIYIM BİR TEK ONUN MUTLULUĞUNU DÜŞÜNÜRÜM
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Haz. 27, 2010 12:50 pm

BEN HATİCE ŞENDİL FANIYIM BİR TEK ONUN MUTLULUĞUNU DÜŞÜNÜRÜM
    felsefe bu ablam aynen Idea

AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 27, 2010 12:55 pm

kuma şurda iki tartışma yapıp sitemizin reklamını yapacaktık yaptırmadın Surprised Surprised oysa biz lütfiş,gülden ben anlaşmıştık reklam içerikli tartışma yapacaktık Surprised Surprised Surprised

tüm bunlar hatice şendil için yani biz masumuz Sad Sad Sad

ya şu kızın projesi belli olsada hepimiz şu stresten kurtulsak vallaha ne rol olursa razıyım Like a Star @ heaven
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Paz Haz. 27, 2010 12:56 pm

ya inanamıyorum kadın kendi istemiş diziden ayrılmayı kurtlar vadisi bu hiç ölmediyse bugüne kadar 3000 tane adam öldü,yani dogal bir olay.artı hatice şendil son derece mutlu kendi kendinizi kurmayın allah aşkınıza.

iki gün sonra yeni dizisini ve yeni erkek arkadaşını koluna taktıgı zaman zaten bunlar kendiliiginden sona erecek.o zamana kadar kendinizi üzmeye devam...

ben gerçek bir fan olarak onun için elimden geleni yapıyorum gerisi beni ilgilendirmez.
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Haz. 27, 2010 12:58 pm

polemiklere açik bir siteyiz Mad Surprised saka saka !!

her rol olmaz abla abartma Mad dusun bihter cinsi bir kadini canlandiriyor ? ( ben hiç sevmezdim rahmetliyi Surprised ) ama olsun yaa cidden bu hasret bizi bitirdi; 3 kilo verdim dermisim Surprised
    gel eylul gel
    Idea Sad
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 27, 2010 1:03 pm

Hatice'm demiş ki:polemiklere açik bir siteyiz Mad Surprised saka saka !!

her rol olmaz abla abartma Mad dusun bihter cinsi bir kadini canlandiriyor ? ( ben hiç sevmezdim rahmetliyi Surprised ) ama olsun yaa cidden bu hasret bizi bitirdi; 3 kilo verdim dermisim Surprised
    gel eylul gel
    Idea Sad
    çaktırma ben basınıda çağırdım Surprised Surprised polemiği canlı canlı kaydettiler Mad Surprised Surprised

ya evet bir an düşündümde ya bihtere benzer bir rol gelirse anam bittik ozaman Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven yok ya hatice şendil kendine uygun projeleri kabul eder cyclops
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Haz. 27, 2010 1:11 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    Hatice'm demiş ki:polemiklere açik bir siteyiz Mad Surprised saka saka !!

gel eylul gel
    Idea Sad
    çaktırma ben basınıda çağırdım Surprised Surprised polemiği canlı canlı kaydettiler Mad Surprised Surprised

ya evet bir an düşündümde ya bihtere benzer bir rol gelirse anam bittik ozaman Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven yok ya hatice şendil kendine uygun projeleri kabul eder cyclops
    bencede kendine uygun senaryoyu kabul eder ama aklimdan oyle senaryolar geçiyorki Surprised
    zengin olsun çunku uzerinde moda seyler gorelim istiyorum Sad clown (vadi masallah Haticeme gelince cebine akrep girmis Like a Star @ heaven Suspect )
    Hadi hayirlisi

not: bu tim's in mailini bulamdim yaw ? Sad biri hayrina soyleyi versede bende 5 tene mail atsam Mad
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Paz Haz. 27, 2010 1:14 pm

tolgahan sayisman LALE DEVRI adinda bir dizide oynayacakmis, keske onunla basrol oynasa... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 184350 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 830728
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Paz Haz. 27, 2010 1:25 pm

oyuncu her rolü oynar,kendine uygun rol olmaz.al pacino kaç defa eşcinseli oynadı..oyuncuysa her rolü oynamalı kardeşim.melekte oynayabilmeli şeytanı da..

kenidine uygun rol oynasın fikrine katılmıyorum ben.haticeye herşey yakıır.
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Paz Haz. 27, 2010 1:31 pm

bu konuda zeynebe katiliyorum, gercek bir oyuncu her rolu oynayabilmeli...
    bakiniz ikisinide sevmem ama kivanc ve beren...
    ikiside pek ahlakli bir rol canlandirmadilar, ama bu sayede türkyenin gündemine oturdular..
    bir oyuncu yeri geldiginde her rolu yapmali, iste o zaman o kisiye oyuncu derim..
    rolden kacmamali ...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Haz. 27, 2010 1:32 pm

Ne seytan ne melek, kimsenin hala melekmi seytanmi emin olmadigi, o guclu kadin: Hurrem Sultan!

Iste Haticem icin hayal ettigim rol What a Face Inshallah yapimcilar Haticeyi farkeder, ve Hurremi oynar Idea

Dizinin yapimcisina oneride bulunalim: info@tims.tv
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Haz. 27, 2010 1:34 pm

bir oyuncu her rolu oynamali bu çok dogru cyclops ama su melek yuzlu kiza kotu kadin rolu verilmez mesela , onu demek istiyorum
    yuzune fizigine yakisan rollerde oynamali bence Idea
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Paz Haz. 27, 2010 1:41 pm

o zaman hatice sendil zengin rollunden baska rol yapmamali... zengin güzel ve asil birini canlandirmak bir süre sonra slklci olur...Wink
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 27, 2010 1:46 pm

öncelikle kanuni sultan süleyman'ın hayatını filme alacakmışsınız tebrik edirim,böyle büyük bir hikayenin türk halkına anlatılması gerekiyordu.yapımın kalitesinden hiç kuşkum yok,şimdiye kadar açıklanan oyuncularda özenle seçilmiş kişiler, bu rollere müthiş bir soluk getirecekler.ama kanuninin hayatı anlatılacaksa bu hikayenin ana damarı kuşkusuz hürrem.hürremi taşıyabilecek bir oyuncunun o rolü canlandırması şart.ben bir hürrem sultan hayranı olarak bu oyuncunun çok özenli seçilmesi taraftarıyım.bu rol içinde benim kafamda hatice şendil adı oluştu.hürremin portresinin içerisine oturabilecek daha iyi bir aday göremiyorum.lütfen bu öneriyi dikkate alın,hiç degilse bir düşünün sizinde hemfikir olacagınıza kuşkum yok.

saygılar.
    info@tims.tv

güldoş kumam yazmış örnek olsun diye ekliyorum.en alttaki adrese mail at kuzum cat
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Haz. 27, 2010 1:49 pm

Gamzelim demiş ki:o zaman hatice sendil zengin rollunden baska rol yapmamali... zengin güzel ve asil birini canlandirmak bir süre sonra slklci olur...Wink
    oda dogru hep ayni rol iyi olmaz ama eski karakterlere bakarsak mesela maçolarda atlarla ilgilenen birkizdi , iki yabancida koyde yasayan peçeli bir kizdi, yaban gulunde de yoksul bir ailenin kiziydi (sonradan zenginlesti o ayri...) kvp de de ogretmendi yani okadar zngin oldugunu sanmam polatla evlendikten sonra dersen evet ozaman zengindi .

Vallah hiç ayrimcilik yapmiycam yeni sezonda Haticem olsunda gerisi onemsiz , O kendine en hayirli olani seçer Idea clown
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Haz. 27, 2010 1:49 pm

Lutfiyeye katiliyorum, birsure sonra oyuncu baska birseyler aramaya baslar, buyuzden kendimce soylemek gerekirse 1,5 sene vadide hep ayni ve hic kademe kaydetmeyen bir karakteri oynayinca baska bir rol arar haliyle...

Ben hep psikopat bir madde bagimlisini canlandirmasini istedim, inshallah birgun olur, dizi veya filmde olsa. Dediginiz gibi her rolu oynayabilmeli bir oyuncu, ve Hatice ablada o yetenek var, sadece disari cikmasi gerekiyor. Bu iyi bir senaryo ve kaliteli bir yapim ve yonetmenle olur...

Suanda Hurrem Sultan tercihim. Hayirlisiysa olsun Idea
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Haz. 27, 2010 1:53 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    öncelikle kanuni sultan süleyman'ın hayatını filme alacakmışsınız tebrik edirim,böyle büyük bir hikayenin türk halkına anlatılması gerekiyordu.yapımın kalitesinden hiç kuşkum yok,şimdiye kadar açıklanan oyuncularda özenle seçilmiş kişiler, bu rollere müthiş bir soluk getirecekler.ama kanuninin hayatı anlatılacaksa bu hikayenin ana damarı kuşkusuz hürrem.hürremi taşıyabilecek bir oyuncunun o rolü canlandırması şart.ben bir hürrem sultan hayranı olarak bu oyuncunun çok özenli seçilmesi taraftarıyım.bu rol içinde benim kafamda hatice şendil adı oluştu.hürremin portresinin içerisine oturabilecek daha iyi bir aday göremiyorum.lütfen bu öneriyi dikkate alın,hiç degilse bir düşünün sizinde hemfikir olacagınıza kuşkum yok.

saygılar.
    info@tims.tv

güldoş kumam yazmış örnek olsun diye ekliyorum.en alttaki adrese mail at kuzum cat

2 tanesi gitti 3 yolda Mad
    bende buna benzer biseyler yolladim Idea hadi Hayirlisi clown pig
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Paz Haz. 27, 2010 2:02 pm

valide sultan nebahat çegre olmuş...inş...hürrem sultanda hatice şendil olur....
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Paz Haz. 27, 2010 2:50 pm

Böyle elbiseleri çok güzel taşıyor,hele hürrem için kimbilir nasıl elbisler tasarlarlar.

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 Atv-ap10Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 Atvcur10
    Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 Bscap011Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 8 Bscap012
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Haz. 27, 2010 8:52 pm

ona bakarsan hatice ablada söylemiyor sevgililerini neysee tartışmayalım bu konu için..
    doğa_eser
    doğa_eser
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 26

Mesaj tarafından doğa_eser Paz Haz. 27, 2010 9:00 pm

Ama Hatice hanım bu konuda tek kelime etmedi şimdiye kadar.Necati Şaşmazda her seferinde ben hiç aşık olmadım evlenecek birisine rastlamadım vb... şeyleri söyleyip duruyor.Kafayı karıştıranda bu.Halbuki bu özel bir konu bu konuda konuşmak istemiyorum dese kestirip atsa daha iyi olacaktı.Bunu yapanlar var...
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Haz. 27, 2010 9:02 pm

ama her insanın yapısı farklı dimii.. valla ben bilmiyorumm zaten hatice ablayada konuşmuyor diye de kızmıyorumm aynı şekilde necati abiye de kızmıyorumm..
    şöyle düşünün necati abi evet aşığım veya aşık oldum dese sormyacakarlar mı ona kim diyee ee aşık olduğunu söyleyen kim olduğunu da söyler buda o kişinin üstünde bir nevi reklam yapmaya dönerr..o yüzden bence böyle şeyler diyorlarr..
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Haz. 28, 2010 11:28 am

dizifilme üye olan arkadaşlar,lütfen bu konuya yorum yapsın ve oy kullansın
    http://www.dizifilm.com/oyuncu/hatice-sendil-6354.html

dün akşam eklemiştim hemen yayınlanmış.favorilerinize almayıda unutmayın Idea

AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Haz. 28, 2010 11:48 am

zeynep demiş ki:dizifilme üye olan arkadaşlar,lütfen bu konuya yorum yapsın ve oy kullansın
    http://www.dizifilm.com/oyuncu/hatice-sendil-6354.html

dün akşam eklemiştim hemen yayınlanmış.favorilerinize almayıda unutmayın Idea

millet df ye üye olmayanlarda üye olup hatice ablamıza orada da destek versinler Idea

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 2:42 am