Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+33
dizikolik
Limonata
oslemmsemiz
tria
hülya tuğlu
ömer-love-gülhayat
funny3
melike
Black Diamond
haticeebru
25_ens_39
hazal
ebrulim
sena
zeyneep67
q:)ßr@
nnurr
H.SeNDiL
Gizli Özne
doğa_eser
haticee_
melek hatice
emila
olasılıksız kısss
Kadir Kavri
~aksamguzelı~
Gamzelim
Hatice'm
-YeLiZ-
AşksınHaticem
Света(Isik)
yeterki_gül
zeynep
37 posters

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Haz. 25, 2010 8:11 pm

zeynep demiş ki:
    Gamzelim demiş ki:
    zeynep demiş ki:hatice şendil,öyle bir proje ile ekrana gelecek ki yazık etti diyen birilerine formu yalatacak,NOKTA.
    şu anda hatice şendil türkiyenin en popiler 10 kadın oyuncusu içerisinde unutmayın.kurtlar vadisini fazla büyütüyorsunuz,ama vadinin devri kapandı.ebru ve isko öldü diye sezon finalinin tekrarına bile kimse bakmadı.hatice şendil en dogru olanı yaptı vadiden çıkmasa oldugu yerde sayardı ama artık önünde kapılar sonuna kadar açık.

o birilerinden kastin bensem zeynepcim ben hatice sendil´i en az sizn kadar cok seviyorum, basarisi beni mutsuz degil aksine cok mutlu eder!
    vadide hak etmedigi muameleyi gördügünü biliyoruz, bunun nedenleride malum...
    simdi kalkip necoyu savuncak degilim, icimden böylesi gelmez, ama bnm ne demek istedigim ya anlasilmamis yada carpitilmis!
    hatice sendil su anda cok basarili evet, ama malesef pana oyuncusuna nasil emek vermiyorsa dfde anketlerinin birinde bile hatice sendili eklemedi ...
    hatice abla eger PROFESYONEL olarak diziden ayrildiysa aferin, ama senaryo onu dahada ön plana cikaracakken ÖZEL HAYATI yüzünden kendi istegi ile diziden ayrildiysa ben üzülürüm.. evet onun icin her seyin en iyisini bende diliyorum sizler gibi, ammaaa hatice abla bizleri hice sayarak onlarca binlerce hayranini hice sayarak diziden neco yüzünden ayrildiysa YAZIK etti, bnm adima yazik etti, kirildim cünkü.. üzüldüm...
    birde sunu eklemeden edemeyecegim, madem bu konu acildi tartismasi dogru olsun, hatice sendil diziye necati sasmaz ile birlikteyken katildi!
    bu gazetelerde boy boy gösterildi.. hatta necati sasmaz zamaninda yaban gülü dizisinde ipek tenolcayla haber salmis!
    olayin gercegi budur, setten önce basladi bu ask yada iliski...

bir aciklama gelmedigi sürede her ihtimali göz önünde bulundurmaliyiz...
    kadire bu konuda katiliyorum , bir aciklamayi bize zor görmemeli(yada görmemeliler)...
    evet özel hayati onun kendisinin, amma sanat alemine girdiysen kendinle beraber sevenlerinide düsünmelisin... bu düsünce neden yok???

kisa ve net bir cevap yeterdi bizlere "evet vadiden ayrildim, yeni projerde görüsmek dilegiyle!" bunu bizden esirgememeliydi/ler...
    nedenini soran yok, önemli olan bir aciklama gelmesi ama yok...
    daha hatice sendil bile diziden ayrildim yeni projeleri degerlendiriyorum(degerlendirecegim) demezken hangi yapimcidan teklif bekleyebilirizki???
    kadir kendine yazık etti demiş,ben de ona hitaben yazmıştım onu.ama vadide ayrılma biçimi konusunda sana katılmıyorum.asıl vadiye devam etmiş olsa bu profosyenel bir davranış olmazdı.3. sınıf yarışma hostesleriyle aynı derecede yer kaplıyordu senoryoda.
    hmm anladim...
    vadinin senaryosunu savunmadim zaten hic dedimya profesyonel olarak ayrildiysa HELAL ona..
    umarimda öyledir, cünkü profesyonel olarak gec bile kaldi.. ama uzun süre ekranlarda olmayi düsünmüyorsa o zaman yazik oldu bizlere, yillarca yeni projelerini bekleyecegiz demekktir...Sad
    bereni örnek alsa bu konuda kadn daha Aski memnu bitmeden yeni projesini imzalamis bile.. Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 376784 kiskandim valla...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından zeynep Cuma Haz. 25, 2010 8:17 pm

hiç korkma canım asıl şimdi parlayacak,bunun oda farkında..bu seneyi asla es geçmez,nerden çıkarıyorsunuz ki uzun süre dizi yapmayacagını en geç ocaga dizi yapar.hem her sene bir dizisi muhakkak olmuş Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 223241 yeni sezonda yeni dizisiyle gelecek korkmayın.

benim tek korkum,vadiye devam etmesi,allah korusun.o ayı bile yanmıştı da devam etmişti ya.o tarz birşey olur diye aklım çıkıyor,küçük ihtimal ama korkuyorum yinede.
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Haz. 25, 2010 8:22 pm

vadiye tekrar devam edecek diye bir ihtimal yok bence bir kirinti bile Mad
    artik yeni sezonda nasil bir karakter oynayacak onu dusunelim ara vereceginide hiç sanmam çunku Hatice abla oyunculugu çok seviyor cyclops
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Haz. 25, 2010 8:28 pm

lütfiş yaaaaaaa sen bize moral vereceğine şu bay negatif kadire uyup üzülüyorsun Surprised Surprised üzülme hatice şendil şimdi yıldız olacak inşallah monkey

lütfiş mehmet ali erbilin toplarını tutan kızın vadide rolü hatice şendilden çoktu bebeğim hatırlarsan cyclops o günler içten içe kudurmuyormuyduk cyclops neconun hatice ile arası bozulunca hatice şendil sedefin evinde 1 dk lık gösteriliyordu vasat cümleler senaryolar sen bir oyuncu olsan beklermisin neco beyin keyfi yerine gelsinde sana senaryo yazdırsın Like a Star @ heaven hangi aklı başında oyuncu bu muameleye katlanır...kimse katlanmaz...hatice şendil zaten 4-5 bölüm bekledi belki bir profesyonellik yaparlar senaryosunu adam gibi yazarlar diye ama yapmadılar cyclops
    star ana haberde hatice şendil konuşurken laflarını ağzına teper gibi söze atlayan neco sizce senaryoya mudahale etmiyor mu alien vallaha bal gibi ediyor....hatice şendilin hakkına girdiler ve inşallah panayır grubu sürünürken görürüm dünya gözüyle cyclops
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Haz. 25, 2010 8:33 pm

inş.. hatice abla OSMAN SINAV imzalı bir senaryo ile ekranlara dönecek hemde perşembe günleri 21.45 te.. Mad birde reytinglerr bazı yapımları yerlerde süründürecek şekilde olursa iştee görücm o zaman o yapımlarııı nasılda morarıpp sinir krizlerine giriyorlar.. hatta şöyle bir şey yaparlar hatice ablanın kapısına gidip sabaha kadar ne olur diziye dön biz ebrunun ölümünden bu yna olan bölümlerin hepsini rüya yaparızz derler.. tabii hatice abla yüz verir mi aslaaa.. Surprised
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Haz. 25, 2010 8:40 pm

türkan şoray ve kadir inanır'ın bir filmi vardı ya devlerin aşkı onun tarzı bir dizi olsa varya süper olur.başrolde de hatice ve kıvanç,haticenin belalısı da kürşat alnıaçık.hem mafyavari bişi de o hem de aşk vardı,öyle birşey olsa keşke.
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 25, 2010 8:53 pm

İnsanların Özel Hayatları Bizi İlgilendirmez...

Ama Hatice Hanımdan Şunu Bekliyordum; Vadi'den Kendi İsteğimle,Ya'da Senaryo Gereği Ayrıldım. Ya'da Dizi'den Çıkarıldım V.S Demelidi,Çünkü Spüklasyonlar En Çok Hatice Hanım'a Zarar Verecektir Bence...

Veriyorda...

Sevval Ablacım,Ama Açıklama Yapacak, Senaryo Bana Değer Vermedi,Bende Çıkmak İstedim Diyebilir... Ha Konuşmuyorsa,Bu Tür Spükalasyonlar Devam Edecektir...

2*2=4

Bakın Yüksel Bey 2 Defa Yazsın'da Evlilik Lafını Söyledi Yorum Yok...

Eğer,Hatice Ablamızın Pana Film İle Sözleşmesi Hala Devam Etmiyorsa,Konuşsun,Kendi İyiliği İçin Konuşsun,Susarak Dizi Dünyası'da Ezilir,Yok Olur Gider...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Haz. 25, 2010 8:58 pm

ne zararı ya kimsenin umrunda degil ben de dahil,kendi ütopyanda yaşıyorsun kadir,dünya ya geri dön.kimse hatice şendil'den açıklama beklemiyor ondan bekledigimiz tek şey güzel projelerin içinde yer alması gerisi bizi ilgilendirmez.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Haz. 25, 2010 9:08 pm

zeynep demiş ki:ne zararı ya kimsenin umrunda degil ben de dahil,kendi ütopyanda yaşıyorsun kadir,dünya ya geri dön.kimse hatice şendil'den açıklama beklemiyor ondan bekledigimiz tek şey güzel projelerin içinde yer alması gerisi bizi ilgilendirmez.

kumacım kendine gel "ütopya" kadir patentli bir kelimedir ve sen kullanıyorsun rabbit Surprised Surprised Surprised ulen bu kadir hepimizin beynini yıkıyor yavaş yavaş Surprised Surprised Surprised

vallaha bende yeni proje açıklamasından başka hiçbir açıklama beklemiyorum...tek kocaman korkum hatice şendilin bu yaz neco ile barışıp panayırın bir projesinde oynaması ki işte bu yandık demek oluyor çünkü panayırın tutan bir projesini gören varsa ileri çıkıp söylesin ben görmedim de Like a Star @ heaven Surprised Surprised hatice şendil resmi olarak panayırın oyuncusu veeeeee içimde kocaman bir korku var Crying or Very sad Crying or Very sad
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Haz. 25, 2010 9:08 pm

hatice hanım hakkında düşüncelerinizi yazın lütfen,sataşma ve tartışma çıkarmak için yazılmış.hatice şendil hakkında yorum içermeyen mesajlar silinecektir.

yönetimin kararlarını sorgulamayın.kurallara göre yönetiyoruz formu,sizin isteklerinize göre degil.htek istegimiz hatice şendil adına yaraşır bir site.gerekli özeni sizde gösterirseniz seviniriz.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Haz. 25, 2010 9:15 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    zeynep demiş ki:ne zararı ya kimsenin umrunda degil ben de dahil,kendi ütopyanda yaşıyorsun kadir,dünya ya geri dön.kimse hatice şendil'den açıklama beklemiyor ondan bekledigimiz tek şey güzel projelerin içinde yer alması gerisi bizi ilgilendirmez.

kumacım kendine gel "ütopya" kadir patentli bir kelimedir ve sen kullanıyorsun Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 16639 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 ulen bu kadir hepimizin beynini yıkıyor yavaş yavaş Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354

vallaha bende yeni proje açıklamasından başka hiçbir açıklama beklemiyorum...tek kocaman korkum hatice şendilin bu yaz neco ile barışıp panayırın bir projesinde oynaması ki işte bu yandık demek oluyor çünkü panayırın tutan bir projesini gören varsa ileri çıkıp söylesin ben görmedim de Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 853603 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 hatice şendil resmi olarak panayırın oyuncusu veeeeee içimde kocaman bir korku var Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 898192

kumacım hatice şendil adına tek istegim şey,yeni dizi projesi ve de film onun dışında şunu şunun için şöyle yaptım diye bize açıklamak zorunda degil.
    haaa zaten bizim için yapacagını yaptı,ben çok mutluyum siz de mutlu olun dedi.biz onun o görüntülerini görünce mutlu olduk mu evet,gerisi kendini ilgilendirir.program program dolaşıp panayır ın arkasından atsa bu hatice şendil'e yakışmaz zaten.defteri kapattı mı kapattı,gerisi hikaye...haaa birileriyle barışır oda umrumda degil,yada hiç ayrılık yoktur...işine kimseyi karıştırmasın da özelinde kiminle ne yaşamak istiyorsa yaşasın.kim engel olabilir ona??
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 25, 2010 9:19 pm

Hatice Hanım,Kendisi Seçmiş Projesi Ayla Algan Seçsin O'da Oynasın...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Haz. 25, 2010 9:23 pm

zeynep demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:

kumacım kendine gel "ütopya" kadir patentli bir kelimedir ve sen kullanıyorsun Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 16639 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 ulen bu kadir hepimizin beynini yıkıyor yavaş yavaş Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354

vallaha bende yeni proje açıklamasından başka hiçbir açıklama beklemiyorum...tek kocaman korkum hatice şendilin bu yaz neco ile barışıp panayırın bir projesinde oynaması ki işte bu yandık demek oluyor çünkü panayırın tutan bir projesini gören varsa ileri çıkıp söylesin ben görmedim de Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 853603 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 894354 hatice şendil resmi olarak panayırın oyuncusu veeeeee içimde kocaman bir korku var Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 5 898192

kumacım hatice şendil adına tek istegim şey,yeni dizi projesi ve de film onun dışında şunu şunun için şöyle yaptım diye bize açıklamak zorunda degil.
    haaa zaten bizim için yapacagını yaptı,ben çok mutluyum siz de mutlu olun dedi.biz onun o görüntülerini görünce mutlu olduk mu evet,gerisi kendini ilgilendirir.program program dolaşıp panayır ın arkasından atsa bu hatice şendil'e yakışmaz zaten.defteri kapattı mı kapattı,gerisi hikaye...haaa birileriyle barışır oda umrumda degil,yada hiç ayrılık yoktur...işine kimseyi karıştırmasın da özelinde kiminle ne yaşamak istiyorsa yaşasın.kim engel olabilir ona??

aynen katılıyorum kumacım...hatice şendil işine kimseyi karıştırmasın cyclops
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 12:32 pm

Kadir Kavri demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:ya kadir birgün şu siteye gireyim sen güzel haber getir kıracam o gün dişimi Surprised Surprised
    nayırrrrrrrrrrrr nolamazzzzzzzzzzz ya bu verdiğin haber hatice şendil bir daha asla pana hariç hiçbir projede olmaz demek oluyor Like a Star @ heaven Suspect rabbit ya beni özeli ilgilendirmez ama hatice abla neco ile evlenirse bizim proje hayallerimiz sulara gömülür Razz Crying or Very sad ama ben ayrıldıklarına eminim ve hatice abla bence başka yapımcılar ile görüşüyordur Laughing Laughing

Evet,Evet Hatcemiz, Pana'nın Başına Geçecek Surprised Surprised Necomuz İle Surprised

bay negatif senin üstüne berbat haber veren tanımıyorum Suspect Suspect ya istemez necoda panayırıda defolsun gitsin Shocked

elifim hatice abla ile evlendikten sonra sence neco hiç çalıştırır mı meleğimizi Sad Sad ancak panayırın tutmayan dizilerinden birinde görürüz ve o dizilerde de yanına erkek sinek yanaştırmazlar Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 26, 2010 12:36 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:ya kadir birgün şu siteye gireyim sen güzel haber getir kıracam o gün dişimi Surprised Surprised
    nayırrrrrrrrrrrr nolamazzzzzzzzzzz ya bu verdiğin haber hatice şendil bir daha asla pana hariç hiçbir projede olmaz demek oluyor Like a Star @ heaven Suspect rabbit ya beni özeli ilgilendirmez ama hatice abla neco ile evlenirse bizim proje hayallerimiz sulara gömülür Razz Crying or Very sad ama ben ayrıldıklarına eminim ve hatice abla bence başka yapımcılar ile görüşüyordur Laughing Laughing

Evet,Evet Hatcemiz, Pana'nın Başına Geçecek Surprised Surprised Necomuz İle Surprised

bay negatif senin üstüne berbat haber veren tanımıyorum Suspect Suspect ya istemez necoda panayırıda defolsun gitsin Shocked

elifim hatice abla ile evlendikten sonra sence neco hiç çalıştırır mı meleğimizi Sad Sad ancak panayırın tutmayan dizilerinden birinde görürüz ve o dizilerde de yanına erkek sinek yanaştırmazlar Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Gelin Olmuş Gidiyorsun Pana'da Çalışır Surprised Surprised Surprised
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 12:41 pm

Kadir Kavri demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:

Gelin Olmuş Gidiyorsun Pana'da Çalışır Surprised Surprised Surprised

kadir ben habere inanmıyorum Suspect inanmak istemiyorum Sad ya pananın tutmuş dizisi mi var ki hatice abla oynayacak Like a Star @ heaven şimdiye kadar yaprıkları projeler berbattı şimdiden sonra ben onlardan hiççççççç güzel birşey beklemiyorum Shocked

ay yapım kerem abi duy sesimizi haticemizi yeni dizinde oynat Laughing Laughing
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 26, 2010 12:42 pm

Tamam Tamam Yalan Haber Olsun İnşallah 90 Kiloluk Bıyıklı,Rüküş Birisiyle Evlenir Aha Bedduahımıda Ediyorum...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 12:44 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:

Ben evlenmelerini istiyorum sahsen, cunku ikisini cok yakistiriyorum. Necati acisindan bakinca, Hatice gibi bir kadini tabiki kacirmak istemez. Haticemin tarafindan bakinca, asik olmussa, sevmisse, hakini vermek gerekirki Necati enistede cok iyi bir insan, anlarim yani Idea Cokta mutlu olurlar inshallah bimur birlikte What a Face AMIN!

Bunun disinda dedigin hernekadar korkutan birsey olsada, hatice ablama guveniyorum. Isine, oyunculuga asik oldugunu soyluyordu hep. Hep birseyler ogrenmek icin calisliyor. Asla ve asla Hatice Sendil gibi guclu ve kararli bir kadin, baskasinin laifiyla hareket etmez cyclops Yani oyle umuyorum. Ki bunun boyle olmadigini, olmicagini kendisi gormus olsaydi, kendini baglatma, evlenmezdi zaten Idea

Hayirlisi...
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 26, 2010 12:49 pm

Evet,Herşeyin Hayırlısı...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 12:50 pm

Kadir Kavri demiş ki:Tamam Tamam Yalan Haber Olsun İnşallah 90 Kiloluk Bıyıklı,Rüküş Birisiyle Evlenir Aha Bedduahımıda Ediyorum...
    ya kadir o çelimsiz pigme neco sanki brad bitt Surprised Surprised Surprised

ben evlenmelerine karşı değilim ben hatice ablayı görmeme korkusu yaşıyorum Crying or Very sad Crying or Very sad ya hatice şendil'i artık rüyamızda bile zor görürüz Sad
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 26, 2010 12:53 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:Tamam Tamam Yalan Haber Olsun İnşallah 90 Kiloluk Bıyıklı,Rüküş Birisiyle Evlenir Aha Bedduahımıda Ediyorum...
    ya kadir o çelimsiz pigme neco sanki brad bitt Surprised Surprised Surprised

ben evlenmelerine karşı değilim ben hatice ablayı görmeme korkusu yaşıyorum Crying or Very sad Crying or Very sad ya hatice şendil'i artık rüyamızda bile zor görürüz Sad

Mutlu Olsunlarda...
    doğa_eser
    doğa_eser
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 26

Mesaj tarafından doğa_eser C.tesi Haz. 26, 2010 1:01 pm

Necati Şaşmaz ile Hatice Şendil evleniyorlar mı? Eğer doğru ise hayırlı olsun, mutlu olurlar inşallah...
    Ama bu haber doğru ise Hatice hanımı görmek biraz hayal olur.Necati Şaşmaz onu belkide kamera önüne bile çıkartmaz veya sadece kamera arkasına müsade eder.
    Çalışsada Pana yapımlarında yer alır ki tutan dizileri yok,o dizilerdede onun oynayacağı karakterin senaryosuda hayal kırıklıkları ile dolu olur.Bir çok kısıtlamalar gelecektir ki buda dizinin tadını kaçırır...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 1:13 pm

doğa_eser demiş ki:Necati Şaşmaz ile Hatice Şendil evleniyorlar mı? Eğer doğru ise hayırlı olsun, mutlu olurlar inşallah...
    Ama bu haber doğru ise Hatice hanımı görmek biraz hayal olur.Necati Şaşmaz onu belkide kamera önüne bile çıkartmaz veya sadece kamera arkasına müsade eder.
    Çalışsada Pana yapımlarında yer alır ki tutan dizileri yok,o dizilerdede onun oynayacağı karakterin senaryosuda hayal kırıklıkları ile dolu olur.Bir çok kısıtlamalar gelecektir ki buda dizinin tadını kaçırır...

aynen böyle düşünüyorum bende cyclops cyclops oynasa bile yine vasat bir karakter yazarlar haticemize bizde sinirden kudururuz ekran karşısında Sad
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice C.tesi Haz. 26, 2010 3:01 pm

HATİCEM EVLENME NECATİYLE SENİ GÖREMEYİZ....LÜTFEN EVLENME....
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 3:14 pm

Yapmayin arkadaslar, sonucta resmi bir aciklama yok oyle degilmi!

Oyle olsa bile, kimsenin ozel hayatina mudahale etme hakkimizin olmadigini hatirlatirim...

Bana yorum yapmak duserse ancak, mutluluklar dilerim, cok yakistiriyorum ikisini cunku, cokta mutlu olmalarini dilerim!

Bunun Hatice ablanin si hayatina mudahale olarak gormuyorum, ilk basta oyle bir dusunce icindeydim, ama kararliligini ve durusunu gorunce zaten karakter olarak Hatice abla oyle birseye izin vermez. Ona guvenim sonsuz, zaten ona guvenmemiz gerekir bu konuda, yoksa tabiki kimsenin elinden birsey gelmez.

Hayirlisi inshallah...

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 4:27 am