88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+14
necatihaticem
Света(Isik)
yeterki_gül
N.Kavri
hatice.
haticee_
melek hatice
q:)ßr@
AşksınHaticem
Kadir Kavri
H.SeNDiL
~aksamguzelı~
Hatice'm
zeynep
18 posters

88. bölüm yorumlarınız

Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 Empty Geri: 88. bölüm yorumlarınız

Mesaj tarafından Gizli Özne Perş. Nis. 29, 2010 8:03 pm

inşallah Sevval abla ne vasat bır bölüm izledık yahu ..
    Ebrum hep kalsın ne olur ..
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Perş. Nis. 29, 2010 8:10 pm

ufff fragmana gel,memati ölür mü acaba??

vadi seneye de devam edecekmiş,umarım ebru filistinde ölür.

veee seneye adam gibi bir dizi ile devam eder.
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Nis. 29, 2010 8:14 pm

zeynep demiş ki:ufff fragmana gel,memati ölür mü acaba??

uzulerek bende katiliyorum Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    9-10 bolum once EBru olurse panayi yikari diyodum ama $imdi gonulluyum filistinden sonra biraksin vadiyide Guzel dizilerde a$kli me$kli Yaki$ikli(neco gibi lerle degil) çali$sin cyclops

Bu bolumden çikarilacak tek $ey Hatice Ablanin saç rengi Ay çok yaki$mi$$ queen
    Ebrunun karnini unutmayalim clown
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Nis. 29, 2010 8:15 pm

Olecekse Filistinde olsun haklisin vallah. Bu Polattan umudu kestim ben, nezaman akli basina gelecek diyorum ama yok, adam sig gelmis sig gidecek. Bu Polat adam degil, karisi orda yatiyor bakmiyor bile. Ya saydiracam simdi ona ya neyse.

Bu arada Gurkan abi daha bugun demis Filistin filminde olacagini yani Memati olmez!!! Ebrumada birsey olmasin o yeter Idea

(hem cok kotu bir bolumdu, hem benim acim baska, sohbet bolumunde anlatirim Crying or Very sad )
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Perş. Nis. 29, 2010 8:19 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:

uzulerek bende katiliyorum 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 898192 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 898192 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 898192
    9-10 bolum once EBru olurse panayi yikari diyodum ama $imdi gonulluyum filistinden sonra biraksin vadiyide Guzel dizilerde a$kli me$kli Yaki$ikli(neco gibi lerle degil) çali$sin 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 52201

Bu bolumden çikarilacak tek $ey Hatice Ablanin saç rengi Ay çok yaki$mi$$ 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 289792
    Ebrunun karnini unutmayalim 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 932294

ayy o pembe patikler unutulur mu?? 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 320719

o karnını görünce yerimden zıpladım,arabada giderken kalp krizi geçirecem sandım.
    ya ölsün diyom da ölürse ne aglarım beeee,ama filistin filminde işallah oynar veee işallah orda ölür.ama filistine gitmezse birdahaki sezonda vadiye devam eder 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 898192 elif biraz büyür sezon finalinde ebuyu yurtdışına yollarlar gelecek sezonda bebek 5-6 yaşına gelince geri döner.
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Perş. Nis. 29, 2010 8:22 pm

Hatice&Necati demiş ki:kızlar karnı çok şişkin değildi kıyafetten dolayı hastanede yatarken dikkat edin karnına çok az çıkmış ama zaten okadar olmalıydı da cyclops yani doğuma daha var doğum filistinde olursa kimse şaşırmasın Laughing Laughing

yaa ne dediler karnında süt biriktiği için karnı şiş mi ne öyle bir şey dedilerr karnı o yüzden şişmiş dimii??
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ Perş. Nis. 29, 2010 8:26 pm

arkadaşlar bu akşam star TV ana haberde KVP vardı necati şaşmaz'a KVP bu sezon bitecekmi diye sordular o da bitecek AMA yeni sezon tekrar başlayacak dedi bide pis pis kahkaha attı ablacığımızı o kadar üzdüya onun hırsını alıyodu herhalde
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Perş. Nis. 29, 2010 8:30 pm

yeterki_gül demiş ki:
    Hatice&Necati demiş ki:kızlar karnı çok şişkin değildi kıyafetten dolayı hastanede yatarken dikkat edin karnına çok az çıkmış ama zaten okadar olmalıydı da 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 52201 yani doğuma daha var doğum filistinde olursa kimse şaşırmasın 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 830728 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 830728

yaa ne dediler karnında süt biriktiği için karnı şiş mi ne öyle bir şey dedilerr karnı o yüzden şişmiş dimii??

yok canım gaz yapmış ama biz okadar söylendik ki niye karnı şişmiyor diye,kızın karnına destek koydular sonra.yoksa tahta karınla dogurtacaklardı ebruyu.

memati vurulduguna göre ebru saglamda 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 838771 da ali mematiile elif arasındaki büyük aşk yalan olacak sanırım.bide hazır o eve girmişken gayeyi de temizlese keşke isko bak nasıl seviyim onu.
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Perş. Nis. 29, 2010 8:33 pm

zeynep demiş ki:
    yeterki_gül demiş ki:
    Hatice&Necati demiş ki:kızlar karnı çok şişkin değildi kıyafetten dolayı hastanede yatarken dikkat edin karnına çok az çıkmış ama zaten okadar olmalıydı da 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 52201 yani doğuma daha var doğum filistinde olursa kimse şaşırmasın 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 830728 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 830728

yok canım gaz yapmış ama biz okadar söylendik ki niye karnı şişmiyor diye,kızın karnına destek koydular sonra.yoksa tahta karınla dogurtacaklardı ebruyu.

memati vurulduguna göre ebru saglamda 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 838771 da ali mematiile elif arasındaki büyük aşk yalan olacak sanırım.bide hazır o eve girmişken gayeyi de temizlese keşke isko bak nasıl seviyim onu.

ablaa memati ölüyormuş gürkan abii diziden çıkmak istemişş memati karakteriini öldüreceklermiş o yüzden...
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Mesaj tarafından -YeLiZ- Perş. Nis. 29, 2010 10:27 pm

Bolum genel olarak fena degildi, funda oldugu icin yuzumde buyuk bi gulumseme ile izledim.
    polat bu bolumde mematiyle olan bazi sahnelerinde cok tatli gulumsuyordu.
    Memati yine bolume damgasini vurdu ne tatlii bi karakter yaa cat cat
    EBRUNUN YENI SAC RENNGI COK YAKISMIs What a Face ve karni belirginlesmis, bu hafta ebru karakterini sanki gostermis olalaim diye gosterdiler sanki yani anlam veremedim bi evde bi arabada bi hatanede. ve cok az gozuktu Inciyi gostereceklerine vadinin basrolu gonellerin sulatni ebruyu gosterselerdi ya Shocked .
    Kazimin degmeyecek bi neden den dolayi dizide oldurulmesine de ayri sinir oldum.
    Polatin hastanede ebruyu goremeye geldigi sahnede hic umdugum gibi olmadi Mad
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Nis. 29, 2010 11:35 pm

Arkadaslar yeni bolum fragmaninda verilen sadece Polatin bir kabusudur. Cunku Polat Abdulhey dahil herkesi korumak amacli o evde tutuyor zaten, hicmi biri olmaz o anda orda yada uyanmaz gormez duymaz. Onu gectim, Memati kapiya kadar inecekte, o kapida koruma diye adamlar olmicak. Hadi diyelim bu dogal, eee peki Iskender o eve girip Ali mematiyi alabiliyor, kimsenin ruhu duymuyor oylemi. Bu olursa, iste Polatin, onun kahramanliginin, farkinin bitigi an demektir. Yani buyuk ihtimal Polatin bir kabusu bu bundan oteye gitmez. Bolumun sonuna bakin, Polat Iskender Memati diyince korkmaya basladi bile Memati icin. Iciniz rahat olsun yani Idea
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Nis. 30, 2010 10:24 am

Kurtlar Vadisi Pusu 89.BÖLÜM Reytingleri

Tarıh 29/04/2010
    hedef kıtle total

s no program adı kanal sure (r) amr % shr %

1 ask-ı memnu kand 1:23:10 17,57% 40,88%
    2 kurtlar vadısı pusu star 1:20:27 10,56% 26,44%
    3 ask-ı memnu (ozet) kand 0:39:53 8,99% 22,63%
    4 lıverpool-a.madrıd star 2:09:23 6,88% 23,00%
    5 parmaklıklar ardında atv 1:27:38 5,03% 12,07%
    6 ugur dundar''la star haber star 0:13:52 4,92% 17,11%
    7 denız yıldızı. Fox 0:43:58 4,70% 15,42%
    8 tek turkıye stv 1:55:11 4,64% 11,21%
    9 m.alı bırand''la kanal d ana haber kand 0:48:42 4,17% 14,94%
    10 unutma benı fox 0:45:21 4,06% 26,99%

tarıh 29/04/2010
    hedef kıtle a/b

s no program adı kanal sure (r) amr % shr %

1 ask-ı memnu kand 1:23:10 21,14% 49,42%
    2 ask-ı memnu (ozet) kand 0:39:53 11,18% 30,68%
    3 kurtlar vadısı pusu star 1:20:27 9,44% 25,15%
    4 lıverpool-a.madrıd star 2:09:23 7,72% 23,75%
    5 ugur dundar''la star haber star 0:13:52 6,51% 22,18%
    6 spor gundemı kand 0:05:19 5,64% 18,05%
    7 gunun olayı star 0:43:25 5,05% 19,80%
    8 m.alı bırand''la kanal d ana haber kand 0:48:42 4,20% 14,89%
    9 esra erol''da evlen benımle (karsılasma) atv 0:20:55 3,88% 19,32%
    10 parmaklıklar ardında atv 1:27:38 3,47% 8,80%
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Nis. 30, 2010 10:25 am

Yuuuuh yanii aski memnunun ozeti bile geçmi$ avrupada !!!
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Nis. 30, 2010 10:39 am

Ohh canıma deysın .. Sızmısınz ebruma kıyanlar ..
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 30, 2010 1:44 pm

tek bişey diyorrumm helal olsun aşk-ı memnuyaa abde bile özeti vadiyi geçmiş.... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354
    bölümü tek tek analiz etmek istiyorum öncelikle bu bölüm biz ne izledik pardon anlayan varmı ? yakışıklı,aron,nazifea.ömerb.,hikmet,tuncay ve hüsnünün atışmaları,mehmet fikret ve ibrahim gibi sıkıcı hiç bir karakter yoktu çok okkalı bi bölüm için bütün ön şartlar hazırdı !! ama biz incinin kuyruk acısıyla inlemesini iskonun nasıl hapisaneden çıkıcağı(ne işse o kadar gladiodan yargılanan adam çıkıyo kazım allahın faresini öldürüp kahramanlık yaptı diyee hapse giriyo,... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 52201 ) izledik durduk yemin ederim felaket uykum geldi.... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354
    bu isko nasıl bir isthbarat geliştirmiştir anlamıyorum helal olsun zazaya hemen öğrendi yetiştirdi,ama polat efendinin kızının olacağını zazaya kim söyledi hemde daha polatla memati bile o kadar başbaşa kalmışken bu konuyu açmadıkları halde !!! hayret yaniiii!! zaza bizim jinekologtan daha iyi biliyor kesin!!! 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 52201 kazım kimsenin adamı değildi belliydi zaten ama final sahnesinde bana emri memati vermedi dediya ben orda bir gizli isim beklemedim değil hani vadi buu herşey olur!!! 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354
    bu arada polatta mematinin evini kadınlar hamamına çevirdi mübarek yol geçen hanıı ipini koparan geldi burda ipini koparan sözcüğünün siz kime gittiğini bilirsiniz(GAYE ) ...
    ebrum aşkım meleğim bebeğin kıyafetlerine bakarken çok şekerdi ama ondan sonrasını haticemin oyunculuğu olmasa vallahi izlemezdim ne yani sırf ebruyu tehlikede göstermek için kafa karıştırmaya çalışmak için zehirlendirmek te neyin nesi yemin ederim vasat ötesi vasat yazılmıştı.... bu konuda senaristleri kınıyorum.... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 376784 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 376784
    o polattan da beş para etmez ebrunun zehirlendiğini duyduğunda abdüle üzüldüğü kadar üzülmedi ben erhan konuşunca ebru diycek fırlıycak allahım dedim offf hele şükür polat yola geliyo dedim memati koştu bu hödüklerin efendisi ağır ağır abdülü duysa mematileri beklemez uçar giderdi odaya girdi mübarek haremlik selamlık tamam biz bunların ilişkisine çok düzeli karı-koca olmalarına rağmen tam genel izleyici tadında diyoruz ama bu kadarda olmaz araya birde perde kapatsaydık....!! 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354
    gayeye gelince evin kedisi gibi ortalarda dolaşıyo siyah kedi o bizim ve vadiin hiçbişeyi bişeyi de olamaz o kızdan hiçbir halt da olmaz zaten .....
    bu arada polat efendi azcık kıymetini bileydin gül gibi karının sana melemende yapardı mantıda dürerdi hemde biberli.......... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 376784 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 376784 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 898192
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Nis. 30, 2010 1:56 pm

£bru~Polæt demiş ki:tek bişey diyorrumm helal olsun aşk-ı memnuyaa abde bile özeti vadiyi geçmiş.... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354
    bölümü tek tek analiz etmek istiyorum öncelikle bu bölüm biz ne izledik pardon anlayan varmı ? yakışıklı,aron,nazifea.ömerb.,hikmet,tuncay ve hüsnünün atışmaları,mehmet fikret ve ibrahim gibi sıkıcı hiç bir karakter yoktu çok okkalı bi bölüm için bütün ön şartlar hazırdı !! ama biz incinin kuyruk acısıyla inlemesini iskonun nasıl hapisaneden çıkıcağı(ne işse o kadar gladiodan yargılanan adam çıkıyo kazım allahın faresini öldürüp kahramanlık yaptı diyee hapse giriyo,... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 52201 ) izledik durduk yemin ederim felaket uykum geldi.... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354
    bu isko nasıl bir isthbarat geliştirmiştir anlamıyorum helal olsun zazaya hemen öğrendi yetiştirdi,ama polat efendinin kızının olacağını zazaya kim söyledi hemde daha polatla memati bile o kadar başbaşa kalmışken bu konuyu açmadıkları halde !!! hayret yaniiii!! zaza bizim jinekologtan daha iyi biliyor kesin!!! 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 52201 kazım kimsenin adamı değildi belliydi zaten ama final sahnesinde bana emri memati vermedi dediya ben orda bir gizli isim beklemedim değil hani vadi buu herşey olur!!! 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354
    bu arada polatta mematinin evini kadınlar hamamına çevirdi mübarek yol geçen hanıı ipini koparan geldi burda ipini koparan sözcüğünün siz kime gittiğini bilirsiniz(GAYE ) ...
    ebrum aşkım meleğim bebeğin kıyafetlerine bakarken çok şekerdi ama ondan sonrasını haticemin oyunculuğu olmasa vallahi izlemezdim ne yani sırf ebruyu tehlikede göstermek için kafa karıştırmaya çalışmak için zehirlendirmek te neyin nesi yemin ederim vasat ötesi vasat yazılmıştı.... bu konuda senaristleri kınıyorum.... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 376784 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 376784
    o polattan da beş para etmez ebrunun zehirlendiğini duyduğunda abdüle üzüldüğü kadar üzülmedi ben erhan konuşunca ebru diycek fırlıycak allahım dedim offf hele şükür polat yola geliyo dedim memati koştu bu hödüklerin efendisi ağır ağır abdülü duysa mematileri beklemez uçar giderdi odaya girdi mübarek haremlik selamlık tamam biz bunların ilişkisine çok düzeli karı-koca olmalarına rağmen tam genel izleyici tadında diyoruz ama bu kadarda olmaz araya birde perde kapatsaydık....!! 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354
    gayeye gelince evin kedisi gibi ortalarda dolaşıyo siyah kedi o bizim ve vadiin hiçbişeyi bişeyi de olamaz o kızdan hiçbir halt da olmaz zaten .....
    bu arada polat efendi azcık kıymetini bileydin gül gibi karının sana melemende yapardı mantıda dürerdi hemde biberli.......... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 376784 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 376784 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 898192

Surprised Surprised Surprised Surprised hemde biberli Surprised Surprised
    süper bölüm analizi birde yoldaydın demek ki evde olsaydın sen neler döktürecektin Laughing Laughing Laughing
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 30, 2010 1:59 pm

yok kız bunu şimdi yazdım vadiyi izledim öle bindim arabaya o 22.00 da bitti ben 24.00 da bindim arabaya... babama zorla değiştirttim vadiyi izlemzsem ölürüm diye babamdaaa bana delisin sen dedi!!! allah akıl fikir versin evladımıda ekledi... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Nis. 30, 2010 2:21 pm

£bru~Polæt demiş ki:yok kız bunu şimdi yazdım vadiyi izledim öle bindim arabaya o 22.00 da bitti ben 24.00 da bindim arabaya... babama zorla değiştirttim vadiyi izlemzsem ölürüm diye babamdaaa bana delisin sen dedi!!! allah akıl fikir versin evladımıda ekledi... 88. bölüm yorumlarınız - Sayfa 5 894354

babacığın haklı Surprised vallaha şeymoş izlerken dedim ki kız boşuna biletini geceye aldırmış bu vasat vadiye değmezmiş Surprised
    haftaya düzelir mi acaba ya lütfen düzelsin artık ebru polat barışsın...abdül ayağa kalksın... isko gebersin Laughing Laughing Laughing
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Nis. 30, 2010 3:44 pm

Vallah Ebru olmayinca kadin seyircide yok! Bunu anlasin vadi, burdan sesimizi elbet duyarlar. Kendilerini kandirmasinlar, eee kizi fragmanda bile vermeyin sonra bayan izleyici izlesin oylemi. Hadi onu gectim bolumun ilk yarisinda kizi gostermiyorsunuz, birde ustune kizi asagiliyor Polat efendi...

Ebruya edilen haksizligin acisi cikiyor iste ratinglerden, oh olsun diyecem ama sonucta Hatice ablam oynuyor dizide, onada yazik, inshallah ratingler duzelirde vadi zirvede devam eder...

Bana gore bunun icin yapilmasi gereken en dogru sey bayan seyirciyi tekrar kazanmak, bunuda Ebruyla yapmak, benden soylemesi Mad
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3378

Mesaj tarafından sena Cuma Nis. 30, 2010 5:11 pm

Kadir Kavri demiş ki:İnşşlah Ebru Ve Bebeği Ölür

o nasıl bir yorum ya öyle çok ayıp What a Face biz ebrunun arkasındayız inşallah ölmez o
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından sena Cuma Nis. 30, 2010 5:13 pm

Ya ben bu bölümde gayeye uyuz oldum polatla bakışmaları vardı ben bu gayenin ölmesini istiyorum Crying or Very sad
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Nis. 30, 2010 5:18 pm

senaa demiş ki:Ya ben bu bölümde gayeye uyuz oldum polatla bakışmaları vardı ben bu gayenin ölmesini istiyorum Crying or Very sad

yaaa suç gaye dee değilkiii o polattaaa kızaa sırıtann abdülheyi ona emanet eden yine polattt kızın hiç bir suçu yok bu arada sitemize hoşgedin benden küçük birisi olduuu..SmileSmile
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Nis. 30, 2010 5:19 pm

senaa demiş ki:Ya ben bu bölümde gayeye uyuz oldum polatla bakışmaları vardı ben bu gayenin ölmesini istiyorum Crying or Very sad
    doktor kız yan rol ondan birşey çıkmaz ve cahitle sevgili olacakmış What a Face polat ebrudan başkasına bakmaz gaye gülendam bacıları olur ancak cyclops
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından sena Cuma Nis. 30, 2010 5:25 pm

Hatice&Necati demiş ki:
    doktor kız yan rol ondan birşey çıkmaz ve cahitle sevgili olacakmış What a Face polat ebrudan başkasına bakmaz gaye gülendam bacıları olur ancak cyclops

İnşallah öyle olur ama ben yinede bakışmalarını beğenmedim tongue
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Nis. 30, 2010 7:18 pm

Benim elestirin dizideki son zamanlarda basini alip yuruyen mantik hatalari,

1.si diziden Asu cikarildi, Polata yardim ediyorudu, ama bir vasfi vardi dizide. Ihtiyarlar icin calisiyordu, ve doktorluga cok yakisiyordu, inandirici ve gorevini tam bir sekilde yapiyordu. Neden oldu anlamadim. Yerine madem bir doktor gelecekti, daha fazla ozen gosterilip, ne gorevi, nede guvenilirligi degil, enazindan goruntusuyle diziye bir inandiriciligi olsaydi. Burda sorun sadece mantiken bu degil, doktorluk farkli cerrahi farkli. Hadi Polat guveniyor birsekilde(neden anlamadim hala) peki ya herseye olur diyip, ekran basinda hic inandirici olmayan havayi ve inandiricilikta 0 olan bir senaryo ve karakter var, buna ne demeli...

2.si, Polatin duygu yonu bitmis. Insan karisina, cocuguna, en yakin arkadasina busekilde davrandikca, insanin gozu eski Polat Alemdari ariyor...

3.su, dizide kadroya dahil birsuru usta oyuncu var. Ali Surmeli, Huseyin Avi Danyal, Can Gurzap, Hatice Sendil gibi. Bu oyuncularin seyircinin gozunde yeri ayridir ve vadiye katildiklari zaman buyuk ve heyecanlandirici senaryolar bekleniyor. Neyazikki ben diziye bakarken ne hikaye acisindan nede replik acisindan bu ozeni goremiyorum. Buda mantiken bana gore bir hatadir...

Vadinin rating kaybetigine inanmiyorum. Sonucta miting alanlarini dolduran, universitelerde kapilarda bekleyen, her hafta net ortaminda diziyi yuzbinlerce kez izleyen yine vadi izleyicisi var. Rating kaybi ya verilen aralardan gelir, yada yanlis kanaldan. Bunu halletmek icin yukarda saydigim, mantik disi seylerin diziden cikartilmasi, ve yine yukarda belirtigim gibi usta ve diziye ayri bir renk katan bu oyuncularin ve karakterlerin daha heyecan verici ve merak uyandirici bir senaryoya sahip olmasi...

Hersey vadinin iyiligi icin...

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:43 pm