KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 19 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 19 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+30
Irem_Bjk
AlemdarEbru
eru
olasılıksız kısss
melike
Limonata
dizikolik
oslemmsemiz
neml
Bella
nnurr
Black Diamond
Gamzelim
sena
haticee_
Gizli Özne
~aksamguzelı~
yeterki_gül
H.SeNDiL
zeyneep67
zeynep
emila
Hatice'm
ebrulim
-YeLiZ-
AşksınHaticem
melek hatice
q:)ßr@
Kadir Kavri
Света(Isik)
34 posters

KVP Bölüm yorumları

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 19 Empty Geri: KVP Bölüm yorumları

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Haz. 04, 2010 8:30 am

haticee_ demiş ki:
    hayat zor yeğen demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:ebru öldü kabul edin arkadaşlar...
    ÖLMEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ...................ÖLMEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ.................YAŞIYO.................ÖLMEDİ.........................

Ölmedi........................Ölmedi ...........ÖLMİİYCEKTE Laughing Laughing Laughing

ebru ölmedi ya yapmayın artık filistinde oynuycak allahımın izniyle[/hide][color=orange]ebrum ölmedi ya lütfen ya öldü demeyın artık polatıda hiç anlamadım bu bölümde asılırken benı afet dedi patlarken agladı kızı yüzünden mi acaba
    ebru ölmedi artık kabul edin ölmedi ya herşey polatın bir ruyası olmalı ebru ölmemlı
    ÖLMÜCEK...inş...yaşıyo meleğimiz aron aldı onu....
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 8:35 am

haticee_ demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:ebru öldü kabul edin arkadaşlar...
    ÖLMEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ...................ÖLMEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ.................YAŞIYO.................ÖLMEDİ.........................

Ölmedi........................Ölmedi ...........ÖLMİİYCEKTE Laughing Laughing Laughing

ebru ölmedi ya yapmayın artık filistinde oynuycak allahımın izniyle[/hide][color=orange]ebrum ölmedi ya lütfen ya öldü demeyın artık polatıda hiç anlamadım bu bölümde asılırken benı afet dedi patlarken agladı kızı yüzünden mi acaba
    ebru ölmedi artık kabul edin ölmedi ya herşey polatın bir ruyası olmalı ebru ölmemlı
    ÖLMÜCEK...inş...yaşıyo meleğimiz aron aldı onu....

ya ebru orda bayıldı bence herşey bir ruya olabilir iskender bu kadar şerefsiz olur ama patlatmadılar ebrumu kurtardılar elıften sonra veya
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Haz. 04, 2010 8:37 am

ya millet zaten kafaam yerinde degil,ölüyom depresyondayim bide sizin hayalleriniz umutlariniz insana önce umut veriyo sonra hatirlayinca kafamdan kaynr sular akiyo, cocuk degiliz hicbirimiz....
    Emru öldü iste, polt sonunda rüya icinde rüyami gördü polata onlar simdi kiz ariyolardir, o facia sacli haticemizin yerinden girerse diziye sasirmayin...
    ANLAMASI COKMU ZOR BITTI...
    Neconun o ayrilik haberini yalanlamasinida cözdüm, adam sevgilisinin zor gününde yaninda olmadini yalanladi, karizmayi cizdirmemek icin, cok üzgünüm ama hevesini aldi haticeden...simdi önce rol geregi diziden cikardi, görün gözle bu yaz ayrilik habeeleri sarsacak ortalihi...
    haticede uzun süre dogru dürüst projede oynayamaz...
    Cünkü o rol geregi diye millete striptiz show tarzinda bisey yapmio yapmazda...
    BOSUNAUMUTLANMAYALIM NOLUR!!!
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Haz. 04, 2010 8:41 am

ya resmen kizi parca pincik ettiler ellerini kelepceledilerki aklimizda bir soru isareti kalmasin diyye, yasasa o yaniklarla nasil gözükecek bir fikriniz varmi???
    Bide kiza kulucka makinasi muamelesi yapildi...
    Simdi fiilistine polat kizini aramaya gidebilir ... Ebrusuz ebru
    ÖlDÜ ÖLDÜ ÖLDÜ
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 04, 2010 8:44 am

Dediğine Katılıyorum Lütfiyem,İlişkisini Bitirdi,Dizi'den'de Çıkarttı Bu Kadar Basit Ve Net!!!
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 04, 2010 8:44 am

Kadir Kavri demiş ki:Dediğine Katılıyorum Lütfiyem,İlişkisini Bitirdi,Dizi'den'de Çıkarttı Bu Kadar Basit Ve Net!!! Rüyasa Ancak Kurtarabilir...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 8:49 am

ya kızlar sorunda orda ya ebru ölmedi gibi gelıyor herkes öldü zanediyor ama ölmedi

bakın elifi aldılar sonrada ebruyu almışlar dır belkı

saçma gelen şu ebrunun arabasında bomba oldugunu polat bilmiyormuydu biliyordu ee nsl olur orda bişey var orası çok buyuk bir sorun başlı başına yapmayın

hala ebru ölmedi diyorum sezon finalın başladıgı 1 bölüme bakmıycam kesinlikle yada neten bakarım ebru ölmedigi için ama şimdi retigler hoşuna gider haticeyı tekara kadroya almazlar

unutmayın ebru nergis karahanlı olucak
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Haz. 04, 2010 8:51 am

Gamzelim demiş ki:ya millet zaten kafaam yerinde degil,ölüyom depresyondayim bide sizin hayalleriniz umutlariniz insana önce umut veriyo sonra hatirlayinca kafamdan kaynr sular akiyo, cocuk degiliz hicbirimiz....
    Emru öldü iste, polt sonunda rüya icinde rüyami gördü polata onlar simdi kiz ariyolardir, o facia sacli haticemizin yerinden girerse diziye sasirmayin...
    ANLAMASI COKMU ZOR BITTI...
    Neconun o ayrilik haberini yalanlamasinida cözdüm, adam sevgilisinin zor gününde yaninda olmadini yalanladi, karizmayi cizdirmemek icin, cok üzgünüm ama hevesini aldi haticeden...simdi önce rol geregi diziden cikardi, görün gözle bu yaz ayrilik habeeleri sarsacak ortalihi...
    haticede uzun süre dogru dürüst projede oynayamaz...
    Cünkü o rol geregi diye millete striptiz show tarzinda bisey yapmio yapmazda...
    BOSUNAUMUTLANMAYALIM NOLUR!!!

aynen katılıyorum Hatice Abla tekmeyi bastı oda dizide patlattı cyclops işte bukadar aşağılık insanlar neyse Allah belalarını göstersin ne diyeyim ki cyclops
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 8:57 am

sabrediyorum akşama size kanıtlıycam veya yarına ben size o zaman sorucam bakın ebru diziden çıkmısmı çıkmamısımı

melek haticeyle bişey bilmesek bu kadar konuşmazdık ölmiycek filistinde oynıycak

bu kadar basit
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Haz. 04, 2010 8:58 am

yaaa Allahhh aşkınaaa nasıl ölmedii öldüüüüüüü öldüüüüüü.... hatce hani ölmeyecektiii dün akşam o kadar hayal kırıklığı yaşadımkiii oturdum ağladım resmennn.. Crying or Very sad aron ebruyu kurtaracak olsaaa kucağına yapma bebek niyee koysunnn o zinciri hang ara çıkattıııı.... öldü işte birtanemizz... Crying or Very sad aronnn sinirii elifii hiristiyan yaptıı sinirden geberecektimmm.... hatice ablanın diziden çıkmasının da 2 nedeni 1. si yaa evlenecek 2. de ayrıldılarrr....ama sonuçta ebru öldüüüüüü vadide benim için bitmiştiirrrrr.......... Crying or Very sad Crying or Very sad
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 9:00 am

yeterki_gül demiş ki:yaaa Allahhh aşkınaaa nasıl ölmedii öldüüüüüüü öldüüüüüü.... hatce hani ölmeyecektiii dün akşam o kadar hayal kırıklığı yaşadımkiii oturdum ağladım resmennn.. Crying or Very sad aron ebruyu kurtaracak olsaaa kucağına yapma bebek niyee koysunnn o zinciri hang ara çıkattıııı.... öldü işte birtanemizz... Crying or Very sad aronnn sinirii elifii hiristiyan yaptıı sinirden geberecektimmm.... hatice ablanın diziden çıkmasının da 2 nedeni 1. si yaa evlenecek 2. de ayrıldılarrr....ama sonuçta ebru öldüüüüüü vadide benim için bitmiştiirrrrr.......... Crying or Very sad Crying or Very sad

tekrar söyluyorum istersem zeynodan 1 yıl çok vazla 2 hafta ceza yiyim umrumda bile degil ebru ölmedi haberiniz olsun biliyorum bunu dedigimde çok sinirlenıyorsun

ama gerçekten ebru filistin afişlerinde var...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Haz. 04, 2010 9:00 am

evet feyzacım en doğru cümleyi söyledin vadi bitmiştir pananın tüm yapımları bizim için bitmiştir Idea
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 04, 2010 9:03 am

haticee_ demiş ki:
    yeterki_gül demiş ki:yaaa Allahhh aşkınaaa nasıl ölmedii öldüüüüüüü öldüüüüüü.... hatce hani ölmeyecektiii dün akşam o kadar hayal kırıklığı yaşadımkiii oturdum ağladım resmennn.. Crying or Very sad aron ebruyu kurtaracak olsaaa kucağına yapma bebek niyee koysunnn o zinciri hang ara çıkattıııı.... öldü işte birtanemizz... Crying or Very sad aronnn sinirii elifii hiristiyan yaptıı sinirden geberecektimmm.... hatice ablanın diziden çıkmasının da 2 nedeni 1. si yaa evlenecek 2. de ayrıldılarrr....ama sonuçta ebru öldüüüüüü vadide benim için bitmiştiirrrrr.......... Crying or Very sad Crying or Very sad

tekrar söyluyorum istersem zeynodan 1 yıl çok vazla 2 hafta ceza yiyim umrumda bile degil ebru ölmedi haberiniz olsun biliyorum bunu dedigimde çok sinirlenıyorsun

Hatice Abilerin Seni Kandırıyor Olmasın'mı...
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Haz. 04, 2010 9:18 am

haticee_ demiş ki:

yaaa flistn afişinde olsa kaç yazarr dizide öldü işte öllldüüüüüüü...... Crying or Very sad Crying or Very sad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Haz. 04, 2010 9:19 am

peki o afisleri gerenler varmi???????????????
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Haz. 04, 2010 9:25 am

burada ebru öldü ölmedi tartışması yapmayın çünkü Ebru öldüüü ama sakin olun Hatice abla yaşıyor Mad yani bu ne panik relax millet relax şimdi hatice şendil hakettiği dizide hakettiği rolü alacak inşallah kurtulduk bu salak diziden ve onu yazanlardan drunken
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Haz. 04, 2010 9:31 am

Hatice&Necati demiş ki:burada ebru öldü ölmedi tartışması yapmayın çünkü Ebru öldüüü ama sakin olun Hatice abla yaşıyor Mad yani bu ne panik relax millet relax şimdi hatice şendil hakettiği dizide hakettiği rolü alacak inşallah kurtulduk bu salak diziden ve onu yazanlardan drunken

necati abiyle evlenrse biraz zor görürüz başka dizide... Crying or Very sad
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 9:35 am

arkadaşlar arkadaşım eyer isterse çıkar ortaya söyler hata videosunu ekler afişlerın ama çıkmak istemıyorsa benım sorunmu dil ve abisi leklamcı ofişi de o görmü hatice yazıyormus....ben sizin üzülmemenız için burda herşeyı söylemıyorum ama

panaya afiş götürmüşler şirket veya holdıg ne fark eder orda görmüş afişi
    siz haticenın ebru karakterın ölmesini çok istiyorsunuz galıba çok üzüleceksınız yaşadıgını görünce galıba Laughing
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 04, 2010 9:39 am

haticee_ demiş ki:arkadaşlar arkadaşım eyer isterse çıkar ortaya söyler hata videosunu ekler afişlerın ama çıkmak istemıyorsa benım sorunmu dil ve abisi leklamcı ofişi de o görmü hatice yazıyormus....ben sizin üzülmemenız için burda herşeyı söylemıyorum ama

siz haticenın ebru karakterın ölmesini çok istiyorsunuz galıba

Arkadaşının Seni Kandırmadığı Ne Malum Hem Afişler,Film Bittikten Sonra Hazılanır...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Haz. 04, 2010 9:41 am

haticee_ demiş ki:arkadaşlar arkadaşım eyer isterse çıkar ortaya söyler hata videosunu ekler afişlerın ama çıkmak istemıyorsa benım sorunmu dil ve abisi leklamcı ofişi de o görmü hatice yazıyormus....ben sizin üzülmemenız için burda herşeyı söylemıyorum ama

siz haticenın ebru karakterın ölmesini çok istiyorsunuz galıba çok üzüleceksınız yaşadıgını görünce galıba Laughing

Arkadasin gelip soylesin ne degisecek hatice! Senaryo son anda degistirilmis, ölmicek olan Ebru son 2 gunde degistirilen senaryoyla ölmus dizide. Tabiki afisler ayni kalmistir, yakinda degisir. Artik kendi gozumle gormeden inanmam. Ebru öldu vadi bitti!

Yok eger ispatlicaksa gelsin!
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 9:41 am

Kadir Kavri demiş ki:

siz haticenın ebru karakterın ölmesini çok istiyorsunuz galıba

Arkadaşının Seni Kandırmadığı Ne Malum Hem Afişler,Film Bittikten Sonra Hazılanır...

hyr kadır abı yanlış biliyorsun afişların şırketi leklam şırket belırlenır ve afişlerın hazırlatırlar oyuncuların ismini verip böyle boyle yapacaksınnız dıye

arkadaşıma sakın yalan dedi deme vala fena yaparım ...ebru ölmedi hala anlamıyormusunuz
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 9:43 am

H.SaSmAz demiş ki:

Arkadasin gelip soylesin ne degisecek hatice! Senaryo son anda degistirilmis, ölmicek olan Ebru son 2 gunde degistirilen senaryoyla ölmus dizide. Tabiki afisler ayni kalmistir, yakinda degisir. Artik kendi gozumle gormeden inanmam. Ebru öldu vadi bitti!

ispatlar ve ama ispatlasadA NEYSE ARKADAŞLAR O GELDIGINDE KONUŞURUM TEKARA İSMİNİDE SÖYLEYEM OKİŞİNİN AMA AFİŞLERIN VİDEOSNU ABİSİ SİLMADIYSE EKLETİRİM SÖZ
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 04, 2010 9:47 am

H.SaSmAz demiş ki:

%100 Katılıyorum...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Haz. 04, 2010 9:50 am

Ebru yasiyor olamaz! anlayin bunu. Polat Iskenderi asana kadar sabah oluyordu! Ebru arabadan cikmis olsa elbet sesi cikardi, elbet gorurlerdi! Bebegi aldiktan sonra Ebru cikartilmadi, kapi uzerine kapatildi, ve Ebru patlayarak öldu!

Wger gercekten Necati yuzundense, ona olan kinim, nefretim baslar ve asla bitmez. Hatice ablayi kullanip atacak adam anasinin karnindan dogmadi!

Tum bedualarim uzerlerinde dunden beri!
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Haz. 04, 2010 9:52 am

H.SaSmAz demiş ki:Ebru yasiyor olamaz! anlayin bunu. Polat Iskenderi asana kadar sabah oluyordu! Ebru arabadan cikmis olsa elbet sesi cikardi, elbet gorurlerdi! Bebegi aldiktan sonra Ebru cikartilmadi, kapi uzerine kapatildi, ve Ebru patlayarak öldu!

Wger gercekten Necati yuzundense, ona olan kinim, nefretim baslar ve asla bitmez. Hatice ablayi kullanip atacak adam anasinin karnindan dogmadi!

Tum bedualarim uzerlerinde dunden beri!
    benimde üzerinde bnde çok bedua okudum...ama ebru yaşıyoda olabilir yaaa..

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 2:37 am