KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+30
Irem_Bjk
AlemdarEbru
eru
olasılıksız kısss
melike
Limonata
dizikolik
oslemmsemiz
neml
Bella
nnurr
Black Diamond
Gamzelim
sena
haticee_
Gizli Özne
~aksamguzelı~
yeterki_gül
H.SeNDiL
zeyneep67
zeynep
emila
Hatice'm
ebrulim
-YeLiZ-
AşksınHaticem
melek hatice
q:)ßr@
Kadir Kavri
Света(Isik)
34 posters

KVP Bölüm yorumları

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 Empty Geri: KVP Bölüm yorumları

Mesaj tarafından zeynep Perş. Eyl. 23, 2010 8:31 pm

izlemedim Laughing
    ve izlemeyi asla düşünmedim.fsn?ye baktım ve agladım.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Perş. Eyl. 23, 2010 8:32 pm

Света(Isik) demiş ki:Evet o yoktu jenarikte... Laughing Laughing Laughing olmiyacakta...

Oldu Elifim cok guzel sahneler oldu,,,Polat kiziyla karsilasti orda resmen Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad basladim ama ondan once Ebrunun arabada olan sahnesi geldi... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad orda resmen yikildim...Polat cok deismiz,hic boyle germedim ben onu...Ebrunun deyerini simdi anladi ama cok gec....Hic kimse deniya falan yapmadi herkes 2 olu saniyer....Ebruyu hic kimse unutmadi her seferinde hatirlaniyer....

kör öldü badem gözlü mü oldu?
    nasıl hatırladılar ışık anlat bakalım,ajanlık yap.o diziyi ne tv'de nede nette izleyip(ebrunun hatrına bile)reyting kazandıramam.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Eyl. 23, 2010 8:42 pm

Yani polat ilk once ameliyat masinda gerdu Ebruya o araba patliyan zaman,sonra kiziyla gerustu....
    Herkes her seferinde diyerki karisini ve kizini kaybetti ve bunun acisi....
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Cuma Eyl. 24, 2010 9:46 am

ya kızlar polat ebruyu unutmammış bunu ilk baslarda ve sonraki bölümlerde hatırlayacak hep bak görün siz ama dizi sinama tadındaydı
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Eyl. 24, 2010 12:31 pm

oslemmsemiz demiş ki:ya kızlar polat ebruyu unutmammış bunu ilk baslarda ve sonraki bölümlerde hatırlayacak hep bak görün siz ama dizi sinama tadındaydı

Bak burda hklisin,bende bunu dun gerdum....Polat unutamaz Ebruyu,bu artik mumkun deil
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Ptsi Ekim 11, 2010 5:04 pm

Merhaba....

aslinda buraya üye olsammi diye cok düsündüm, Pana`nin resmi sitesine üyeyim zaten. Ordaki adim da dizikolik90. Uzun zamandir burdaki mesajlarinizi takip ediyorum. Tanidik isimler var (cbeta,bundlemelike gibi... )
    Hayatimda sabir nedir bilmezdim.Beklemek nedir bilmezdim. sonra Vadi ye hatice sendil dahil oldu. O gün bugündür hayatim farkli olmaya basladi. Ebru karakteri beni farkli noktaya sürükledi. Ilk defa bir dizi icin saatler öncesinden televizyonun karsisina geciyordum. Haftalari getiremiyordum. Halen daha youtube dan Polat-Ebru sahneleri izliyorum. Bazi arkadaslar Polat-Elif aski efsaneydi diyor ama bu dogru degil bence. Ask beklemeyi bilmektir. Polat aski Ebru da buldu. Onlarin askinida en iyi sekilde onlarin sarkisi yansitiyordu Dayan Kalbim Dayan...
    O kadar büyük bir yanlis yapildi ki ebru yu diziden cikartmakla anlatamam. Yok neymis ebru soguk bir karaktermi de bilmem ne, yok ebru sadece polatin cocugunu dogurmak icin girmis de diziye ölme eseyim ölme, laga luga laflar. Magdem polat bu kadar cok cocuk istiyordu gider evlatlik da alabilirdi. Hos adam daha aliyi sevmiyor ki baska cocuklari sevsin. Bazen soruyorum kendime ben "ebru" olsaydim onun yaptigini yaparmiydim. Böyle bir adami severmiydim. 96 bölümde dedim aha da polat hatirlayacak ebruyu ama nerde. Hödük mal mal resme bakti, sonra gitti kiziyla olan resme sarildi. Oysa ebru esiydi. Hayat arkadasi. Ne oldu da bu kiz diziden cikti? Hatice sendil 48 bölüm oynadi vadi de. Ve ben sadece bir kac sahnelerinin güzel oldugunu hatirliyorum ( 67 bölüm, 54 bölüm, 91 bölüm, 69 bölüm) bu kadar fazla yok. madem böyle olacakti hic girmeseydi keske. Hala daha unutamiyorum ben polat ve ebru sahnelerini. sanki hayatimin bir parcasi olmus. Pana öyle güzel, yetenkli bir insani kaybetti ki farkinda bile degil. Hatice sendil karadaglar da oynuyor diye yazete de resimlerini bile vermez oldular.

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Ekim 11, 2010 6:39 pm

dizikolik demiş ki:Merhaba....

aslinda buraya üye olsammi diye cok düsündüm, Pana`nin resmi sitesine üyeyim zaten. Ordaki adim da dizikolik90. Uzun zamandir burdaki mesajlarinizi takip ediyorum. Tanidik isimler var (cbeta,bundlemelike gibi... )
    Hayatimda sabir nedir bilmezdim.Beklemek nedir bilmezdim. sonra Vadi ye hatice sendil dahil oldu. O gün bugündür hayatim farkli olmaya basladi. Ebru karakteri beni farkli noktaya sürükledi. Ilk defa bir dizi icin saatler öncesinden televizyonun karsisina geciyordum. Haftalari getiremiyordum. Halen daha youtube dan Polat-Ebru sahneleri izliyorum. Bazi arkadaslar Polat-Elif aski efsaneydi diyor ama bu dogru degil bence. Ask beklemeyi bilmektir. Polat aski Ebru da buldu. Onlarin askinida en iyi sekilde onlarin sarkisi yansitiyordu Dayan Kalbim Dayan...
    O kadar büyük bir yanlis yapildi ki ebru yu diziden cikartmakla anlatamam. Yok neymis ebru soguk bir karaktermi de bilmem ne, yok ebru sadece polatin cocugunu dogurmak icin girmis de diziye ölme eseyim ölme, laga luga laflar. Magdem polat bu kadar cok cocuk istiyordu gider evlatlik da alabilirdi. Hos adam daha aliyi sevmiyor ki baska cocuklari sevsin. Bazen soruyorum kendime ben "ebru" olsaydim onun yaptigini yaparmiydim. Böyle bir adami severmiydim. 96 bölümde dedim aha da polat hatirlayacak ebruyu ama nerde. Hödük mal mal resme bakti, sonra gitti kiziyla olan resme sarildi. Oysa ebru esiydi. Hayat arkadasi. Ne oldu da bu kiz diziden cikti? Hatice sendil 48 bölüm oynadi vadi de. Ve ben sadece bir kac sahnelerinin güzel oldugunu hatirliyorum ( 67 bölüm, 54 bölüm, 91 bölüm, 69 bölüm) bu kadar fazla yok. madem böyle olacakti hic girmeseydi keske. Hala daha unutamiyorum ben polat ve ebru sahnelerini. sanki hayatimin bir parcasi olmus. Pana öyle güzel, yetenkli bir insani kaybetti ki farkinda bile degil. Hatice sendil karadaglar da oynuyor diye yazete de resimlerini bile vermez oldular.

CANIM HARİKA ANLATMIŞSIN,
    olaya en başta hatice şendil degil ebru olarak bakmayı beceremiyorlar.
    bırakın kardeşim hatice şendili bu bir roldü olaya ebru olarak bakın.ben izlemiyorum ama kızlar demiş resim felan açtım o kısmı izledim.bu kadar mı nankörlük olur.ya bu kadın senin karın aynı hayatı paylaşmışsın,aynı yataga girmişsin,çocugunuz olmuş.eline resmini bile alamıyor.sonra da reytinğlerle oynuyorlar deniliyor.
    sen orda karısına önem vermeyen bir adam koyarsan tabiki kadın hayranlarını kırarsın.
    ama dünden farkı kadınlar artık erkeklerin onlara çizdikleri sınırlarda yaşamıyor.
    hatice hanımın dizisi ve dizideki görüntüleri tabi ki koyacak pana yetkililerine.zır zır telefonları parçalamadı tabi hatice diger kadınlar gibi sürünmedi necati beyin ardında,oraya buraya çıkıp konuşmadı da,adam gibi işini yapıyor.
    yazete meselesi degilde pana filmden ebrunun karekter tanımı çıkarılmış,zannediyorum nafise karatayınki bile duruyor asıl bu davranışla ne denli küçüldüklerini gösterdiler.
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 4432
    İş/Hobiler : iŞsiz =(

Mesaj tarafından Limonata Ptsi Ekim 11, 2010 6:47 pm

kızlar bende özel hayat ile dizinin karıştırılmasına karşıyım ..
    gerçekte hatice ile ne yaşandıysa bitmiş olabilir ama..
    ebru karkateri buna karıştırılmamalı diye düşünyorum..
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Ekim 11, 2010 7:27 pm

dizikolik hoşgeldin Laughing Laughing yazdıklarına katılıyorum ama Ebrumuzu esfane yapan hatice şendil di yani o vasat senaryoyu göklere çıkaran Hatice Ablaydı...şahsen ben anılmamasından,resimlerinn verilmemesinden çooook memnunum Laughing Gülhayat geliyorken eskileri görmek duymak istemiyorum cyclops ama hala vadi seyreden Ebru Alemdar hayranlarınıda tabiki anlıyorum onlar anılsın falan filan istiyor ama benden herkese tavsiye zararın neresinden dönersen dön kardır...perşembeleri fatmagülün suçu ne izleyin kaliteli yapım izlemiş olursunuz...üç buçuk mimikli polatın suratını çekeceğimize binbir mimik şov yapan engini,musa abiyi izleyin derim Idea

onlara arkalarından konuşanlar layık...

bakınız filistindeki nur hanım altın portakala katılıp ne inciler döktürmüş resmen bu filmde oynadığı için tepki aldığını ve mecburen geçinmek için bazı rolleri kabul etmesi gerektiğini açıklamış Surprised Surprised işte budur Surprised

Buyurun İnciler
    Kurtlar Vadisi Filistin" filminin Nur Aysan, rol aldığı "Gişe Memuru" filminin galasında, "Bu filmdeki rolümden dolayı çok eleştiri alıyorum. Bunu yapmasınlar, hepimiz bir mücadele yüzünden bu rollerde yer alıyoruz" dedi.

böyle para kazandırdıkları oyuncular gibi konuşsaydı hatice abla arkalarından kıymetli olurdu:o eee Allah çok büyük bakınız her başrol oyuncuları iplerini çekti Hatice Şendil hariç herkes Hatice şendil Kadar Asil Olamaz Değil mi ama alien
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ekim 11, 2010 8:28 pm

dizikolik hos geldin canim bu guzel siteye... queen
    Tum soylediklerinden haklisin canim,panadada kac kere konustuk bu konuyu ama artik cok gec...
    Bilmem farkiydaysan EBRU sevenlerin cogu uzaklastirildi ordan daha dogrusu artik o siteye uye deiler...Bu beni cok kizdirdi ....Ama neyse....
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Ekim 11, 2010 8:29 pm

nur diye konusanlar duysun,benim melegim nasıl çıkarırdı tepelere ekmek yediği kapıyı bu kız resmen utanıyor.
    kalitesini belli ediyor herkes,ama herkesten haticedeki kaliteyi bekleyemeyiz demi.
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

Mesaj tarafından melike Salı Ekim 12, 2010 7:38 am

Dizikolik hoş geldin cnm Razz
    yorumuna katılıyorumm
    bende hala ebru polat sahnelerini özlüyorumm.ama ebrumuz yok artıkk gülhayatımız var cyclops şimdi geçmişe bakınca 90 dk lık diziyi ebruyu 1dk görücem diye izliyodumm zaten benim için sadece ebru vardı gerisi boşş polata hala çokk kızgınım Mad bende artık AŞKSINHATİCEM arkadaşım gibi fatma gülün suçune?yi izlemeyi tercih ediyorumm cyclops ama çok güzel bir dizi polatın suratını görmektense musa uzunların o mükemmmel performansını izlemeyi tercih ederimm
    bu arada nur aysanın yaptığı çok ayıp çok çirkin bi hareket kendini zaten sevmezdimm iyice gözümden düştü... Idea Shocked Mad
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Salı Ekim 12, 2010 12:16 pm

Zoruma giden bu Pana`nin böyle yetenekli bir insani diziden cikartip hic birsey olmamis gibi davranmalari.Eeee ben bunu Pana`nin sitesine yazdim mi 3 gün ceza veriyorlar. Islerine gelmiyor resmen. Umrumda da degil ben oraya kayitliyim ya catlasin elif´ciler. Sürekli firsat buldukca Hatice`nin basligina yaziyorum. 320 Sayfa olmus. Düsünün artik, ne kadar seveni var. O siteden tamamen uzaklastirilana kadar da fikirlerimi yazicam. Bir insanin fikrine bile saygi duyamiyorlar. Haberlerde israile laf atiyorlar yok 1 dakikaya dayanamiyorlar diye, onlar daha yazdigimiz yorumlara dayanamiyor. Söylenecek cok sey var da neyse demicem. 96 bölümde de sirf azicik reyting alalim diye koydular polat resimli olan sahnesi, idda`ya bile girerim.
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Salı Ekim 12, 2010 1:24 pm

Bu arada dün yazmayi unuttum. Hepinizin yorumlari yakindan takip ediyorum. Cok güzel cok icten yaziyorsunuz. Tam bir "aile" olmussunuz. Beni de bu "aile"nin icine aldiginiz icin cok tesekkür ederim. Simdiden bile heycanlandim, hepinizi yakindan tanimak isterim. Dün biraz tereddüt ettim ama cok icten karsiladiniz beni, cok sagolun.
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ Salı Ekim 12, 2010 1:51 pm

dizikolik hoşgeldin Razz herşeyden önce hatice şendili sevdiğin için daha en başında benim kanım kaynadı sana ve de düşüncelerin cyclops senin yazdığın herşeye harfi harfine katılıyorum çok doğru bir noktaya parmak basmışsın
    geçen hafta dizinin ilk başında polat ağladı ama kızı için.yani ortada ebruyu anıcak bir durum yoktu resmini gösterdi sette çekilmiş bir resimdi her halde ki öyle bir sahne yoktu dizide.polata gelince burası hatice şendilin fan sitesi aslında hiç bahsetmek bile istemiyorum ama konu açıldı bir kere polat odaya giriyo ebru ve elifin olduğu resme bakıyo ama kızını kucağına aldığı resime sarılıp ağlıyo ağlamasına üzüldüm ama bir yerden de kızdım ama sonra anladım ki artık sırf pana filmde herşeye rağmen hatice şendilin arkasından konuşulacak bir durum olmadı bu yüzden çok sevindim karadağlardan itibaren vadiyi izlesem bile hatice şendili aramicam çünkü o daha iyi bir dizide ve bende izlicem
    ebru ve polat sahnelerini çok özledim ama umursamamaya çalışıyorum hele karadağlar dizisinden yeni yeni haberler,fragmanlar gördükçe vadi serüveni buraya kadar BİTTİ.şimdi gülhayat devri başlıyor polatın sırf çocuğu olsun diye ebruyla evlenmesi falan kesinlikle pana filmin üyelerinin uydurduğu bişey öyle olsaydı polat ebru doğum yaptığında ona o kadar sıcak davranmazdı resmen çocuğu umarsamazmışcasına gitti karısını izledi adam hepsi palavra yani polat ebruya aşıktı
    bunun artık bir değeri kalmadı hatice şendil nerde biz orda belki vadideki gibi değil ama olsun biz onu her haliyle seviyoruz ve lütfen artık adı vadiyle anılmasın onlar nasılki hiçe sayıyorlar bizde öyle yapalım çokta tın... yani ebrunun ölümüne burda üzülen bir elin parmağını bile doldurmaz onlar kendi hallerine yansın
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Salı Ekim 12, 2010 2:13 pm

ya artık devir karadağlar devrii bırakın şunu ya fatih aksoy panadan daha çok değer veriyo ya göz önüne çıkabilecek bir rol verdi ya gülhayat konuşulacak bihter gibi bırakın artık Surprised Surprised Surprised
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Salı Ekim 12, 2010 3:10 pm

DIZIKOLIK bacim hosgeldin sefalar getirdin oncelikle KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 649335 !! ben sana kisaca ikinci Lütfi$ vakasi diyecem KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 894354 yanlis anlama bizim bir lütfi$imiz var sanirsin içine filozof kaçmis ! oyle duygusal oyle damardan girerki yoruma adami aglatir resmen KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 932294 ( lütfi$ te alamanyalarda bunlar akraba falan çikmasin ? KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 894354 )

Dedigin gibi o kurulusun bize attigi kazik ( kabul etmek lazim bu bir kazik hata baya buyuk bir kazik KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 52201 ayiptir soylemesi ) oyle boyle cinsten bisey degil ! sen git 40 kusur bolum bu çifti izle sonra booom .
    biz baskalari gibi canim cicim aski mi izledik ALLAH Askina ? hayir ! bizimkiler ( ex bizimkiler yani yanlis anlasilmasin ) habire kavgali gurultulu sahnelerdeydiler !bir kaç guzel sahne vaardi ama o sahneleride guzellestiren kisi belli : Hatice'm KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 932294 . Dayan Kalbim Dayan : iste askin slogani diye buna denirdi bir zamanlar ... ama bir zamanlar artik iki kurusluk degeri kalmadi bizde !!!
    neyse fazla anlatmaya gerek yok biri bi kazik yemis tutmus bunu seyircilerden çikartmis : yedigi kazik bizimkinden bin bilemedin yuz bin kat daha buyuk ! ( ehh kolay degil KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 52201 )

Beni ebru mebru baglamaz akidees ! ebru da kimmis ? polat polat diye surundurduler sonrada kizim diyerek oldurduler . Benim hatirladigim bu ! guzel seyleri hatirliyorsun belki sen simdi ama seyirciye bu muameleyi yaptiktan sonra has*********** diyesim geliyo ( ozur dilerim ama boyle )
    diyecegim oki beni baglayan kisi belli bende onun ardindan gitmeyi bilirim KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 52201 beni baglayan kimmi diyecek olursan ? bak bak yukari bak ordaki muthis kadin KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 853936 ( halen kadin mi melekmi anlayamasamda ) Hatice Şendil iste bukadar !!

Bacim biz tanidiklarimizla tanimadiklarimizla Bir AILEYIZ ! ailemize hosgeldin demiycem çunku içinde Hatice aski olan herkes zaten bu ailede !
    bizde seni tanimak isteriz : hemen baslayalim tanismaya ben Gülden nami dier Golden KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 894354
    arada delimisin çatlak falanda diyebilirsin alistim artik KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 894354 neyse sen yenisin galiba basliginda kendini anlativer bacim ! KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 223241 Hadii ikinci Lütfiye gorusmek uzere !! KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 414789
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Salı Ekim 12, 2010 3:22 pm

istedigini söyle bacim ( istersen 2. lütfis de, ben anlarim)
    Evet daha cok yeniyim. Dün kayit oldum queen
    Asil adim Berna. 19 yasindayim. Almanyada Ekonomie-hukuk lisesine gidiyorum
    (cok zor bir okul-puan degerlendirmesine göre aliniyorsun ayni öss gibi yani)
    Bu sene bitiyor allaha sükür.
    Bos vakitlerimde müzik dinlerim ( Dayan Kalbim Dayan...), Kitab okurum.
    Burdaki yorumlari takip ederim vakit buldukca Smile
    Daha simdiden cok isindim hepinize. Cok cana yakin insanlarsiniz belli.
    Aslinda insanlar bana "soguk Duvar" der, niye bilmem.Aslinda insanlara soguk da davranmiyorum ama öyle diyorlar.

Bu arada tanisdigimiza cok sevindim Gülden, pardon Golden (haha)
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ekim 12, 2010 3:45 pm

Hatice'm demiş ki:

Dedigin gibi o kurulusun bize attigi kazik ( kabul etmek lazim bu bir kazik hata baya buyuk bir kazik KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 52201 ayiptir soylemesi ) oyle boyle cinsten bisey degil ! sen git 40 kusur bolum bu çifti izle sonra booom .
    biz baskalari gibi canim cicim aski mi izledik ALLAH Askina ? hayir ! bizimkiler ( ex bizimkiler yani yanlis anlasilmasin ) habire kavgali gurultulu sahnelerdeydiler !bir kaç guzel sahne vaardi ama o sahneleride guzellestiren kisi belli : Hatice'm KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 932294 . Dayan Kalbim Dayan : iste askin slogani diye buna denirdi bir zamanlar ... ama bir zamanlar artik iki kurusluk degeri kalmadi bizde !!!
    neyse fazla anlatmaya gerek yok biri bi kazik yemis tutmus bunu seyircilerden çikartmis : yedigi kazik bizimkinden bin bilemedin yuz bin kat daha buyuk ! ( ehh kolay degil KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 52201 )

Beni ebru mebru baglamaz akidees ! ebru da kimmis ? polat polat diye surundurduler sonrada kizim diyerek oldurduler . Benim hatirladigim bu ! guzel seyleri hatirliyorsun belki sen simdi ama seyirciye bu muameleyi yaptiktan sonra hadibe diyesim geliyo ( ozur dilerim ama boyle )
    diyecegim oki beni baglayan kisi belli bende onun ardindan gitmeyi bilirim KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 52201 beni baglayan kimmi diyecek olursan ? bak bak yukari bak ordaki muthis kadin KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 853936 ( halen kadin mi melekmi anlayamasamda ) Hatice Şendil iste bukadar !!

Nediyim cok haklisin. Simdi birde Simone, yani Nur Aysan cikmis ortaya. Zeynep ve Sevvalinde yazdigi gibi, yaptigi aciklamalarla bile tepki ceken bir oyuncu. Diziye girse ne olacak. Hani ´evli´ diye Polatin yani Necatinin yanina yakistiriliyorduya, hepsi sacmalik. Acin googleyi yazin ismini ilk önunuze cikacak olan haberlerden biri ´yuva yikan kadin´ olur. Diziye katilsin bu cikartilir elestirmek icin. Sürundurulur falan. Ebruymus falan bende takmiyorum artik. Isigin istegiyle o sahneyi izledim, neye agladigi belli degil. Kizinami kendi cani aciyor onami. Ister o olsun ister bu kim artik Ebru gibi olabilirki. Ne Ebrunun nede Hatice ablanin boslugunu kimse dolduramaz artik...

DFde okuyor herkes, KVP asla izlemeyen, veya izlemis olan ama artik izlemeyen birsuru üye cikti ortaya Ebru gittikten sonra, Hatice hayrani olarak. Hatice hayranlari, onu sevip begenenler cok, yanliz KVP basligina yazmayinca yok diye bilindiler. Cikip yazincada gercekler cikiyor ortaya. KVPdeki basit senaryolara olan tepki cok, kimse zahmet edipte takip bile etmiyor. Haticenin Yaban Gülü, Iki Yabanci gibi dizilerinden birsuru hayrani var. Hayran olmayip oyuncu olarak begenen ve yeni dizisini o var diye izleyecek olanlar her gecen gun cogaliyor...

Simdi kim kime perde, kim kime ayakbagi siz söyleyin. Istediginizi getirin, istediginizi yazin. Ne bizi cekebilirisniz bu saygisizlikla diziye, nede bir basari elde edersiniz sayin senarist ve yapimcilar...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Salı Ekim 12, 2010 5:41 pm

dizikolik demiş ki:Zoruma giden bu Pana`nin böyle yetenekli bir insani diziden cikartip hic birsey olmamis gibi davranmalari.Eeee ben bunu Pana`nin sitesine yazdim mi 3 gün ceza veriyorlar. Islerine gelmiyor resmen. Umrumda da degil ben oraya kayitliyim ya catlasin elif´ciler. Sürekli firsat buldukca Hatice`nin basligina yaziyorum. 320 Sayfa olmus. Düsünün artik, ne kadar seveni var. O siteden tamamen uzaklastirilana kadar da fikirlerimi yazicam. Bir insanin fikrine bile saygi duyamiyorlar. Haberlerde israile laf atiyorlar yok 1 dakikaya dayanamiyorlar diye, onlar daha yazdigimiz yorumlara dayanamiyor. Söylenecek cok sey var da neyse demicem. 96 bölümde de sirf azicik reyting alalim diye koydular polat resimli olan sahnesi, idda`ya bile girerim.

ben o siteyi zaten allaha havale ediyorum.
    geçen sene 8-9 arkadaşımızı sırf ebruyu seviyorlar diye aynı gün formdan attılar.neymiş efendim çete kurmuşlar,evet çete kurduk pana filme nükleer bomba atacaz KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 30 894354 polat alemdarın karısı olarak ğeçiren ve kendini elifle özleştiren diyecek kelime dahi bulamadıgım küçük insanlar.bunlar mı resmi site yönetecek,gülerim sadece.

ÖZLEMCİM HAKLISIN,SONUNDA ADAM GİBİ BİR PATRONU OLDU HATİCENİN.
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Çarş. Ekim 13, 2010 10:55 am

Bende dedigin gibi allaha havale ettim coktan. Pana`nin sitesinde zaten cok az sayida arkadasimiz var. Aslinda oraya yazmiyim diyorum ama insani cileden cikartiyor bazen. Halen daha manyak manyak "polat-elif" efsanesi diyenler var. Bunlari okudum mu sinir oluyorum. Cünkü bazi kendini bilmez, hayal peres dünyasinda yasayan arkadaslar hala "elifi" yasiyor saniyorlar galiba. Zaten benimde anlamadigim su, onlar "elif elif" diye yazinca birsey olmuyor, ben oraya "ebru" diye yazinca, pattttt bir mesaj aliyorum, gereksiz karakter guruplasmasi yüzünden 3 gün uzaklastirildiniz diye. Eeeeee burda haksizlik yok mu? Digeri ölmüs gitmis birisi, digeri Esi, Hayat arkadasi. Elif olsa olsa Polatin tarih kitabina kapak olur. o zamaninda bile dua etmesi gerekirdi ki polat onun yüzüne bakti. Ama iste gel de bunu anlat. Kapasite bos olunca, eee hali ile birsey de girmiyor beyin`e. Algilama zorlugu olusuyor. Beni o siteden atana kadar yazicam oraya. Onlar kim ki Hatice`yi unutturmaya calisiyor.Onlar unutabilir ama ben (biz) unutmadik. Unutmadigimi göstermek icin de yaziyorum. Dikmisler oraya 3,5, kisi, birseyden caktiklari da yok. Üzülüyorum artik o siteye. Sözün bitti yerde artik. Allaha havale ettim dedim ama allah bile bakmaz onlarin yüzüne.
    olasılıksız kısss
    olasılıksız kısss
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 86
    İş/Hobiler : muhasebe

Mesaj tarafından olasılıksız kısss Cuma Ekim 15, 2010 6:52 pm

reytingleri çok kötüymüş bence hakettiler.
    eru
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 11

Mesaj tarafından eru C.tesi Ekim 16, 2010 7:19 pm

haticenin hergeçen gül hayran sayısı artıyor.bunun o diziyle bir alakası yok hatice iyi bir oyuncu yeni dizisinide çogu insan onun için izleyecek o dizide günden güne düşecek ve haticeyi arayacaklar. onlara eden yarar Surprised her hafta reytikleri düşüyor dahada düşmesini diliyorum Laughing Laughing
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Ekim 16, 2010 7:55 pm

lutfen oyle demeyin...burda hem hatice hemde necati sevenler var...
    rica ediyerum
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Ekim 17, 2010 11:21 am

Bizlere sadece onlarin yolunun acik olmasini dilemek düser. Ben kötü dilekte bulunmam, begenelim begenmiyelim, unutmayalimki burda hala KVP izleyen var. Kimsenin Necati beye nede baska bir oyuncu yada kurulusa bir saygiszligi olamaz, en basta ben izin vermem. Elbet Ebru diziden ciktigi icin üzüldük, ama okadar. Herkes istedigi yorumu yapabilir, yeterki birbirimizin yorumuna saygi duyalim...

---

Sahsen okudugum, ve diziyle ilgili duydugum sikayetlere göre söyleyebilirimki. KVP cizgisini kaybetmis, ortada elle tutulur bir konsept ve senaryo yok. Ayni sekilde bizimde savundugumuz dizideki duygu yönü kaybolmus. Simone denilen Filistindeki kizi getirsin demis bazilari, Polat Behlüle özeniyor herhalde. Yazik onada Surprised Napsinlar Vadinin basrolunde 1 tane gercek oyuncu var, 2.sine yer yok. Bu kadin gelse bile bu denge degismicek, tek basrol gercek oyuncu Gürkan Uygun alien

Tepkiler boyuna. Yaptigi aciklamalar, bu isi para icin yapiyorum demesi. Kendisiyle ilgili gecmisteki ´yuva yikan kadin´ haberleri. Vadiye yakisirmi? Taktir senaryonun akillarina göre degistigi birkac izleyicinin olsun, malum onlara göre artik senaryo yaziliyor, gelde gülme bu ise...

Izleyenlere iyi seyirler!

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 2:48 am