KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+30
Irem_Bjk
AlemdarEbru
eru
olasılıksız kısss
melike
Limonata
dizikolik
oslemmsemiz
neml
Bella
nnurr
Black Diamond
Gamzelim
sena
haticee_
Gizli Özne
~aksamguzelı~
yeterki_gül
H.SeNDiL
zeyneep67
zeynep
emila
Hatice'm
ebrulim
-YeLiZ-
AşksınHaticem
melek hatice
q:)ßr@
Kadir Kavri
Света(Isik)
34 posters

KVP Bölüm yorumları

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 Empty Geri: KVP Bölüm yorumları

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Haz. 04, 2010 4:05 pm

yeterki_gül demiş ki:
    hayat zor yeğen demiş ki:zaten zar zor ziliyodum ebru var diye oda gidince hiç izlemicem ama ebru yaşıyo yaaa.............aron olmasa bile ihtiyarlar kurtarmışlardır meleğimizi...

yaaa iştee ihtiyarlar ufak bir ihtimalde olsa benim aklıma geliyor amaa haberler çıktı hatce şendil diziden ayrıldı diye yani öldüüü... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    haberlere bakarsak polatta öldü....memati de öldü abduleyde öldü...kesin kanıt varmı öldğüne dair yok...araba patlamdan önce 1 veya 3dk gösterilmedi o sırada ihtiyarlar ebruyu aldı...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 4:20 pm

hayat zor yeğen demiş ki:
    yeterki_gül demiş ki:
    hayat zor yeğen demiş ki:zaten zar zor ziliyodum ebru var diye oda gidince hiç izlemicem ama ebru yaşıyo yaaa.............aron olmasa bile ihtiyarlar kurtarmışlardır meleğimizi...

yaaa iştee ihtiyarlar ufak bir ihtimalde olsa benim aklıma geliyor amaa haberler çıktı hatce şendil diziden ayrıldı diye yani öldüüü... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    haberlere bakarsak polatta öldü....memati de öldü abduleyde öldü...kesin kanıt varmı öldğüne dair yok...araba patlamdan önce 1 veya 3dk gösterilmedi o sırada ihtiyarlar ebruyu aldı...

ola bilir arkadaşım ama hayal de ola bilir o sahne sankı sesler çok boguktu o sırada

ama kurtarıldı
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Haz. 04, 2010 4:56 pm

Ebrunun hatırası ne olalacak Elif .. Mıllet sırf elifin hatırasını unuttrmamak için llerınden gelenı yapıyorlar bız dızıden çıktı dıye ebrunun hatırası elifi unutacakmıyız ?
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 5:32 pm

Gizli Özne demiş ki:Ebrunun hatırası ne olalacak Elif .. Mıllet sırf elifin hatırasını unuttrmamak için llerınden gelenı yapıyorlar bız dızıden çıktı dıye ebrunun hatırası elifi unutacakmıyız ?

ebru olmadıgı surece evet

panada elif yuzunden bakıcamızı düşünüyor bende öldüyese eyer bakmıycam
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Cuma Haz. 04, 2010 6:15 pm

eger hatice şaşmaz olursa vadiye ebru'nun hatırası olan elle(yeni adı bu sanırım) için bakarım,hatice pananın yeni projesine girerse panaya da girerim.

ama aksi takdirde asla hiçbir kuvvet o dizinin yüzünü açtıramaz bana.
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 04, 2010 8:15 pm

H.SaSmAz demiş ki:Ben onu bunu anlamam, kizi kelepceyle baglamislar kacmasin diye, ustune birde emin olalim diye isik actilar arabada patlamadan once. Bebek kurtarildi ama kizi arabada biraktilar. Bukadar, ihtimal yok yasamasi icin. Anlayin artik!

Yani...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 04, 2010 10:13 pm

zeynep demiş ki:eger hatice şaşmaz olursa vadiye ebru'nun hatırası olan elle(yeni adı bu sanırım) için bakarım,hatice pananın yeni projesine girerse panaya da girerim.

ama aksi takdirde asla hiçbir kuvvet o dizinin yüzünü açtıramaz bana.

Laughing Laughing Laughing zaten pana mahvolmus elephant panaın kapatılış tarihi işte dündu kutluyorum iyki g,t,n pana elephant

ama ölmediyse varya o kadar bedua etik dizi izlenmez diye vala biteriz
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 05, 2010 12:51 am

ya ne hatırası Allah aşkına diğer karakteri 97 bölüm dolu dolu yazdılar Ama Ebruyu bize şaka gibi 1.5 dk gösterdiler eğer hala o diziyi izleyecek anacak onların sitelerine gireceksek bizde de iş yok arkadaşlar azcık gururlu olalım ve şunlara ebrunun cesedi üzerinden reyting kazandırmayalım
    panaforum
    yazete
    bu iki siteye girmek tıklamak günahtır yemin ederim günahtır
    Hatice şendile saygısızlıktır
    Hatice şendil necati denen kişiden ayrılmamış ise ve ikisi ortak karar almışlar öyle haticem diziden ayrılmışsa yani hatice-neco evliliği doğru ise o zaman sesim çıkmaz çünkü ablamız sevmiş bunu seçmiş derim ama şimdi olayın boyutu çok büyük resmen neco bey infaz ediyor
    neymiş ebruyu yaşatacakmışım ya gidin Allah aşkına azcık mantık...pananın klasik taktiği elifi sezon sonlarına doğru birkez hatırlatır elifçileri sömürür şimdi bizde ay bakın ebrunun parçası dizide hep yaşıyacak ayağına ebru severleri sömürecek...şu pis takdiği yemeyelim ve sadece Hatice Şendil Fanı Olalım Idea bu onlara en büyük ders olur ama saf saf ebruyu yaşatmaq politikası sürdürürsek resmen panafilmin ekmeğine yağ süreriz...1.5 yıldır az yalvarmadık ebruya senaryo diye ne yaptılar bizi eşşek yerine koydular lütfen lütfen azcık gururlu olalım ve şu yapım şirketi ile bağlantılı tüm sitelerden uzak duralım cyclops bu adamlar dedimi 1.5 yıldır bu karaktere gönül vermişler var resmen ölümü bile iğrenç yaptılar...lütfen şu adamlara para kazandırmayın..kendişlerini bir halt zannediyorlar bırakalım kendi pisliklerinde boğulsunlar...Ey Hatice Şendil Fanları Azcık Akıllı Olup Ebru Üzerinden Prim Yaptırıp saf elifçilere benzemeyin...onlar hadi 97 bölüm doya doya elif izlediler hatırına izlesinlerde bize ne verdilerde oturup pananın reklamını yapıyoruz
    Herkesi çok seviyorum ama hergün bu konuyu ısıtıp ısıtıp konuşacaksak benim şu güzel siteye girme arzum kalmıyor
    Önümüzdeki Maçlara Bakalım Arkadaşlar monkey monkey
    Black Diamond
    Black Diamond
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3143
    Lakap : Haşin

Mesaj tarafından Black Diamond C.tesi Haz. 05, 2010 10:00 am

Света(Isik) demiş ki:Askimin gezleri nasil doldu son kisminda..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    ben agladim polati oyle gorunce inanamiyorim 2 yil sezon finalinde agliyorum rabbit ben sadece cook sevdigim bir insani oyle gorunce agliyorum Crying or Very sad Crying or Very sad
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 05, 2010 10:15 am

AşksınHaticem demiş ki:ya ne hatırası Allah aşkına diğer karakteri 97 bölüm dolu dolu yazdılar Ama Ebruyu bize şaka gibi 1.5 dk gösterdiler eğer hala o diziyi izleyecek anacak onların sitelerine gireceksek bizde de iş yok arkadaşlar azcık gururlu olalım ve şunlara ebrunun cesedi üzerinden reyting kazandırmayalım
    panaforum
    yazete
    Hatice şendil necati denen kişiden ayrılmamış ise ve ikisi ortak karar almışlar öyle haticem diziden ayrılmışsa yani hatice-neco evliliği doğru ise o zaman sesim çıkmaz çünkü ablamız sevmiş bunu seçmiş derim ama şimdi olayın boyutu çok büyük resmen neco bey infaz ediyor
    neymiş ebruyu yaşatacakmışım ya gidin Allah aşkına azcık mantık...pananın klasik taktiği elifi sezon sonlarına doğru birkez hatırlatır elifçileri sömürür şimdi bizde ay bakın ebrunun parçası dizide hep yaşıyacak ayağına ebru severleri sömürecek...şu pis takdiği yemeyelim ve sadece Hatice Şendil Fanı Olalım Idea bu onlara en büyük ders olur ama saf saf ebruyu yaşatmaq politikası sürdürürsek resmen panafilmin ekmeğine yağ süreriz...1.5 yıldır az yalvarmadık ebruya senaryo diye ne yaptılar bizi eşşek yerine koydular lütfen lütfen azcık gururlu olalım ve şu yapım şirketi ile bağlantılı tüm sitelerden uzak duralım cyclops bu adamlar dedimi 1.5 yıldır bu karaktere gönül vermişler var resmen ölümü bile iğrenç yaptılar...lütfen şu adamlara para kazandırmayın..kendişlerini bir halt zannediyorlar bırakalım kendi pisliklerinde boğulsunlar...Ey Hatice Şendil Fanları Azcık Akıllı Olup Ebru Üzerinden Prim Yaptırıp saf elifçilere benzemeyin...onlar hadi 97 bölüm doya doya elif izlediler hatırına izlesinlerde bize ne verdilerde oturup pananın reklamını yapıyoruz
    Herkesi çok seviyorum ama hergün bu konuyu ısıtıp ısıtıp konuşacaksak benim şu güzel siteye girme arzum kalmıyor
    Önümüzdeki Maçlara Bakalım Arkadaşlar monkey monkey

Bu yazdiklarinin ustune birsey demem. Elifciler gibi Polat 10 bolumde bilemedin 20 bolumde 1 baskalarinin zoruyla Elifi hatirliyor, zavallilar gibi diziyi bunun icin izleyenlerde seviniyor. Yemisim oyle senaryoyu, asla izlemem artik o diziyi, alip baslarina calsinlar. Biz onlar kadar dusmedik. Ebru yokda vadide yok. Evlilik icin, yok ayrildiklari icin ben anlamam. Dedigin gibi biz önumuzdeki maclara bakalim Idea Hem siz saniyormusunuzki Polat Ebruyu 1 kez olsun hatirliyacak. Adamlar 2 gundur kizin set resmini bile koymuyorlar, kaldiki deger versinler bundan sonra. Yaziklar olsun bukadar umut veren ve bizi sirtimizdan vuran o senartislere. Dizide tutmaz insahllah bundan sonra Mad

Ebrunun dizide olmasini isteyenler bosuna hayal kuruyorlar Like a Star @ heaven Anca 1 kez Polatin ruyasina girer, oda ayrilmadilarsa!
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 05, 2010 10:21 am

ya neco bey infaz emri vermiş...Allah aşkına pırıl pırıl bir oyuncuyu harcayan bu adamın dizisini izlemeyin..hatice şendil nefise ile aynı durumdamıydı.neco beye iyiki boynuz takmış nesife helal olsun monkey Hatice ablanın kariyeri için ne kadar kötü bu haberler tamam reklamın iyisi kötüsü olmaz ama Hatice Şendil asla böyle haberler ile gündeme gelmek istemez eminim çok üzülüyordur Sad Allah bu kıza bunu yaşatanları bildiği gibi yapsın
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 05, 2010 10:25 am

çok ağladım çok üzüldüm ayrıldığına ama şimdi değerinin bilineceğinee olan inancım beni az da olsa gülüsetiyorrr...
    bir yanımız eksik kalıcak diyordum ama yeni dizi projesi inşallah çok güzel olurr....
    Hatice Şendil ' e bize her hafta perşembe günleri doyasıya mutluluk yaşattığı için,bizi sırf 15 dk.da ekrana kilitlediği için,gözlerimizi oyunculuğuyla ve güzelliğiyle bayram ettirdiği için,ve bu kadar yüreksizce tavırlara tüm inancıyla tüm terbiyesiyle yürek nedir gösterdiği için çok teşekkür ediyorum....
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 05, 2010 10:25 am

AşksınHaticem demiş ki:ya neco bey infaz emri vermiş...Allah aşkına pırıl pırıl bir oyuncuyu harcayan bu adamın dizisini izlemeyin..hatice şendil nefise ile aynı durumdamıydı.neco beye iyiki boynuz takmış nesife helal olsun monkey Hatice ablanın kariyeri için ne kadar kötü bu haberler tamam reklamın iyisi kötüsü olmaz ama Hatice Şendil asla böyle haberler ile gündeme gelmek istemez eminim çok üzülüyordur Sad Allah bu kıza bunu yaşatanları bildiği gibi yapsın

Infaz emrimi, yaziklar olsun ona...

Dilek ablanin dedigini size mesajla yolladim, dogru veya degil. Ebrunun dizide olmasini isteyen hala, ozel mesajlarini okusun...

Ama ben sahsen oyle birsey istemiyorum, pes ettim kendimce, kimseyi tutmuyorum ama Idea
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 05, 2010 10:28 am

evet şeymoş yüreksiz adamlara yürek nedir gösterdi benim meleğim...Ama hakkımı helal etmiyorum 1.5 yıldır sırf ebru için dediğim vadi vadi diye reklman yaptıkya şimdi haram zıkkım olsun tüm emeklerim...erkekse o neco ya bu hatice şendil ile evlenir ve bunun ortak bir karar olduğunu gösterir yada bişz bunu bir kadın infazı olarak görüp lanet yağdırırız
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 05, 2010 10:30 am

AşksınHaticem demiş ki:evet şeymoş yüreksiz adamlara yürek nedir gösterdi benim meleğim...Ama hakkımı helal etmiyorum 1.5 yıldır sırf ebru için dediğim vadi vadi diye reklman yaptıkya şimdi haram zıkkım olsun tüm emeklerim...erkekse o neco ya bu hatice şendil ile evlenir ve bunun ortak bir karar olduğunu gösterir yada bişz bunu bir kadın infazı olarak görüp lanet yağdırırız
    daha bundan sonra evlenmesinler de bencee evlenirlersee gerisini düşünemiyorum çünkü ben...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Haz. 05, 2010 10:34 am

AşksınHaticem demiş ki:ya ne hatırası Allah aşkına diğer karakteri 97 bölüm dolu dolu yazdılar Ama Ebruyu bize şaka gibi 1.5 dk gösterdiler eğer hala o diziyi izleyecek anacak onların sitelerine gireceksek bizde de iş yok arkadaşlar azcık gururlu olalım ve şunlara ebrunun cesedi üzerinden reyting kazandırmayalım
    panaforum
    yazete
    neymiş ebruyu yaşatacakmışım ya gidin Allah aşkına azcık mantık...pananın klasik taktiği elifi sezon sonlarına doğru birkez hatırlatır elifçileri sömürür şimdi bizde ay bakın ebrunun parçası dizide hep yaşıyacak ayağına ebru severleri sömürecek...şu pis takdiği yemeyelim ve sadece Hatice Şendil Fanı Olalım KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 775303 bu onlara en büyük ders olur ama saf saf ebruyu yaşatmaq politikası sürdürürsek resmen panafilmin ekmeğine yağ süreriz...1.5 yıldır az yalvarmadık ebruya senaryo diye ne yaptılar bizi eşşek yerine koydular lütfen lütfen azcık gururlu olalım ve şu yapım şirketi ile bağlantılı tüm sitelerden uzak duralım KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 52201 bu adamlar dedimi 1.5 yıldır bu karaktere gönül vermişler var resmen ölümü bile iğrenç yaptılar...lütfen şu adamlara para kazandırmayın..kendişlerini bir halt zannediyorlar bırakalım kendi pisliklerinde boğulsunlar...Ey Hatice Şendil Fanları Azcık Akıllı Olup Ebru Üzerinden Prim Yaptırıp saf elifçilere benzemeyin...onlar hadi 97 bölüm doya doya elif izlediler hatırına izlesinlerde bize ne verdilerde oturup pananın reklamını yapıyoruz
    Önümüzdeki Maçlara Bakalım Arkadaşlar KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 406327 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 406327

çok dogru,ama içim kanıyor ebru ne olur alın onu da diye yalvarıyorduya iskoya işallah çok gıcık bir kız bulurlar elifin yerine merak bile etmem.keşke bebekte ölseydi,bu attıkları ikinci kazık.

ya dayan kalbimide çalmasın şeref yoksunları,o ebrunun şarkısı..allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 05, 2010 10:40 am

nolur babasına götürün , kızımı alınnn !!!!!
    allahım kulağımda çınlıyor bu sözleri halaaa...
    ben o kadar yıkılacağımı tahmin etmemiştimmm... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 898192 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 898192
    aallah nasıl bliyorsa öyle yapsınn, reytingsiz kalsinlarr inş...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Haz. 05, 2010 10:45 am

~aksamguzelı~ demiş ki:nolur babasına götürün , kızımı alınnn !!!!!
    ben o kadar yıkılacağımı tahmin etmemiştimmm... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 898192 KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 22 898192

ondan önce,ellerini bagladıkları sahne varya isko bakıyor ebruya.işte orda bittim asıl.

nasıl oynadı allahım sanki gerçekmiş gibi,çok dokundu.
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ C.tesi Haz. 05, 2010 10:48 am

zeynep demiş ki:
    ~aksamguzelı~ demiş ki:nolur babasına götürün , kızımı alınnn !!!!!

ondan önce,ellerini bagladıkları sahne varya isko bakıyor ebruya.işte orda bittim asıl.

nasıl oynadı allahım sanki gerçekmiş gibi,çok dokundu.

O SAHNE ÇOK EFEKLIYDI YA
    ben çok şüpelenıyorum
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Haz. 05, 2010 10:59 am

Ya ben NEfıseyle aynı durumda oldugunu düşünmğyorum hıçbır zmanda olmaz Hatıce Abla 'nın dızye torpıllı gırdıgnıde duşnmuyorum bılmıyorum ..
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ C.tesi Haz. 05, 2010 11:09 am

Gizli Özne demiş ki:Ya ben NEfıseyle aynı durumda oldugunu düşünmğyorum hıçbır zmanda olmaz Hatıce Abla 'nın dızye torpıllı gırdıgnıde duşnmuyorum bılmıyorum ..

ya bir kadın var o önermıs haticeyi
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Haz. 05, 2010 11:19 am

nefise kim,hatice kim allah aşkına.

kadına yazarken bile,manken diye yazmışlar,haticemin oyuncu oldugunu herkes biliyor.
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 05, 2010 11:19 am

Ahu'nun kaderini paylasti ,
    Polat Ebru icinde tabiki üzüldü, ama daha yeni dogmus bebeginin patladigini düsündügü icin
    kahroldu.

Söyle Bir Düşünce Olunur'mu,Bir Karakter'i Bu Kadar'mı Kıskanılır...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 05, 2010 11:26 am

Kadir Kavri demiş ki:
    Ahu'nun kaderini paylasti ,
    Polat Ebru icinde tabiki üzüldü, ama daha yeni dogmus bebeginin patladigini düsündügü icin
    kahroldu.

Söyle Bir Düşünce Olunur'mu,Bir Karakter'i Bu Kadar'mı Kıskanılır...
    o sitenin sahibi neco izin veren neco hatice ablayı infaz eden neco veeeeeeeeeee hatice şendil'in tüm severlerini eşşek yerine koyan neco bu yüzden bunun bedelini ödemesi için ne kadar köşe yazarı varsa mail atacağım sesimi Allahın bir kulu duyup cevap verirmi bilmiyorum ama susmayacağım...şimdi herkesten rica ediyorum facebookta vadi ile ilgili tüm sayfalardan ayrılın Allah aşkına ayrılın cyclops benim canımı ebrunun ölümü değil nasıl öldüğü yakıyor yoksa bu sanal bir karakter bugün ölmese yarın ölür çokta tın tın ama basına böyle malzeme veren neco bey bedel ödemeli zaten sağolsun basın ödetiyor monkey monkey şimdi içinde azıcık insaf vicdan kalan tüm köşe yazarları bu adamı umarım yerin dibine sokar alien
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Haz. 05, 2010 12:27 pm

Bırtak ya Very Happy O mallar ne isterse onu yazsınlar Very Happy

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 1:04 am