KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 24 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 24 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+30
Irem_Bjk
AlemdarEbru
eru
olasılıksız kısss
melike
Limonata
dizikolik
oslemmsemiz
neml
Bella
nnurr
Black Diamond
Gamzelim
sena
haticee_
Gizli Özne
~aksamguzelı~
yeterki_gül
H.SeNDiL
zeyneep67
zeynep
emila
Hatice'm
ebrulim
-YeLiZ-
AşksınHaticem
melek hatice
q:)ßr@
Kadir Kavri
Света(Isik)
34 posters

KVP Bölüm yorumları

AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 24 Empty Geri: KVP Bölüm yorumları

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Haz. 07, 2010 5:23 pm

ışığım çok güzel yorumlar eklemişsin teşekkürler canım queen evet ebruyu çok seviyordu herkes pana film kafasını çok taşlara vuracak cyclops
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Ptsi Haz. 07, 2010 5:28 pm

Света(Isik) demiş ki:Hatıce Şendil , Sezon Fınalıne damgasını vurdu dıyebılırız .. Yanı o kadar guzel yaşattıkı hıçkırlara boguldum dıyebılırım .. Kendını canını bıraktı kızı için canla başla bagırdı .. Ve en son olarak '' Kızımı Babasna götürün demesı ''

Hatıce Şendıl başka yapımlarda görürüz inşallah ..

Ebru'mun emanetı Elif 'ii çok merak edıyorum başına neler gelecegını .. Eli 'mi desem . Polatın o yıkılma sahnesı Sınema sahnesı gıbı olmuş .Çok etkıleyıcıydı ..

Sahsen dizidekı butun karakterlerı çıkardılar şimdi ne yapacaklar .. Çok saçmaydı herkesın çıkarılması .. En azından bana garıp geldı ..Tamam iskender ölmelıydı ama ne bılıyım H.Şendıl dızıden ayrılmak ıstedıgı haberı dogruydu o zman çünkü elif bebekle bırlıkte ebruda kurtulabılırdı ...Polat suanda Karahanlı durumunda .. Ebruyuda NErgıs yaparlardı ..

bu yorumda guzel yazildi.....

bir tek sey anlamiyerum????nede ahu olanda bu kadar buyuk tepki olmadi???ya elifciler tarafindan...ama ebru ates pukuruyerlar niye????cunku ebru ona mutluluk,yuva,bebek,ask hersey verdiyi icinmi...

elif her seferinde polatin canini yakmam icin elinden geleni yapiyerdu......ve polat her seferinde onu anladi.....

Bu benım yorumum galıba Very Happy:D Bu arada gerçekten çok tepkı çektı Ebrunun ölmesı Very Happy
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Haz. 07, 2010 5:35 pm

evet oyle......hemde cok buyuk....cunku haksis oldu,yani olumu hak etmedi......
    polat onlari feda etti......nicin devlet sevgisi icin......
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Haz. 07, 2010 5:37 pm

AşksınHaticem demiş ki:ışığım çok güzel yorumlar eklemişsin teşekkürler canım queen evet ebruyu çok seviyordu herkes pana film kafasını çok taşlara vuracak cyclops

cunku cok dokundu bana ebrunun olumu.....ve haksiz oldu......
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Ptsi Haz. 07, 2010 6:08 pm

inş. tepkimizi görürler..
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Haz. 07, 2010 6:17 pm

yeterki_gül demiş ki:inş. tepkimizi görürler..

insalah.....
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Ptsi Haz. 07, 2010 7:47 pm

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 24 376784 onlar isine gelmeyne hic bir sey görmezler, 3 maymunu oynarlar... KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 24 376784
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Haz. 07, 2010 9:16 pm

AşksınHaticem demiş ki:ya nurum o yorumu okuduğumdan beri mutlulukla karışık bir hüzünle ağlıyorum.sanki bizim içimizi yazmış herkimse Allah razı olsun...

tekrar ekliyorum okumayanlar okusun
    Sezon finaline kadar dişimizi sıkarak izleyeceğiz demiştik. Allah'ım!!! Dişlerimize yazık etmişiz!!! Neyse ki, ilk yayınlandığı yıldan itibaren izlediğim bu diziye bu sezon zırvalamasına rağmen, seyirci vefası göstererek sabredelim dedik. Çevremi bırak kendime savunmaya bıktım artık bu diziyi. Sezon finali tam bir REZALET..! Aksion diye çoluk çocuğa bakıp, dizide verecek en ufak bir konu kalmadı. Bütün bölüm "BAŞROL" diye gösterdikleri, "ÖRNEK" diye gösterdikler adam (Polat oluyor kendisi) adam denilecek halde bile değildi. Daha evladına, eşine olan sorumluluğunu bilmeyen bir adamdan FİLİSTİN kahramanı yazacaklar. İŞTE BU İNSANLAR FİLİSTİN'İ SANAL BİR KAHRAMANA BAĞLAYACAK KADAR KÖRÜ KÖRÜNE BAĞLANDI. Zaten artık sadece sanal dünyalarda alıyoruz intikam. İsrail denen yaratıkların yaptıkları bunca zülüm olmasa bu dizinin de izi tozu kalmazdı.

Son bölümlerde olduğu gibi sezon finalinde de SADECE, Polat'ın acizliğini izledik. İlk sahnede, İskender'e tekme atıp, karısını çocuğunu feda ediyor. Ve bunu da VATAN SEVGİSİ olarak lanse etmelerini KINIYORUM. İskender'i elbette sonra da öldürürsün. Bu nasıl bir saçmalıktı böyle? Traji komik.
    Allah'ın, kişilere aileleri hakkında ne kadar sorumluluk verdiğini hiç değilse Efendimiz (s.a.v.) 'in hayatından öğrensinler. Böyle sahneler çekerek bilmeyenleri çok yanlış yollara sevkediyorlar. Polat'ı örnek alıyorlardır, beyinsiz çokk. Polat kim ki? Acaba onun vatan millet insan sevgisi, Peygambelerden daha mı çoktu, işi onlardan daha mı fazlay dı? Eğer hayali bir örnek karakter yazıyorsanız adam akıılı yazıp, bilmeyenlere sahte vatan sevgileri aşılamayın. Bu sahneden dolayı nefret ettim pana'dan. Manevi yönü var diye, değerlerimizi biliyor diye bağlanmıştık bu diziye, meğer bir iş bilmiyor, sadece biz gözümüzde büyütmüşüz.

Bilirkişilerin bütün söyledikleri doğru ; bu dizinin yanlışları doğru olarak göstermesinden bıktım artık. Zulme ortak oluyoruz hep. Artık sağduyularını kaybetmişler. Ve biz bu senaristlerin bu kadar sağduyu kaybetmesine şaşırıyoruz. Yazıklar olsun bize ki, kimleri balon gibi şişirip değer vermişiz.

Kozmik oda rezaletinden tut, örnek olarak gösterdikleri Polat'a kadar herşey allak bullak olmuş. Bu kadar kolay değil, o gizli odalara girmek.
    Müsteşar iki asker öldürüyor, içerde işini hallediyor. Bu kadar ucuz hatalara düşmüş bu dizi. Polat'ın sadece acizliği vardı, aksion operasyon var, hani nerde, bu bölüm tek bir konu anlatmadılar ama. Aron Feller'in israil adamına söyledikleri çok basit, sıradan, alelacele, israil baskınına hazırlanmış. Başka ne, yok!

POLAT, İSKENDER'den intikam alamadı ki. İskender'i yakalayamadı. İskender, kendi ayağıyla çıkmasaydı yine Polat bir iş beceremezdi birrr,
    artık bu bayan başrol değişimi midemi bulandırıyor bu da iki..!
    Bu dizi ve bu firma, pana film yani, MANTIĞA göre değil, KALİTEYE göre değil, SENARYOYA göre değil, başka mecralara göre mi dizi çekiyor? Bu kadar saçmalık başka şekilde açıklanamaz.

Polat'ın evililik ve çocuk meselesi örnek bir aile profili olarak kapanmalı, sadece ve sadece derin devlet anlatılmalıydı. Vadi ne yapıyor ama, hala başa sarıyor. Eşini, çocuğunu ilk sahnede kurtarıp, hiç bu meselelere girmeyecekti. Ebru gibi uygun eş profilini yıkması büyük bir hata.
    Bir kadını o şekilde bombalı arabada patlatıp yandırması nefret uyandırdı. Bir çocuğu annesiz bıraktılar. Bu nasıl bir senaryo? Fanlıkları değil, aklı göz önünde bulundurun, daha fazla batmayın demiyorum, çünkü zaten battı bu dizi. Öldü bizim için.

Söylenecek çok şey var ama, artık bitti. Sezon Finali değil, FİNAL oldu bizim için. Ne benim, ne ailemin, ne de çevremdeki onlarca vadi sevenlerin sabrı kaldı. Artık bir sahnesini izlemeyi bırak ismine bile tahammülüz kalmadı.
    Umarım bunu burdan PANA denilen çok saygıdeğer yetkililer okuyordur.
    Bunları bunca yıldır çok beğenerek izlediğimiz bu dizi için söylüyoruz, birgün bu şekilde bırakacağımız hiç aklıma gelmezdi.

Artık seyirciyi aptal yerine koyan, hiçbir şey anlatamaz hale gelen bu dizi bitmiştir bizim için. Bilmeyenleri bol bol kandırın artık. Üçüncü olursanız da elinizi öpüp başınıza koyun. Ancak israil üzerinden prim yapmaya devam edin. Yoksa iziniz tozunuz kalmayacak. Evet, bunları beni bilen yakınlarım duysa inanamaz. Ben ki bunca yıl kimseye laf ettirmeden izledim, ama artık savunalacak bir tarafı kalmadı. Kollama'yı örnek alın biraz. İzlediğim iki derin devlet dizisi vardı, Vadi bitti, asla bakmam bundan sonra. Sadece Kollama yeter de artar bize. Orda ki örnek gösterilen karakter Necip Amir'e baksınlar bir, hem işlerini hem ailesini, tam bir Allah'ın sevgili kulu olma yolunda nasıl yapıyor.

Unutmadan, Hatice Şendil gibi oyunculuğu ve duruşuyla ekranların en iyi bayan oyuncusunu elinden kaçıran bu dizi yapıp yapabileceği en büyük aptallığı yaptı. Tv dizilerilerinin ve oyuncuların %90' nının bu kadar kötü olduğu bir zamanda, bu dizide tanıdığım ve temizliğini-duruşunu takdir ettiğim Hatice Şendil, ellerinde olan bir mücevherdi. Ben şimdiye kadar hem bu kadar başarılı, hem bu kadar temiz, hem bu kadar güzel, özü dışına yansımış bir kişi görmemiştim.

Bundan da emin oldum ki, yıllardır büyük beğeniyle izlediğim bu dizi, bütün özelliklerini kaybettiği gibi, OYUNCU SEÇME özelliğini de kaybetmiş. Hangi oyuncuyu elinde tutup, hangi oyuncuyu almaması gerektiğini bilemiyor artık. Bu dizinin artık bir bölümünü bile izlemeyiz. Çok şükür tüm ailece kurtulduk. Hatice Şendil için de iyi olmuş, bu dizide harcanmasın. Asla normal bir dizi, sadece aşka dayalı bir dizi izlemediğim halde, Hatice Şendil'in dizisi olursa mutlaka izlemek isterim. Zira kendisi asaleti olan bir kişi.

Son olarak, pana'ya bir öneri ; vadi'yi bozduğu gibi resmi sitesi de bozukmuş, tam bir komediymiş. Resmi sitesi olduğunu duyduk, dün girdik arkadaşlarla, ama üye olmaktan bir bakışta vazgeçtik. Orası tam bir çocuk parkı. Fanatik, ve diziyi aslında ne için izlediğini bilmeyen, sadece orda hala eskilerin yasını tutan bir avuç kişi var. Bunu dün okuduğumuz birkaç mesajdan anladık, ve hemen çıktık. Zaman kaybı, yorumcu yok, sorsan hiçbir şey bilmezler devletten, şimdiye kadar ne anlattığından. Yani çoğunluk böyledir, elbette vardır bir kaç kendini bilen. Biz bir kaç yorumun hepsinde de komiklik gördük sadece ama.? Bu bölümde hiçbir konu anlatamazken, sadece ebru çıkmış diye anlata anlata bitiremiyorlar. Nasıl bir komedi ama? Böyle grupları tez olarak psikoloji bölümlerinde işliyorlar. 24 saat internetin başında fanlık yapıyorlardır. Bunları bu tezlerden, anlatan doktorlardan çok iyi biliyoruz da.
    Yazık vallahi, ömürleri bir hiç uğruna gidiyor.
    Pana, yoksa bunları aklı başında gerçek seyirci zannedip yorum yerine mi sayıyor, bu hallere düşmelerine sebeblerden biri de bu mu? Hayır, senaristlerin de bu kadar akıl dışına çıktığını hiç sanmam. Neyse, sonuç olarak, sadece dün tek bir yorum yapıp, diziyi bıraktığımızı söylecektik, ama ordaki tıfıl olanların birbirinden komik yazılarını görünce vazgeçtik. Pana, nasıl bir resmi site kurmuş, bunu merak ettik doğrusu..!?

bu neya,bu neya,

helal olsun abimize valla döktürmüş.

kızlar biriniz şunu panaya yollsaın,lütfen.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Haz. 07, 2010 9:19 pm

kuma onu panaya nur mail attı ben attım kimbilir kaç kişi daha attı Surprised Surprised

polata insan müsveddesi diyen yorumlarda var hemde ebrucu değil bunlar Surprised Surprised
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Ptsi Haz. 07, 2010 9:19 pm

Konu Ne Olsun... Daha Doğrusu Konunun Başlkığını Ne Olarak Attınız...
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Ptsi Haz. 07, 2010 9:20 pm

yolladım ben zeynep abla...Smile
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Ptsi Haz. 07, 2010 9:21 pm

Kadir Kavri demiş ki:Konu Ne Olsun... Daha Doğrusu Konunun Başlkığını Ne Olarak Attınız...

ben başlık yazmadan attımm..
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Ptsi Haz. 07, 2010 9:22 pm

Kadir Kavri demiş ki:Konu Ne Olsun... Daha Doğrusu Konunun Başlkığını Ne Olarak Attınız...

vadi hakkında güzel bir yorum Laughing
    diye yazdım ben Surprised yalanda değil hani Surprised Surprised
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Haz. 07, 2010 9:23 pm

iyi olmuş Surprised birinden birini muhakkak okurlar Surprised

ama varya okurken ne kadar sevindim,iyiki de ayrılmış o saçma diziden.valla çok dogru,yazdıkları.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Haz. 07, 2010 9:24 pm

kadir kafana göre takıl kardeş zaten o pana denen kurumu insanlara önem verdiğini hiç sanmıyorum...ama biz görevimizi yapalım diye atıyoruz işte cyclops
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Ptsi Haz. 07, 2010 9:26 pm

zeynep demiş ki:iyi olmuş Surprised birinden birini muhakkak okurlar Surprised

ama varya okurken ne kadar sevindim,iyiki de ayrılmış o saçma diziden.valla çok dogru,yazdıkları.

sonunada bu yorumu yetkili birilerine okutursanız sevinirim yazdım ama hiç sanmıyorum pig
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Haz. 07, 2010 9:27 pm

nnurr demiş ki:

vadi hakkında güzel bir yorum Laughing
    diye yazdım ben Surprised yalanda değil hani Surprised Surprised

Surprised Surprised Surprised takdiğe bak Surprised başka türlü okumazlardı süper demişsin Surprised doğruda söylemişsin güzel bir yorum cyclops hele hatice abla için yazdıkları çok hoş bee monkey monkey
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Haz. 07, 2010 9:27 pm

ya yorumu birkere daha okudum baştan aşagı içimin yagları eridi,hele hatice şendil ve pff hakkındaki tespitleri,tez gibi yazı yazmış.

hep diyorum,nerde aklı başında adam var hepsi ebrucu diye,hellaal beee.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Haz. 07, 2010 9:28 pm

ben de mesut yara yolluyorum.kuma sen de yüksele yolla.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Haz. 07, 2010 9:31 pm

ya bu yazıyı pff deki geriler okursa kalp krizinden ölürler Surprised Surprised

evet nerde sağlam aklıbaşında kişilikli birisi var Ebrucu Laughing vallaha kendi kendimizi övmüyorum.bizim kızların tekini onların 30'una değişmem cyclops
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Haz. 07, 2010 9:33 pm

zeynep demiş ki:ben de mesut yara yolluyorum.kuma sen de yüksele yolla.
    üksele gere

mesut kesin yayınlar yüksele gerek kalmaz Surprised Surprised polata zaten gıcık kapıyor mesut abi Surprised Surprised battal gazi ve oğlu gibi olacak polat ve kızı diye alay etmiş Surprised Surprised Surprised Surprised
    neyse yükselede atayım elimemi yapışır Surprised Surprised Surprised
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Haz. 07, 2010 9:35 pm

ya kizlar bunu panada nerde yayinliya bilirim???????????
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül Ptsi Haz. 07, 2010 9:36 pm

Света(Isik) demiş ki:ya kizlar bunu panada nerde yayinliya bilirim???????????
    ışık abla boşuna deneme bence bunu hayatta yayınlamazlar..
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Haz. 07, 2010 9:37 pm

yeterki_gül demiş ki:
    Света(Isik) demiş ki:ya kizlar bunu panada nerde yayinliya bilirim???????????
    ışık abla boşuna deneme bence bunu hayatta yayınlamazlar..

sen soyle....bak ve ger......
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Haz. 07, 2010 9:39 pm

eleştiriler kısmına yaz ama son kısmı çıkar panayla alakalı olanı.onlar zaten df'yi okuyor yöneticileri,sinir harbi yaşamışlardır zaten.

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 4:40 am