KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+30
Irem_Bjk
AlemdarEbru
eru
olasılıksız kısss
melike
Limonata
dizikolik
oslemmsemiz
neml
Bella
nnurr
Black Diamond
Gamzelim
sena
haticee_
Gizli Özne
~aksamguzelı~
yeterki_gül
H.SeNDiL
zeyneep67
zeynep
emila
Hatice'm
ebrulim
-YeLiZ-
AşksınHaticem
melek hatice
q:)ßr@
Kadir Kavri
Света(Isik)
34 posters

KVP Bölüm yorumları

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 Empty Geri: KVP Bölüm yorumları

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Ocak 11, 2011 8:00 pm

yok buyuk boyutlu oyle resim...tmm bos ver canim,buda cok guzel kulandim bile o gifi df
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Ocak 11, 2011 8:05 pm

farkeetim ceren hemen imzalar kısmına çıkartma yapmış=)
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Ocak 11, 2011 8:16 pm

kuduruyerlar simdi hepsi
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Ocak 11, 2011 9:13 pm

ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Salı Ocak 11, 2011 9:25 pm

ebru öldüğünde tepkiler benim için bu dizi bitti izlemeyeceğim yönündeydi ama bakıyorumda herkes izliyor galiba ben yapamıyorum vadiyi senaryosu için izliyordum o yüzdem kim ölmüş kim yaşamış önemli olmadı benim için hiç. tabi ebruya kadar ebruyu çok sevmiştim rolüne o kadar güzel oturmuştu ki polata da diğerlerinden daha çok yakışıyordu sonunda uygun bir oyuncu bulmuşlar diye düşünmüştüm açıkcası onun senaryosunda da ebruya çok haksızlık yapıldı forumları takip ettiğim kadarıyla da hala yapıyorlar ebrunun son sahnesinden sonra sırf ali memati sahnesi için baktım ama izleyemedim benim için senaryo önemli olmasına rağmen hatta şu andaki dizisini bile sırf hatice şendil oynuyor diye izliyorum yoksa kim kimden intikam alıyor umurumda değil
    vadiyi siz nasıl izleyebiliyorsunuz ben denediğimde bin tane neden böyle yazdınız oluşuyor kafamda dizi bitiyor benim için açıkcası bu sezon izlemedim oysaki ilk bölümünden itibaren hiç kaçırmamıştım ama insan 7 yılını verdikten sonra tamamen merakını kesemiyor o yüzden forumları takip ediyorum bir yandan da sizin ebrunun haklarını korumaya çalışmanız hoşuma gidiyor
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Ocak 11, 2011 9:33 pm

Ben 7 yildir vazgecemiyerum ve gecmeyede niyetim yok ...
    Ama Ebruya tek kelime bile soyleyini dilini.......devamini sen biliyersun...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Ocak 11, 2011 10:33 pm

Arkadaşlar. KURTLAR VADİSİ PUSU, 13 OCAK 2010, PERŞEMBE günü yayınlanacak olan bölümün özetini anlatıyorum. Lütfen herkes iyi okusun; ERSOY ULUBEY ölecek. ERSOY'u öldüren POLAT, İHTİYARLAR'ın dikkatini tekrar çekecek. POLAT'a, İHTİYARLAR ta...rafından, MEMATİ ve ABDÜLHEY ile birlikte FİLİSTİN'e göreve gidecekleri bildirilecek. Bunun haricinde gelişecek olan konular şunlardır; ÜNSAL'ın çok fazla POLAT'ın ayağına dolandığını söyleyenlere müjdeli haber. POLAT eski görevine döner dönmez, ÜNSAL'ı gebertecek. POLAT, annesi NAZİFE ANNE'nin, savcı LEYLA'ya söylediklerini çöp etmeyecek. POLAT'a 3. karı geliyor. Savcı LEYLA ve POLAT evlenecek. ARON FELLER, POLAT'a düğün hediyesi olarak kızı ELİF'i gönderecek. ÖMER BABA ve NAZİFE ANNE bu bölümde mefta, ERSOY ile birlikte. POLAT bu arada çifte düğün yapmak için, arkadaşı DELİ HİKMET'e, "AYI" İBRAHİM VELİD'in kızı, PERİ VELİD'i isteyecek. PERİ, HİKMET'le evleneceğinden DAVUT TATAROĞLU intihar edecek. Bu arada MEMATİ, MAMOŞ'u da kaybedince, GAMZE'nin izlerini tamamen silecek ve kendisine yeni eş olarak LALE ZARA'yı seçecek. LALE ZARA'nın oğlu FIRAT, MEMATİ'yi baba olarak kabul edecek. ABDÜLHEY cephesinde ise, GAYE DOKTOR ile bir evlilik görünüyor. ABDÜLHEY'in hadım madım olduğuna bakmayın, GAYE eğer 3 bölüme kadar ABDÜLHEY'den hamile kalmazsa hiçbir şey bilmiyorum. POLAT ve LEYLA çifti, çocuk sahibi olacak olmanın mutluluğunu yaşayacak. Bundan sonraki 2 bölüme kadar LEYLA, POLAT'tan hamile kalacak. LEYLA'nın doğuracağı çocuk ERKEK olacak ve adı da MAMOŞ olacak. Bu arada FİLİSTİN'e giden POLAT, MEMATİ, ABDÜLHEY üçlüsü, başarıyla verilen görevi yerine getirip eşlerinin yanına dönecekler. Görev dönüşü yüzü en çok gülen MEMATİ olacak. LALE ZARA evlendiği MEMATİ'den hamile kalacak. LALE ZARA'yı tebrik etmek üzere bizzat gelecek olan ŞAHMARAN aynı zamanda POLAT'a teslim olacak. Uzun bir aranın ardından, tıpkı SÜLEYMAN ÇAKIR'ın bir kopyası olan ve fragmanda da görünen PUSAT dönecek. Ama bu psikopatlığı uzun sürmeyecek. Bakacak ki herkes evlenip gitmiş, çoluk çocuğa karışıyor, kendisi de ablası SELVİ'ye atlayacak mecbur, çünkü başka kız yok. Bu arada AVUKAT CANAN ÇAVAN yani ELİF EYLÜL'ün ortağı geri dönecek. Ve ve ve son bomba; RACİ ŞAŞMAZ, ALİ CANDAN olarak tekrar diziye girecek ve POLAT'ın aslında MEHMET KARAHANLI'nın oğlu olarak, KARAHANLI'yı öldürenler için çalıştığını ve bir numaralı devlet düşmanı olduğunu söyleyecek. Ortalık bayağı karışacak yani. Böyle bir senaryo olsa ne yapardınız. Yorumlarınızı bekliyorum. Bu arada yeni bölüm fragmanı az önce ATV'de geçti, görmeyenlere ve merakla beklenenlere duyurulur. SÜLEYMAN ÇAKIR'ın oğlu PUSAT dönüyor. Şu kadarını söyleyeyim babasının tam bir kopyası. İyi akşamlar herkese.

bunu kim yaziysa elleri kirilsin insallah
    ... king scratch king scratch king scratch
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından ebru forever Çarş. Ocak 12, 2011 5:14 pm

amaaaaaaaaan ışık okumaya değmez sinirlenmeye hiç değmez Razz
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Çarş. Ocak 12, 2011 6:11 pm

ebru forever demiş ki:ebru öldüğünde tepkiler benim için bu dizi bitti izlemeyeceğim yönündeydi ama bakıyorumda herkes izliyor galiba ben yapamıyorum vadiyi senaryosu için izliyordum o yüzdem kim ölmüş kim yaşamış önemli olmadı benim için hiç. tabi ebruya kadar ebruyu çok sevmiştim rolüne o kadar güzel oturmuştu ki polata da diğerlerinden daha çok yakışıyordu sonunda uygun bir oyuncu bulmuşlar diye düşünmüştüm açıkcası onun senaryosunda da ebruya çok haksızlık yapıldı forumları takip ettiğim kadarıyla da hala yapıyorlar ebrunun son sahnesinden sonra sırf ali memati sahnesi için baktım ama izleyemedim benim için senaryo önemli olmasına rağmen hatta şu andaki dizisini bile sırf hatice şendil oynuyor diye izliyorum yoksa kim kimden intikam alıyor umurumda değil
    vadiyi siz nasıl izleyebiliyorsunuz ben denediğimde bin tane neden böyle yazdınız oluşuyor kafamda dizi bitiyor benim için açıkcası bu sezon izlemedim oysaki ilk bölümünden itibaren hiç kaçırmamıştım ama insan 7 yılını verdikten sonra tamamen merakını kesemiyor o yüzden forumları takip ediyorum bir yandan da sizin ebrunun haklarını korumaya çalışmanız hoşuma gidiyor

aynen canım ilk başından beri izliyordum,o resmi formlarında kabadayılık taslayan yöneticiler daha kısa pantolanla gezerken,ben bütün ailemi karşıma alıp bu diziyi izliyordum.
    tek kalemde sildim,çünkü çok büyük bir hata yaptılar.
    Irem_Bjk
    Irem_Bjk
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 102
    İş/Hobiler : öğrenci\müzik dinlemek magazini takip etmekk
    Lakap : boş işler müdürü:D

Mesaj tarafından Irem_Bjk Çarş. Ocak 12, 2011 6:16 pm

yha bn 48. bölümden itibaren izlemeye başladım kanal 7 de tekrarları çıktığında arada sırada kv ye baktımm...hatice şendil için izledimn kvp yi fakat o çıktıktan sonrada bakmaya başladımmm dahada fanatiği oldum bir türlü bırakamıyorum istesemdee..keşşe ebru çıkmasaydıı diizdenn... Sad Sad Sad
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Çarş. Ocak 12, 2011 6:22 pm

yukarıdaki kim yazmışsa çok salakca yazmış bizden bri değil yanlış anlamayın alıntı yapılmış ya oo
    Irem_Bjk
    Irem_Bjk
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Irem_Bjk Çarş. Ocak 12, 2011 6:41 pm

bncede saçmalamış yok leyla polat evleniyomuşte çocukları oluyomuşta en çokta memaatiyle leyla zaraa ya güldümm ne alaka diye soruyom yaniii hadi memati peri olurda leyla zara ve memati saçmalık sadece ve sadece...hayal ürünü şeylerr...
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından ebru forever Perş. Ocak 13, 2011 1:06 pm

zeynep demiş ki:
    ebru forever demiş ki:ebru öldüğünde tepkiler benim için bu dizi bitti izlemeyeceğim yönündeydi ama bakıyorumda herkes izliyor galiba ben yapamıyorum vadiyi senaryosu için izliyordum o yüzdem kim ölmüş kim yaşamış önemli olmadı benim için hiç. tabi ebruya kadar ebruyu çok sevmiştim rolüne o kadar güzel oturmuştu ki polata da diğerlerinden daha çok yakışıyordu sonunda uygun bir oyuncu bulmuşlar diye düşünmüştüm açıkcası onun senaryosunda da ebruya çok haksızlık yapıldı forumları takip ettiğim kadarıyla da hala yapıyorlar ebrunun son sahnesinden sonra sırf ali memati sahnesi için baktım ama izleyemedim benim için senaryo önemli olmasına rağmen hatta şu andaki dizisini bile sırf hatice şendil oynuyor diye izliyorum yoksa kim kimden intikam alıyor umurumda değil

aynen canım ilk başından beri izliyordum,o resmi formlarında kabadayılık taslayan yöneticiler daha kısa pantolanla gezerken,ben bütün ailemi karşıma alıp bu diziyi izliyordum.
    tek kalemde sildim,çünkü çok büyük bir hata yaptılar.

aynen ben de tek kalemde sildim
    ama benim durumum daha vahimdi ben evdekilerin elinden kumandayı bile alırdım reklamlarda bile değiştirmesinler diye işten döner dönmez ilk işim fragman çıkmış mı diye internete girmek olurdu tvden fragmanı yakalıyım diye bütün hafta o kanal açık kalırdı arkadaşlarımın yanında filmi savunurdum ama şimdi bunların tam tersini yapıyorum bazen resmi sitelerine giriyorum ebru için ne yazmışlar diye gene biri saçmalamış sanki senaryoyu hatice yazıyordu benimde içinde sevmediğim oyuncular olurdu ama kimseye hakaret etmezdim yada sevmiyorum diye at gözlüğüyle bakıp ön yargılı davranmazdım(ki hatice şendili bazılarının sevmemesinin tek nedeni ebru olarak polatla evli olmasıydı) yazanlara saygımdan izlerdim dediğim gibi senaryosu benim için önemliydi ama tabi bunlar sanaristler için hiç önmeli olmadı onlar için varsa yoksa ismini yazmayacağım o karekter ve onu sevenler oldu hiç düşünmediler biz ebruyu oluşturuyoruz bu karekteri sevenler olur yada bu karekteri oynayan oyuncuyu sevenler var her fırsatta ebrunun yüzüne o ismi çarptılar hele o hikmet tam bir faciadıydı kızı istenmeyen konumuna düşürdüler anlamıyorum ki kendileri evlendirdi ama ebru polat aşkı yazamadılar bize örnek olucaklar ya doğrusu bir erkek karısını nasıl aşağılar bu konuda çok güzel örnek oldular o zamanlar ebru polat aşkına karşı çıkanlar şimdi o karekterin en yakın arkadaşıyla aşk yaşasın istiyorlar onları dinliyorlar ya yazarlar alın size bir örnek aile daha adını anmayı bırakmadıkları sevgilisinin en yakın arkadaşıyla aşk Surprised
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Ocak 13, 2011 9:17 pm

ne deyim bolum cok iyidi ama baze yerleri hec beyenmedim...
    Yer cucesi herkesi tutukladi,Polat Abdulhey tarindan dayak yedi Polat oyle istedi cikmasi icin,Ulu beyi az kalsin olduruyerdu,Yer cucesi Abdulheye tokat atti...Nefret ediyerum ondan...Geberip gitsin artik....
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Ocak 13, 2011 9:27 pm

ebru forever demiş ki:
    ama benim durumum daha vahimdi ben evdekilerin elinden kumandayı bile alırdım reklamlarda bile değiştirmesinler diye işten döner dönmez ilk işim fragman çıkmış mı diye internete girmek olurdu tvden fragmanı yakalıyım diye bütün hafta o kanal açık kalırdı arkadaşlarımın yanında filmi savunurdum ama şimdi bunların tam tersini yapıyorum bazen resmi sitelerine giriyorum ebru için ne yazmışlar diye gene biri saçmalamış sanki senaryoyu hatice yazıyordu benimde içinde sevmediğim oyuncular olurdu ama kimseye hakaret etmezdim yada sevmiyorum diye at gözlüğüyle bakıp ön yargılı davranmazdım(ki hatice şendili bazılarının sevmemesinin tek nedeni ebru olarak polatla evli olmasıydı) yazanlara saygımdan izlerdim dediğim gibi senaryosu benim için önemliydi ama tabi bunlar sanaristler için hiç önmeli olmadı onlar için varsa yoksa ismini yazmayacağım o karekter ve onu sevenler oldu hiç düşünmediler biz ebruyu oluşturuyoruz bu karekteri sevenler olur yada bu karekteri oynayan oyuncuyu sevenler var her fırsatta ebrunun yüzüne o ismi çarptılar hele o hikmet tam bir faciadıydı kızı istenmeyen konumuna düşürdüler anlamıyorum ki kendileri evlendirdi ama ebru polat aşkı yazamadılar bize örnek olucaklar ya doğrusu bir erkek karısını nasıl aşağılar bu konuda çok güzel örnek oldular o zamanlar ebru polat aşkına karşı çıkanlar şimdi o karekterin en yakın arkadaşıyla aşk yaşasın istiyorlar onları dinliyorlar ya yazarlar alın size bir örnek aile daha adını anmayı bırakmadıkları sevgilisinin en yakın arkadaşıyla aşk KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 894354

Bu basliga son kez yazicam !

Ebru'nun istenmeme sebebi ( ki bu sadece ufacik bir kisimin nedeni ) polat'la evli olmasi falan degildi ! Ebru'nun istenmeme sebebi Necati bey'le Hatice'nin olasi bir iliski durumunun kamu oyuna sunulmus olmasiydi ! Bunu duyan "kiskanç fanalar" bu olayi kaldiramamis ve tüm hirslarini Ebru'dan çikartmisti !
    $imdi hepiniz söyleyin; Ebru'nun senaryosu Harika, Muhtesem birseymiydi ? HAYIR degildi ! bundada çok objektifim. Orijinal ne vardi senaryosunda ? kre$ ögretmeni !? Aron Feller'in kizi çikacak diye kaç bölüm bekledigimizi hatirliyorum KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 894354 ve gülüyorum . Son 10 bölümdeki saçmalama sahnelerine deyinmiyorum bile ...

O vasat ve önemsiz senaryo ile karsimiza çikan Ebru'yu kalbimize sokan Hatice'dir ! Hatice'nin yetenegi kalbinin güzelligi olmasaydi Ebru'yu hiç kimse sevmezdi . Heleki o son saçmalama döneminde ... Ebru'yu unutmayacagiz ama sirf birileri hala ugrasiyor diyede üzülmeyecegim !!

Resmi site dedigin kisilerde malesef hiç objektif degil . biz bile bir Fan Club olarak onlardan daha objektif bakiyoruz olaylara ! ( avatarinda Ebru olan herkesi kovarak biryere varacaklarini zanneden kisilere objektif düsüncenin yakisacagini düsünmüyorsundur umarim )

Ebru'yu da onlar yazdi polat'i da $imdi bunlari tartismaya gerek te yok. Senaryonun tikanikligi yüzünden Hatice'nin dizi'den ayrildigi kanaatindeyim, Herkesin her dediginede inanmiyorum. Hatice'nin röp'lerine bakinca olasi bir " olayli ayrilma " söz konusu degil. Bu yüzden herkes kendi yoluna ve artik Hatice'yle ugrasanlarin bu durumdan vazgeçmelerini istiyorum.

ebru forever ; buraya ilk üye oldugumda nickim Hatice'm degildi biliyomusun ? KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 894354 eskiye bakip gülüyorum artik. bi zamanlar Hatice çikacak diye ekrana yapisirdik ! oda 2-3 dk için tas çatlasa 5 dk KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 894354 Atik izlemiyorum izlemeyi de düsünmüyorum. Eger Ebru'dan bahsederler belki diye izleyeniniz varsa izlemesin artik, deymez , Bizim Gülhayat'imiz var .
    velasilkelam : Bitti !
    Irem_Bjk
    Irem_Bjk
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Irem_Bjk Cuma Ocak 14, 2011 10:51 am

off vadi süperdi dün oo savcıı abdülee nasıl takat attıı abdülde bişe diyemedi tabii...polat alemdarla ersuyun sahneside müthişti polat adama çok pis vurdu...bu arada gülden dediklerine katılıyom ebruyu çok az gösteriyodular senaryoda tıkanıklık olduu bn de ebru ajan çıksın diee okkadar beklemiştimkii eğer öyle olsaydı saneryoda takınaıklık olmayacaktı böylecee dizi daha izlenir hgale gelecektii ama olmadıı...gül hayat olarak haticve şendili artık bo bol görüyozz ama yinede her zaamn dediğim gibi ebrunun yeri bşka..ebrumu gül hayat mı deseler...ebru derimm:):SmileSmile
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından ebru forever Cuma Ocak 14, 2011 11:03 am

Hatice'm demiş ki:
    ebru forever demiş ki:
    ama benim durumum daha vahimdi ben evdekilerin elinden kumandayı bile alırdım reklamlarda bile değiştirmesinler diye işten döner dönmez ilk işim fragman çıkmış mı diye internete girmek olurdu tvden fragmanı yakalıyım diye bütün hafta o kanal açık kalırdı arkadaşlarımın yanında filmi savunurdum ama şimdi bunların tam tersini yapıyorum bazen resmi sitelerine giriyorum ebru için ne yazmışlar diye gene biri saçmalamış sanki senaryoyu hatice yazıyordu benimde içinde sevmediğim oyuncular olurdu ama kimseye hakaret etmezdim yada sevmiyorum diye at gözlüğüyle bakıp ön yargılı davranmazdım(ki hatice şendili bazılarının sevmemesinin tek nedeni ebru olarak polatla evli olmasıydı) yazanlara saygımdan izlerdim dediğim gibi senaryosu benim için önemliydi ama tabi bunlar sanaristler için hiç önmeli olmadı onlar için varsa yoksa ismini yazmayacağım o karekter ve onu sevenler oldu hiç düşünmediler biz ebruyu oluşturuyoruz bu karekteri sevenler olur yada bu karekteri oynayan oyuncuyu sevenler var her fırsatta ebrunun yüzüne o ismi çarptılar hele o hikmet tam bir faciadıydı kızı istenmeyen konumuna düşürdüler anlamıyorum ki kendileri evlendirdi ama ebru polat aşkı yazamadılar bize örnek olucaklar ya doğrusu bir erkek karısını nasıl aşağılar bu konuda çok güzel örnek oldular o zamanlar ebru polat aşkına karşı çıkanlar şimdi o karekterin en yakın arkadaşıyla aşk yaşasın istiyorlar onları dinliyorlar ya yazarlar alın size bir örnek aile daha adını anmayı bırakmadıkları sevgilisinin en yakın arkadaşıyla aşk KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 894354

Bu basliga son kez yazicam !

Ebru'nun istenmeme sebebi ( ki bu sadece ufacik bir kisimin nedeni ) polat'la evli olmasi falan degildi ! Ebru'nun istenmeme sebebi Necati bey'le Hatice'nin olasi bir iliski durumunun kamu oyuna sunulmus olmasiydi ! Bunu duyan "kiskanç fanalar" bu olayi kaldiramamis ve tüm hirslarini Ebru'dan çikartmisti !
    $imdi hepiniz söyleyin; Ebru'nun senaryosu Harika, Muhtesem birseymiydi ? HAYIR degildi ! bundada çok objektifim. Orijinal ne vardi senaryosunda ? kre$ ögretmeni !? Aron Feller'in kizi çikacak diye kaç bölüm bekledigimizi hatirliyorum KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 894354 ve gülüyorum . Son 10 bölümdeki saçmalama sahnelerine deyinmiyorum bile ...

O vasat ve önemsiz senaryo ile karsimiza çikan Ebru'yu kalbimize sokan Hatice'dir ! Hatice'nin yetenegi kalbinin güzelligi olmasaydi Ebru'yu hiç kimse sevmezdi . Heleki o son saçmalama döneminde ... Ebru'yu unutmayacagiz ama sirf birileri hala ugrasiyor diyede üzülmeyecegim !!

Resmi site dedigin kisilerde malesef hiç objektif degil . biz bile bir Fan Club olarak onlardan daha objektif bakiyoruz olaylara ! ( avatarinda Ebru olan herkesi kovarak biryere varacaklarini zanneden kisilere objektif düsüncenin yakisacagini düsünmüyorsundur umarim )

Ebru'yu da onlar yazdi polat'i da $imdi bunlari tartismaya gerek te yok. Senaryonun tikanikligi yüzünden Hatice'nin dizi'den ayrildigi kanaatindeyim, Herkesin her dediginede inanmiyorum. Hatice'nin röp'lerine bakinca olasi bir " olayli ayrilma " söz konusu degil. Bu yüzden herkes kendi yoluna ve artik Hatice'yle ugrasanlarin bu durumdan vazgeçmelerini istiyorum.

ebru forever ; buraya ilk üye oldugumda nickim Hatice'm degildi biliyomusun ? KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 894354 eskiye bakip gülüyorum artik. bi zamanlar Hatice çikacak diye ekrana yapisirdik ! oda 2-3 dk için tas çatlasa 5 dk KVP  Bölüm yorumları - Sayfa 35 894354 Atik izlemiyorum izlemeyi de düsünmüyorum. Eger Ebru'dan bahsederler belki diye izleyeniniz varsa izlemesin artik, deymez , Bizim Gülhayat'imiz var .
    velasilkelam : Bitti !

arkadaşım yazdıklarına aynen katılıyorum ve seni çok iyi anlıyorum haticenin oyunculuğu ve güzelliği olmasaydı ebru belki bu kadar sevilmezdi ama bir nokta var senaryo tıkandığı için ebrunun yok edildiğine inanmıyorum çünkü tıkayanda kendileri ayrıca kalemde kağıtta ellerindeydi kalemi istedikleri yöne oynatabililerdi ama yapmadılar bize değer vermediler saygıda göstermediler ebru karekterine zaten hiç saygı göstermediler ama beni anlayın ben tam yedi yıl izledim bu diziyi her şeye rağmen tabiki beni kimse zorlamadı ama bir izleyici olarak önemliyim bende şu anda düşüncelerim de geldiğim nokta ise şu o zaman her şey sadece polatın o ismi taşıyacak ve yaşatacak bir kızı olması içindi( LÜTFEN KİMSE ÜZERİNE ALINMASIN tamamen kendim için söylüyorum )işte bu noktada kendimi aptal yerine konulmuş hissediyorum kabullenemiyorum (belki ilerde fikrimi değiştirecek şeyler olur ama sanmıyorum onlarıda ışıktan öğrenirim) bir anne nasıl yok sayılabilir anlayamıyorum

röp konusunda kafama takılan birşeyler var artı fakettiğim röp dışında başka birşey var ama çözemedim zamana bırakıcağım o yüzden yazmıyorum
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ocak 14, 2011 7:32 pm

gercekten artik yazsam mi yazmasam mi diye düsünüyorum. Polat hep kahraman olarak görüldü ama zamanlar ucuruma dogru sürüklendi. Galiba Polat dünyada tek insan, ailesini kaybedip hayatina devam eden. Ama su dikkatimi cekti. Hep "kizin" kelime geciyor ama "karin"yada ebru kelimesi gecmiyor. Bu kadar mi kötüydü ebru. Napti da üstü böyle cizildi. Namussuzluk mu yapti afferdersiniz. Adamin arkadasi babasini öldürüyor, hic birsey olmuyor,. hatta ebruya unutmasini söylüyor. Ama ebru onun arkadasini vurdu mu evlilik bitti diyor. Hadi yaaa! Hadi abdülhey komada falan olsaydi anlardim, kiz omuzundan vurdu. sanki abdülheyin beynini ebru yikadi. Yazik artik gercekten yazik. Hem polata hemde senaristlere. Mad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Ocak 27, 2011 10:08 pm

Vallah bolum cok cok cok buyuk bir keyifle izledim...

Hersey bomba gibiydi...Polat kurtulmasina,ustelik uzerinde dinleme cigazi olmasina hakikatende cok sasirmistim...

Kurtulmasi hercektende bomba gibiydi ama Cehit ilk dakikalari oyle salakca davranmasi sinirlerimi bozdu...Ama bir taraftanda hak veriyerum sonucta Polat soyledi oda yapiyer...

Leylanin Omer babay sordugun soru pek ic acici deildi... Sanki Omer baba oldu sonrada hayat dondu...Bu gercektende hic hosuma gitmedi...

Memati bu bolum gercektende superdi...Hele eve gelisi yokmuydu orda isti bittim gez yaslarim sel oldu gitti...Mamosu hatirlamasi,oyuncagina alip,sonra odaya gelmesi... Allah hic kimseye boyle bir sey yasatmasin...

Selvinin boyundan buyyuk laf etmesi benim icin o karakte oldu demek,sen kimsinki boyle konusuyersun?Gercektende dua etsinki Memati ona hic bir sey yapmadi...Babamin uzerine imparatorluk kurdunuz bu soz iste cok agir oldu...

Anlasilar burdaki tum cocuklar terbiye almadan buyuduler...Pusati,Kenandi,Selvide,Evran bu 4 karakter benim icin yok artik...
    Hele Evranin soyledikleri Selvi gibi boyundan buyuk konusmasi...Dua etsinlerki bayanlar,yoksa Memati yapacagini biliyerdu...

Abdulhey bu bolum cok guzeldi hele Leylayla ola dialogu tam bir superdi,oysa Ebru ona vuranda ne ondan once nede sonra hic bir sey soylemedi...

Mematinin "elin kizi"demesi hos.....

Arabadaki konusma para konusu orda iste koptum Cakirin Polatla olan sahnesi aklima geldi...Koskoca Alemdarin ekibinde tek kurus yoktu ceplerinde...

Zazanin kahve icmesi cok komikti...

Vay vay vay Yesimin cesaretini taktir ediyerum...Leyla yalancinin birisi,hem Polati seviyer hemde arkadasina yalan soyliyer oh ne guzel...
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz Perş. Ocak 27, 2011 10:13 pm

Abdulhey bu bolum cok guzeldi hele Leylayla ola dialogu tam bir superdi,oysa Ebru ona vuranda ne ondan once nede sonra hic bir sey soylemedi...

Mematinin "elin kizi"demesi hos.....
    valla bunlar benim çok hoşuma gititii izlerken çok keyif aldım valal apoyu şimdaha çok sevimmmmmm
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Ocak 27, 2011 10:17 pm

ya beni dusun nasil keyifle izledim....cok guldum cok keyif aldim vallah
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz Perş. Ocak 27, 2011 10:44 pm

Света(Isik) demiş ki:ya beni dusun nasil keyifle izledim....cok guldum cok keyif aldim vallah

valla herhalde apo pek sevmeyecek ve tersleyecek böle insallahhhh
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Ocak 27, 2011 10:53 pm

zaten artik abdulh ilk sinyeleri verdi kesinikle nefret edicek ondan...
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz Perş. Ocak 27, 2011 10:55 pm

Света(Isik) demiş ki:zaten artik abdulh ilk sinyeleri verdi kesinikle nefret edicek ondan...

versin ebru için versin unutmasınki hative abdülhey hayranı onun hatrı için ebruyu savunsa
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Ocak 27, 2011 11:00 pm

anlamadim seni?

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 4:29 am