Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+27
ebru forever
melike05
emila
Gamzelim
yeterki_gül
sena
hülya tuğlu
derebag
dizikolik
Gizli Özne
~aksamguzelı~
ömer-love-gülhayat
haticee_
melike
Света(Isik)
eru
melek hatice
-YeLiZ-
q:)ßr@
olasılıksız kısss
nnurr
AşksınHaticem
oslemmsemiz
Hatice'm
Limonata
H.SeNDiL
zeynep
31 posters

Karadağlar Bölüm Yorumları

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Empty Geri: Karadağlar Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 24, 2010 11:30 pm

8. Bölüm

Selahattin'in senetleri alması yüzünden yatağa düşen Halit Karadağ, Selahattin'e Esma ve Seyit'in yardım ettiğini düşünür.

Selahattin bir yandan aldığı senetleri saklamaya çalışırken bir yandan da Nazlı'nın kalbini kazanmaya çalışmaktadır.

Nazlı'yı hayatından çıkarmaya karar veren Gülali ile Gülhayat arasındaki ilişki tehlikeli bir aşka dönüşür.

Zuhal'in Halit Karadağ'ın evine taşınma ısrarları yüzünden Kadir'le arasındaki ilişki ise gerilmeye başlar...

Özetimiz yine kisa, ve sizinde dediginiz gibi kisaca fragmanin sözlüsü, neyse...

Halitin ona yardim edenin Seyit oldugunu düsünmesi dogal, cünkü o eve gelmesini ordakalmasinida isteyen Seyitti ve aradalarinda farkli bir bag var(di) Halitin gözünde cyclops

Selo´nun senetleri saklamasinin nedeni eger o burosunda tutarsa kolaylikla calinabilir olmasi, tabi ilk aklina gelende babasi olacaktir bu konuda. Nazliya yakinlasmaya calismasi nedense icimi soguk tutuyor Like a Star @ heaven

Gülali ile Gülhayat arasındaki ilişki tehlikeli bir aşka dönüşür.

Bu cümlenin üzerine fazla sey söylememek gerekir aslinda, tek merak ettigim burdaki ´tehlike´nin kimin icin gecerli oldugu? What a Face

Zuhalin Kadire olan sevgisi, paraya ve rahata olan düsüklügü kadar büyük degil, buyüzden kolaylikla aralari geriliyor. Yazik olacak Kadir´e Sad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ara. 24, 2010 11:31 pm

H.SeNDiL demiş ki:
    8. Bölüm

Zuhal'in Halit Karadağ'ın evine taşınma ısrarları yüzünden Kadir'le arasındaki ilişki ise gerilmeye başlar...

Insallah.... Laughing
    Ama tehlikeli deil soyle atesli... clown
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik C.tesi Ara. 25, 2010 1:05 pm

ben bu zuhali öldürürüm ya, ne cadi gelin....allah düsmanimin basina vermesin cyclops .

valla kadire yazik, öyle adamada öyle kadin düstü....
    hülya tuğlu
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 54
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : ebru hülya

Mesaj tarafından hülya tuğlu Paz Ara. 26, 2010 4:28 pm

ya bu hafta bölümü süper herkes izlesin Laughing
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Ara. 26, 2010 5:28 pm

hülya tuğlu demiş ki:ya bu hafta bölümü süper herkes izlesin Laughing

Izlicez elbet kacarmi hic Laughing

Yarinki bölüm icin cok heyecanliyim nedense Mad O sahnenin devami gelecek diye bekliyorum, Gülali&Gülhayat´in arasindaki cekim öyle böyle degil ateşli

Birde Kadiri merak ediyorum, agliyor o Zuhal yüzünden. Yazik cocuga, nerden sevdiyse bu cadiyi Shocked
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 4432
    İş/Hobiler : iŞsiz =(

Mesaj tarafından Limonata Paz Ara. 26, 2010 5:29 pm

H.SeNDiL demiş ki:
    hülya tuğlu demiş ki:ya bu hafta bölümü süper herkes izlesin Laughing

Izlicez elbet kacarmi hic Laughing

Yarinki bölüm icin cok heyecanliyim nedense Mad O sahnenin devami gelecek diye bekliyorum, Gülali&Gülhayat´in arasindaki cekim öyle böyle degil ateşli

Birde Kadiri merak ediyorum, agliyor o Zuhal yüzünden. Yazik cocuga, nerden sevdiyse bu cadiyi Shocked
    kıyamam kadire Like a Star @ heaven o zuhal cadolozu yok mu Shocked Shocked
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Ara. 26, 2010 5:51 pm

Evet Nazcim ya Zuhal tam bir cadoloz scratch

---

Birsey sorucam, televizyona bakiyorum fragman falan 1 haftadir verilmiyor Shocked Ben avrupadan izliyorum zaten hic vermiyorlar burda. Sinir kanal nasil tanitiyor diziyi anlamiyorum!

Türkiyede yani Showtvde veriyorlarmi gün icinde yada aksamlari dizi ve programlar olunca?

---

Lütfiyemden alintiladim:

"Kirmizi, sicak, ates, kan, sehvet, ask, samimiyet, guc, heyecan ve agresiflik gibi kavramlari simgeler. Kan basincini ve solunumu hizlandirabilir. insanlari cabuk karar almaya ve beklentileri arttirmaya tesvik edici bir etkisi vardir."

googleden kirmizi renginin psikolojik anlami budur...

Gülhayat&Gülali´nin aski kan kirmizisi olacak bencede clown
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Ara. 27, 2010 1:22 pm

bu akşam karadağlar var...ve başlamsına sadece saatlar kaldı...bu bölüm neler öolucak acaba...fragamnda gördüğüm kadarıyla hareketli bi bölüm daha bizleri bekliyo olucak...inş reytinlerimiz güzel olur...özette ali ve gülhayat arasındaki ilşki tehlikeli bi aşka dönüşüyor diyo...bu bölüm ali gülhayata aşık olucak sanırım...tehlikeli aşk üçkeni... bi yanda gülhayat diğeryanda ali ve halit bey...bu üçlüye önmüzdeki bölmlerde neler olucak acaba...selo nazlıya aşıık olmuş nazlıda selodan hoşlnsada aliyi bıraksa artık..
    zuhalden nefret ediyorum...kadr nasıl sevmiş bu cadiyı yaaa...gözü zenginlikten başka bişey görmüyo hanfendinin....

aliyi bu bölüm baya hırslı gördüm önce nazlıya sert çıkmalar seloyla konuşması ve son olarak gülhayatı öpmesi...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ara. 27, 2010 8:51 pm

Bizim kiz hemen asik olmus, ilk basta dizi 13 bölümlük dediklerinde senaryonun biraz hizli ilerliyecegini anlamamiz gerekirdi aslinda, simdi uzatilacaktir ama cyclops

Gülhayat Gülaliye asik olmus bile, onunla birlikte olacak kadar ateşli Gülalinin Gülhayatin ceketini yirtarcasina davranmasi Gülhayatin tahrik etmesiyle oldu alien Gülali yetmezmis gibi, Gülhayatta onun gömlegini yirtti, ve sonrasi, biraz kisa oldu, ama sabahini göstermeleri cok hostu I love you Evden birlikte cikmalari, Gülhayatin güzelligi sabah yatakta Gülalinin yüzundeki mutluluk, saclarini koklamasi öpmesi clown Nazliya hic acimadim nedense, söylediklerinin ve rahatliginin acisini cekti bu bölüm, kaldiki Gülhayat ona yalan söylemedi, napsin Gülüm oda bilmiyordu gece neler olacagini What a Face

Selahattine gicik kaptim biraz, Nazliyla yakismiyorlar iste(bence)napim. Birde Cemalimi kullanan azmis gibi oda kullaniyor aklinca. Kötü karakterleri severim, ama bu biraz agir oldu Like a Star @ heaven

Zuhalin yüzünden az kalsin Seyitler gidecekti Shocked Seyitin aglamasi beni cok üzdü, canim benim ya Halitin lafina inanip vazgecmeside ayri bir dert Sad Kadir iyiki aldi gitti Zuhali gicik...

---

Fragman fazla karisik, yorumunu sonra yapicam...
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Ptsi Ara. 27, 2010 9:37 pm

ai$$$ bnden önce adim gelmis elifim saolsun hehee...Very Happy Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 351796

neyse kisa kesip yorumumu ekleyemki aydin havasi olsun...Very Happy

kizlar tutmayin beni göbek atacam...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Happy0064Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Happy0064Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Happy0064

bu bölüm en sevindigim sey ( bunda forumunda etkisi var itiraf ediyorum,
    yok gülhayat asik olmazdi, yok sevmezdi intikam icindi fln... )
    gülhayatin gülaliye asik oldugunun belli edilmesi ve dile gelmesiydi...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Img-in_love hatice sendil´i ve ibrahim celikkolu tebrik ediyorum...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Icon_lol o sahneyi bizimkilerden güzel kimsecikler cekemezdi, öldük resmen o sahnelerde...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Img-in_love icim kipir kipir etti...

bölüm basinda nazli ve gülaliye cok üzüldüm, ama gülhayatinda asik
    oldugunu ögrenince ne yalan söyleyim birden taraf degistirdim...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Img-hysterical
    ama sunuda söylemek istedim, hic sucu olmayan gülaliyle kedi fare
    oynayan gülhayatin bir seylerin bedelini ödemesi gerekiyordu... alinin
    halit beyin evindeki söyledigi sözlerde ne yalan söyleyim üzülmedim,
    sonucta kendi intikam almak icin gözünü kirpmadan aliyi nazliyi ve diger
    sucsuz herkezi kullanmaya hazirdi, ammaaa birininde onu bir kalemde
    harcayacagini hic düsünmemisti sanirim.... buda ders olsun gülhayata, bu
    kadar özgüven iyi degildir, ve herseyin bir bedeli var (kendi magdur
    olsada... günahsizlarida harcama düsüncesi yanlizdi, intikam almak
    istemesinde kesinlikle hakli ne diyeyimki, ammaa intikam almak icin
    kullanmak istedigi kisi ve kisilerde en az kendi kadar zor yollardan
    gecti...) bu yüzden gülhayatin intikamina hem saygim var hem
    arkasindayim... ama digerlerine zarar verme düsüncesi yanlisti. ki iyiki
    vazgecti...

kaldiki eninde sonunda kadin demedende edemiyorum, yavrum kendi kazdigi
    kuyuya düstü... planda baba ogul kendine asik olacakti ve gülhayat
    ikisini birbirine düsürecekti, ammaaa gülaliden önce kendi asik oldu...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Img-blush2

forum ortami olmasa bisey diyecektim (ipucu verim) gülalide gülhayatta
    pek bir sakindi, gülalinin firtina gibi esip gürlemesinden eser
    kalmamisti, gülhayatin gözlerindede ilk defa bu bölüm mahcubiyet
    gördüm... iyi oldu iyi...
    simdi internette eklenmesini bekliyorum bölümün , ve fragmanin...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Happy0064Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Happy0064Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 13 Happy0064

kisa kisa digerlerine deginmem gerekirse:

kadir cnm bnm üzüldüm yine ona,
    esma kadin + zuhal yüzsüz ve seytanin insan kiligina bürünmüs hali,
    seyit üzüldüm ne yalan söyleyim , o adam ne selodan ne halitten nede karisindan bütün bunlari hakedecek bisey yapmadi,
    nazli hem yazik hemde hatali, hic sucu yokken suclu duruma düstü,
    ilk tek ve son hatasi aliye güvenmemekti... buda ona kaybettirdi...iyi
    sartlarda yasadigi icin simdi ona üzülmedim diyemem, nasil aciyla
    büyümesi digerlerinin hatasi ve sucu degilse, babasiyla ve seygiyle
    büyümeside nazlinin sucu degil... + seloyla olmasini istemiyorum
    nazlinin, aciyorum cünkü kiza, selehattin nazliyi haketmiyor... (annemde
    ayni düsüncede)
    halit bey, kötü ama cekilebilecek, yer yer komik bir kötü...
    selocan... ayy cok igrenc, cok itici, cok seref.siz bir
    karakter...dogruya dogru gülali kadire dediklerinde sonuna kadar
    hakliydi... seloya evini acti olan her seye ragmen... bu bölüm nazliya
    söylediklerinin yalanlardan sonrada farkettimki selehattin cekilir bir
    karakter degil... kötü ama cekilir bir kötü degil.. halit beyin
    sahnelerini bile seviyorum, ama selehattinin sahnelerinde gerim gerim
    yay gibi geriliyorum...sevmiyorum bu cocugu sanirim sevmeyecegimde...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ara. 27, 2010 10:10 pm

Lütfiyem kacarmi hic Mad

Alinin bölüm baslarinda Gülhayata söyledikleri cok agirdi Sad Gülhayat tokat atti, ama cokta üzüldü be melegim. Iyiki sonraki sahneler olduda affetim Gülaliyi ateşli

Lütfiyem baskalarini kullanma konusunda sana katiliyorum, ama zaten bu hikayede bu kizin amaci bu cyclops Yinede tertemizki yüregi vazgecti, ama aska tutuldu clown

Cemalede az acimadim, simdide cocugu Selo kullaniyor Shocked

Bu hafta 1 aile(amcamlar oluyor kendileri) Karadaglar izleyicisi oldu hemde fena takip ediyorlar queen

---

Neyse sizlere iyi yorumlar, Allaha emanet olun! Yarin ratingler umarim cok daha iyi gelir, bu bölüm hakediyor cünkü...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ara. 28, 2010 10:42 am

Ratinglerimiz AB´de süper gelmis, darisi inshallah Totalin basina Idea Herkes konusuyor herkes merak edip takip ediyor. Dünkü bölüm sok etkisi yaratmis gibi, haftayada daha güzel olacak What a Face

Iyi yorumlar...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Ara. 28, 2010 10:52 am

dün akşam ki; bölüm süperdi..ali ve gülhyat sahnelerini gözümü kırpmadan izledim...haticeyi ilk defa böyle gördüm...gözlerime inanamadım....bellik böyle bi çok bölümgörücez..alinin gülahatı sabah sevmesi öpmesi...çok güeldi...amaben gülhayatın aliye bukdar çabuk aşık olucağını tahmin etmemiştim...ali gülhayta aşık mı onuda tambilmiyorum ama inş...aşıkdır...9.fragmanı izleyemedim....inş..reytinler güzeldir....
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Ara. 28, 2010 10:54 am

H.SeNDiL demiş ki:Ratinglerimiz AB´de süper gelmis, darisi inshallah Totalin basina Idea Herkes konusuyor herkes merak edip takip ediyor. Dünkü bölüm sok etkisi yaratmis gibi, haftayada daha güzel olacak What a Face

Iyi yorumlar...

eeveddd reytinler güzel...zaten ali ve gülahayt sanesinden sonra kötü gelmesi imkansızdı...çokgülzl bi bölümdü...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ara. 28, 2010 2:13 pm

Haftayada öyle olacak Melekcim inshallah. Güzel sahnelere devam fragmanda görüldügü gibi What a Face

Fragmanla ilgili tahminlerim ise...

Gülhayat alttan alttan Cemale bakiyor, Cemal korkusundan ´yanlis görmüs olabilirim´ diyebilir. Halit büyük ihtimal Gülhayata asik oldugu kadina inanir

Gülhayat Cemale birsey yapmamasini söyleyebilir, yani ben öyle birsey bekliyorum, yoksa ben Cemalin Halitten dayak yemesine falan dayanamam

Alinin birsey yapacagini sanmiyorum, ama biran Halitin yani babasinin Gülhayati ondan almaya calisacagini düsünebilir!

Selo söylemez diyecegim, ama okadar aciya dayanabilecek biri gibi gelmedi bana. Söylerse büyük olay cikar, cünkü Nazlininda basi belaya girecek...

Ali Marikanin yerindeki adamlari dövüyor, o anda Gülhayat dans ediyor olacak ve herhalde adamlar ona laf atiyordur. Yada daha kötüsü Aliye bu kizi hem seni hem babani idare ediyor falan diye laf atacak. Kavga oyüzden cikiyordur
    ---

Eklemeyi unutmussum, ben Zuhal ve Kadiri merak ediyorum. Zuhal ne yüzle o eve geliyorda Kadir onu zorla götürmeye calisiyor. Halit bunlari görürse yada duyarsa o Zuhali zaten atar ordan. Kizdaki seytanliklar bitmicek gibi
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Ara. 28, 2010 5:30 pm

H.SeNDiL demiş ki:Haftayada öyle olacak Melekcim inshallah. Güzel sahnelere devam fragmanda görüldügü gibi What a Face

Fragmanla ilgili tahminlerim ise...

Gülhayat alttan alttan Cemale bakiyor, Cemal korkusundan ´yanlis görmüs olabilirim´ diyebilir. Halit büyük ihtimal Gülhayata asik oldugu kadina inanir

Gülhayat Cemale birsey yapmamasini söyleyebilir, yani ben öyle birsey bekliyorum, yoksa ben Cemalin Halitten dayak yemesine falan dayanamam

Alinin birsey yapacagini sanmiyorum, ama biran Halitin yani babasinin Gülhayati ondan almaya calisacagini düsünebilir!

Selo söylemez diyecegim, ama okadar aciya dayanabilecek biri gibi gelmedi bana. Söylerse büyük olay cikar, cünkü Nazlininda basi belaya girecek...

Ali Marikanin yerindeki adamlari dövüyor, o anda Gülhayat dans ediyor olacak ve herhalde adamlar ona laf atiyordur. Yada daha kötüsü Aliye bu kizi hem seni hem babani idare ediyor falan diye laf atacak. Kavga oyüzden cikiyordur
    ---

Eklemeyi unutmussum, ben Zuhal ve Kadiri merak ediyorum. Zuhal ne yüzle o eve geliyorda Kadir onu zorla götürmeye calisiyor. Halit bunlari görürse yada duyarsa o Zuhali zaten atar ordan. Kizdaki seytanliklar bitmicek gibi

dizi gittikçe heyecanı artıyo...böyle deevamedr niş...zaten dün akşamki ali ve gülhayat sanesinden dolayı kendime gelemdim daha...ilerleyen bölümlerde ne olur bilmiyorum doğrusu...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Ara. 28, 2010 5:33 pm

9.bölüm fragmAnını eklermisinizz..ben bulamıyorumda....
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Salı Ara. 28, 2010 5:45 pm

9 bölüm fragmani youtube`a daha eklenmedi, yani en gec iki güne falan koyarlar cyclops
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Çarş. Ara. 29, 2010 4:38 pm

O nasıl bir sahneydi yarabbim,
    Gerçekten ali ve hayat birbirine yaklaşınca ekran alev alıyor,çok bariz bir şekilde gördük dün akşam.bütün hafta yanlış sahneyi konuşmuşuz asıl bomba hayat’tan geldi.resmen aliyi parçaladı=)(bkz:parçala beni gülhayat)ali de yıkılıyordu beş dakika önce hayat’ı görünce canavar kesildi resmen.şehvet yönü agır basan sahnelerdi daha yırtıcı=) önümüzdeki bölümden itibaren birbirlerine sevgi de duymaya başlayacaklar eminim.

cemilenin üstüne çullanıp saçını başını yolacak diye bekledim.ali’de az degil kızı içirip azgından laf aldı.eminim bütün tezgahlarını yumurtlamıştır hayat’ın.özellikle halit’e kurdukları oyunu ali’nin ögrenmiş olması(umarım yani)içimi rahatlattı.umarım bu konu ali tarafından yanlış anlaşılıp ali ve hayat arasında bir gerginliğe neden olmaz.gerçi ben bu ikilinin sonsuza kadar mutlu yaşadıgı bir hikaye izlemeyi ne bekliyorum ne de istiyorum.ama hayat’ın babasıyla yatmış olabilecegini düşünmesini de istemem.
    [/size]

Dün akşam ilk defa nazlıya acıdım.ama fazlasıyla aptal oldugu için ona karşı düşüncelerim acımadan öteye geçemedi. Saflık başka aptallık başka bu kız kesinlikle ikinci şık,herkesin lafına anında inanıyor.onun hakkından da selahattin gelsin.bu kıza o çocuk layıktır.
    [/size]

Kapının önünde nazlının ali ve hayat’ı gördügünde ali’nin nazlıya tamamen Fransız kalması hoşuma gitti.keza üçlü yapışkan aşk hikayelerinden nefret ederim.ali nazlı olayını kapatmış,hayat’ın girdabına girmiş.çok net gördük,umarım nazlıda çok görmüştür de paçasından ayrılır ali’nin.kapı önü demişken ali ve hayat’ın halit’in kapısı önünde ki tartışmaları da şahaneydi.
    [/size]
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Ara. 29, 2010 6:48 pm

Hala Nazliymis, Ali onu seviyormus yok kullaniyormus Hayata asik degil denmesini anlamiyorum. Benmi yanlis izliyorum acaba kardes tongue

Ali ilk bölümde Hayati gördügünde etkilendi, kafasi karismaya basladi, Nazliylaken baska yanlizken ikisini düsünüyordu(bakiniz hapisanede). Nazliyi birnevi bir dayanak olarak görüyordu gelecegin bir garantisi gibi, dogruya dogru, asik olmadigi cok belliydi!

Hayati görmesiyle ondan etkilenmeye basladi ve sonuc olarak asik oldu. Son bölüm bunun kaniti. Hayati hic sevmese ona karsi birsey hissetmese Nazliyi biraksa bile ne onun yanina gitmesine nede onu Cemileyle kiskandirmasina gerek yoktu. Hayatin babasiyla olmasi onu neden etkilesinki birsey hissetmiyorsa, tokat yemesine ragmen yine gidip onu izliyor ve hakkinda bilgi edinmeye calisiyor...

Ali, Hayatta hic yasamadigi aski hissetmeye basladi, farki bu izledigimiz sahnelerin. Erkenmi erken, ama Hayatin aski yönünden erken, Alinin asik olmasi tam yerinde basladi. Herseyi gecerde unuturum, saclarini öpüp koklamasini unutmam Yeni bölüm fragmanindada ´kiskanclik´ basliyor, Hayati kimseyle paylasamiyor Kim kimi kullaniyor bilemem, ama bu asik olmalarina askin atesine engel degil. Zaten ne hikmetse aralarindaki cekim resmen ekrani yakiyor

Uzun lafin kisasini özetin cümlesiyle getiriyorum:
    ´Nazlı'yı hayatından çıkarmaya karar veren Gülali ile Gülhayat arasındaki ilişki tehlikeli bir aşka dönüşür.´
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice C.tesi Ocak 01, 2011 10:26 am

fragmanı daha yeni izledim kanalda...çokgüzel bi bölüm yine bizleri bekliyo...halit! ali ve gülhayatın bi ilişkisi olduğunu öğreniyo sanırım....gülhaytta yok öyle bişey diyo..halit inş gülahyta inanır...

ali fragmanda adam dövüyodu onlar gülahyata laf attı sanırım yoksa niye dövsün... kimse alinin sevgilisine laf atamaz atarsa böyle olur...ellerine sağlık ali gülhaytı senden başka kimse koruyamaz sahip çık sevdiğine What a Face What a Face What a Face bırakma onu halite....

cemalde dedektif gibi ali ve gülahatı takip ediyo...ama malesef öpüşürken görüyo onları...
    fragmanda nazlıyı göremedim nerde acaba?

selo fena dayak yiyodu yakışır seloya dayak yemek...

pazartesi iple çekiyorum...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Ocak 02, 2011 4:31 pm

Aynen Melekcim, bol bol dayan yesin, yakisir Surprised

---

Yeni bölüm yarin, fragmandan görüldügü üzere bizleri heyecan ve entrika dolu bir bölüm bekliyor. Hayat&Ali den ziade ben Halit beyin Hayatin dizinde yatarak söylediklerinin nedenini merak ediyorum Yani fragmani izleyende bu adami melek, cocuklarini cok seven inancli biri sanicak Bakalim bunun altindan ne cikacak, acaba gercekten süpheleniyormu oda Hayat&Ali´den Ve tabi Zuhalim, seytan falan ama ilginc kiz, nekadar Kadirimi üzsede
    Sad
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Paz Ocak 02, 2011 5:44 pm

H.SeNDiL demiş ki:Aynen Melekcim, bol bol dayan yesin, yakisir Surprised

---

Yeni bölüm yarin, fragmandan görüldügü üzere bizleri heyecan ve entrika dolu bir bölüm bekliyor. Hayat&Ali den ziade ben Halit beyin Hayatin dizinde yatarak söylediklerinin nedenini merak ediyorum Yani fragmani izleyende bu adami melek, cocuklarini cok seven inancli biri sanicak Bakalim bunun altindan ne cikacak, acaba gercekten süpheleniyormu oda Hayat&Ali´den Ve tabi Zuhalim, seytan falan ama ilginc kiz, nekadar Kadirimi üzsede
    Sad

valla ben bu halitten korkmaya başladım....gülhata bakışları beni korkutuyo...gülhayat aliyle arasında bişey olmadını söylüyo halite..ama haltin içine bi şipe düştü gülhytı artık rahat bırakmaz gibi be geliyo....gülhayat nasıl çıkıcak bu işin içinden çokk merak ediyorum bi yanda sevdiği ali diğer yanda intikamını almak için yakınlştığı adam....çok zor valla gülhaatın yerinde olmk istemem
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 03, 2011 1:32 pm

Bugün büyük gün, dizimiz var Laughing

Melekcim hic sorma ya, Halitleyken adam simdi saldiracak kiza diye ödüm kopuyor Like a Star @ heaven Birsüre sonra Gülhayat naz etmeye devam ederse kiza zorla sahip olmaya falan calisir. Öyle bir sahneyi düsünmek bilem kötü kaldiki kiza sahip olursa. Su Cemal elini cabuk tutsa bari Surprised Öldürse sunu, gerci ozamanda Gülalimin basi yanacak Sad

Neyse, hepinize iyi seyirler simdiden What a Face
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Ocak 03, 2011 6:06 pm

H.SeNDiL demiş ki:Bugün büyük gün, dizimiz var Laughing

Melekcim hic sorma ya, Halitleyken adam simdi saldiracak kiza diye ödüm kopuyor Like a Star @ heaven Birsüre sonra Gülhayat naz etmeye devam ederse kiza zorla sahip olmaya falan calisir. Öyle bir sahneyi düsünmek bilem kötü kaldiki kiza sahip olursa. Su Cemal elini cabuk tutsa bari Surprised Öldürse sunu, gerci ozamanda Gülalimin basi yanacak Sad

Neyse, hepinize iyi seyirler simdiden What a Face

ayy keşke öyle bişey yapsa halit gülhayta zorla sahip olmaya çalışsa...ali bunu öğrense ve haliti öldürse gülhaytta kurtulur alide kurtulur bizde... monkey

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:24 am