Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 24 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 24 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+27
ebru forever
melike05
emila
Gamzelim
yeterki_gül
sena
hülya tuğlu
derebag
dizikolik
Gizli Özne
~aksamguzelı~
ömer-love-gülhayat
haticee_
melike
Света(Isik)
eru
melek hatice
-YeLiZ-
q:)ßr@
olasılıksız kısss
nnurr
AşksınHaticem
oslemmsemiz
Hatice'm
Limonata
H.SeNDiL
zeynep
31 posters

Karadağlar Bölüm Yorumları

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 24 Empty Geri: Karadağlar Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Mayıs 03, 2011 8:51 pm

Fragmani izleyince ilk basta Halit ölmüs dedim, taki Sevginin yorumunu okuyuncaya dek. Esma kadinin söyledigi söze bakacak olursak Halitin öldügü kesinlesmemis, sadece kayit. O cenazede büyük ihtimal bu bölüm ölen kaymakamin cenazesidir alien Halit bu ölmez kolay kolay, daha hersey yeni baslamis. Fragmanda Gülhayatin onun basina ilmigi gecirmesi birinin hayali, yada Halitin kendisinin...
    Fragmanda önemli olan ve bizim gözden kacirdigimiz: Eleninin altina kendi ismini yazdigi ve icinde Halitin katilinin Gülhayat oldugunu, ve kanitinin Gülalideki mektubu oldugunu yazmis Like a Star @ heaven Bu nasil birseydir ya, gecen her bölüm bu kiz benimde sinirimi daha cok zorluyor! Umuyorumki Gülali Gülhayata kizdigindan o mektubu yok eder. Yoksa Halit ortaya cikana kadar(ki ölmediyse) Gülhayat hapse bile düsebilir...

---

Bu arada dizimizin ratinglerinin yükselmesinde katkisi olan, evinde rating aletleri bulunup dizimizi o saate ragmen izleyen izleyiciye tesekkürlerimi sunuyorum. Haftaya dahada iyi gelecektir ratingler. Ben inaniyorumki biz 2. sezonuda görücez hayirlisiyla inshallah Idea
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Mayıs 04, 2011 3:09 pm

1. Gülhayat-Gülali sahnesi…

GH: Sen iceri gir abla. Sen ne yüzle…
    GA: Dur. Hemen birsey söyleme, mektubu okudum Gülhayat, senide anladim. Senden özür dilemeye, evimize götürmeye geldim seni.
    GH: Biliyorum okudugunu Ali, Halit bey söyledi. Yemiyip, icmeyip gidip anlatmissin herseyi.
    GA: Ne diyorsun sen Gülhayat? Sen gene Halitlemi bulustun? Hem nasil söyledi benim okudugumu?
    GH: Azönce Halit beyle beraberdim. Sana yazdigim mektupta olanlari nerden bilecek Halit bey sen söylemediysen. Kosa kosa gidip anlattin ona dimi. Neden? Hih, ondan daha erkek oldugunu ispat etmek icinmi.
    GA: Ben kimseye birsey söylemedim. Halitide görmedim. Bak beni sinirlendirip asabimi bozma, benimle abuksabuk konusma Gülhayat.
    GH: Sinirlensen ne olur Ali, sana hesapmi vericem ben. Sen artik benim hicbirseyim degilsin. Benim gözünde adam bile degilsin sen!
    GA: Ben seni anladim, esseklik ettim tamam, ama nasil düsünürsün Halite mektubu benim okutugumu. Birak artik inadi, yürü gidelim.
    GH: Bosver Ali, isime geldi zaten. Ama asil isime gelmiyen senin hala benim etrafimda dolaniyor olman. Simdi al özrünü cek git burdan, bidahada bu kapiya gelme!
    GA: Hicbiryere gitmiyorum seni almadan. Sen benim karimsin.
    GH: Üc kere bosol dersin biter, bukadar kolay Ali.
    GA: Demicem, demedigim sürecede senin yerin benim yanim, anladinmi.
    GH: Istemiyorum seni Ali, o kümes gibi evinide istemiyorum. Hata yapmisim, olur sanmisim, seni sevdim sanmisim.
    GA: Yalan söylüyorsun.
    GH: Bugüne kadar sana cok yalan söyledim Ali, ama bu o yalanlardan biri degil inan bana. Simdi düs pesimden, bidahada gelme.
    (sirtini dönüp kapiya dogru gider…)
    GA: Gülhayat! simdide bendenmi intikam aliyorsun? Nereye kadar kacicaksin?
    GH: Benim biryere kactigim yok Ali, bak ben yerimdeyim. Cok güresin gelirse aksam mekana gel. Bol bol görürsün, parasiyla!
    (iceri girip kapiyi kapatir, kapiya yaslanir üzgün, Ali kapiya dayanir…)
    GA: Hicbiryere gitmiceksin! Gülhayat! Oraya gitmiceksin duydunmu beni!
    (ve Ali orkasina baka baka cekip gider…)
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Mayıs 04, 2011 3:37 pm

2. Gülhayat-Gülali sahnesi...

(Gülali mekana cikacak olan Gülhayati görmek icin aksam mekana gelir…)
    GH: Müsterileri kulise almiyoruz canim, git iceri masa hazirlasinlar sana.
    GA: Nebicim konusuyorsun sen benimle. Bana burayi yaktirma Gülhayat, cikar hemen su üstündekileri.
    GH: Eee, unuttunmu Ali cengiyim ben, kiligimda bu tabi. Sende zaten buyüzden koymadinmi beni kapinin önüne. Simdi niye geldin?
    GA: Sen benim karimsin. Beni delirtmekmi istiyorsun ha. Cikar hemen su üstündekileri, hadi!
    GH: Ben senin hicbirseyin degilim Ali, bunu o kafana sok. Gecti artik o günler. Hem ne yapicaksin, benimi dövüceksin sen?
    GA: Sana son kez söylüyorum, senide burayida yakarim Gülhayat. Laf dinle.
    GH: Benide yaksan, burayida yaksan hicbirsey degismicek Ali. Aklin varsa bosarsin beni. 3 kere bosol diyeceksin, bitecek gidecek iste! Sonrada git kendi yoluna, git kendine göre birini bul.
    GA: Benim sevdigim kadin sensin Gülhayat. Gel herseyi unutalim, unuturuz bütün herseyi Gülhayat.
    GH: Ali git artik burdan. Duymuyormusun beni, seni sevmiyorum ben. Simdi daha fazla konusturmadan beni git burdan. Konusursam dayanamazsin, yazik olur sana, agir gelir.
    (sirtini Aliye dünmüstür, gözlerinde aci, nefesi cikmiyor…)
    GA: Neymis kaldiramicagim sey Gülhayat?
    (der ve kolundan tutarak kendine döndürür…)
    Bana baksana sen, gözümün icine bakarak söyle bana.
    GH: (birtürlü kelimeler agzindan cikmaz ama sonra…) Ben seni hic sevmedim Ali. Halitin canini yakmak icin yaklastim sana. Sen beni kovmasaydin ben kendim gidecektim zaten. Duydunmu simdi.
    GA: (hayalkirikligiyla yüzüne bakar, yaklasir ve yüzüne dokunarak…) Dogru, sen cengisin, oyun oynamayi seversin Gülhayat. Ama ben oyun oynamam, ´seni bosuyorum´. Simdi git nasil oynamak istiyorsan oyna.
    (der ve arkasini dönüp gider, Gülhayat arkasindan buldugu ilk seyi atar kapiya ve bagirir…)
    GH: Seninde askininda hicbir önemi yok Ali duydunmu, ha duydunmu!
    (ve yikilir, aglamaya baslar…)
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Mayıs 04, 2011 3:52 pm

3. Gülhayat-Gülali sahnesi...

GH: Ben sana karsima cikma demedimmi Ali?
    GA: Ben senin karsina cikmadim, kendi yolumdayim.
    GH: Ya, demek kendi yolundasin. Bende senin yolun yok, öyle kafana estigi gibi gidiyorsun zanediyordum.
    GA: Ben kafama estigi gibi gitmiyorum Gülhayat. Gönlüme estigi gibi gidiyordumda, insan bazen gönlünü dinlememeliymis. Gec oldu ama ögrendim.
    GH: Aferin ozaman sana. Bundan sonra senin sirtin yere gelmez.
    GA: Sanane benim sonramdan?
    GH: Dogruya Ali, banane senden!
    GA: Buyur gec, yolun acik olsun.
    (Marika Gülhayatin kolundan tutup götürürken, Gülali arkalarindan bakiyordur, Gülhayat ise bunun farkinda…)
    GH: O gözlerinide cek üzerimden.
    GA: Sana bakmak parayla dimi.
    GH: Bak anlamissin sonunda, aferin cabuk ögreniyorsun. Bunlari canimi yakmak icin söylüyorsunya Ali, umurumda bile degilsin sen.
    GA: Umurunda olmadigimi biliyorum.
    (birbirlerine bakip dururken, Marika olay cikmasin diye Gülhayati zorla tutup götürür…)

SON!
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Mayıs 05, 2011 10:39 pm

Arkadaslar nette dolasirken, bir tuyo okudum. Nekadar dogru bilinmez tabi ama, eger merak ediyorsaniz okuyun Mad

Spoiler:

Ben olabilecegini dusunuyorum, demistim bu Eleninin mektubu Gulhayatin basina bela olacak diye. Ben Gulhayat o mektubu Alinin verdigini dusunup Aliyi tamamiyle bitirecektir, ve Halit bey olmedigi icin gelip Gulhayati mapustan kurtarir demistim. Ama boyle birsey beklemiyordum, bakalim dogrumu degilmi.

Burda korktugum durum, Halitin Alinin olmesi icin ortaya cikmaktan vazgececegidir, bunun icin Alinin asilmasini bekleyebilir. Ay icim daraldi Like a Star @ heaven

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Mayıs 09, 2011 10:35 pm

Bolum beni sarhos etti, yetmezmis gibi birde ustune Alimizi yeni bolum fragmaninda daragacinda gorduk Like a Star @ heaven

Bolumu gercekten cok begendim, her sahnesi ayri bir guzel ve replikleriyle birlikte mesaj doluydu. Son 2 bolumdur fazlasiyla akici ve heyecanli bolumler izlemeye basladik. Sezon finaline yakinlastigimiz icin herhalde cyclops

Selo Allah seni bildigi gibi yapsin emi Shocked , elimde kalacan, birde abisi olacak, zevkle izlicekmis asilmasini Kadirin hikayesi iste simdi basliyor, o tokadi hakettin ohhh Surprised

Haliti gercekten kim vurdu anlamadim Bu nasil bir kurgudur ya, herkes supheli durumda...
    Halitte uyandi, hatta gelecek bolumde donuyor oglunun asildigini izlicek Suspect

Herhalde uyuyana kadar Gullerimizin yeni sarkisini mirildanicam. Cok guzel ve onlara ozel bir sarki olmus clown

Inshallah yarin ratingler cok iyi gelecek hayirlisiyla, buna inaniyorum. Boyle guzel bolumler en iyisini hakediyor Idea

Detayli yorumlarimi yarin yapicam, cok gec oldu! Iyi geceler Razz
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Mayıs 10, 2011 7:30 pm

Ne yalan soylim, bolumun baslarinda Aliden suphelendim. Atiyla tepeklik yerden geliyordu, kimse bu adam o saate nereye gitti, ne isi vardi orda demiyor. Belkide gercekten Haliti Ali vurdu Bizim bildigimiz Ali Haliti kendi elleriyle bogarda atardi o ucurumdan, ama ne malum onun vurmadigi diyede dusunmuyorum degil? Aliyi bukadar sinirli gormemistim, heleki annesinin hakkini bukadar kararlilikla istemesi beni sasirtti. Tamam daha oncede istedi ama boyle degildi. Selahattin vasiyeti okuduktan sonra Ali Halit icin ilk defa uzerine bukadar ' benim babam ' dedi nedense alien

Halit eger izliyor ise ve tuyo dogru ise demekki Aliyi kurtaracak olan Halit olacak. Ancak hangi akilla bunu yapacak bilmiyorum. Biliyoruzki oglu bile olsa Halit bey orda onun olumunu zevkle izlerdi. Ya Gulhayat birsey yapmali, yada ilk defada olsa Halitin vicdani oglu icin sizlayacak Like a Star @ heaven

---

Haliti vuran kim diye merak ediyorum asil.Secenek cok, ama hicbirimiz gecen haftadan beri dogru tahmin yurutememisiz

Nazli dedik, ama kiz hemen kocasinin yanina gitmis. Yinede arada gecen bir zaman var, Nazli ertesi gun geldi Selahattinin yanina, yani sabah Halit isini halledip gelmis olabilir. Ama cenazedeki bakislari ve konusmalari tam tersini soyluyor. Iyiki cenazeye gelmemis dedi mesela, bunun hesabini verecek demesi gibi..

Zumrut, Halit oldu ama erken oldu, oldu ama icimdeki yangin hala sonmedi. Erken oldugunu dusunen biri olarak Haliti oldurmus olamaz...

GulAli. Atin uzerinde tepelik yerden donuyor, kimse nerden geldigini bilmiyor sorgulamiyor. Bironceki gun Kadire babasini oldurecegine dair sozler etmisti. Ama gece eve Gulhayatla konusurken, yoksa Haliti senmi vurdun dedi. Eger kendi vurmus olsa bunu sormazdi gibime geliyor...

Gulhayat: Sabah evden cikmis, ablasina mektup yollamaya gittim demis ama Marikayi bile inandiramamis. Buyuk bir endise ve heyecanla eve donuyor, ama rahat degil. Yinede Halitin vuruldugunu ogrendiginde sasirmis, ve tepelige gidip, demek burasi sana mezar oldu Halit bey diyor. Vurmus olsa oranin ona mezar oldugunu bilir ve bu cumleyi kurmazdi...

Esma, sabah eve donmus, ve Seyit bile ondan suphe eder olmustur 2 gundur ortada yoksun diyerekten. Ama Esma kadinin olduguna dair suphelerim yok oldu, cunku o Zumrutun yani Remziyenin gecmisini arastirmaya gitmis megersem, o olamaz...

Cemal, tamda o sabah kendine bir yolluk yapip ortadan kaybolmustur. Annesini arama cikmis, ve onun annesini aramaya gitmesini istemeyen Halit agaydi. Belkide Haliti oldurup oyle gitti annesini aramaya. Cemal bu psikopat hallerine daha once sahit olduk. Eve dondugunde Esma kadinla konusurkenki tavirlari feci derecede insani supheye dusuruyor, acaba omu yapti diye...

' Gecmisin yukunden kurtulmak istiyorsan... ' diye yazilan bir mektubu neye dayanarak Halite kim yazmis olabilir. Ve sonuc olarak yukarda saydiklarim arasindan Haliti vuran kim Like a Star @ heaven

---

Dipnot: Karadaglar yeniden eski saatine, yani Pazartesi 20:00' a alinsin!

ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Perş. Mayıs 12, 2011 6:05 pm

yeni türkü benimde hoşuma gitti
    ilk başlayan halit ağanın suya düşüşü ve sudaki o görüntüler hatta manzara görüntüleri çok güzeldi ama ben sonuna kadar seyredemedim çünkü herkesin söyladiği gibi çok geç başlıyor ama 23:00 başlamayı hak etmiyor bunu diyorum ama show 20:00 e alacağını sanmıyorum çünkü survavıar daha çok reyting alıyor
    geç saatte yayınlanması dizi adına kötü oldu benim içinde çünkü belli bir satte kadar izleyebiliyorum çünkü ertesi gün erken kalkmam gerekiyor
    yine de show tv ilgilenirsen karadağlar için saat 23:00 çok geç bir saat DUYUYOR MUSUN? Shocked
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Mayıs 16, 2011 10:40 pm

Bolum muhtesemdi, yarin detaylica yorumlicam. Her sahnesine ayri hayran kaldim. Heleki Hatice, Ibrahim ve tabi Korelin muhtesem performanslarina, butun gece agladim ekranin basinda Crying or Very sad Tabi fragmanida verdiler:

(Aklimda kaldigi kadariyle)
    Fragman:

Fragmanin basinda Halit Gulhayata galiba kucuk kizla not yolluyor. Gulaliyi kurtaririm, ama sende ondan tamamen vazgececeksin diyorr, evet diyorsan sirtindaki yemeni yere at diyor, Gulhayat tereddut etmeden yere firlatiyor yemeni. Gulali hapiste, malum yinede Haliti vurdugu icin suclu. Selahattin Nazliyi buluyor, kiz daha olmemis herhalde, kaldirip hastaneye goturuyor, ama cikari icin bir cumle kullaniyor yani onu dusundugunden degil. Halit Aliyi ziyarete gidiyor, Ali ondan uzak dur diyor, ona birsey yapmicaksin. Halit Gulhayat icin Gul Hayatsiz yasamayi bileceksin gibi birsey diyor. Sonra Gulhayat biryere gidiyor, Alide hapisteki banki firlatiyor beni cikarin burdan konutan diye bagiriyor, ve son sahneler. Halit Gulhayata yaklasiyor saciyla oynuyor, alinin serri bizi kavusturdu diyor, ve galiba en kotusu olacak, oyle hissetim. Gulhayat Halitin koynuna girebilir Like a Star @ heaven Hatta girecek...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Mayıs 17, 2011 1:22 pm

Gülhayat onun icin kendini feda edip hapse düsen Gülaliyi ziyarete gelir:

Gülalinin arkasi kapiya dönük, sirtini parmakliklara yaslamis, Gülhayat iceri girer arkasindan yaklasir, parmakliklarin arasindan Gülalinin saclarini oksamaya baslar, ve Gülali yavasca Gülhayata döner...

GH: Bana birsey söyle
    GA: Aglama
    GH: Baska birsey söyle
    GA: Seni seviyorum Gülhayat (Gülhayat daha cok aglamaya baslar...)
    GA: Ama ben ne dersem, sen agliyorsun

GH: Onu sen öldürmedin Ali biliyorum
    GA: Ssst. Ben ne yaptigimi biliyorum. Sana kimsenin zarar vermesine izin vermem dedim, vermicemde. Haliti ben öldürdüm Gülhayat, oyüzden sus artik
    GH: Bana kimse zarar veremez Ali, onu ben öldürmedim
    GA: Senin yapmadigini biliyorum, ama o mektuplar onlarin elindeyken benden baska kimse sana inanmaz. Oyüzden sus, Halitin katili benim anladinmi
    GH: Sen yapmadin Ali, göz göre göre o daragacina cikmana izin veremem
    GA: Böyle seyler söyleme, simdi git burdan kimseylede birsey konusma tamammi
    GH: Yapamam Ali, seni burda birakip gidemem ben
    GA: Dinle Gülhayat, agzini sıkı tut, sühe cekecek birseyde yapma tamammi Yarin mahkemem var, eger benimle gelirsen ifademi degistiririm, serbest birakilirim sontra seni alip kacariz buralardan
    GH: Benim gönlüm sana hic hayir demediki Alim
    GA: Yarin sakin mahkemeye gelme. Selaleye giden orman yolu varya, faytonu biraktigimiz yer hatirladinmi? Orda bekle beni, gelip seni alicam. Gidicez buralardan, kimsenin bulamicagi yerlere gidicez Gülhayat
    GH: Beni kandirmiyorsun dimi
    GA: Hadi git simdi, hadi git burdan
    GH: Yemin et Ali gelecegine.... (Gülhayat elini cebine götürür ve birsey cikarir Gülaliye vermek icin) Ali bak bu babamin tesbihi, bunu al. Söz ver bana, bana bunu geri getireceksin
    GA: Git simdi, git simdi Gülhayat, hadi git. Söz veriyorum gelicem, gelip seni alicam Gülhayat. Hadi eziyet etme bana

Gülali Gülhayatin ardindan bakip aglar, yalan söylemistir ona cünkü...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Mayıs 17, 2011 1:49 pm

Ikinci sahneleri:

Gülali mahkemede yalan söyleyip, ben vurdum demis ve kendini feda etmistir. Onu bekleyen Gülhayat gelmicegini anlayinca sinirle kasabaya geri döner ve Gülaliyi ziyarete gider...

GH: Gelmedin Ali. Neden gelmedin, neden gelmedin!
    GA: (Gülhayatin ona verdigi tesbihi ona geri verir) Zaten gelmicektim Gülhayat. Mahkemede olmicak birsey deme, kendini yakma diye yolladim seni
    GH: Sen böyle ikimizide yakiyorsun, görmüyormusun
    GA: Hersey olmasi gerektigi gibi, ikimiz icinde en dogru olani düsündüm ben
    GH: Komutana gidicem, Gülali sucsuz beni kurtarmak icin kendini yakiyor diyicem
    (gitmeye calisir, Gülali onu zorla kolundan tutup kendine ceker gitmesin engeller)
    GA: Hakim kalemi kirdi, komutan senin lafinla hicbirey yapamaz artik
    GH: (acidan yere cöker aglayarak) Sad Yapamazlar, asamazlar seni Ali yapamazlar. Benim yüzümden, hepsi benim yüzümden
    GA: (parmakliklarin arkasinda oda Gülhayatin öne cöker) Birkere dinle Gülhayat, birkerede söz dinle kurcalamada git burdan. Babami ben öldürdüm anliyormusun, ben öldürdüm. Hem nerden biliyorsun benim yapmadigimi ha
    GH: Öyle hissediyorum Ali
    GA: Yanliz hissetmissin
    GH: Ozaman neden arkani döndün bana, neden yüzüme bakmiyosun!
    GA: (yine Gülhayat döner sinirle) Cünkü sana baktikca bu duvarlari yikarim gibi geliyo, sana baktikca bu demirler kirar seninle buralardan kacariz gibi geliyo Gülhayat clown Ama olmicak biliyorum olmicak. Oyüzden simdi git burdan, birdahada gelme.
    (Gülhayat Gülalinin yüzüne dokunmaya baslar, Gülalinin göyaslarini siler)
    GA: Beni asarlarkende gelme Gülhayat, cünkü sen bana bakarken ben ölemem Sad
    GH: Ozaman bende sana hep bakarim Alim. O sehpaya giderken dikilirim karsina, gözlerinin icine bakarim. Gözlerinin icine bakicam Ali, bakicamki ölme, bakicamki beni birakip gitme Sad
    (Gülali sirtini Gülhayata dönmüs, kafasini duvara yaslayarak agliyordur, dönüp bakamiyordur Gülhayata...)GA: Git burdan Gülhayat, nolur git burdan

Ikiside aglar ve sahne biter. Gülali yarinki idamini beklerken, Gülhayat evde onun icin sabaha kadar dua ediyordur...
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından ebru forever C.tesi Mayıs 21, 2011 4:09 pm

bölüm güzelmiş ben izleyememiştim sonuna kadar bir şey dikkatimi çekti eleni yok ortalarda ne oldu ona
    saat 23:00 de başlamayı kesinlikle haketmiyor karakolu bile 20:00 ye aldılar
    ya bare 22:00 de başlatsalar bu sefer inat ettim sonuna kadar izleyeceğim
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Mayıs 23, 2011 10:27 pm

Fragman nerde! scratch
    Oldumu bu simdi, gicik kanal varya elimde kalacaklar bu gidisle. Bolumu orda bitirin sonra fragmanida vermeyin, ben simdi haftayi nasil beklerim...

Gulali ah bende birsey demiyorum artik, haklisin Sad Simdi gidip Haliti vursan icim yanmaz, Gulhayata kiyma olurmu ne olursa olsun. Gulhayatimizi tekrar dans ederken izlemek guzel oldu, yerim ben senin mavi elbiseni What a Face

Selo o nasil bir tirsmaktir Surprised 2 dakikada ne var ne yok doktu ortaya, gitti tum planlari simdi gelde bastan basla herseye, hata yaptin iste kabul et Mad

Kadirin gitmesine cok uzuldum, uzun surmez bu ayrilik bence. Zuhale donmez ama o kardeslerini birakamaz. Cemalde hakli kendince, ama Esma kadin yuzunden bu oglan anasini ogrenmeden aklini yitirecek Sad

Bu arada Seniha ben sana ne diyim, cocuga buldugun cozum bumu, kadindan anlamayan Cemal gibiymis. Oglanin basina bela olacaklar simdi Shocked

Bolum guzeldi, yarin detaylica yorumlicam. Inshallah ratinglerde yarin cok daha yi gelecek. Gorusuruz, Allaha emanet!

FRAGMAN ISTERIZ!
    Haftaya Gulalim kendini daglara vurup eskiya olacakmis. Fragmani vermeyip bizi cildirtmak istiyorlar bence Suspect
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Mayıs 24, 2011 4:09 pm

Ratingler iyi gelmis, haftaya daha iyi gelir hayirlisiyla Idea

Gulali kactiginda dedimki, yok busefer Halitin lafina gelmemistir. Gidecek Marikanin evine alacak Gulhayatini, yani orda aricak once kizi. Ama Gulali cok cabuk kabullenmis bisefer Gulhayatin tekrar cengilik yapmasini alien Gitigi ilk yer oturak alemi oldu, ya Halite inandida gitti, yada Gulhayati cok iyi taniyor artik Surprised Peki sorarim sana Gulali, orda Gulhayatin karsisinda oynadigi Halit degilde baska adamlar olsaydi, gidip kizi alip kacirimiydin acaba. Yoksa yine boyle kizarmiydin, gerci kizsan ne olacak cengi oldugunu bile bile almadinmi sen bu kizi. Gulalinin sorunu neye inanip inanmicagini bilememesi. Kendini Gulhayatin onun olduguna sartlamis, ne kizin intikami geliyor o anda aklina nede Gulhayatin ona olan sevdasi. Eger Halit vurulmasa ve bu son olanlar olmasa, Gulhayat zaten birdaha senin yuzune donup bakmicak durumdaydiniz, Gulhayata diyor ya : 'simdi ne degisti?' Gulhayat icin degisen birsey yok, sadece kendinden once Aliyi dusunmesi gerek artik. Ah Ali ah, tek degismeyen sensin Shocked

Gulhayata kizginliginiz olabilir, 1.bolumdede boyle olmustuk cunku, bu kiz Halitle yatacak kadar or.... diyorduk ama sonra oyle olmadigi anlasildi. Elbet vardi bir bildigi, baska bir plani, yoksa Gulhayatta can ata ata Halitin koynuna girmez Sad

Gulhayat ve Gulali 2 bolume kalmaz barismaz ise catlarim. Heleki Gulali eskiya olup Gulhayati kacirmazsa bosuna eskiya olacak demektir. Gulali goster kendini yakisiklim. Yoksa yeni yakisiklimiz Karmakamimiz gelince unut sen Gulhayati, o degilde o arada su dort gozle bekledigim eskiya Yusuf' a veririm gulumu ona gore What a Face

Biz 30.bolumde ask patlamasi beklerken bunlar hepten ayriliyorlar ya, biz opusmuyorlar diye yakinirken daha birbirlerinin yuzune bakmicaklar diye korkuyorum. 8.bolumdeki Gulhayat&Gulaliyi istiyorum ben banane Surprised

Daha yorumlicagim cok sey var, ozellikle Selo. Az sonra...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Mayıs 27, 2011 9:56 am

Fragman Showun sitesinde cikmis Laughing

Ali iceri giriyor, ama birsey yapmiyor ´ikinizinde sonu geldi´ Gülhayatida öldürmeyi düsünmüs, hatta tüfegi ona dogrultuyor!

Sonra kaciyor. Gülhayata gönderdigi mektup ´Yemin ettim Gülhayat, ne yüzünü görücem, nede yüzümü göreceksin´ Laughing Kimbilir birdaha nezaman biraraya gelirler, Gülali Gülhayati kacirir ümidimizde bosa cikti...

Birara Gülali Kadirin yaninda, oh be Kadirsiz bir bölüm düsünemiyordum zaten. Sonra eskiyalari gözetliyor, vuracakmis gibi, acaba gercekten Ali vurmasin eskiyalarin basini Like a Star @ heaven

Ve Selo is basinda, hazir olun Gülhayat ve Selahattin isbirligi baslyor Mad Gülümün yeni entarisinede bayildim clown
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından ebru forever Perş. Haz. 02, 2011 5:24 pm

show diziyi biraz daha geç yayınlarsa reytingler istedikleri kadar düşer ve filmi bitirirler
    istedikleri bu herhalde o saatte o dizi yayınlanır mı
    22:00 neysede bunlar neredeyse 24 de yayınlayacaklar
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Haz. 08, 2011 10:15 am

Showtv malum ciftestandart uygulayarak, Karadaglari 2.kusakta 23:30´da dün yayinladigi Karakol dizisini ise 2.kusakta 22:30´da yayinlamakta. Ratingler kanala kapak olsun Karadaglarin yarisi kadar izlenme orani alamayan dizilere kalirsin iste böyle. Allahim sen büyüksün, yapilan haksizligi kimsemi görmüyorda dizimizi bitirmeye calisiyorlar. Inshallah kanalinda, yapimcininda akli basina gelir ve dizimizi devam ettirirler yeni sezonda. Cok istiyorum(z) bunu, hayirlisiylada olur!

Lütfen hem kanala hemde Medyapima tepkilerinizi yazarak gösterin. Dizimizin devam etmesini icin elimizden geleni yapalim:

Spoiler:

Edit: Ucankus sagolsun yazmis:
    KARADAGLAR COK GEC SAATE GIRMESINE RAGMEN 13 SHAREDE ( BU DIZIYE YAZIK OLUYOR )
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Mesaj tarafından -YeLiZ- Perş. Ağus. 11, 2011 1:03 am

Arkadaslar Karadaglar bitiyormu yada bitecekmi? sezon finali yapmadilar acaba final mi yapacaklar. ayrica Ibrahim Celikol Iffet dizisinde basrol oynayacakmis nasil olacakki acaba? Sad
    derebag
    derebag
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 489
    İş/Hobiler : tektil teknikeri / işletme
    Lakap : derebag

Mesaj tarafından derebag Çarş. Ocak 18, 2012 3:07 pm

bitmiş oldu yeliz

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:17 pm