Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+27
ebru forever
melike05
emila
Gamzelim
yeterki_gül
sena
hülya tuğlu
derebag
dizikolik
Gizli Özne
~aksamguzelı~
ömer-love-gülhayat
haticee_
melike
Света(Isik)
eru
melek hatice
-YeLiZ-
q:)ßr@
olasılıksız kısss
nnurr
AşksınHaticem
oslemmsemiz
Hatice'm
Limonata
H.SeNDiL
zeynep
31 posters

Karadağlar Bölüm Yorumları

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Empty Geri: Karadağlar Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Kas. 29, 2010 8:44 pm

Bölümün repligi(tabi bence):
    Halit: Gülali benim oglum, hainligi anasindan gerisi benden Surprised
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Ptsi Kas. 29, 2010 8:59 pm

muhteşem bir bölümdü her sahnesine bayıldım
    gülhayatı ve alinin sahneleri çok güzeldi
    gülhayatın halite tuzak kurması güzeldi halitte ne bilsin garibim gülhayatın içini ısıtmasın beklyor daha çok bekler
    gülhayatın halite gülaliyi anlatması ve halitin kıskanması Surprised
    cemalin annesini arması çok hoştu
    selonun ona yardım etmesşde güzeldi
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Kas. 29, 2010 9:23 pm

bilemiyorum ama sanki birileri haticenin güzelliğinin altında ezildigi için kızın saçını başını yolduruyorlar herhafta gibime geliyor Suspect
    allah aşkına bir nazlı karekterine bakın son model elbise,makyaj,saçlar.normalde güzel kavramından fersah fersah uzak bir bayan ama dizide herkes ona çalışıyor sanırım.

haticenin geçen hafta saçlar feciydi,bu haftada aşırı derecede abartı.
    kuaför işini bilmiyor desem aynı kişi yapmıyor mu bu saçları??
    yada zeynep hanıma özel kuaför tutuluyor,haticeye köy kuaförü mü bakıyor. anlayamadım valla.
    melike05
    melike05
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 150
    İş/Hobiler : üniversite,gezmek,sohbet etmek,
    Lakap : şirinnnn

Mesaj tarafından melike05 Salı Kas. 30, 2010 11:29 am

dün akşam ki bölümü çok güzeldi...gülhayat yne yaptı yapıcağını....candarmaya o haber verdi....bence iyide yaptı çeksin cezasını gülali....burada gülalinin gülhayata bakışları beni öldüryo...derinden ve etkileyice bakıyo gülhayata....fragmanda gülali gülhayatının boğazını sıkıp seni öldürecem diyodu...bence nazlı gidip söyldei...glhayatın ona söylediklerini gül ali ve biz birbrimizi seviyoruz demişti nazlıya nazlıda bnu gitti gül aliye söyledi....yoksa gül ali niye sıksın gülhayatın boğazını...

gülali ve gülhayat aşkı başlasın artık....gülali aşık olsun gülhayata...

şu zuhalde gülhayatan fena çıktı onası bakışlar öyle yaaa korktum resmn...zavallı kadir seviyo zuali..ama zual kadiri kullanıyo...haberi yok....

fragmanda cemal ben aşık oldum diyodu...acaba gülhaytamı aşık oldu....eğr öylesy halit bu sefer kesin öldürür cemali....

gelelim seloya dizideki en dürüst karekterlerden bitanesi...ben seloyu gülhayta yakıştırmıştım ama nazlıyla olucak galiBA....gülhayatla bir araya gelirlermi acaba....selo nazlıya bişeyler hissettiğini bu bölüm anladım...ama bizim kkızın aklı hala alide....aliyle gülahaytın birleşmesi için nazlının bi başkasına aşık olması gerikiyo oda selo..bir an önce seloya aşık olur nazlı..
    melike05
    melike05
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 150
    İş/Hobiler : üniversite,gezmek,sohbet etmek,
    Lakap : şirinnnn

Mesaj tarafından melike05 Salı Kas. 30, 2010 3:21 pm

reytingler çok kötü malesef scratch böyle bi dizi bu reytinleri hak etmiyo..bence dizinin yayın gününü değiştirmeliler....
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Salı Kas. 30, 2010 6:08 pm

Raitingler ayni ama siralamada bir degi$iklik olmus ...

Bölüm yine harikaydi yine harikaydi Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Happy0064 ! baslarda Halit'in bagarip çagardigi sahnelerin birinde bir müzik vardi, böyle heycanli mesalsi ilk kez duydum ve çok hosuma gitti ! bu müzigin daha çok çalmasini istiyorum.

gelelim bölümün inceliklerine :

Gülhayat harbi basindan 40 tane tilki dolaniyo senin !! Halit'e yüregini isitacam diiyince benim kalp 3.5 atmaya basladi ? Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-swoon3 öcü gibi adamla ( Erdal abi yanlis anlamasin çok karizmatik bir adam ama Halit öyle degil..!) neyse Gülhayat yine yeniden Halit'i ekti ! Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-boredomKaradağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hysterical
    Gülali'nin tedavisi çok hostu..Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-in_love ( vee söylemeden geçemiycem ,dösü killi degilmis Ibo'muz, bende yakla$ik iki senedir dösü killi erkek fobisi var nedense ? Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hysterical anladiniz H$FC Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-grin )

Zuhaall ben bu kizi seviymm !! Gülhayat'la kanka olsunlarr ve Halit'in anasindan emdigi sütü burnundan getirsinler diycemde Halit'i anasi emzirmedi ..! Kadir'e üzülüyorum ama napimm yasasin kötülük Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Icon_angel_no2t

Selahattin'in bir civdani var ! Cemal'e yardimci olmaz annesini bulmak samanlikta igne aramak gibi birsey ama yinede yardimci olacakmis gibi danvranmasi çok hostu. Vee bende büyük bir gelisme oldu : Nazli & Selo askini desteklemeye basladiiim . Fayton sahnesi çok hostu bu ikili duygusal anlamda beni etkiler Aga .Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Good

Esma Kadin'a verilen ayar iyi gelmis , bakiniz : Gülhayat Hanim Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-wink

Gülhayat Gülali'yi asker'e $ikayet etti , bunun tek açiklamasi Halit'i öldürmemesi için ! Vee en önemlisi Gülhayat asla a$Ik olmam dedi fakat gelecek 10 bölüm içinde muhtemelen kalbi kütür batir Gülali Gülali diye çarpacak Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Character411

Fragman : aboooo Cemal a$Ik olmus ?? Gülhayat olabilemez !! Hadi Gülhayat'a a$Ik oldu desek gidip Halit'e söyleyemez ! Hadi söyledi Diyelim, söyledikten 30 saniye içinde öte tarafa transfer olur Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hysterical
    Gülali 10 hatali pozisyon dan 1.yi yapti ve benden kirmizi kart yiyerek oyundan atildi ! Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-banned (Kadina el kaldiran erkekleri kiniyorum buradan) ve o güzelller Güzeli isveli cilveli kizin girtlagina bilerek ve isteyerek yapismasi üstüne üsttük Ölümle tehtit etmesi çok yanlis cik cik cik hiç yakistiramadim ..!
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Salı Kas. 30, 2010 7:36 pm

GÜLALI GÜLALI GÜLALI...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-in_loveKaradağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-in_loveKaradağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-in_love

anammm cocuk yataktan bir saniye kipirdamadi ama bnm icim kipir kipir oldu... o ne yakisikliliktir, o ne tatliliktir ya... hele bakisi... gülali ne kadar hata yaparsa yapsin gözleri kücük bir cocuk gibi masum bakiyor ve unutulmasinki gözler kalbin aynasidir, yalan nedir bilmezki onlar...siyah mavi yesil olsun aski inkat etmezki onlar..Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-in_love(cokmu uctum ne, asiri doz gülali&cet´ten her an gidebilirim...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hystericalKaradağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hystericalKaradağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hysterical)

valla iki dizi birbirine karisti bu gece asklarin kadini oldum...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-in_loveKaradağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hysterical

offf ama bodysine söyle kocaman bir masALLAH demeden edemiycem..Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-blush2
    adam kendine bakmis belli....Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Icon_lol

gülhayatin güzelligine lafim yok, afet-i devranim o bnm...

bu bölüm cok güldüm ben ya... halit zuhal esma kadin üclüsü cok komik...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hysterical (ücüde fitne fesat, bir araya geldilermi bilmeceye dönüyolar)Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hysterical

ama kadirin gülhayatin yüzüne bakamamasi, kerhane gibi eve besmele ceke ceke girmesi ayri bir komediydi, ailecek koptuk o sahnede...Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hystericalKaradağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 Img-hysterical
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Salı Kas. 30, 2010 7:37 pm

yaa lütfiş o gülaliyi öldürmek istiyorum,sıktı bogazını gülhayatın.
    anladı çevirdigi dolapları zahir.
    bile bile aşık olacak Mad
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Kas. 30, 2010 8:22 pm

Ratinglerde bir degisiklik yok, sadece siralamada bir degisiklik olmus iste okadar. Saati falan degismesin(tabi sorun olmadigi sürece), gelecek hafatya izleyici saatine alisip 20:00´da izlemeye baslayacaktir
    Evet dün haber yogunlugu vardi, 11 eylül sonucta, zaten ratinglerdede haber programlari girmis siralamaya. Haftaya Kadaraglar siralamada yükselecektir!(inshallah)

---

Diziye ask sahneleri dahil edilmeli, tamam en sevdigim sahneler Halit&Gülhayat sahneleri, ama Gülhayat&Gülali arasinda ask baslamali, ask derken enazindan Gülalinin Gülhayata aski baslamali Bu izleyiciyi daha kolay cekecektir diziye...

Ve aksiyon, Gülali birsekilde serbest kalmali, serbest kalsinki o ilk bölümlerdeki baba-ogul kavgalari devreye girsin
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Çarş. Ara. 01, 2010 6:58 pm

zeynep demiş ki:yaa lütfiş o gülaliyi öldürmek istiyorum,sıktı bogazını gülhayatın.
    anladı çevirdigi dolapları zahir.
    bile bile aşık olacak Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 223241

allah seni netmeye zeynep.. Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 894354 Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 894354 kiz haticenin bogazini sikmadi no panik... Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 223241
    anladimi bilmiyorum, ama anlamaz ya, eger anlarsa (yani gülhayatin tüm planini anlarsa) o zamanolmazki... baba ogul birbirinden habersiz asik olacak, sonra gülhayat cözülcek... Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 184350
    bence sadece onu ihbar ettigini anlamistir, ama gülhayat kesin yirtar yine , yani relax olalim... Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 775303

ahh ahh zaten kiza nasil bakti yattigi yerden ya ben eridim.. Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 184350 Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 184350 Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 10 184350
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Ara. 02, 2010 12:39 pm

Gülhayatin fragmanda Halite aglayarak yalan söyleme sahnesi süper ya, Halitte pek saf cikti, o anda söylediginimi dinliyor yoksa sarildi diyemi sokta anlamadim Surprised Marika ve kizlari Gülhayatin yalan söyledigini gördükleri andaki yüz ifadelerini merak ediyorum...

Gülali kendince hakli, ama Gülhayat yirtar o durumdanda merak etmeyin!

Benim anlamadigim, Halit sikayetini geri alsa bile, Gülali kactigi ve askere silah tuttugu icin kolay kolay birakmazlar Sad Hep mapustami kalacak serserim, Gülhayatla sahnelerini izlemek istiyorum ben clown
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 03, 2010 6:18 pm

Özette gecen konular aslinda cok yüzeysel, buyüzden tam olarak ne olacak tahmin edemiyorum. Gülhayat kime acikliyor olabilir kinini, Marikayami acaba?

Nazli Gülali icin geliyor ve fragmanda görüldügü üzere yine cemkiriyor. Yakalandigini biliyor, nerde yakalandigini biliyor, peki bu gurursuzluk degilmidir. Tamam biz biliyoruz Gülhayat&Gülali arasinda birsey yok, ama öyle sanan Nazli Gülalinin Gülhayatin evinde, Gülhayatin yataginda yakalandigini biliyorken, neden hala Gülalinin ayagina gidiyor Hesap sormuyor sadece cemkiriyor, seven kadin sevdigine inanirdi ama o kendi dogrulari ve hayati üzerinden insanlari yargiliyor. Nazliyi buyüzden sevmiyorum, bu farki görmek gerek

Selahattin cok cabuk davraniyor, busekilde cok aci cekebilir, ama umarim Gülali icerden ciktiktan sonra eski iliskiyi ögrenir, yoksa Gülaliyi icerden cikartmaz

Cemal teorim dogru galiba, istern kacip kasaba kasaba dolasiyor. Halit bey soruncada asik oldum diyor
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ara. 03, 2010 7:01 pm

Gülhayat, Halit'e olan kininin sebebini açıklar, Gülali jandarma tarafından yakalanır, Gülali'yi Gülhayat'ın sakladığını öğrenen Halit Karadağ, Gülhayat'tan hesap sorar.

özet buymus kizlar, show tv de gördüm queen
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 03, 2010 8:02 pm

dizikolik demiş ki:Gülhayat, Halit'e olan kininin sebebini açıklar, Gülali jandarma tarafından yakalanır, Gülali'yi Gülhayat'ın sakladığını öğrenen Halit Karadağ, Gülhayat'tan hesap sorar.

özet buymus kizlar, show tv de gördüm queen

Evet canim, özeti burdaki Karadaglar özetleri basliginada ekledim...

Yine cok degisik ve güzel bir bölüm bekliyor bizleri. Bol ratingli olmasi dilegiyle Idea
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Ara. 06, 2010 11:40 am

bu akşam dizimiz başlıyo..ben artık gül hayat gülali aşkı görmek istiyorum...kitabı ookyan varsa..kitabın sonunda aliye ve gülhayata neler oluyo...evleniyolar... mı
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ara. 06, 2010 1:01 pm

Yok kuzu evlenmiyorlar, ama dizi bu ne olacagi belli olmaz...

Evet bu aksam dizimiz var, Gülhayat&Gülali aski baslamali artik, güzel sahnelerini izlemek istiyorum clown

Iyi seyirler simdiden herkese...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Ara. 06, 2010 8:59 pm

H.SeNDiL demiş ki:Yok kuzu evlenmiyorlar, ama dizi bu ne olacagi belli olmaz...

Evet bu aksam dizimiz var, Gülhayat&Gülali aski baslamali artik, güzel sahnelerini izlemek istiyorum clown

Iyi seyirler simdiden herkese...
    nasıl evlenmiyolar yaaaa....ben kitabı okusam daha iyi olucak....
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Ptsi Ara. 06, 2010 9:22 pm

----------------
    muhteşem bir bölümdü
    gülhayatın aliye gitmeni istemediğim için ihbar ettim demesini bekliyorduk ve oldu
    ama bu olayın alini aklını bukadar çok karıştıracağını düünmemiştim
    seyitin kadire gülhayatı anlatı ve kadirin tepkisi şaşılacak derecede hayret verici kadir gülhayatın iyi yönünü görüyor ee bu durumda ilerde aşık olması mantıklı
    gülhayatın hayat hikayesini marikaya anlattı anlatırken bende çok duygulandım
    marika gözüme girdi gülhayatın bir dosta bir ablaya ihtiyacı vardı sedim ben marikayı
    cemalin aşkık oldum demeside halitin üstüne geldiği için söylediği için söylemiş bir ara çok korktum seniha mı diye ama kurtardık cemali
    cemel gülhayat sahnesi çok hoştu annesinin resmini falan göstermesi gülhayatın onu anlamsı acıması
    selattin kız peşinde nazlı saçlarını açınca güzel olmuş nazlı selo sahnelerinii çok sevdim yine ve yine çok hoştu
    halit gülhayat sahnesi gülhayat her seferinde haliiten kurtulmayı nasıl başaracak merak ediyorum
    zuhal yine aynı zuhal ben hiç yalan söylermiyim kadir
    bir kez bile doğru söylediğini görmedikki
    zuhalin eve yerleşme planları son hız devam ediyor haftaya kesin yerleşir

gülali gülhayat allahtan hapsanede boynuna yapışıtı yoksa durum vahimdi sahne çok etkileyiciydi
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ara. 06, 2010 10:32 pm

Bölüm süperdi, cok begendim Sonuna cok sasirdim, avrupa kanalindan izledim bu hafta ve fragmani izleyemedim Halit bizim kizi sonunda odaya atiyor ha, ama birsey olmaz, benden söylemesi. Gülali izin vermez busefer

Cemale bayildim bu bölüm yine, aciyorum falan ama hikayede büyük bir yeri var aslinda. Gühayata güvenip annesinin resmini gösterdi, annesini anlatti. Vaybe dedim

Kadir insanin icindeki iyi yani görüyorya, iste Seyit Gülhayati anlatirken Kadir cok sasirdi. O Gülhayati farkli biliyor, iyi yanini görüyor, zamanla asik olmasi cok dogal gercektende

Bu bölümde ne yalan söylim Nazliyi cok sevdim, saclari bir hos olmus, Selahattinlede yakismislar bu bölüm farkli geldi Alismaya basladim vallah...

Zuhal, sen ne bicim birseysin seytan gelin. Bu dizideki favorilerimden biri, zevkle izliyorum sahnelerini, bu bölümde döktürdü yine. Ama kocasini gidip ispiyonlamasi hos degildi, azda olsa sevgisi olan bunu yapmazdi...

Fragman yorumu yapamicam, izleyince yaparim artik!
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ara. 06, 2010 10:56 pm

Gülalinin hapisaneye girme sebebi ortadan kalkti, oyüzden cikmasi dogal gibi gözüksede, kacmasi ve askere silah cekmesi sebebiyle ceza almali aslinda

Bol ratingli bir bölüm olmustur inshallah. Yarin inshallah ratingler iyi hatta cok iyi gelir. Bu güzel bölüm bunu hakediyor, hayirlisi!

Iyi geceler...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Ara. 07, 2010 11:26 am

dün akşam ki bölüm çok güzeldi...halit ve gülhayat sahnelerini çok güzeldi..hele o gülhayatın halite yaptıkları...sonunda gülhyat marika halitten neden intikam aldını söyledi...keşke bunu bide aliye söyleseydi...eminim ali severek yardımcı olurdu gülhayata...neyse böylede iiyi tek başına alıcak belliki....gülhayat aliye sonunda hapishaneden kurtDI....yaaa bu ali gülhayatla yakınlaşırken benim içim bi tuaf oluyo yaaa....hele boğazını sıkp yakınşalması ve konuşası bitirdi beni....bunlar aşk yaşıcaksa olay olur..nasıl içten oynuyolar yaaa..ali ve gülhayat sahneri çok gerçekci...sanki hissettiklerini ekrana ynsıtıyolarmış gibi geliyo bana....bir an önce sevgili olsun çok istiyorum...fragmnda gülhyat halitle yatıyo galiba offfff yatmasın osdamla...beraber olnmsın..bi şekilde kaçsın ordan...gülhayat bitek aliyle beraber olsun...

seloda azdeğilmiş ... yolun kenarında pusuya yatmış nazlıyı bekliyo...nazlı gelincede tesedüfen karşılaşmışlar gibi yapıyo...nazlı ve selo yakışıyolar hadihayırlısı...

yeni bölümü merakla bekliyorum...özellikle ali ve gülhyat sahnelrini....
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Salı Ara. 07, 2010 11:57 am

on saat özet veriyorlar,alın absini zorla düşürttüler.

artık başlasın şu ali&gülhayat aşkı,yoksa her geçen bölüm daha da düşecek.
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ara. 07, 2010 12:15 pm

Iyi dusunelim iyi olsun. Bu dizi bitesim diye herseyi yaparim, birkere kalite kokuyor. Sana katiliyorum zeynep, 1 saat ozet verdi, malum diziler bile okadar ozet vermiyor. Ya 1.kusakta ozetsiz yayinlansin, yada 2.kusaga alinsin! Birilerinin tuzu kuru diye her kaliteli yapim tutmuyor yazikki, oyunculara herkes bayiliyor ekip muhtesem deniliyor, ama agiz bu torba degilki buzesin birsey olunca onun bunun dizisi tutmadi derler alien Allah biliyor boyle icten pazarliklilar var. Hayirlisi diyelim, inshallah hersey duzelecek, bol ratingli uzun soluklu olacak bu dizi, ' hak ediyor' cunku! (AMIN!)
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Ara. 08, 2010 11:37 pm

Bir yorum, daha dogrusu bir teori buldum yayin saati ve rating denen olayla ilgili...

Spoiler:

Bu yoruma katilip katilmama konusunda simdilik kararsizim! Suanda diziyle ilgili hicbir sorun yok, hala kanalin en cok rating ve share alan dizisi Karadaglar! Tabi sorun olursa ki inshallah olmaz zamani geldiginde cözüm bulmaya calisiriz. Yazdigi mantikli geldi sadece, tabi simdilik gereksiz bir konu Zaten yazan kiside sonrasi icin yazmis, yani hafatlar sonra sorun olacak olursa...

Neyse iyi düsünelim iyi olsun, pozitief düsünce, umarim hic böyle bri durumla karsilasmak zorunda kalmayiz!
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ara. 13, 2010 7:18 pm

Ay gördünüzmü Halit pisligi melegimin bilegini nasil burktu, yere oturttu acidan Sad

Bu arada yeni kizimiz Cemilede mashallah cok güzelmis What a Face

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:33 pm