Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 16 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 16 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+27
ebru forever
melike05
emila
Gamzelim
yeterki_gül
sena
hülya tuğlu
derebag
dizikolik
Gizli Özne
~aksamguzelı~
ömer-love-gülhayat
haticee_
melike
Света(Isik)
eru
melek hatice
-YeLiZ-
q:)ßr@
olasılıksız kısss
nnurr
AşksınHaticem
oslemmsemiz
Hatice'm
Limonata
H.SeNDiL
zeynep
31 posters

Karadağlar Bölüm Yorumları

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 16 Empty Geri: Karadağlar Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 24, 2011 9:03 pm

Fragmandan sonra az kendime gelmem gerekiyor rabbit Kusuruma bakmayin!

Hem Ali Hayata askini itiraf ediyor clown yirim yirim o aglayan gözlerinizi sizin. Hem Halit&Hayat evleniyor(gerci Cemal Haliti vuracagi icin evlenemicekler Laughing ) Ohhhhyyy ben nasil dayanirim haftaya kadar...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 24, 2011 9:07 pm

3 kardes nasilda guzel konusuyerlardi hep boyle olsunlar...

Ay Halit neden avukata gitti acaba...Ne konustular orda...

Marikanin verdiyi elbise cok guzeldi bayildim....

Ay Alini vucudu neydi oyle....Az kalsim kalbim duracakti...

Gulhayat cok guzldi elbise cok oturdu uzerine....

Bu Nazlida hale Ali diyiyer,Ali seni cooooooktan unutu artik Gulhayati var...Onu gercekten seven...

Zuhal of iki yuzlu yilan...Nasilda hemen atladi tabik kaliriz...

Vay nasilda kapiyi acti girdi iceri vay vay vay... Ay nasilda guzel olmus...

Alim nasilda bakti bakamadi Hayatina...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 24, 2011 9:28 pm

Bölümün 2. kismi gayet hostu. Halitin ogullariyla konusmasi garipti, kolay kabul ettiler gibi. Gerci yemekte öfleyip pöflediler, agirda konustular hani kalkip gitmek istiyoruz diye Idea

Kadirin duasi cok yerindeydi, korkuyor isyan etmekten, hemen tövbe ediyor. Öyle bir babanin oglu olmak onun sucu degil elbet, ama agirligini en cok cekenlerden biride o dizide. Birde böyle bir karisi olunca dert üstüne dert. Dikkat: Kadir dua ederkenki müzik cok hostu, ses hosuma gitti What a Face

Cemal sonlarda pek gösterilmedi zaten canim benim ordan oraya gitti durdu Yeni bölümde bir cikiyor pir cikiyor ortaya sagolsun, vur Cemalim kim tutar seni, Hayatida kurtar evlenmekten, dayanamam Like a Star @ heaven

Hayat&Ali sahnesi niye yoktu ya Sad Hayat&Ali sahnesi istiyorum, en romantiginden I love you

Halit efendi, seni genc kizlari kandirdigin icin, kullanip attigin icin Allaha havale ediyorum. Ama varya sanada Hayat gibisi iyi gelir, burnundan getiriyor getirecekte monkey

---

Fragman yorumum:

Nazliyi anlamiyorum zaten, Selahattinleydi simdi ne olduda geri döndü. Ama simdi fragmanda Alinin evine gittigini görünce yok artik dedim. Orda olacak olan farkli birsey degil bence, ali onu ordan gönderecek red edecek, yani eger Hayata askini itiraf ediyorsa baska birseyde beklenmez o sahneden...

Cemalim sahalara geri dönüyor, eli silahli. Haliti neresinden vurur bilemiyorum, yeterki vursun yani, azda olsa ici sogusun...

Garibime giden bir yer var fragmanda, Hayat ve Halit kolkola, Halitin evinde galiba. Bir evleniyoruz diyorlar, acaba o gecenin sabahimi, Hayat ordami kaldi. Kizdaki seytanlik dozaji yüksek oldugu icin icimden neler geciyor neler...

Halit Aliyi görüyor, ne isi var burda diyor, ve fragman borunca cok kizgin, yavas yavas Hayat&Ali&Halit savasi baslicak, tabi gelecek bölümde sonra. Haftanin son sahnedi nikah sahnesi yani silah cekme ve belki vurulma sahnesi olacaktir. Olada Hayati vurmasa Cemal, Hayat bu göze giricem diye Halitin önüne atlar. Yada Halit bu, kendimi kurtaracam diye Hayati atar öne dermisim...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 24, 2011 9:48 pm

Inshallah bol ratingli bir bölüm olmustur ve 1.ligimizi almisizdir tekrar!

Sizlere iyi yorumlar, devami yarina cat
    Irem_Bjk
    Irem_Bjk
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 102
    İş/Hobiler : öğrenci\müzik dinlemek magazini takip etmekk
    Lakap : boş işler müdürü:D

Mesaj tarafından Irem_Bjk Salı Ocak 25, 2011 10:45 am

güzel bir bölümdü fakat 1. liği almamışızz aksine düşüşş yaşamışızzz üff cnmm sıkıldıı yhaa ezell vve yer gök aşkk kapmış yerimizi oysa çok iyi bir bölümdüüü neyse inşallah haftayaa yerimizi sağlamlaştırırzzz.. Sad Sad Sad
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ocak 25, 2011 1:52 pm

Irem_Bjk demiş ki:güzel bir bölümdü fakat 1. liği almamışızz aksine düşüşş yaşamışızzz üff cnmm sıkıldıı yhaa ezell vve yer gök aşkk kapmış yerimizi oysa çok iyi bir bölümdüüü neyse inşallah haftayaa yerimizi sağlamlaştırırzzz.. Sad Sad Sad

Haftaya düzelir inshallah Idea

Özeti cok uzun tutuyorlar, diger dizilerin yeni bölümü basliyor biz hala özetteyiz. Birde Hayat&Ali sahneleri yok, oyüzden Like a Star @ heaven Zaten bu bölüm sanki Nazli bölümüydü, onun sahnelerinden bayildim, hep ayni ve itici afedersiniz.

Bu duruma bir care bulsun senaristler lütfen!
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Ocak 25, 2011 4:25 pm

hatice oynamasa ben diziye bakmazdım,çok kesin ve net.
    bana göre degil bu tarz hikayeler..
    çok sıkılıyorum hatice olmayan yerlerinde.
    hani diyeceksiniz buna bakmıyorsan hangi dizide oynasaydı bakardın,ben genel olarak dizi izlemediğim için sanırım o nedenle çok sıkıcı geliyor.ben dizi olayına karşıyım zaten,(tabi ki haticenin her hafta görmek güzel ama keşke yılda bir iki film yaban bir film artisi olsaymış.
    tabiiiii türk filmlerinden bahsetmiyorum türk filmlerinden nefret ediyorum.
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Salı Ocak 25, 2011 4:39 pm

hikayanin derinliği yok
    draması yok
    konular çok yüzeysel işleniyor
    özet çok uzun
    hareket yok
    gereksiz uzatmalar var
    sadece oyuncuları iyi oynuyor ama senaryo olmayınca o da yeterli değil
    açıkcası ben de sadece hatice için seyrediyorum (bazı sahneler için keşke olmasaydı desemde)
    onun dışında sadece öylesine ara ara bakıp geçiceğim bir dizi
    Irem_Bjk
    Irem_Bjk
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 102
    İş/Hobiler : öğrenci\müzik dinlemek magazini takip etmekk
    Lakap : boş işler müdürü:D

Mesaj tarafından Irem_Bjk Salı Ocak 25, 2011 4:43 pm

yhaa inamıyorum aynen size katılıyorumm kendime bile itiraff etmekk istemiyorum amaa bu dizi iğrençç yhaaaa Sad Sad sizz söyledinizz açıldım birdennn çok kötü bir dizi bnde hatice şendil içinn bakıyorum sadece ve sadeceee....içimden keşke bu dizi bir an önce bitsede hatice şendil başka bir projede oynasa diye geçirmiyordaa değilimm bni böyle dönemm dizilerii kasıyorr sevmem böyle şeylerriii amaa hatice içinnnn rabbit rabbit rabbit
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Ocak 25, 2011 5:44 pm

ne oldu birden bire size yaa...bence ikisnizde çok yanılıyosunuz dizi çokgüzel...eved başlarda bende çok sakılmıştım hatice olmasa bırakırdım diziyi...sırf hatice var diye izliyorum..bazı yerlerde bende çok sıkılyorum...ama ilerleyen bölümlerde çok daha iyi olacağına inanıyorum..tabi sizini görüşün buysa ona bişey diyemem herkezin kendi görüşü kendinedir...

aşkı memnu başlarda o da çok sıkıcıydı ama ilerleyen bölmlrde bihter ve behlülün yakınlaşması diziye heyecan katı....karadağlarda öyle olucak gülhayat ve ali yakınlaştıkca diziye heyecan giricek..zaten onların sahneleri olduğunsa reytinlerimiz tavan yapıyo..sizi bilmem amam ben çok sevdim diziyi.... cyclops cyclops cyclops
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ocak 25, 2011 6:34 pm

Sana katiliyorum Melekcim Idea Ben sahsen diziyi zevkle izliyorum, genelde dizi basina oturamiyan ailem bile izliyor hatta babam yani...

Diziyi basta Hatice var diye izlemeye basladim evet, ama cok sevdim, baglandim diziye sahsen. Hikayesi birkere cok güzel, derinligi eksik evet ama kötü asla degil.

Meleginde dedigi gibi Hayat&Ali aski daha iyi ve güzel islenirse cok daha güzel olacak. Ratingler kisa zamanda düzelir inshallah. Nedir bu karamsirliginiz anlamadim. Tabi begenmiyorsaniz o ayri...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Ocak 25, 2011 6:39 pm

H.SeNDiL demiş ki:Sana katiliyorum Melekcim Idea Ben sahsen diziyi zevkle izliyorum, genelde dizi basina oturamiyan ailem bile izliyor hatta babam yani...

Diziyi basta Hatice var diye izlemeye basladim evet, ama cok sevdim, baglandim diziye sahsen. Hikayesi birkere cok güzel, derinligi eksik evet ama kötü asla degil.

Meleginde dedigi gibi Hayat&Ali aski daha iyi ve güzel islenirse cok daha güzel olacak. Ratingler kisa zamanda düzelir inshallah. Nedir bu karamsirliginiz anlamadim. Tabi begenmiyorsaniz o ayri...

bende onların sahnlerini bekliyorum..gülhyt halitle evlenirse alide halitn evinde klırsa..ki gülahahtı bırakmıcağını umuyorum...ikiside birbirlerine aşık sürekli göz gözeler mutlka bi yakınlşmalrı olur.ali ve gülahayt halitn evnde köşe kapmaaa oynucaklar birbirlerrinden kaçmak için..bende onlarınm o hallerini zevkle izlicem cyclops cyclops
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 31, 2011 11:58 am

Bu aksam dizimizin yeni bölümü var Laughing Herkese simdiden iyi seyirler. Yorumlar aksama inshallah...

Lütfen özet kisa tutulsun! Sadece biröncelki bölümün özeti verilsin...

Inshallah bol bol, gecen haftaya göre cok daha yüksek ratingli bir bölüm olur. AB´de 1.ligimizi, Totalde 3.lügümüzü aliriz tekrar inshallah hayirlisiyla. Hakediyor dizimiz ve ekibimiz cyclops

Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 232
    İş/Hobiler : Müzik dinlemek, arkadaslarla bulusmak

Mesaj tarafından Ebruuuu Ptsi Ocak 31, 2011 2:22 pm

ebru forever demiş ki:hikayanin derinliği yok
    draması yok
    konular çok yüzeysel işleniyor
    özet çok uzun
    hareket yok
    gereksiz uzatmalar var
    sadece oyuncuları iyi oynuyor ama senaryo olmayınca o da yeterli değil
    açıkcası ben de sadece hatice için seyrediyorum (bazı sahneler için keşke olmasaydı desemde)
    onun dışında sadece öylesine ara ara bakıp geçiceğim bir dizi

Evet sana katiliyorum bende hatice sendil icin izliyorum keske didiyilm sahneler de var son bir kac bölümdür cok sikiliyorum izlerken.
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Ocak 31, 2011 5:24 pm

bu akşam dizmizin yeni bölümü var...merakla bekliyorum özellikle alinin gülhayat aşını itiraf ettiği sahneyi....
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 31, 2011 8:11 pm

1 kisim yorum

--------------------------------------------------------------------------------

Vallah gerceyi soyliyim bu bolum benim icin biraz sikiciydi...
    Bilmiyerum neden?

Alinin oyle cekip gitmesi biraz dokundu Hayata...

Halitin evlenme teklifine hic sasirmadi cunku fragmanda gerdu'ki evenecekler ama boyle sadece teklif etmesi biraz sasirdim...Sandimki soyle guzel seyler olucak...

Hayatin once hayir demesi sonra evet demesi biraz kizimiz nazli...

Hatice-Gulhayat bu bolum harikaydi cok sikti ama ayni zamanda cok sadeydi..

Diyerlei hic konusmiyacak cunku bos seyler....

Sadece sunu diyim keske Ali o tokati vursaydi Nazliya,hadini bilirdi Hayat dediyi lafin...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 31, 2011 8:50 pm

2 kisim yorum,fragman yorumu

--------------------------------------------------------------------------------

Ah Ali once agir laflar soyle sonra seviyerum soyle germiyermusun o kiz nasil agliyer,nasil aci cekiyer senin gezunun onunde

Allahim nasilda hungur hungur agladi,nasilda yere cektu....

Tum bolumden en sevdiyim kisim oldu....

Bolumun tamami fasa fiso...

Marika gercektende bravo sana,Gulhayati seviyer kendi kizi gibi...

Allahim nasilda agliyer yureyim parcalandi....

Ay Halit o tombik haliyle Aliyi dovucekti....

Oh be N. deliriyer sonunda

Cemileye helal olsun,cesaretli kiz ama bu kiz kesin Aliye asik... Diyecektimki Gulhayatin basinin altindan cikti...

......

Fragman cok ilginc...

Hayat Alinin evine geliyer ama Ali niye yapti yapicagini...

Ay Hayatin yuzu ne halde...Ellerin kirilsin Halit...

Ay birde mekani basiyer silahla falan...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 31, 2011 9:02 pm

Bölümü sahsen cok begendim, müzikler ayri bir hosuma gitti zaten. Ayrintili yorumumu az sonra yapicam. Yanliz ben fragmani kacirdim, ne oluyor acaba haftaya Like a Star @ heaven
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 31, 2011 9:38 pm

Hayat&Halit ikilisini cok seviyorum o ayri, ama bu bölüm Hayatinda dedigi gibi Halitin yüzünü görmeye tahamülüm yoktu. Heleki Alinin sahnesinden sonra Halit kendini cok begeniyor, saniyorki Hayat onu gercekten sevebilecek, onu gectim kendi oglunu vurdurmak nedemek Shocked

Ali icin diyecegim cok sey var, ama birokadarda suskunum nedenseHayat&Ali sahnesi cok acikliydi(yeri degil yazmanin ama resmen agladim). Alinin söyledikleri agir seylerdi ama Hayatta az degil resmen kiskirtti oglani. Okadar bölüm sonra Ali yine bogazina sarildi Hayatin, seni seviyorum be, asik oldum sana demesi, ikisininde aglamasi cok kötüydü Yanliz bir konuyu gözardi edemicem, Hayat kizim o yataga oturus sekli oldumu simdi, kimin kalbine indirecen anlamiyorumki alien

Mesela bu hafta Nazlinin hikayesini bende zevkle izledim, tamam begenmiyorum ama senaryosu karakterlerin anlatimi güzel isleniyor cyclops

Selahattin, Nazlinin hala Aliyi sevdigini bile bile onunla evlenmek istiyor, askmi degilmi anlamadimBirsey var beni rahatsiz eden, gözlerindeki kinmi, ikiyüzlülükmü bilemedim, kizada yazik edecek bu gidisle. Onu gectim Halite gidip tek tek olanlari saymasi ona ne kazandirdiki, herhalde Aliye kizginligindan cyclops

Zuhal&Kadir, kavga ettiler ama Kadirin kalbi okadar temizki kiza dayanamayip affediyor. Gerci Ali abisine anlattiklari onun nekadar üzüldügünü ortaya koydu ama kolay kolay bosanmazlar...

Ve Cemal, ah be Cemalim, camide yatarsin sokakta kalirsin seni takan olmaz. Bir Kadir var onunda Zuhal gibi cadi bir karisi Peltekligide ayri bir aci katiyor sahnelerine. Ki bence son sahnede Haliti vuran Cemal, helal olsun Idea

Mantik hatasi: Nikah memuru, Hayatin soyadini sormadan Gülhayat Yilmaz dedi. Kücük bir ayrinti ama olsun!

Inshallah bol ratingli bir bölüm olmustur hayirlisiyla. Iyi yorumlar Mad
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından Ebruuuu Salı Şub. 01, 2011 10:14 am

bu bölümü nedense cok ama cok beyendim yarisini kacirdim halde ama neyse
    Like a Star @ heaven
    halit gülhayata tapuyu vermesi bence cok iyi oldu adammi soyucaklar nerdeyse Surprised ama vurulmasi hic iyi olmadi benceee.....
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından Ebruuuu Salı Şub. 01, 2011 10:16 am

yahuu demin fragmani izledim yaa bu adam gülhayati gercekten öldürür mü ? rabbit
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Şub. 01, 2011 10:32 am

Yok canim benim ne öldürmesi, okadarda degil. Benim asil sasirdigim Ali nasil okadar sakin Like a Star @ heaven Barismadilarmi, barismadilarsa nasil oluyorda Hayat onun karsisinda oynuyor. Orda biter bölüm kesin, gelde 2 hafta sonrayi bekle simdi Shocked

Dipnot: Ratingleri buldum, ama kopyaliyamiyorum. Neyse gecen haftaya görre yükselmisiz, 3. ve 9. olmusuz. Inshallah haftaya cok daha yükseliriz ratinglerde!
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından Ebruuuu Salı Şub. 01, 2011 10:42 am

H.SeNDiL demiş ki:Yok canim benim ne öldürmesi, okadarda degil. Benim asil sasirdigim Ali nasil okadar sakin Like a Star @ heaven Barismadilarmi, barismadilarsa nasil oluyorda Hayat onun karsisinda oynuyor. Orda biter bölüm kesin, gelde 2 hafta sonrayi bekle simdi Shocked

Dipnot: Ratingleri buldum, ama kopyaliyamiyorum. Neyse gecen haftaya görre yükselmisiz, 3. ve 9. olmusuz. Inshallah haftaya cok daha yükseliriz ratinglerde!

artik bilmem öldürür mü öldürmez mi Like a Star @ heaven
    asil gülhayata tokat atmazi beni cok sasirtdi yaa nasil da vurmus yaa Sad
    Suspect
    evet bende orda biter diye düsünüyorum Suspect
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Şub. 01, 2011 11:32 am

reytinlerimiz geçen haftaya göre iyi gelmiş...dahada iyi olucak inşallah....

bu bölüm çok güzeldi özellikle ali ve gülhayat sahneleri....ali ciddi ciddi gülhayata aşknını itiraf etti..seviyorum ulan seni....aşık oldum.....gülhayt alinin üsütüne fena gitti..yüreyin yetiyosa öldür beni dedi...adam nasıl öldürsün seni sana delirler gibi aşıkken...

ali gerçeği öğrense kşke gülahatın haltle yatmadığını bilse hayatındaki tek aşkı kendisi olduğunu bilse..aliden başkasının gülhayata dokunmadığını bilse...ali gülahayı hiç bırakmaz bunları aliye söylücek tek bi kişi var oda MARİKA....

nazlı ve selahhatine mutluluklar dilerim tabi mutlu olursalar...nazlının gülahata o... demesi sinir etti beni o kim oluyo ki gülahata o cümleyi söyelüyo...aliyi elinden aldı yaa hazmedemiyo...bide geçecdinni bi yarısı alinin evine gidiyo...sabah alinn evinden mutlu bi şekilde çıkarken o geçe bişey oldu sandım....korktum!!! ama olmamış sadece konuşmuşlar ama boşuna konuşmuşlar.....

fragman çok güzel pazartesiyi nasıl getiricem bilmiyorum....

gülhayat aliyi hla beni istiyormusun diyo ...gülali eved ama parayla bunu bana söylese aliyi oracıkda öldürürdüm....halitin gülhayta vuran elleri kırılsın nasıl da vurdu meleğimize yaaa yaşlı bunak ama gülhayat bunu altında kalmaz alır intikamını....

haftaya kadar nasıl beklicem Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven gülali gülahat sahneleri çok bu hafta hadi hayırlısı...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Şub. 01, 2011 11:37 am

Ebruuuu demiş ki:yahuu demin fragmani izledim yaa bu adam gülhayati gercekten öldürür mü ? rabbit

sanmam öldürmez sadece yaralar....ama ali bırakmaz çünkü alide orda koruru gülhyatı.. cyclops

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:25 pm