Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+27
ebru forever
melike05
emila
Gamzelim
yeterki_gül
sena
hülya tuğlu
derebag
dizikolik
Gizli Özne
~aksamguzelı~
ömer-love-gülhayat
haticee_
melike
Света(Isik)
eru
melek hatice
-YeLiZ-
q:)ßr@
olasılıksız kısss
nnurr
AşksınHaticem
oslemmsemiz
Hatice'm
Limonata
H.SeNDiL
zeynep
31 posters

Karadağlar Bölüm Yorumları

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 Empty Geri: Karadağlar Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından melek hatice Paz Ocak 09, 2011 6:24 pm

yarın dizimizin yeni bölümü var ali ve gülhayat yine beraber biran önce yarın akşam olsun istiyorum ali ve gülahaytın birbirinden güzel sahnerini izlemek istiyorum...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 10, 2011 5:53 pm

Erdal Özyagcilar azönce anahabere cikti, kisaydi, ama cok güzel konustu. Özellikle dizideki oyuncularla ilgili söyledigi güzel sozler oldu, hepsini duyamadim, ama ´daha ponceki projelerindeki oyunculuklarinin disinda, farkli bir potansiyelle oynuyorlar. Cok begendigini ve memnun oldugunu´ söyledi...

Dizimizin baslamasina cok az kisa bir süre kaldi, simdiden herkese iyi seyirler. Bol ratingli bir bölüm olmasi dilegiyle Idea
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Ocak 10, 2011 5:56 pm

aaa cidden mi tühh kaçırdık nese yarın netten bakarım.
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 10, 2011 6:01 pm

Cok konusmadi zaten, oyuncularla ilgili söyledigide cok kisaydi ama bunu söylemesi güzel birsey, heleki bu iste usta birisi olarak What a Face

Bakalim Hayat&Ali ayrilacakmi, zamani geldi ayrilmalarinin ki bizde asklarini görelim, duygularini izleyelim cyclops
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 10, 2011 8:58 pm

How how how Suspect

Nasil bir bölüm izledik ama tongue Zaman zaman sıkıldıgım biriki sahne oldu, hastane sahneleri gibi, ama cok güzel bir bölüm izledik cyclops

Öncelikle Cemalle basliyali, peltek konusmasi, beni hor gördüler ezdiler, aklim pek calismaz ama aptal degilim demesi resmen gözlerimi dolmasina sebep oldu Crying or Very sad Nereye gidecegini bilmiyorum, ama ilk defa kendi icin birseyler yapicak, buda hikayesinin baslangici Idea Merakla bekliyorum...

Selahattinin okadar agir dövülmesi, kaburgalarinin kirik olmasi aci birsey, ama Nazli´nin basinda beklemesi cok mantiksizca olmus, Nazlinin babasi kizini baska bir adamin yaninda birakabiliyorsa oglan istemeye gelmeden verdim gitti der. Hem hasta yataginda oglana söylediklerin dogrumu diyip 1 saat konusturup sonra yaklasip konusma demesi cok sacma Surprised

Esma kadinin aklindaki ne anlamiyorum, gercegi söyleyerek ne gececek eline bilemdim. Zuhal Emin beyin evine gittiginde para teklif etmesi tam ondan beklenecek birsey Surprised Ama birsey ögrenememis. Kadiride fistekleyip yakinda dedikoducu yapar bu benden söylemesi Surprised

Kadire ayri üzüldüm, sanki herkes ona yükleniyor gibi Sad O isyan etmesinde kim etsin(sonra). Okadar agir seyler duyuyor ve icinde tutuyorki yakinda patlar benden söylemesi. Hem kesek uzatacagina Aliye direkt sorsaydi durumu, ozaman nasil bir curcuna izleyecektik kimbilir Mad

Ve benimkiler, yani Hayat&Ali I love you Atesli olmak okeyde, o nefes alislari cikan sesler fazla bir etkileyici olmus, izleyene zarar tongue Elleri kalbine koymak falan, kiz ne yapsin dayanamaz tabi. Ama ne yalan söylim en cok anlindan öpmesini sevdim clown Yatakaki sahnelere devam, ama bu seferki cok hostu, konusmalari, ve sonrasi Crying or Very sad Ben dedimki, yok bunlar ayrilamaz, ama kiz resmen bitti dedi, ´pislik´ diyip durdular, okadar agir bir laf olduki orada. Ve tabi devami Crying or Very sad Ah Ali efendi edilecek lafmi bu simdi, elimde kalacaksin o olacak, kiz senin icin yanip bitiyor senin dedigine bak Shocked Neymis ´adamlarin önünde orani burani acmayimi seviyorsun, orani burani ellemelerinimi seviyorsun´ demesi yenilir yutulur degil. Yedi tokadi iyi oldu, birde o sahnede Hayatin kizginlikla onu iteklemesi cok iyi bir ayrinti olmus Idea

Bu bölümde bu sahnelerde aralarindaki ´ask duygusunu´ ilk defa ve bukadar net izledik. Hayirli ugurlu olsun, darisi daha güzel sahnelere monkey

En son H.SeNDiL tarafından Ptsi Ocak 10, 2011 9:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 10, 2011 9:04 pm

bolum superdi...
    bayila bayila izledim bolumu...
    fark ettim Gulhayatla Gulali hic opusmediler bu bolum...
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Ocak 10, 2011 9:05 pm

Son sahne ? Gülali kimi gördü yada Göremedi ? Fragman iyice aklimi bulandirdi !! zannedersem birsey görmedi.

En çok Güldügüm sahneyle basliyorum :img-hyste kaymakam gülünce Halit'in Gülmesi beni bitirdi

Kadir Gülaliye anlatamadi ama anlatacak gibi duruyor ? Zuhal Halit'in teklifini anininda kabul etti degim yerindeyse havad kapti

Selo&Nazli kiskandim Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 894354 Gülali eccik Selodan ders al :img-tomat "orani burani" tövbe tövbee bu kizin nerden geldigini bilmiyomuydun ..? sinirlerimi ziplatti ha$in erkek :img-hyste Kalbine deyiyomus Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 223241 ufacik romantizm ile yine kapti Hayat'imi :img-in_lo !!

Esma son dakka golü Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 775303 Gülhayat'la bas edemeyecegini anlayinca is birligi yapmayi teklif etti ! ( fragmanda görüldügü üzre Gülhayat Cemal'e anlatacak )

Cemal diklendi ! :good: sonunda !! gerçekten bu çokcugun kisiligi yokmu diye soruyodum kendi kendime ama varmis neyseki . 'Kafam pek çalismiyo ama aptal degilim' ! kafasida çalisir Gülhayat yönettikten sonra Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 351796

Halit'in kuduruk halleri süperdi ! Defter için sinirlendigi kadar hiç sinirlenmemeisti galiba ? Kaymakamin $akasi tuz biber oldu resmen !

Gülali&Hayat nolacak bunlarin sonu ? Hayat harbiden seviyo bu ha$in erkegi Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 589433 iki ucu bipli deynek resmen ... Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 184350

Hayat istedigine yavas yavas ulasiyo, Halit'e diz çöktürdü :happy0064 ( göbü$ten öptü gözümden kaçmadi Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 920398 ) Beter edecek seni daha Gülhayat meraklanma sen Halit bey

fragmani çözemedim gitti ..Halit neden hapse girmek istemiyomus ? Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 838771 ve Zuhal ! hain Zuhal herseyi yumurtluyo Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 894354

Hatice bu sefer süper kivirdi ! Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 351796 simdi yigidi öldür hakkini yeme demisler ! hepinizde gördünüz ben çok Büyük ilerleme var !!
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Salı Ocak 11, 2011 5:09 pm

aksiyonu düşük bir bölümdü o yüzden reytinglerdeki gerileme normal-artı reytinglerle oynandıgını herkes biliyor-

ama fragmana bakılırsa gelecek hafta gerilimi yüksek bir bölüm izleyecgiz.halit silahlanmış kaçıyor,cemal gülhayat'a itaat ediyor neyse onu sonra konuşuruz.

son sahneden başlarsak sanırım orada gülhayat aliyi farkedip bir şekilde haliti çıkardı yoksa oracıkta birinden biri ölürdü.

ali ve gülhayat'ın sahneleri klasikti her zaman ki gibi ama küçük de olsa degişiklik vardı hoşuma gitti.alinin pişmanlıgı ve gülhayatın arkasından gitmesi hoştu.

nazlının halasına bayıldım.zorla nazlıyı yamayacak solo'ya kız utandı sıkıldı olur mu hiç diye felan ama kadın da az çatlak degil.çocugun tuvaleti geldi diyelim nasıl götüreceksiniz Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 894354 neyse aşkı için bir gece tutuversin

cemal sonunda gerçegi öğrenecek ve de gülhayattan ,vee gülhayatın emrine gircek.evet istedigim sahne buydu,esma kadını seviyorum Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 894354
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Çarş. Ocak 12, 2011 11:34 am

reytinler biraz düşük gelmiş...işn haftaya telafi ederiz...

bu bölüm bazı (nazlı ve halası) sahneler dışında çok güzel bölümdü...

nazlının halasını seviyorum..seloyla arasını yapmaya çalışıyo nazlınn iyide iyapıyo aliden uzak dursun... cemale bu bölüm çok üzüldüm herkezişeye kızıyo hırsını cemalden alıyo oda bişeyde diyemiyo...

seloya dayak yemek yakışıyo diyodum ama bukdarı da pes doğrusu adamın vücudundaki bütün kmekleri kırılmış nerdeyse...gülhayat cnm yaa nekddar iyilk sever bi kız...selonun dukarını ısladı...defter sonunda gülahatın eline geçti napıcak acaba defteri umrım halite karşı kullanmaz...

sonnda esamakadın gülahatla iş birliği yapmaya karar verdi..gülahaytşla başa çıkılamayacağını anladı sonunda...bakalım gülahayt cemalin halitin oğlu olduğunu ortaya çıkarabilicekmi?

ali ve gülahayt onların sahnesini ayrı bi zevkle izliyorum zaten...ama bu bölüm ali aşkını gösterdi sonunda...elini gülahatın kalbine koyması sonra gülyhatın elini kendi kalbine koyması
    çokgüzeldi...amagülahyata söyledikleride çokkötü sözlerdi....inş..ayrılmazlar çokyakışıyolar..
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Ocak 17, 2011 9:12 pm

--------------------------------------------------------------------------------

anlamadıgım mevzu,reklam arası vermeden nasıl para kazanacaklar
    ya bize de yazık yahu sinemada bile ara var.

nese,
    seyit'e bayıldım.bu planlı bir iş bu aptal ali bunu beceremeze getirdi lafıama gerçekten de öyle.james bond'un kadın versiyonugülhayat.

selahattine ve nazlıya acıdım bu bölüm.birisi babasını öbürüde aliyi çok seviyor aslında.ikisinin sevgiside karşılıksız.ikisinin de vazgeçmeye niyeti yok.
    aslında ben nazlı ali ilişkisini destekleyebilirim bir yerde,ali gülhayattan uzak olsun da...

kadir'in bir lafı beni çok etkiledi söylemeden geçemiyecem baba olarak dogulmaz babolmak öğrenilir,gibisinden birşey söyledi..
    çok dogru bir söz.

bölüm degil fragman olay asıl.

gülhayat şeytanlıkta son nokta
    -cemale gerçegi söyleyecek..
    -halite ogullarını birbirine düşüttürecek.
    -ali ile halit'i iyice kanlı bıçaklı edecek.

yok anacım bu kadının derdi sadece halit olsa verirdi defteri kaymakama,gülhayatın derdi tüm karadağları yok etmek
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 17, 2011 10:44 pm

Ilk basta gelip fragmani izledim, ve zönnnk oldum Surprised Bu Hayattan korkulur arkadas. O yemek sahnesi ve Hayatin eve gelme sahnesi inshallah rüya yada hayal falan degildir, o yüz ifadeleri muhtesem ötesi, heleki Alinin Mad

Hayat fragmanin son sahnesinde clown Woooow, Afet-ül Devran diye böylesine deniliyor herhalde mashallah. Tabi Halit beye göre iyi insan. Napsin onu tek seven o, adamcagiz buna okadar inanmiski haftaya izlicegimiz bölümde evleniyoruz falan derse sasirmayalim Like a Star @ heaven

---

Bölümü izleyip geliyorum...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 15 Empty Bölüm Yorumum...

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ocak 18, 2011 12:55 am

Bölüm genel olarak güzeldi, Halit beyin telasi cok güzel islenmis bu bölümde, etrafindaki herkesten hesap sordu, Kadire gidip Kurana el bastirmasi en agiri oldu

Halit beyin Hayat karsisinda bukadar aciz durumuna düsmesi, belki izlerken güzel birsey ama onun kötülügünden götürüyor bu ven nedense ben bu adami gecen her bölüm daha cok seviyorum

Zuhalin her köseden cikip durmasi, ama sonunda Halit beyin eline düsmesi cok komikti. Arkadasina ballandira ballandira anlatirken nekadar heveskardi, ama sonucu yine hüsran oldu, oh olsun

Kadirin bu bölüm bekleneni yapmasi, yani Aliye Gülhayati sormasi iyimi oldu kötümü bilemedim, Alinin ne akla hizmet ´yok´ dedigini anlamadimBekledigim gibi bir sahne olmasada aradai ikilemi yaratmasi hos oldu...

Nazli&Selo sahnelerinin bu bölüm uzatilmadigina sevindim sahsen. Selahattinin bu yalanlari ne olacak anlamiyorum, sonunda kendi yanacak haberi yok, hasta yataginda bile rahat durmuyor. Ayni sekilde NAzlinin rüyasi, önce Seloya cilve yapip sonra hala Ali diye tutturmasina anlam veremedim, umarim senaristler isi yine cevirip bu ikilii yeniden yapip sonra hooop yine Hayat&Ali yapmazlar, bayar yani. Gerci kitapta böyle birsey yok ama dizi iste...

Cemale bu bölüm hem acidim, hem annesine daha cok yaklastigini düsününce sevindim, ve tabi oturak aleminde dans edecek kizlarin sahneye ciktigi perdenin arkasindan cikmasina koptum O anki yüz ifadesi anlatilmaz yasanir, birde geriyemi gidim gitmimi diye saf saf bakisi var, biraz cocukca olacak ama yirim ben onu yirim

Hayat&Ali, bu bölüm atesli bir sahnelerini izleyemedik ama yin eizlerken icim bir garip oldu Yahu madem umurunda degil Ali efendi ne oluyorda pesinden iceri girip oturuyorsun karsisina. Tamam asiksin Hayata ama Nazlinin yanindaki davranislarin cok itici gelmeye basladi. Erkeklik gururu iyi hosta, tamam kardesin eski mantitayi aliyor, ama sinirlen sinirlen biryere kadar, senin gururunun ölcümü inanki ikisi üzerinden yapilmiyor!

Alinin Hayatin yanindaki davranislari cok sert, belki duygularini bu sekilde ifade ediyor, ama bizler güzel ask dolu sahnelerini beklerken bu oglan kizin canini yakmaya devam ediyor. Acisini cekecek, en büyük illete yakalandi bile ´ask´ bu, verem eder götürür adami, ama en cokta bu ettiklerine sevdiginin canini yaktigina yanarsin

Hayatta az degil, istemiyorum diyip durdu oglanin gözünün icine baka baka, Ali bir defa dedi yalan söyleme diye ama kiz öyle bir söylediki oglanda banane dercesine birakti kizi. Simdi her hafta ask sahnesi izlenmez okey, ama güzel bir laf duymadik bu bölüm, tabi sadece Halit beyin agzindan oda kör kütük asik olmasindan. Ama ben asil asik olan ciftten, Ali&Hayattan güzel ask sahneleri bekliyorum(tatli sert atismalar, bakismalar, sarilip öpmeler), önce bukadar güzel sahneleri verip sonra elimden sekerimi almis gibi birsey birakmamak izlettirmemek hos degil burdan duyurulur senaristlerimnize

Hayatin plani hala iyi isliyor, yeni bir plana basladi Cemalle birlikte bu uzun sürer paralarda hooop cebe...

Bir sahneye dikkatinizi cekmek istiyorum, Halit bey ve Hayat divanda oturmus, Halit bey önüne bakip konusuyor, Hayat pis pis siritiyor arada laflari sokup sokup. Sonra Halit bey aniden döner Hayata bakar, orda Hayatin yüz ifadesine dikkat Cok tatli, Haticem o mimigi tam oturtmus vallah bayildim Ama güzelim söylemeden edemicem, hem Marikanin yaninda hem Halit beyin yaninda o sekil oturma kalbe inme olabiliyor sonra ayip ayip

Inshallah gecen haftadan daha bol ratinlgi bir bölüm olmustur, 1. olmamiz dilegiyle!

---

Kanala duyurulur:

Anladigim kadariyle diziye hic reklam girmiyor yada 1 kere. Iyide bu dizinin daha cok rating almasi ve para kazandirmasi icin reklam sart. Kendimize gelelim kanal ve yapimci, ab´de 1. olabilir ama 8 rating alip 1. olmak var, 20 ye yakin rating alip 1. olmak var. Bence bunu iyi degerlendirin. Reklamlari sevmem, ama diziye reklam koymamak yanlis! Reklamlarimiz cogalsin lütfen

---

Edit: Biraz fazla yazdim galiba... Fragmanin genis yorumu yarina artik...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ocak 18, 2011 10:58 am

Artik tek rakibimiz AS, Ezeli yerinden etmis bulunuyoruz, yakinda 1.lige oturmamiz dilegiyle

Kanal eger bu hafta dizinin reklamini iyi yaparsa, o fragmanla hele haftaya ratinglerimiz yükselecektir AB´deki 1.ligi kapariz yine, fark cok az cünkü Laughing

---

Bu bölüm sahnelerini en begendigim karakterler Halit, Hayat, Nazli ve Selahattin. Hayatin zekasina, Halitin caresizligine, Nazlinin üzüntüsüne, Selahattinin acisina...

Silahtan korkmam, ama cam kiriklari sanki dünyanin en agir silahiymis gibi cok korkarim Nazli aynayi kirip öyle birden bayilircasina kendini kaybedince icim acidi, onunkide zor sevdigini kaybetti. Ama biryandanda kendi hatasi, Selo´dan hoslaniyorum demicekti. Ali suanda ona olan sevgisinden degil, kardesiyle birlikte oluyor diye yasadigini erkeklik gururuna yediremiyor sadece, bunu dün daha iyi anladim. Selo elini cabuk tutsunda konu daha fazla uzamasa...

Hayata diyecegim yok, nasil bir seytanlik yapsada, biryerde kizim dedim ama boynuna ilmigi gecirir dediginde babasinin acisini cektigini görünce hak verdim

Halit beye karsi hisslerim acimak degil, bazen cok komik oluyor hareketleri Hayata olan aski birokadar ´kendince´ masum. Ama okadar kötü bir babaki yeni bölümde Hayatin aklina uyup kendi ogullarini birbirine düsürecek

Ve Selahattin, yani bugüne kadar dizileri izledigimde beni aglatan beni ekran basinda oynadigi sahnede beni bukadar duygulandiran 2. oyuncuyu bulmus olduk. Gecen hafta Hatice hanim, bu hafta Burak bey. Gercekten acidim Selahattine, nekadar yalanlarina kizsamda
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ocak 18, 2011 11:09 am

Fragman yorumum: Fragman Halit icin pek icacici degil Hayat fena fena, ne arkasindan ceviriyor isleri nede sakliyor direkt söylüyor ogullari birbirine düsürmen gerek diye. Halit bu maralim dedigi Hayatin sözüne uyacak belliki. Gördügü rüyalar acikcasi Halit bey icin tam bir iskence, bunun üzerine birde herkes yani Ali&Kadir(belki Selahattin), ve tabi Cemal Halit beyin Cemalin babasi oldugunu ögreniyor. Yani herhalde bukadarida rüya degildir. Cemal nasil saldiriyor Halit beye Halit beyin hali Surprised

Fragmanin son sahnesine diyecegim: Halit bey nasil oluyorda korkusuzca yine tüm aileyi topluyor, malum gecen sefer Ali bogazina bicak dayamisti. Onu gectim ogullar nasil kabul etti orda olmayi

Yemekte Hayattan bahsediyor Halit bey, ki geldiginde iyi insan lafinin üstüne diyor, ne diyor acaba, umarim korktugum sey degildir, yani evleniyorum falan

Ve Hayatin essiz güzelligi, mashallah diye diye bir hal oldum dünden beri clown Bugüne kadar ne hallerini gördüm, bu en güzeli herhalde Ve tabi Alinin orda bulunmasi ve o bakisi, ne olacak kestiremiyorum. Tek söyleyebilecegim o sahnenin gelecek bölümüm final sahnesi olacagi cyclops

---

Bu arada bölüm en iyi replikleri Selahattin&Halit beyin baba&ogul sahnesinden geldi, cok begendim Idea
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Ocak 18, 2011 11:28 am

öncelikle reytinlerimiz harika hep böyle devam edr inş...
    halit bu blüm çok korkmuş defterin kimde olduğunu bilmediği i.çinde içi içini yiyo...bu bölüm gül hayat ve halit sahneleri çokgüzeldi..çokbeğendim halit gülahayta sırılsıklam aşık ve gülahayt ne derse onu yapıyo buda gülhayatın işine geliyo...

bu halitn gelinide gülahayt olmayolunda hızla ilerleiyo amaboşa ilerliyo gitiği yer uçurum kendisnden başka kimse zarar görmez....

nazlı aynın karşısına geçip makyaj yapmasına çokgüldüm...gülahatın çokgüzel olduğunu bildiği için ve kendisi gülahat kadar güzl olmadığı için kıskanıyo...istediği kadar uğraşsın gülahatkadar güzel olmamaz...

ali gülahata aşık mı seviyomu anladım....gülahatın canını yakıyo sürekli kadir aliye gülhayatla aranda bişey varmı değindekiyüz ifadesi var gibydi...ama kadre yok dedi..iyide yaptı kadir doğrucu bi insan hemen babasına söyleyebilirdi...

fragmanın son bölümde sanki bi melek gördüm gibi...o nası bi güzelliktir yarabbim!!! gözlerimi alamdım... hele herzisin teker teker arasına dönüp bakması özellikle alinin yüz ifadesini hiç unutmam....

dizinin kitabını okuyan varsa...bana ali ve gülhayta kitabın sonunda ne oldunu söyleyebilirmi:? aşklarına devammı ediyolar yoksa ayrılıyolar mı?
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Perş. Ocak 20, 2011 11:52 am

benim cemalle olan işbirliği hoşuma gitti
    gülhayat kendisini ele verecek kim varsa herkesle iş birliği içinde kadirin karısı hariç gerçi oda halit ağadan zılgıtı yedi
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Ocak 20, 2011 7:15 pm

melek hatice demiş ki: dizinin kitabını okuyan varsa...bana ali ve gülhayta kitabın sonunda ne oldunu söyleyebilirmi:? aşklarına devammı ediyolar yoksa ayrılıyolar mı?

Kitaba göre gidilecegini sanmiyorum ama Hayat&Ali&Halit acisindan, zaten konu degistirilmis, eski esi yerine ölen baba hikayesi yazildi... Oysaki eger kitaptaki gibi olsa, birsüre sonra Hayatin eski sevdigi dönecek, Hayat o adamin yaninda olacak ama onu eskisi gibi sevmedigini anlicak adam cok degismistir. Ali bunu anlar babasinin ölümünden sonra onun yanina kacar, son 5 saatini onunla gecirmek istiyordur cünkü, ama babasinin ölümünden suclaniyordur. Hayatin eski sevdiginin yaninda mutlu olmadigini görür. Adamin yanlarinda olmadigi bir anda birbirlerine olan asklarini itiraf eder ve olduklari odada cinsel iliskiye girecekken jandarma basar ve Ali tutuklanir. Burda dikkat cekmek istedigim baska birseyde var, Ali kitapta nekadar Hayata ilgi gösterip onun icin para harcasada sadece Hatayin ayagini öpmekle yetinmek zorunda kalmisti...(burdan anlayin iste nekadar degistigini, ki belkide islenir bu konular yinede) tongue

Diziye bakinca cok farkli islendigini anladigimiz gibi, sizin dediginiz gibi bencede Hayat&Ali herzaman birbirlerine sadik kalacaklardir( clown ). nazli konusundada katiliyorum neyazikki öyle olacak, kiskanclik iste, ki kitapta Ali Nazli&Selahattinin iliskisine karsi umursamazdi, cünkü tek aski vardi oda Hayat cyclops
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Ocak 21, 2011 11:27 am

H.SeNDiL demiş ki:
    melek hatice demiş ki: dizinin kitabını okuyan varsa...bana ali ve gülhayta kitabın sonunda ne oldunu söyleyebilirmi:? aşklarına devammı ediyolar yoksa ayrılıyolar mı?

Kitaba göre gidilecegini sanmiyorum ama Hayat&Ali&Halit acisindan, zaten konu degistirilmis, eski esi yerine ölen baba hikayesi yazildi... Oysaki eger kitaptaki gibi olsa, birsüre sonra Hayatin eski sevdigi dönecek, Hayat o adamin yaninda olacak ama onu eskisi gibi sevmedigini anlicak adam cok degismistir. Ali bunu anlar babasinin ölümünden sonra onun yanina kacar, son 5 saatini onunla gecirmek istiyordur cünkü, ama babasinin ölümünden suclaniyordur. Hayatin eski sevdiginin yaninda mutlu olmadigini görür. Adamin yanlarinda olmadigi bir anda birbirlerine olan asklarini itiraf eder ve olduklari odada cinsel iliskiye girecekken jandarma basar ve Ali tutuklanir. Burda dikkat cekmek istedigim baska birseyde var, Ali kitapta nekadar Hayata ilgi gösterip onun icin para harcasada sadece Hatayin ayagini öpmekle yetinmek zorunda kalmisti...(burdan anlayin iste nekadar degistigini, ki belkide islenir bu konular yinede) tongue

Diziye bakinca cok farkli islendigini anladigimiz gibi, sizin dediginiz gibi bencede Hayat&Ali herzaman birbirlerine sadik kalacaklardir( clown ). nazli konusundada katiliyorum neyazikki öyle olacak, kiskanclik iste, ki kitapta Ali Nazli&Selahattinin iliskisine karsi umursamazdi, cünkü tek aski vardi oda Hayat cyclops

anladım teşekkürler cnm..iyikikitaba göre gidilmemeiş...ölen gülahatın kocası değilde babasının olması daha iyi...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Ocak 22, 2011 10:11 pm

Özetimiz cikmis Laughing Demek fragmandaki son sahne rüya degil, oh be. Davet misafirimiz malum Hayatimiz What a Face

Hayat Cemale harbi yardim ediyor, baksana tek hamleyle babasini ögreniyor Cemal. Bu ikiliden iyi dost olur Idea

---

Bu arada:

Azönce Yahsi Cazibeyi izliyordum, dizideki lepiskasacli arkadasimiz Erdo ´Kendimi kitaplara verdim, bu aralar sey okuyorum, Dostoyevskinin Karadaglar kitabi. 4 saate okudum´ dedi Surprised (alem bu senaristlerde...bari bukadar belli etmeseydi kitap okumak yerine dizi izledigini Surprised )
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Paz Ocak 23, 2011 9:53 am

H.SeNDiL demiş ki:Özetimiz cikmis Laughing Demek fragmandaki son sahne rüya degil, oh be. Davet misafirimiz malum Hayatimiz What a Face

Hayat Cemale harbi yardim ediyor, baksana tek hamleyle babasini ögreniyor Cemal. Bu ikiliden iyi dost olur Idea

---

Bu arada:

Azönce Yahsi Cazibeyi izliyordum, dizideki lepiskasacli arkadasimiz Erdo ´Kendimi kitaplara verdim, bu aralar sey okuyorum, Dostoyevskinin Karadaglar kitabi. 4 saate okudum´ dedi Surprised (alem bu senaristlerde...bari bukadar belli etmeseydi kitap okumak yerine dizi izledigini Surprised )

o sahneyi bende izledim....
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 24, 2011 11:11 am

Buaksam yeni bolum var, cok heyecanliyim. Merakla bekliyorum bu bolumu. Cok guzel bir bolum olacak yine inshallah...

Ratinglerde inshallah yukselir ve 1. geliriz, hayirlisiyla Idea

Iyi seyirler simdiden!
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Ocak 24, 2011 11:28 am

dizimizi heyecenla bekliyorum....çok güzel bi bölüm olucağından hiç kuşkum yok...inş...reytinlermiz iyi gelir...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 24, 2011 8:02 pm

1. reklam girdi...
    Özet yine uzun sürdü, neyse umarim fazla etkilemez. Özette ilgimi ceken, Cemalin hikayesine agirlik verilmesi Idea

Kadir&Selahattinin annesini görmüs olduk, en sevdigim kadin tipi, asil agirbasli, giyimiyle kusamiyla güzel bir kadin. Ah neler cekmis o Halitin elinden Tabi birde Cemalimizin kücücük annesi, Allah o Haliti bildigi gibi yapsin, azgin ne olacak Shocked

Cemal ah Cemal ne desem sana Ahmet Rifate hayrandim, birkez daha hayran kaldim, icim acidi resmen ya, bu nasil bir gercekciliktir, dogalliktir. O duyguyu o aciyi, kini okadar iyi gösterdiki Ama Halit efendi hala yok oglum degil diyor Shocked

Dizide ezan sesinin öne cikarilmasi, ve Kadirin evden namaz icin cikacagini bilen Alinin onu kapinin önünde oturarak beklemesi ince ama cok hosum agiden bir ayrinti oldu queen

Bizim kizlarin agzi durmadi, herseyi anlattilar. Hayat´im sabaha kadar agladi ama gercegi duyunca yüzündeki mutluluk clown

Halit beyle ilgili yorumumu sonra yapicam, adama sinirim gecmez asla, ama cok seviyorum karakteri o ayri cyclops

Hayat&Ali sahnesi bekliyorum, 2 bölümdür güzel bir sahneleri olmadi zaten canlarimin I love you

Nazliyi izleye izleye bir hal oldum bu bölüm öfff yani, baydi artik. FArkli sahneler olsa neyse Suspect

Izlemeye devam!

En son H.SeNDiL tarafından Ptsi Ocak 24, 2011 8:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 24, 2011 8:16 pm

Bolum cok guzel basladi...

Halit gercektende cok acimasiz birisi...Cemalin annesini oyle atti bir pacavra gibi...Yazir Cemale bir tek o masum(belki simdilik)...
    Ali cok guzel soyledi tam Karadaglara yakasan bir durum...
    Gercektende oyle ama sadece Halite yakisan bir durum...

Ay Nazliyi gerunce cinette geciriyerum...

Canim Gulhayatim hic bir sey olmadigini oyrenince nasilda sevindi ama ondan once nasilda agliyerdu kiyamam sana Gulhayatim benim...Narin ciceyim...

Yemin ederim Gulhayata korkulur...
    Nasilda Haliti yavas yavas isliyer onu olduruyer...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 24, 2011 8:27 pm

Ay bu Nazlini halasi of ya deli ediyer sanki Ali onun lafinla donecek Nazliya ha ha

Zulal Koyun can derdinde kasap et derdinden bu soz onun icin...Sumsuk asil sensin,Cemale sumsuk diyer...

Ali yuruncu bir anlik durdu ve baska yene bakti galiba Gulhayatin yanina gidecekti...

Bu Gulhayat yok mu insani diri diri mezara koyar...Nasilda Halite onu kucakliyinca intikam dolu,nefret dolu bakiyerdu...Korkuyerum artik Gulhayatan

Hele o defter hikayesi tam sok oldum orda...Once kendisi onu o hale getirecek,sonra jandarma oh ne guzel bu kizin akli tikir tikir isliyer...

Kadir nasilda Allaha yalvariyerdu...Gercektende boyle bir babanin oglu olmaktansa hic baba olmasin daha iyi...

Ay hem gidiyer Aliyle konusuyer hemde Nazlilin aklina Selahiti sokuyer,pes...

Aliye yakisan bir durum oldu...Selahatini gitti hastaneden aldin Nazli konusunda konustular,gercektende bunu bekliyerdum...

Marikacim canim benim alem kadin fisir fisir fisir Orda cok guldum....

Bugun cok guzel olmaliyim zaten cok ama cok guzelsin Gulhayatim benim....

Halit nasilda korktu jandarmayi gerunce... Helal kaymakama

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:43 pm