Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 19 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 19 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+27
ebru forever
melike05
emila
Gamzelim
yeterki_gül
sena
hülya tuğlu
derebag
dizikolik
Gizli Özne
~aksamguzelı~
ömer-love-gülhayat
haticee_
melike
Света(Isik)
eru
melek hatice
-YeLiZ-
q:)ßr@
olasılıksız kısss
nnurr
AşksınHaticem
oslemmsemiz
Hatice'm
Limonata
H.SeNDiL
zeynep
31 posters

Karadağlar Bölüm Yorumları

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 19 Empty Geri: Karadağlar Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Şub. 13, 2011 5:08 pm

2. fragmanida izledikten sonra anladigim kadariyle Hayat&Ali bu bölümde barismaz. Yangin sahnesinin bölümün final sahnesi olacagini düsündügüm icin barisacaklari varsada haftaya kalir. Ki barismalarini nasil kabul ederim bilemiyorum, Ali ne laflar ediyor fragmanda Shocked

Hayatin Aliye kahvaltiya kal, edve sana kahvalti hazirlicak kimse yoktur dedigi sahnede Ali cok pis siritiyor, sanki orda ´sen öyle san´ diyecekmis ve Hayatin canini acitacakmis gibi geldi bana Sad

Nazli neden bukadar degisti gecen bölümden beri anlamadim, hemen bugün evlenelim demesinin sebebi ne acaba, kesin yine birsey olmustur Ali ile ilgili cyclops

Benim en hosuma giden Halit&Selo sahnesi. Selonun birkez olsun cocuklarinin basini oksamadin demesi üzerine. Halitin ´bir kere oksamistim´ demesi tam komedi Surprised Surprised Surprised

Merakla bekliyorum yeni bölümü, inshallah yine cok güzel bir bölüm izlicez queen
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 232
    İş/Hobiler : Müzik dinlemek, arkadaslarla bulusmak

Mesaj tarafından Ebruuuu Paz Şub. 13, 2011 7:14 pm

H.SeNDiL demiş ki:2. fragmanida izledikten sonra anladigim kadariyle Hayat&Ali bu bölümde barismaz. Yangin sahnesinin bölümün final sahnesi olacagini düsündügüm icin barisacaklari varsada haftaya kalir. Ki barismalarini nasil kabul ederim bilemiyorum, Ali ne laflar ediyor fragmanda Shocked

Hayatin Aliye kahvaltiya kal, edve sana kahvalti hazirlicak kimse yoktur dedigi sahnede Ali cok pis siritiyor, sanki orda ´sen öyle san´ diyecekmis ve Hayatin canini acitacakmis gibi geldi bana Sad

Nazli neden bukadar degisti gecen bölümden beri anlamadim, hemen bugün evlenelim demesinin sebebi ne acaba, kesin yine birsey olmustur Ali ile ilgili cyclops

Benim en hosuma giden Halit&Selo sahnesi. Selonun birkez olsun cocuklarinin basini oksamadin demesi üzerine. Halitin ´bir kere oksamistim´ demesi tam komedi Surprised Surprised Surprised

Merakla bekliyorum yeni bölümü, inshallah yine cok güzel bir bölüm izlicez queen

Canim 2 fragmanin linkini verebilirmisin? Sad
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Şub. 14, 2011 9:04 pm

Aman Allahim, resmen soklardayim o nasil bir sahne öyle Hayatin cigliklari cok fena, Alim yetis Crying or Very sad Bölümün sonunu kacirmadan kacim en iyisi. Burdan Kiraca ve müzik ekibine yeni sarkimiz icin tesekkürler queen Tamamini merak ediyorum...

Izlemeye devam, fragmani merakla bekliyorum Mad
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Şub. 14, 2011 9:29 pm

Efendim nasil baslim bilemiyorum. Bu bölümden bugüne kadar izledigim bölümlerden daha cok keyif aldim. Komedisi yüksek oldugu icinmi bilmiyorum ama bayildim bölüme. Ask vardi, kiskancligiyla birlikte, komedi vardi hemde fazlasiyla, entrika vardi, aksiyon vardi…

Cemalle baslamak istiyorum. Cemalin akli hakikaten calismiyor Surprised Halitin her lafina inaniyor, oldumu simdi yani resmen affeti Halit beyi elini öptü tekrar usakligini yapiyor. Cemalin Hayata birtek sana güveniyorum demesi cok güzeldi, cikarken sarilmalari Cemalin bilmezligi cok hostu What a Face
    Ve bekledigimiz oldu, Cemal asik oldu. Su cocugunda asik oldugunu gördümya daha ne isterim. Kiz basta bana kücük geldi, ama Cemalde kücük, hem Cemalin o bakisini görüp etkilenmemek mümkün degil clown Kizda güzel hani, nasil derler biraz cazgir ama Cemale yakisir. Ay yerim ben onu ya, kizla konustuktan sonra faytonu unutmasina ne demeli...

Edit: devam edecektir Surprised
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Şub. 14, 2011 9:42 pm

Hayat&Ali. Ben onlari sanki gecen bölüm Aliden nefret etmemisim gibi izledim. Bir bakisi var Hayata, ama dili tersini söylüyor. Birde Cemile beni düsünür demesi yokmu, ona bile kizamadim, Hayat kizacagi kadar kizdi zaten…

Aliye hayran kaldim bu bölüm, herkesin icinde kimse Gülhayatin adini agzina almicak dedi. Kadirin yaninda Gülhayata birsey yapmalarina izin vermicem dedi. Nazli hanim Hayata or… diyince cok kizdi kovdu onu. Birtek ikisi konusunca agizlari farkli konusuyordu. Hayat fedai diye dalga gecti, Ali sana sevgim askim bitti dedi. Yangin sahnesini bekleyip durdum, nasil olurda kizlar ve Marika disarda bizim kiz icerde dedim. Yoksa bunlar kendimizi kurtaralim derken kizi icerdemi birakti dedim, megersem bizim kiz kendinden önce baskalarini düsünürmüs, iste Gülhayatin kocaman kalbi dedim…

Son sahne cok fenaydi, atesler icinde Hayat, Alinin oraya kosan adamdan duydugu haber üzerine sahnelerin slowmotion ve arkafonda müzikle devam etmesi etkileyici olmus gercekten. Hayatin cigliklari, korkusu o gür bagirip cagiran Gülhayatin sesinin tam tersine aciz korkak bie kedinin cigliklari gibiydi. Ali iceri girer sahne biter dedim ama öyle olmadi. Hayati aramasi, kucagina almasi, nerden cikacagini bilememesi, ve tabi icerden cikarip faytona koymasi…

Sarki Gülhayatin feryadi gibi ´Aramizda Karadaglar´ , ´banada gül hayat´ , ´atesin kanimda´ , ´ben ne yaptim´ diyor…
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Şub. 14, 2011 9:57 pm

Halit beye bayildim bu bölüm Cesme olayi neydi ya gülmekten basima agrilar girdi. Hadi yaptiriyorsun, ismini Gülhayat koymak ne alaka, o köyden kim giderde o cesmeden su alir Surprised

Halitin kötülügü devam etti bu bölüm, ama sorsaniz kizdinmi diye, bir sahnede kizacak oldum, diger sahnede unutturdu. Hayata olan aski, sevgisi cok büyük. Merak ediyorum haftaya yayinlanacak bölümde sebep oldugu bu yangini duyunca, Hayata olanlari duyunca ne yapacak?

Zuhalin hamile olmadigi belli bence, kizin tek derdi o eve tasinmak. Okadarda sevinmistim bebek geliyor diye. Kadir baba olucam diye nasil sevindi, ama bir ögrense yalan oldugunu Sad

Nazli ve Selahattin, gariptirki tencere kapagin böylesine hic sahit olmadim. O inanmaz gider Aliyle konusur, bu inanmaz yine gider Aliyle konusur. Laf isitir, inadina evlenelim der, digeri olur der. Ama Halit iyi laf koydu ´hususi gecelerimi varmis´ diyerek, Selo zönk oldu Surprised

Marika bölümün basinda agir laf etti Hayata, ama parayi görünce birden yumusadi, ey para nelere kadirsin Surprised

Seyit ne kolay inaniyor Halitin iyi olabilecegine, cesme olayini duyunca sükür etti, ama Halitin Gülhayat demesi üzerine sok yasadi garibim Surprised Esmayada üzüldüm, ama kendi etti kendi buldu, cünküu gercekten tek derdi para ve kendi gelecegi Shocked

Kisacasi bu bölümü cok begendim Laughing Inshallah yarin ratingler cok iyi gelir Idea
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Şub. 15, 2011 11:35 am

reytinlerimiz güzel gelmiş herzamnki gibi

bu bölüm çok güzeldi çok beğendim gül hayat bu farklı geldi gözüme

özellikle aliye söyledikleriyle laf altındada kalmıyo meleğimiz anında cevap veriyo

güzel bi bölüm seyrettik hatilt beyin gülhyat adına çeşme yaptırmasıda çok komik

gülhyat çeşmesi nazlıda seloyla evlenmek için can atıyo

ben seloyu gülhayatla düşünmüştüm ama kısmet değilmiş

ali fedahi olmuş marika ve kızlarını koruyacakmış gülhyata aferin dedim aliyi

fena benzetti sözleriyle para ver şu fedahiye güzel laf gülhyat böyle alinin

canını yakmaya devam ederse büyük kavga çıkar ikili aralarında ben onların

kavgalrından zevk alıyorum böyle devam etsinler:img-

son sahne çok ama çok güzeldi ali hberi duyar duymaz koşması kendi canını

hiçe sayarak gül hayatı kurtarması çok onu kuçağına alıp dışar çıkarması

paytona bindirip gitmeleri(gidemediler dizi bitti ama haftaya gidicekler)

gülhyatı nereye götür bilemem ama bu yangın sahnesinden sonra barışırlar

diye ümit ediyorum

ben son sahnede çalan şarkıyı istiyorumm kim

söylüyo o şarkıyı bilen var lütfen söylesin akşamdan beri arıyorum ama

bulamadımlütfen bulan banada haber versin
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Şub. 15, 2011 9:36 pm

haftaya kadar nasıl beklicem bu sahnesi en az30 kez izlemişimdir...şarkıya bittim....Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 19 Adszcr

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Şub. 15, 2011 10:26 pm

Sarkimiz cok güzel gercekten. Aliye Mutludan Aramizda Karadaglar What a Face Nasil beklicez haftayi bilemiyorum gercekten. Suanda dizinin tekrari var, belki sonunda fragmani verirler...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Şub. 18, 2011 7:08 pm

Özetimiz cikmis Laughing Fragmanda yakin zamanda gelir inshallah...

Karadağların 16. bölümünde; Gülali, yangından kurtardığı Gülhayat’ı kendi evine götürür ve ona bakar. Ancak yangın sırasında Gülhayat çok fazla duman solumuştur ve hastaneye götürülmesi gerekmektedir. Halit Karadağ Gülhayat’ın yangın sırasında mekanda olduğunu öğrenir ve paniğe kapılarak onu aramaya başlar. Gülali’nin Gülhayat’ı hastaneye götürdüğünü öğrenen Halit hastaneye gider. Halit artık kararını vermiştir, Gülhayat artık istese de istemese de onun yanında yaşamalıdır. Bu arada Nafiz ve adamları Halit’i yaralayan Kör Latif’i bulurlar ve Halit’e teslim ederler. Cemal ise Latif’in kızı Elif’den etkilenmiştir ve onlara yardım etmeye karar verir.

Demek Ali Hayati alip evine götürür ha clown Bukadarinida beklemiyordum acikcasi. Ali ona bakar, yirim yirim What a Face Hayat uyanmaz gibime geliyor, ama Aliden güzel ask sözcükleri duyabiliriz...

Halit israr ediyor demekki Hayatin onun evinde yasamasi icin, Hayat kesin evet der Like a Star @ heaven Ya offf biz Aliyle barisacaklarmi diye merak ediyoruz 2 haftadir olacak ismi bu Shocked

Demek minik kizimizin ismi Elif, Cemal&Elif clown Güzel oldu be. Ama Halit kizin babasini eline geciriyor, kesin öldürür, yada bir ihtimal aklima gelen birsey var, oda Cemal gidip Hayattan yardim ister, Hayat Halit beyi engeller, yada para bulur adama vermek icin Olabilir gibi geldi. Cemal kiz icin cirpiniyor o ayri alien

Durunun dedigi cikabilir, kiz Hayatin yaninda yardimci olarak calisabilir, yada o evde yasamaya baslayabilir eger babasi bir ihtimal ölürse.

Edit: (konu disi olacak ama) Ebru Elifine bakamadi, Hayat Elife bakar sahip cikar burda belki Sad

---

Adini Feros Koydumu izliyorum, belki arada fragmani verirler diye bekliyorum jocolor
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 19 Empty Fargman cikmis, izleyebildim sonunda!

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Şub. 18, 2011 9:12 pm

Bende izledim simdi fragmani( Laughing )

Selo, ´demek alinin eskisiyle evlenecek olan birtek ben degilim´ diyor, onun üzerine Halit tokat atiyor. Hakketi bu sefer Selo Shocked

Hayat fragmanda Halitin evinde arkadaslar Sad Kabulmu etti acaba. Ve fragman boyunca Hayatin agzindan tek bir kelime cikmiyor. Gözleri yasli yasli etrafina bakip duruyor Crying or Very sad

Benmi yanlis gördüm yoksa Halit fragmanin sonunda Cemalimi düvüyor? Fena hirpaliyor vallah. Acaba Latifi affetmesini, onlarla ugrasmamasini falanmi istedi Like a Star @ heaven

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Paz Şub. 20, 2011 4:58 pm

dizimizin başlamasına sadece 1 gün kaldı....heyecanım çok büyük ali ve gülhyat

sahneri içinali gülhayat aşk dolu sözlçükler söylücek mi? I love you

selo ve nazlı evlenmesin seloyu ben gülhayata düşünmüştüm selo gülhyatla beraber olursa alide bunları kıskanır gülhaytı bırakmaz seloya madem selo nazlıyı I love you

seçti(yanlış bi seçim olmuş)evlensinler bakalım halitn evine yerleşeceklermiş

gülhayatta geliyo nazlı ve gülhayat aynıı evde her gün ayrı bi mukaat Laughing

bide ali yerleşse cyclops halitin evine tam olur tüm aile bir arada neka güzel neka güzel

halitin evdeki eyecan dorukta inşallah alide yerleşir o eve gülhatı heer gördüğünde napıcanı çok merak ediyorum...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Şub. 21, 2011 12:23 pm

Bu aksam dizimiz var Laughing Vallah kötü bir gün geciriyorum, tek tesellim bu günümü güzellestirecek olan dizimiz. Inshallah yine cok güzel bir bölüm izlicez Idea Herkese iyi seyirler simdiden...

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Şub. 21, 2011 5:58 pm

H.SeNDiL demiş ki:Bu aksam dizimiz var Laughing Vallah kötü bir gün geciriyorum, tek tesellim bu günümü güzellestirecek olan dizimiz. Inshallah yine cok güzel bir bölüm izlicez Idea Herkese iyi seyirler simdiden...

ne oldu kim üzdü seni... rabbit
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 4432
    İş/Hobiler : iŞsiz =(

Mesaj tarafından Limonata Ptsi Şub. 21, 2011 9:12 pm

nazlı nereyi bıcakladı göremedim ben Sad
    ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2735
    İş/Hobiler : tv izlemek örgü örmek pc başında vakit geçirmek
    Lakap : fettan güzel

Mesaj tarafından ebrulim Ptsi Şub. 21, 2011 9:17 pm

Limonata demiş ki:nazlı nereyi bıcakladı göremedim ben Sad

alinin kalbine sapladı ya ayy ben öldürürüm bu nazlıyı ya nasıl
    yapar böyle bir şeyi gülhayat adını duymasa alinin koynuna girecekti
    duyar duymaz sapladı bıçağı sinir şey king
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Limonata Ptsi Şub. 21, 2011 9:19 pm

ebrulim demiş ki:

gerizekalı pislik Like a Star @ heaven bende biryere sapladı sannediyorum megersem aliye saplamıs sinir şey Shocked
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Şub. 21, 2011 9:22 pm

Vallah sinirden catlicam simdi. Hay ben böyle bölümün, tövbe. Nazli seni öldüresim bile yok, gicik sey. Bicagi sapladi Alime Sad Gülhayatimida bu bölüm cok az gösterdiler. Begenmedim bölümü banane Shocked

Neyse, inshallah ratingler yarin cok iyi gelir. Iyi yorumlar...

En son H.SeNDiL tarafından Ptsi Şub. 21, 2011 9:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından ebrulim Ptsi Şub. 21, 2011 9:22 pm

Limonata demiş ki:
    ebrulim demiş ki:

gerizekalı pislik Like a Star @ heaven bende biryere sapladı sannediyorum megersem aliye saplamıs sinir şey Shocked

Aynen canım aliye sapladı bıçağı yok ben öldürürüm bu kızı
    ya delimi ne seni sevmiyor işte zorlamı kardeşim git seloyla
    evlen işte Shocked
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Limonata Ptsi Şub. 21, 2011 9:24 pm

zorla sevdirecek kendini ya Shocked alinin gülhayat demeside kapak olsun ona farao rüyasıda kendisi gibi saçmaydı zaten Shocked
    ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından ebrulim Ptsi Şub. 21, 2011 9:26 pm

Limonata demiş ki:zorla sevdirecek kendini ya Shocked alinin gülhayat demeside kapak olsun ona farao rüyasıda kendisi gibi saçmaydı zaten Shocked

aynen canım o ne biçim rüyaydı öyle ya evet ya ali gülhayat
    diyor gülhayat ali diyor ahh ahh ben bu aşıkları yerim ya
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Limonata Ptsi Şub. 21, 2011 9:28 pm

evet What a Face illa araya bir kara kedi girecek yani bir yandan nazlı bir yandn halİT scratch
    ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından ebrulim Ptsi Şub. 21, 2011 9:29 pm

evet ya ne olacak bunların sonu kavuşsunlar ya
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Limonata Ptsi Şub. 21, 2011 9:30 pm

kavuştursunlar ya aşıkları drunken
    ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından ebrulim Ptsi Şub. 21, 2011 9:34 pm

bencede ya bu hafta gülhayatı azmı gördük banamı geldi yoksa

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:15 pm