Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 21 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 21 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+27
ebru forever
melike05
emila
Gamzelim
yeterki_gül
sena
hülya tuğlu
derebag
dizikolik
Gizli Özne
~aksamguzelı~
ömer-love-gülhayat
haticee_
melike
Света(Isik)
eru
melek hatice
-YeLiZ-
q:)ßr@
olasılıksız kısss
nnurr
AşksınHaticem
oslemmsemiz
Hatice'm
Limonata
H.SeNDiL
zeynep
31 posters

Karadağlar Bölüm Yorumları

ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 21 Empty Geri: Karadağlar Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından ebru forever Ptsi Şub. 28, 2011 6:22 pm

off ya bugün hatice yok scratch
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Şub. 28, 2011 6:55 pm

Bu Sirata Karadaglarin kopyasi sadece Karadaglar zaman dizisi bu diziyse simdiki donem
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Şub. 28, 2011 7:09 pm

evet I$ik, basina denk geldim! Bizim Cemal'in ayni olan çocuk mahkemede ben gayrumesruyum p*çim diye bagariyodu Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 21 894354 Gülhayat'in kopyasida Zeynep ablamin dedigi gibi harbiden çin isi Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 21 894354 gözleri çekik gibiydi ! aman pirtt o diziden bir halt olmaz oyuncular'i pek begenen yok !
    dizi'leri ayakta tutan bilinen oyuncular çogunlukla ( tabii bazen istisnalar var Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 21 111322 ) star'in dizileride tutmuyo, sürünür sürünür biter !

simdi dizimizi iziyo olacaktik beaa Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 21 376784
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Şub. 28, 2011 7:13 pm

He Vallah simdi bizim dizimiz olucakti

Kopyasi hih demis burnunda dustu...
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Şub. 28, 2011 7:17 pm

limon yapim'in kuyruk acisi var medyapima ! en basta limon yapim yapacakmis karadaglari ( ozaman karabulutlardi ismi ) sonra FAtih bey girmis araya ve Karadaglar oluvermis !
    neyse zaten tutma sansi çok az...

haftaya barisirlarmi ya Ali ile ? Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 21 853603
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Şub. 28, 2011 7:23 pm

ebru forever demiş ki:off ya bugün hatice yok scratch

Hic deme ya, resmen bos bos oturuyorum, bakacak birsey yok sanki televizyonda, okadar baglanmisimki diger dizileri izlemeye tenezzül etmiyorum bile Shocked Haticem ya offf What a Face

O dizi tutarmi, tutmazmi bilmiyorum ama kizi bende begenmedim sahsen, oyunculugu nasil olur bilemiyorum. Tardu Flordunu severim, degisik adam. Dizi tutacaksada bu günde olmamaliydi, nedir bu sacmalik anlamiyorum Like a Star @ heaven

---

Güldenim, ahanda suraya yaziyorum, barismazlar Shocked
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Ptsi Şub. 28, 2011 9:15 pm

simdi benim melegimin dizisi yerine cakma,ikinci el bir dizi mi var.... scratch

bizim türk milleti de bir baska yaa..esi benzeri yok. Caponlara özenelik dediysek...cakma ikinci el dizi yapin demedik geek

allah korusun bu dizi tutulurda bizim dizi kalkarsa ortaligi yikarim valla farao
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Mart 01, 2011 8:31 am

Karamazov Kardeşler esintisiyle günümüzde geçecek olan Sırat'ın başrollerinde Rutkay Aziz, Tardu Flordun, Aslı Bayram, Caner Kurtaran, Burak Altay, İlker Kızmaz, Perihan Savaş ve Gülşah Şahin var.

Df cok basit yazdi...

Karamazov Kardeşler kopyasi olan Sırat basliyer...Aralarinida sadece tek bir fark var'ki Sirat bu donemi dizisi Karamazov Kardeşler donem dizisi...

Ustelik yahi o kiz var ya ismini deistiriye oysa Gulhaya ismini deistirmiyer kendi adini kulaniyer...

Ayh nekadar soylensem az bile,dun cok iyi seyler dedim o diziye ara ara reklamlarda cevirirken,pes dogrusu bunlar nasil yazdilar bu senayenu...
    Ustelik Tarduda(Ali) Rutkay(Halit) o kizda (Hayat) ve 3-4 oyuncu disinda ekip cok ketu oysa bizimkiler kac yilik profesionla oyuncular... pirat
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Mart 04, 2011 10:46 am

Özet neden hala cikmadi Fragmanda gördüklerimizden pek fazla birsey beklemiyorum ama. Mesela bir cümle olsa, Ali ve Gülhayat tam barisacakken.... diye Sad

Fragmanin sonunda Hayat aglayarak kapiya bakiyor hastane odasinda. Icerden cikan Halit bey hemen hastaneye gelecektir, ikisini öyle yakalayinca ne isin var burda der, Hayat bu uydurur birseyler, ama ben barissinlar istiyorum Sad Cok özledim ´ask´ sahnelerini bende ateşli

Neyse bekleyelim...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Mart 04, 2011 10:51 pm

Barismicaklari ortadaydi, fragmandada icacici sahneleri yoktu. Ama Ali neden mutlu degil anlamiyorum. Kiz gelmis, basina oturmus agliyor, o cümleyi kuruyor ama beyimiz mutlu degil Shocked Barismadan Alinin yüzünü göstermesinler birdaha bana, insan sevdigini gördügüne sevinmezmi ya...

Gülhayat Gülalinin yanina gitmek icin gitmis evden, evden ayrilmamis anlasilan. Bizde kurtuldu Halitin evinden diye seviniyorduk Like a Star @ heaven

Isyanlardayim scratch Gülali o haliyle Haliti suclar. Nazli hanimin sucunun üstü kapanir, el üstünde tutulur. Hayat sevdiginden azar isitir, aci ceker Crying or Very sad Halit icerden kurtulur, onu kurtaran Cemaldir! Selo Nazlinin yaptigini ögrenir birsekilde, üzerini kapatir...

Tüm umitlerim suya düstü Güllerim barismadi, barismicak Sad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Mart 05, 2011 11:35 pm

yahu aklima cok feci halde takildi bu is Hayat niye hale hamile deil???
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik C.tesi Mart 05, 2011 11:38 pm

niye isik...olmasini mi istiyorsun Mad
    her iliskiye girdigine hamile kalmayi beklersen..ooo...simdi burda birsey söylerdim yaaa neyse
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Mart 05, 2011 11:42 pm

pardon ama,ama bir kere olmadilar...

hem ozaman simdidi kadar deildi...anladin sen ne soyliyerum ben...

Yok sadece merak ettim romanida okumak istemiyerum cunku diziyi sonra izliyemiyecem tadi heycan kalmiyacak
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik C.tesi Mart 05, 2011 11:46 pm

romanida bende cok okumak istiyorum ama anca yaz geldiginde okuyabilirim. Zaman yok valla simdi. Diziye idare etmem lazim. cyclops
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Mart 06, 2011 12:07 am

sizinle sunu paylasmak isterim finalin sonunda Aliyle Hayat bir birine soyle diyerler her ikiside bir birinin kalbinde buyuk bir hastalik olarak kalicaktilar...
    Ve en ilginci su Ali galiba Nazliya donecek ve buyuk ihtimale Hayat Nazlindan ozur dileyecek kalbine tas basarak...
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Paz Mart 06, 2011 12:12 am

sen nerden biliyorsun isigim... Mad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Mart 06, 2011 12:15 am

bu roman rus romani okul zamaninda okudum bunu ama hatirlamiyerum simdi internete baktim finalina ve boyle yazildi,aslinda bu adamin bir cok roamni super
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Paz Mart 06, 2011 2:58 pm

yarın büyük gün :happy0064:happy0064 kardağlar günü...bi hafta aradan sonra dizimi izlicek :happy0064:happy0064 bi haftayı zor geçirdim eski bölümleri vitamin niyetine izliyorum:tvizleyen iyi geliyo ali ve gülhyat aşkı ilk bölümlerde çok güzeldi taki 10.bölüme kadar 10.bölümden sonrası tam bi hayal kırıklığıydı benim için:img-cray: nezamn barışacaklar diye beklemekten çok sıkıldım artık barışsınlar duysun bzi senaristler barıştırsınlar artık:love01:

getirmesinler beni çanakkaleye scratch senaryoyu kendim yazım yollucam artık güzel bi aşk sahneri yazıcam...gülhyat ve ali sahnerini kim yazıyosa aşktan hiçmi hiç anlamıyo heralde...güzel sözler duymadık gülhayatın ağzından seni seviyorum gibi cümlerler kurulmadı.... kitabda damı böyle oluyo acba Gruşenka ve dimitri aşklarını doya doya yaşayamıyolar mı?:img-cray:
    halit biran önce ölsün bence o yaşadığı sürece ali ve gülhyat aşkını izleyemeyeceğiz gibi görünyo sürewkli tepelrinde :img-beee:

yarın yeni bölümde neler olucak acaba merakla bekliyorum...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Paz Mart 06, 2011 3:03 pm

Света(Isik) demiş ki:sizinle sunu paylasmak isterim finalin sonunda Aliyle Hayat bir birine soyle diyerler her ikiside bir birinin kalbinde buyuk bir hastalik olarak kalicaktilar...
    Ve en ilginci su Ali galiba Nazliya donecek ve buyuk ihtimale Hayat Nazlindan ozur dileyecek kalbine tas basarak...

kitabın sonunda bumu oluyo..ali ve gülhyat ayrılıyo mu...dizide böyle bişey yapmazlar inşallah..
    dizinin sonunda ali ve gülhyat ayrılrsa çok üzülürüm Crying or Very sad ağşarım dayanamam bütün swene onların aşklarını izlicez ve finalde ali nazlıya gerri dönücek çoksaçma bi final olur...inşallah senarisler böyle bi hata yapmazlar cyclops
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Mart 07, 2011 2:26 pm

Bu aksam yeni bölüm var Laughing Tek sevincim Güllerimi izlicek olmam ´ayni sahnede´. Barismicaklari ortada Shocked

Halit Gülhayati hastanede Alinin basinda görür, Hayatta kendini kurtarmak icin, ona sana iftira ettigi icin hesap sormaya geldim. Sikayetini geri almasini istedim der Like a Star @ heaven Nedenmi, Ali efendi özette yazdigi üzere Hayatin geldigine sevinmiyormus ya, kiza agir laflar eder yine, Hayatta inat olsun diye oracikta Halite sevgi gösterisi yapar, ahanda suraya yaziyorum Sad Böylesi ayriliga can dayanmaz, sabir kalmadi bende. Neyse yinede ümitliyim aksamki bölümle ilgili alien

Herkese iyi seyirler simdiden. Inshallah bol ratingli bir bölüm olur Idea
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Ptsi Mart 07, 2011 3:01 pm

bugün reytingler tavan yapacak insallah Mad Mad
    iki haftadir bir hal oldum günleri saymaktan. Gell karadaglar gelll Mad
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 232
    İş/Hobiler : Müzik dinlemek, arkadaslarla bulusmak

Mesaj tarafından Ebruuuu Ptsi Mart 07, 2011 3:54 pm

Bügün karadaglar var cok sükür What a Face
    su 2 hafta hic gecmedi yaa Like a Star @ heaven
    umarim bu bölüm düsündüyüm gibi olur cyclops
    simdiden herkese iyi seyirler queen
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Mart 07, 2011 9:22 pm

Gülhayat, Allah seni bildigi gibi yapsin emi Aliyi görecem diye, kapida duran askerleri azdirmaya calisiyor Surprised Sonundada basardin gerci sana kim karsi koyabilir clown Ay bayildim bu sahneye Surprised

Bu arada bu bölümde favorim Kadir, Gülhayati bile düsünüp onunla ilgili Allahtan hayirlisini diliyor What a Face

---

Zuhal Selahattini basacam derken, kendi agzinin payini aldi, oh olsun Esmaya nedense acidim bu bölüm, yazik üzüldü durdu Cemale.

Benim en cok sinirimi bozan malumunuz Nazlicik hanim, Cemile(Hayat sunun saclarini yolsa ici rahatlar ama) birde köy ahalisi Nasil muamele yaptilar kiza, bir köyün ortasinda taslamadilari kaldi Shocked

Ah Kadirim ah, su köydeki tek temiz senmissin gercekten, nekadar iyi biri ya varmi böylelleri hala bilmiyorum ama, Kadir senin Hayata ilgi duyacagin günü iple cekiyorum, yani dizide böyle bir konu islernirse diye bekliyorum cat

Baska birsey istesem olacakmis, Nazlinin künyesi bulundu Gerci onlar önce Halite gider, Selahattin birsekilde kurtarir gicigi. Yada tutuklanir, Ali efendi gidip sikayetci degilim der Ahanda suraya yaziyorum, öyle olacak Ozaman Aliye benden tek replik(Halitten): Senin Gülhayatin yoluna kurban ederim!

Resmen sinirden catladim bu bölüm Bölüm güzeldi, begendim ama malumunuz umdugumu bulamadim Hayat&Alim barisamadi yine, barisacak gibide görünmüyorlar...

---

Cemalin Haliti kurtarmasini bende istemiyordum, ama iyi oldu bence. Öyle olmasa bile kavusamazlardi bizimkiler, Marikanin faytonda söyledikleri Halit hicbirsey yapmadi, Hayat o evden kurtuldu ya oh dedim. Yanliz Halitin bagirmasi cok fenaydi Sad

Nazlidan bahsedilince sinirden catliyorum resmen. Yahu adami bicakladin, öldürecektin yetmedi görecem diyorsun. Yapmadigim sey ama öyle bir sahne olmasin zap yaparim izlemem Kaymakamin kizi iste, birde kaymakam olacak yaziklar olsun, kan bagi olunca böylemi oluyor vatana hizmet Shocked

Favori sahnem:
    Vatana hizmet dedimde, Hayat asker oglana bir söz gibi birsey verdi ne olacak simdi Allahim birde dönüp cocuga göz kirpiyor O cilveyi oglana yapacagina Aliye yapsaydi, direk barisirlardi Saka ya, kafayi yedim...

Bu arada Ali gögsünde bicak köyde dolaniyor, kimse yardim etmiyor. Ne bizim insansiniz be, hicmi vicdan yok. Yok anam ´Kadirimin üstüne tanimam´ Idea

Yeni bölüm fragmanida verilmedi, inshallah bu hafta hemencecik verilir bekleyecek halim yok Like a Star @ heaven

Edit: Bol ratingli bir bölüm olmasi dilegiyle! Ben kacar...
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Ptsi Mart 07, 2011 9:31 pm

offf yaaaa melegim bugün ne gözyasi döktü yaa...ali seni ele gecirirsem var yaaa scratch scratch scratch .Allah seni bildigi gibi yapsin Hödük!

Yalniz Gülhayatin askerlerle olan sahnesi süperdi yaaa cok güldüm. Bu kiz resmen insani parmaginda oynatir...

Selahattin kiy bir an önce su manyak nazliya nikahi yaa...yemin ediyorum ali ali diye kafayi yedi,manyak! geek
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Salı Mart 08, 2011 11:48 am

dünkü bölüm çok güzeldi... reytinlerimizde iyi gelmiş...
    ali kalbinde bıçakla dışarı atıyo kendini...bizim insanlarımızsadece bakıyo...insan koşar yardım eder....onca dedikodu yaparlar....neyseki birileri tam zamanında götürmüş hastaneye...

nazlı bu bölüm fçok fenaydı..önce aliyi bıçakla bi hırs uğruna...sonrada aliye gidicem aliye gidicem diye bağar...ali senin bıçakladığını bilse napar çok merak ediyorum...
    herkez halitten şüpelinoydu..ama halitnded suçsuz olduğnu cemal ispatladı.
    nazlı bundan sonraki bölümlerde napıcak çok merak ediyorum gülhyata dokunmasında naparsa yapsın..
    ali hastanede gülhyatı düşünüyodu gülhayatta onu..bizim türkümüzde çaldı:happy0064...ali gülhyatla oln kava sahnelerini hatırladı sanırım....gülhyat ise aşklarının ilk başladığı sahneleri hatırladı...çok güzel di çok duygulandım o sahneleri tekrar izleyince...:img-in_lo

gülhyat duramadı ali görmedn içi rahat etmedi..ve alinin yanına gitti...ama ordaki askerler salmadı...gülhyatı izn vermediler...
    gülhyat bu aliyi görmek isterse napar ne eder görür...gördüde.
    erkek milleti değilmi...kadın bi yakınlık gösterse yellkenler hemen suya iner...gülhyat söz verdi bakalım sözünü tutacakmı?

ve alimin yanına içeri girdi..ne güzelde uyodu ali uyurken gülhatın ona söyledikleri...seni görünce kanım yeniden akmaya başladı demesi...çok etkileyice bi sahneyidi...ağlaması alinni başını okşamsı elini tutması sonra onunla konuşması (ali malesef duymadı gülhyatın konuştuğunu)ali uynanın gülhyatı görünce sevinir sanmıştım ama olmadı:img-beee: gülhayat herşeye rağman senin yanına geliyo ve alinin gülhyata söyledikleri gerçekten çok çirkin şeylrdi...(bizim bu ali odun alinn yerinde başkası olsa direk kuçakladı bizim ki odun olduğundan ters ters konuşmaya başladı) senin defterinfde temiz bi sayfa kaldımı demek nedek yaa söylerinir bu gülhayta..onun yerinde olsaydı nazlının yarım bıraktığı işi oracıkta ben bitirirdim...:mad72:

sanırım halitn gözlerinden ilk defa yaş kata dizi boyunca gülhata bakıp gözlerinde yaş akması erdal abi yeni konuşturdu oyunculuğunu:img-yes:
    sonra aliyi arlarında geeçn diyolog çok güzeldi...elde var sıfır...ikisede hiç bişey yapamadı gülhatı ikiside kazanamadı...
    ben gülhatın o sahneden sonra gitmesini isterim..hiç kimsenin bilmediği herkezden özellikle ali ve halitten uzak başka bi eve gitmesini isterim...yalnız kalınca bilki yaptıkların farkını varır..bi intikam uğruna kendinide aliyede haksızlık yaptını anlar.alide gülhatın yokluğunda onu arar ve bulamaz...

artık senaristlerin bu ali ve gülhat konusunda bişey yapmları lazım yeter artık
    barıştısınlar ikisi başbaşa bi gün geçirsinler konuşsunlar gülhayt anlatsın gerçekleri en azından aliye çengi olmadığın söylesin..senaristler sesleniyorum duyun bizi barışıtırın artk aşıkları:img-in_lo:love01:

fragman verilmedi..cuma günü verirler herAlde... her bölüm gülhyat ve ali barışacak umuduyla açıyorum tviyi ama görüyorum ki;:icon_sorr bizmi barışma umudumuz başka seferlere kaldı.... YENİ BÖLÜMÜ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM Laughing Laughing Laughing Laughing

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 3:56 am