Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 23 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 23 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+27
ebru forever
melike05
emila
Gamzelim
yeterki_gül
sena
hülya tuğlu
derebag
dizikolik
Gizli Özne
~aksamguzelı~
ömer-love-gülhayat
haticee_
melike
Света(Isik)
eru
melek hatice
-YeLiZ-
q:)ßr@
olasılıksız kısss
nnurr
AşksınHaticem
oslemmsemiz
Hatice'm
Limonata
H.SeNDiL
zeynep
31 posters

Karadağlar Bölüm Yorumları

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 23 Empty Geri: Karadağlar Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından zeynep Salı Mart 22, 2011 2:21 pm

gülhayatın kıskançlık krizleri,aliyle olan kavgası hepsi çok ama çok güzeldi.taşı eline alınca alinin kafayı yaracak sandım ama korkutma amaçlıymış,ali de baya tırstı hakkeden

kadirimin hikayesi çok güzeldi,lütfen kadir böyle hikayeler anlatsın..gerçekten çok güzel bir hikayeydi,kadirde güzel anlattı,zuhal bile etkilendi birde kadirin mevkiyi elinin tersiyle itmesi hakkeden beni çok etkiledi.babasına bak oglunu al valla,birine haksızlıgım dokunur diye kabul etmedi.bu çocuk erecekte işte o yılan karısı çıkartacak yoldan güzelim çocugu.

selo,selo,selo...vay vay vay...
    ya biz zaten selonun derdinin kaymakamın damadı olmak oldugunu biliyordukta nazlı'dan bu denli nefret ettiğini bilmiyorduk.gerçi sizi bilemem ama ben kan revann içinde kendini kızın koynundan atınca şok oldum.nazlı'nın daha çekecek çok çilesi var anlaşıldı.

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Mart 22, 2011 6:23 pm

Simdi, bugün baska isim yokmus gibi bölümü ve özellikle Hayat&Ali sahnelerini dikkatle tekrar izledim. Eee yorumumu yapmanin zamanida geldi...

Varan 1. Ali eve gidecekken, vazgecip Hayati görmeye gider. Hayat camda bakinirken Alinin geldigini görür. Ve o sahne, bu sahneyi acikcasi hic beklemiyordum. Alinin eski tatli serseri hallerini izledik birnevi. Onun yanisira hem birbirlerine laf atip, biryandanda Hayatin camda naz yapmasi, hernekadar agizlari laf sokmakla meskul iken gözlerinin birbirlerini görünce farkli parlamasi harikaydi. Ki Hayat asagi inip Alinin pesinden kostugu sahnede, Alinin Hayatin geldigini duydugunun sevincini yüzünde görmek, Ali iceri gir agan görmesin demesiyle hayatin yüzündeki hmmm diye gicik ifadesi beni benden aldi clown

Alinin Hayatin ondan sonra kizlara saldirdigini ögrenmesi, Cemalden babasina saldirdigini ögrenmesi üzerine jest yapmasi: Varan 2. Cilli Memet, tatli cocuk. Ali öyle bir tembih etmis ki Ali ismi agzindan cikmadi, Hayat nekadar ugrassada duymak icin. Bu gül solana kadar benim olacakmis clown

Ve Varan 3. Gülhayat üzerinde bebekmavisi kiyafetiyle dügüne tesrif eder. Tabi gögüs dekoltesi eksik olmaz(bu arada sahsen beni bugüne kadar cikan ilk gülhayat tanitim resminden sonra en etkileyen dekoltesiydi) Sacindaki toka, ve Alinin gelmesiyle, etrafindaki insanlarin bakislarini umursamadan bakismalari, gözlerindeki o ask dolu parilti clown
    Hayat Alinin bitmek tükenmeyen bakislari üzerine kendi dügünlerinin hayalini kurar. Hayali tam bittiki, bakti Ali gercekten karsisinda zeybek oynamak icin kalkmis. Eli cebine gider, ve Hayatin siyah yemenini cebinden cikarip öyle oynar Ali. Bunu görünce Hayatin yüzündeki siritmayi gören birtek Ali degil degilmi clown
    Zeybek uzun sürer, bakismalarida öyel tabi, okadar insanin bakislari arasinda, Ali Gülhayatin gözlerinin icine bakarak oynar zeybegi clown

Ali bu, ici rahat etmez ve Varan 4. Dügünden dönem Marika ve kizlari Alinin pusuda bekledigini görür. Ali Hayati görmeye gelmistir, ´dügünde baktigin yetmedimi, yetmed ki geldim, yetinde haber ver ali´ digi can alici bir replikle baslayan bir sahne, Alinin sen ne istersen ona inanirim demesi, onu 2. bölümde yaptigi gibi tam gidecekkken kolundan tutup, sen bir baksana bana dedikten sonra bir bakisla sessizlige bürünen iki asik clown Sahnenin devami, gecenin karanliginda bitmek bilmeyen özlemlerinin görüntüleri, ve bunun esliginde Aramizda Karadaglar türküsü...

Hayatin agzindan kacirdigi gidiyorum cümlesi, ve Alinin bir atakla elinden paytonunu ve haliyle paytona binen Gülhayati aldigi Emin efendinin paragöz ifadesi Surprised Ve bölümün sonu, paytonu kullanan Ali, is icin iki günlügüne gitigini düsünen bir Gülhayat. Farkinda olmadan kacirilmakta olan bir kadin, ona dönüp göz ucuyla bakan bir adam: Ali clown Buda Varan 5 oldu galiba...

Varsin gelsin birsonraki bölüm. Merakla bekliyoruz cyclops Fragmani vermemeleride cok iyi taktik...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Mart 23, 2011 2:23 pm

Fragman cikmis Laughing

Pek uzaga kacmamislar demek Sad Cemal hay senin o dilini essek arisi soksun emi Shocked Halitte insan avina cikmis, Selo iyi koyuyor lafi ona helal olsun. Iyi iyi enazindan öpücükler var clown , devami gelirmi bilemicem(umarim gelir), cok güzeller be güllerim vallah clown ... Gülhayat gercegimi anlatiyor yoksa baska birseymi bilmiyorum ama, Gülali fena etkileniyor anlatigindan Like a Star @ heaven

Fragman showun sitesinde!
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Çarş. Mart 23, 2011 2:51 pm

aptal'a malum olurmus Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 23 894354 demin Elif ablaya bu aksamda görebiliriz fragmani diyodum Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 23 894354 baska birsey istesem olacakmis !

tüh bee bütün dag evi hayalim kaçti neyse $elale'nin yanindada fena degiller Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 23 894354 ama yakalanmislar... Halit insan avina diye gidiyor ama eli bos geliyor galiba ? Selo'm bir evlendi pir evlendi Halit'e postayi koydu. Ali hortlagim degil ( eeh hakli simdi ? Ali napsin nazliyi ? hem evli hemde Gülhayat duruken ?)

Fragman aklima Tarkan'in öp öp öp $arkisini getirdi. $elale, doyamadim falan Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 23 111322 Karadağlar Bölüm Yorumları - Sayfa 23 932294 bu $arkida pesimi birakmadi gitti ...
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 232
    İş/Hobiler : Müzik dinlemek, arkadaslarla bulusmak

Mesaj tarafından Ebruuuu Perş. Mart 24, 2011 2:30 pm

Fragman cok Güzel Laughing
    Bu Bölüm güllerimiz barisiyor buna cok sevindim, cok güzel bir yer mis What a Face
    Selahatin lafi tamda tutdurdu haaa..
    Pazartesi sabirsizlikla bekliyorum
    queen
    GMZ
    GMZ
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1525
    İş/Hobiler : müzik dinlemek sarkı söylemek söz yazmak
    Lakap : duygusal

Mesaj tarafından GMZ Perş. Mart 24, 2011 2:37 pm

Ebruuuu demiş ki:Fragman cok Güzel Laughing
    Bu Bölüm güllerimiz barisiyor buna cok sevindim, cok güzel bir yer mis What a Face
    Selahatin lafi tamda tutdurdu haaa..
    Pazartesi sabirsizlikla bekliyorum
    queen
    ayne canım
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Perş. Mart 24, 2011 6:48 pm

ilk bölümden beri en hoşuma giden bölüm bu oldu 19. bölüm
    senaryoda değişiklik dikkatimi çekti senarirst değişti mi diye baktım
    sanırım artık bir grup yazıyor tek bir kişinin adı yok çünkü grup adına benzer bir kelime var belki eski senaristi de içindedir bilmiyorum ama iyi olmuş
    bu bölüm gerçekten hoştu eleni yi de sevdim hareket gelmiş oldu
    gülhayatı evde otururken yada ağlarken veriyorlardı şimdi bir hareket geldi böylece hatice daha çok oyunculuğunu sergiliyebiliyor
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Mart 25, 2011 3:52 pm

Özet cok kisa ya Shocked

Özetin yarisi Halitin Gülaliyle ilgili planini anlatiyor. Eee onu bizde biliyorduk, neyse ise yaramicak Allahtan Mad

Güldenim, Gülali Hayatini kulübeye götürüyormus Baska birsey istesen olacakmis. Halit galiba ikisini bulamiyor, cünkü selaleyle kalmiyor olay, birde kulübe varmis. Artik orda neler olur bilemicem, cok güzel sahneler bekliyorum vallah. Hayat umarim Aliye gercekleri anlatir ve Aliyle yepyeni bir hayata baslarlar clown

Intikami birsekilde ya devam eder, ya vazgecer ama busefer Halit ikisine dünyayi dar etmeye calisir...

Özettede ipucu yok, pazartesiye son 2 gün diyelim heyecanla bekliyoruz!
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından Ebruuuu Cuma Mart 25, 2011 5:06 pm

Özeti beyendim, umarim Gülhayat aliye gerceyi anlatir ve onunlan yini bir hayat baslar. clown
    Ama Bence aliye herseyi anlaticak , anladima göre alien
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Mart 28, 2011 1:24 pm

Büyük gün geldi, aksama dizimiz var son 5 saat... Laughing

Güzel sahneler izlicez bu bölüm, Halit güllerimizi selale basinda yakalamiyor bence, ama ates basinda yani kulübede yakalayabilir. Ormanda ararlar, kulübeden yükselen dumanlari görüp, bizler tam sahnenin heyecanini yasarken Halit ikisini kulübede yakalar Sad
    Tabi eger önce selale, sonra kulübe olursa. Tam tersi olursa, kulübe sahnesi izlicez, ama buseferde öpücükten sonra Gülhayat basini Alinin omuzuna yaslar, ve öyle sabah olur yine hevesimiz kursagimizda kalir. Ertesi gün selaleye giderler, orda malum birara bunlar paltolari hatta Ali yelegi cikarmis, öpüsüyorlardi 1. fragmanda. Orda birseyler olabilir clown Ama Halit fragmandaki gibi ikiisini yakalar ve vurur Sad Negatifligim tuttu...

Merak edilenler:
    - Güllerimiz önce selaleyemi yoksa kulübeyemi gidecek?
    - Gülhayat Aliye gercekleri anlatacakmi? anlatmicaksa Aliyi nasil ikna edecek?
    - Gülhayat aslinda nereye gidecekti? Plani ne idi?
    - Halite güllerin selalenin orda olduklarini söyleyen kim?
    - Halit güllerimizi yakalayacakmi, hatta vuracakmi?
    - Selahattin ve Halit konusmasinda kazanan taraf kim olacak?
    - Haftalardir bekledigimiz ask sahnelerini izleyecekmiyiz?
    - Hayat ve Ali bölümün sonunda köye dönecekmi, yada bu bölümde dönme kararini nasil alacak?
    - Alinin Hayati kacirdigini ögrenen ev ahalisi ve köy halki nasil tepki verecek?
    - Marika ona isi oldugu icin 2 gün gidecegini söyleyen Gülhayatin Aliyle birlikte oldugunu ögrenince Gülhayatin ona yalan söylediginimi düsünecek? Marika bu konuda Halite birsey söylicekmi?

---

Merak ettigimiz ne cok sey varmis be Surprised Gelsin yeni bölüm, inshallah cok güzel bir bölüm izlicez yine gecen haftaki gibi. Heyecan dorukta Laughing
    Haydi herkes Karadaglar basina, bol rating almasi ratinglerin tavan yapmasi dilegiyle inshallah!
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Mart 28, 2011 9:55 pm

Bölüm güzeldi, bol bol Hayat ve Ali sahnesi vardi, tutkulu degil busefer romantik ask sahneleri izledik What a Face

Ates basindaki sahneyi makaslandilarmi acep alien Ozaman ben yarin RTÜK´ü bir arim bu bize yaptiginiz revami diye Surprised Cok begendim sahnelerini seninde dedigin gibi ama ´cok az geldi´ Neyse inshallah haftaya telafi ederler, artik kendi evlerindede karisan olmaz herhalde, tutkulu bir sahne bekliyoruz birzahmet tongue clown

Kadir sorunca Ali dediki yok öyle birsey. Yani ahali konusuyor ve o kadinla iliskin varmi diye sorulunca erkeklik gururuna yediremeyen biri Gülali. Tamam adam ama oda biryere kadar. Ali banada yapmaz gibime geliyor, ama bizim bu güllerin dilinin kemigi yok vallah Shocked

Ikinci ihtimali Halitin Eleniyle plan yapip Aliyle Hayati birbirleinden ayirabilir. Eleni yaparmi yapar Halitin gözüne girmek icin. Olan bizim güllere olur ama evlenmemeleri icin 2 ihtimal var benim kafamda. 1 Ali 2 Halit-Eleni plani. Yada hic beklemedigimiz birsey olur ve Aliyi secen Gülhayat son anda vazgecer Like a Star @ heaven

Favori sahnelerim:
    1. At sahnesi
    2. Sabah uyanip Hayati bulamayan Ali ve devami sahnesi(ah ahh)
    3. Ates basinda odun biti diye giden Alinin korkma burda ne ayi var ne kurt demesi (yirim onlari)
    4. Halitin Kadiri sinirlendirmeye calismasi ve ordaki replik
    5. Son sahnedeki Hayat ve Alinin halleri Ve Halitin basmasi

Inshallah ratinglerimiz gecen haftaya göre daha yüksek gelir, bol bol ratingli bir bölüm olmustur!(amin!)
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Nis. 04, 2011 10:43 am

Bugun buyuk gun, dizimiz var Laughing Inshallah yine cok guzel bir bolum izlicez. Merak ettiklerimiz cok, haliyle aksami beklemek iskence gibi geliyor Like a Star @ heaven

Bolratingli bir bolum olur inshallah Idea Simdiden herkese iyi seyirler...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Nis. 04, 2011 8:20 pm

Ay daraldim Like a Star @ heaven O nasil bölümdü öyle ya, Hayat&Ali sahneleri cok güzel basladi, ama o hesap sorma sahnesi icimi paramparca etti resmen Crying or Very sad Alinin erkeklik gururu dedim durdum, basimiza ne geldi. Kiz bagirdi ´yatmadimmmmm!´ diye ama Gülali serserisi fena kirdi kizin kalbini. Birde son sahne var tabi. Birsey olmasin istiyorum, ama olacak gibi neyazikki icimde öyle bir his var, umarim yanilirim. Ali kizin pesinden gitmedi Shocked

Inshallah bol ratingli bir bölüm olmustur Idea
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Nis. 05, 2011 5:41 pm

Fragmani vermemeleri bölüm yorumunu yapmamiz icin güzel birsey, yanliz yorum yapim derken Alinin Hayata söyledikleri geliyor aklima sinirlerim zipliyor. Sahneyi tekrar izledim, dün ben Aliyede üzülürken bugün üzülemedim neyazikki. Ali agliyor ama kiz karsisinda kivrandikca, agladikca o dahada sinirleniyor. Bir bölüm önce sabah yaninda bulamadigi icin kaybetigini düsünüp korkan Ali degildi dün izledigimiz. Erkeklik gururuna yenilmis, sevdigi kadina ´babamla yattinmi´ soracak kadar gözü kararmis bir Ali vardi. Hadi diyelim o soruyu elbet birgün soracakti, ama sordugu andaki hareketlerine cok kizdim, ilk sordugunda elini kaldirmis yumruk yapmis, kiza vuracakmis gibi, sonra kizin üzerine yürüyor, o yetmezmis gibi birde kolundan tutup onu zorluyor. Bu iki Ali arasinda fark var, ki bölümün baslarinda Kadire söyledigi ne güzel birsey vardi oysaki ´Ben Gülhayatsiz yasiyamam´. Simdi sen bu kiza güvenmedin, o igrenc soruyu sordun, kiz sana dedi sevseydin gözlerimden anlardin diye. Yetmedi, yine inanmadin sana ´yatmadim´ dedi, peki sen ne yaptin? Sabah evden bensiz cikmicaksin diye tembihlerken, gecenin bir vakti kiz evinden cikip gidiyor pesinden gitmiyorsun bile. Yada gidiyorsun ama, hatta gitmis ol, yoksa ötesini tahmin bile edemezsin...

Bu bölümde Gülhayat icin 2 kisi agladi, biri Ali(ki o daha cok duydugu seyi kaldiramadigindan) ve Halit aga. Adamin sevgisi cok büyükmüs megersem. Ormanda Seyite söyledigi ´bugün beni bu ormanda ogullarimdan biri öldürdü´ dedi. Hayatsiz kalmak ona ölüm. Paytonda Gülhayati gördügü ilk ani, ona onu sevdigini söyledigini, sonra Aliyi sevdim demesini hatirladi. Hayatlarini ceheneme cevirecegim dediginde ikisinide kast etti, ama en büyük hirsi Gülhayata, cünkü kulübede ne olursa olsun Aliye ölmek istemiyorsan simdi cik git dedi. Peki bu bölümdeki özellikle son sahnelerden sonra o aciyi cekmesi gereken kim sizce? Gülhayat hernekadar intikam icin olmicak seyler yapmis olsada, busekilde Halitin kalbini kazandigi gibi nefretini kazanmis olsada bunlari cekmeye hakki yoktur bence. Halit Marikaya bundan sonra onun yeri basimin üzeri degil, ayaklarimin alti dedi. Bu ilk basta beni korkutsada, Halitin Hayata karsi koyabilecegini sanmiyorum. Hayat ´istese´ Halite öyle bir kivirirki yeniden agina alir, eskisi gibi olmasada Halit ona inanir onunla olur. Hatta Hayatin Halit beye yakinligi dahada ileri gidebilir. O bugüne kadar 1 kisiden nefret ederken 2 oldu, Ali! Ona olan aski nekadar büyükse, nefretide okadar büyük olacaktir...

Tecavüz olayina gelince, gerceklesecegine inandigim ama tabiki gerceklesmesini istemedigim birsey bu. Bugüne kadar ne yasamis olursa olsun, cengilik yapmis, oturak alemlerine düsmüs, or.... damgasi yemiste olsa, bir kadin bu duruma düsürülemez. Sadece oda degil, o saate yanliz basina o sokakta olmasinin sebebi kim, bunun suclusu kim. Birsey olsun veya olmasin bu sahneleri izlememizin sebebi o kadini kendi canindan cok sevdigini söyleyen adam. Pesinden gidip kurtaracakmi, baskasimi gelip kurtaracak bilemiyorum. Ali degilse bile o saate ordan gecen biri olabilir, Gülhayatin bakislarindan anladigim birini gördügü. Bu kim olur soru isareti. O anda Alinin evinin arka tarafindalar, orda olmalari büyük sans, ama eger Ali pesinden gitmese hicbir ise yaramaz, adamlar Gülhayati cekip biryere götürüyor, bogazina bicak dayamislar. Cemalin annesi onu kurtaracak en büyük ihtimallerden biri bu. Egerki biz bundan sonra hikayede Cevriye ve Hayat isbirligi izlicek olursak bunun temeli böyle atilabilir. Hayatin Cemale yakinligi, Halitle ilgili bildikleri, ve Cevriye hanimin Hayat gibi Halite duydugu kin, ve gücü/zenginligi. Gerceklesecekse eger tecavüz olayi, biz izlemicez o sahneyi ama acisini hepbirlikte cekicez. 1Hayat, 2Ali, 3Bizler. peki ondan sonra ne olacak, nasil gelirsir hikaye eger böyle birsey olursa?

Seytanmi, melekmi? Gülhayat diyince aklimiza bugüne kadar neler geldi, bundan sonra ne izlicez tahmin bile edemiyorum...

Edit: Rating konusunda hayirlisini diliyorum, haftaya düzelir bence, özet uzatilabilir tekrar yada uzatilmaz ama izleyicinin bu hafta erken baslicagindan haberi yoktu sonuclari etkileyen budur...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Nis. 12, 2011 9:42 am

Ratinglerde 10 ve 15. olmusuz Sad Oranlar yükselmis biraz ama yinede siralama iyi degil!

Kanalin 2.kusakta yayinladigi Survivor ilk 10a bile giremiyor, oh olsun. Kisa özet bize yaramadi, inshallah yine eskisi gibi 1 saat özet ve yeni bölüm olur, ozaman yine eski yerimizi aliriz Idea Kanala burdan sesleniyorum, akilli davransinlar yarismalari hicbir ise yaramiyor o günde, Karadaglarimiza dokunmayin bari, eski saatimize alin dizimizi!

Bu sezon diger dizilerin hepsi bitecek, Karadaglarimiza yazik etmesinler, Pazartesi harika bir gün, isteyince 1.bile oluyoruz degilmi bu günde!

Dizimizi eski saatine alsinlar, yine uzun özet olsun ve 21:00 yeni bölüm baslasin istiyorum, sizde ayni düsüncede iseniz(burdan yazin):

Spoiler:

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Nis. 12, 2011 10:40 am

Kapidaki Halit olabilirmi? Eger oysa baska paytoncu aramazdiki birde o var. Eger Halit degilse ve paytoncu geldiyse ozaman Gülhayati alip Aliye götürmek icin geldi, basmasi icin. Bak sen evde onu beklerken o baska kizlarla oturak alemlerinde egleniyor diye Yada gelen Halit, evde Gülhayata dadanacak, Alide ordan sonra eve dönüp görecek onlari. Halit gider Alide ne isi vardi onun burda, ben evde yokken sen babamimi eve aliyorsun der 2.si daha fena bence...

Bölümün kacirdigim kisimlarini izliyorum. Sabah Hayat Aliyi ise yolcu ederken cok tatlilardi ya. Ben simdi gidip demiri dövücem, bükecem ama senin bu inadini kiramicam dimi, Gülhayat bakisini atar, Ali kafasini kapiya yaslayip hayran hayran bakar Gülhayatina, sonra en ballisindasn bir öpücük, ve kafasiyla gir isareti yapar, Gülhayat tatli tatli trip yaparak girer iceri Ama ben yerimki onlari...

Su Meliha isini anlamadim gitti, bakalim önümüzdeki bölümde belli olur bence. Marikaninda Gülhayata gitmesi cok güzel oldu, anne-kiz gibiler Hayatim cok sevindi canim benim Eleni o odayi unutsun bence, Gülhayat dönünce tekmeler onu ordan Surprised

Bu arada Marikanin sarki söyledigi ve Halitin Gülhayat icin agladigi sahneye bayildim, bazen gercekten kararsiz kaliyorum Gülhayati hangisi daha cok seviyor, hangisinin aski daha büyük diye?

Ayrilsinlar. Eski Gülhayati istiyorum bende, fettan, seytanliklar yapan Gülhayati, böyle cok heyecansiz...

Edit: Ratingler icin hayirlisi diyorum, belkide gelecek haftalarda izleyici yeni saate alisir, yada eski saatimize aliniriz, düzelir inshallah. Ama katilmadigim bir konu var, bence dizimiz bu sezon bitmemeli, gelecek sezon devam etmeli, edebilir. Daha Cemalin hikayesi yeni basladi, Selahattin var, Kadir var özellikle ohooo. Diger diziler bitiyor bu sezon zaten, Karadaglari kimse tutamaz ozaman inshallah...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Nis. 13, 2011 6:21 pm

Ya ben birsey anlamadim fragmandan. Gülhayat Halitle konusurken Alinin evindemi, yoksa Marikanin evindemi? Ilk sahneyi cok begendim vallah, ama Alinin Eleniyle isi ne, ne yapiyor orda ya. Kendi kendine bela ariyor, eger birde o kizin koynuna girerse bu is biter, Halitin dedigi gibi Gülhayat Halite döner Son sahnede Ali Hayatina cicek getirmis, ama ne görüyorsa artik gül elinden düsüyor. Ya Haliti görüyor, yada birsey duyuyor Like a Star @ heaven Gitti Cemilemin güzelim saclari. O pis Elenidende kurtulsak keske, Halitin kapatmasi falan olsun, güllerden uzak, yoksa vallah basa bela bu, sevicem sevicem dedim ilk geldiginde, Halitten bile cok nefret ediyorum ondan, gicik kapiyorum izlerken. Sen kim Gülhayatin yerini almak kim, istenmiyorsun iste, ancak böyle kendini zorla sokarsin baskalarinin koynuna, tabi umarim Aliden uzak durursun yoksa ölürsün(inshallah) Mad

Ilk sahneye bayildim ya, o sahne icin fragmani bin defa izlerim What a Face
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından Ebruuuu Perş. Nis. 14, 2011 3:03 pm

Fragmanin ilk Sahnesi clown
    Off su Kart Horoz Halit Yine Hayatimizi Tehitit Ediyor , yok kalemine Kiracam, yok tipis tipis Yanima gelicen!...
    Ama Son Sahneyi Cok Merak diyorum, ne görmüs ne duymus Olabillir diye.... Like a Star @ heaven
    Ama Fragmani Bir ac defa izledimde Son Sahnenede Ali Tam Kapiyi Kapatacak, Karadaglar logosu Geliyor Shocked
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Nis. 18, 2011 7:52 pm

Hadi be, yuh daha ne diyim. Ulan Ali ne duydunda bitirdin öyle. Yok hani birsey duysanda ayrilsan kizdan, cek git desen icim gam yemez, kiz cümlesini bitiremedi be Shocked Gülhayatinda dedigi gibi seninde adamligin bukadarmis odun serseri, yanliz yine agladi Ali( Sad )...

Halit Selahattini fena doldurdu, neymis Ali Nazliyi zorla eve atmis oyüzden bicaklamis. Selahattin nereye gitti ben söylim, Alinin evine. Sen benim karimi zorla yatagami attin der, Gülhayatta ordaysa alien Durum 1-1, fena karisti ortalik ya, cok eglenceli vallah Surprised

Bölüm süperdi Güllerin sahnesi pek yoktu ama, (yanliz fragman yine cikmadi)...
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Çarş. Nis. 20, 2011 7:50 pm

fragmanı seyrettim ve halit her şeyi biliyor artık buda onu gülhayata karşı daha güçlü yapıcak oyun kurarken gülhayattan hep bir adım önde olucak gülhatı rahatlıkla tuzağa düşürmesinden korkuyorum

birde bu dizide birşey var olayları yada sahneleri uzatııııp yaymıyorlar çok çabuk gidiyor bu bir yönden iyi aslında bunaltmıyorlar ama acaba bu sezon bitirmeyi mi düşünüyorlar diye düşünüyorum ona da çok üzülmem çünkü sırf hatice için seyrediyorum
    çok daha güçlü senaryosu olan bir projede olmasını isterim
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Nis. 21, 2011 10:00 am

Icinize süphe düsürmeye geldim Surprised

Diyorumki, bu gicik kiz Hayat uyurken mektubu aliyor ve okuyor. Ali fragmanda mektubu okuyup agliyor. Peki ya bu Eleni, Halitin gözüne girecem diye mektubu degistirirse? Eger Aliye kendi uydurdugu bir mektup yazarsa. Yada daha mantiklisi bu durumda, Eleni o sabah kosa kosa Halite gidip söylerse, ve Hayat mektubu göndermek icin postaciya verdikten sonra bu Halit mektubu degistirirse Ozaman ask falan kalmaz benden söylemesi...

Bu durumda hem Halit gercegi ögrenmis olur, hem Alinin aklindan ve kalbinden Hayati silmis olur. Hem Hayatla oynamaya baslar, hem Hayatin Alinin nefretini kazanmasini saglar, Hayat tek tarafli ask acisi ceker. Alinin onun camina gitmesindeki sebepte Hayata laf sokup bitti demek icin olur Sad

Nasilim? Surprised

Birde gercekten dizi basladiginda istedigimiz gibi Hayat ve Kadir yakin olurmus. Ki kitapta Hayat Kadire hayrandir aslinda. Kadirinde yoldan cikmasindaki sebeplerden biride bir kadin yüzünden yoldan cikmasi diye düsününce(öyle hatirliyorum), neden olmasin diyorum tek tarafli, yani Kadirin tarafindan birsey alien

---

Dizimiz 22:30´a alinmis galiba. Emin degilim ama televizyonda fragman öyle veriyor. Sitesinde degismemis kanalin ama. Bakalim, hayirlisi olur inshallah dizimiz icin!

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Nis. 26, 2011 9:51 am

Ratinglerimiz kötü gelmis arkadaslar Sad Hep bu Acunun programlari yüzünden. Oysaki dünkü bölüm ne güzeldi, gelecek haftada cok güzel bir bölüm izlicez, heyecan yeniden baslamisken bu kanal saatini degistirerek diziye kiydi resmen.

Kanala mail atalim, eski saatimize alsinlar dizimizi!:

Spoiler:
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Nis. 28, 2011 8:57 pm

Arkadaslar kesin bilgi degil simdilik, ancak Melek arkadasimizdan aldigim bilgiye göre Karadaglar dizimiz tekrar eski saatine yani 20:00´a alinmis. Kesinlesince bildiricem Idea

---

Neyazikki yukarda yazdigim dogru degil. Karadaglar hatta dahada gec bir saate alinarak 22:45´te baslicak pazartesi günü. Inshallah dizimiz ve ratinglerimiz icin hayirlisi ve en iyisi olur. Iyi seyirler simdiden!
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Mayıs 02, 2011 10:27 pm

Halit öldü Sad Bildigin öldü, kim vurdu belli degil bide. Inanmak istemiyorum ama ya, cok seviyorum ben Haliti! Vallah bölüm dolu dolu gecti, hop oturup hop kalktim izlerken...

Halit-Gülhayat konusmalarindaki ölüm mesajlari,
    Gülhayat ve Gülalinin askinin nefrete dönüsmesi,
    Kadirin ilk defa ve korkarak izledigim o bakislari ve sözleri Like a Star @ heaven
    Esmanin olmamasi ve bir yalan uydurmus olup gitmesi,
    Selahattinin Zümrütün aslinda Remziye oldugunu ögrenmesi,
    Kaymakamin ölümü ve Nazlinin durumu,
    Ve daha neler neler, hepsimi üstüste gelir be kardesim Suspect

---

Fragman dahada beter, cenaze, Selahattinin mirasi kendine pay etmesi, katil kim diye teoriler, Marikanin Zümrüte yoksa senmi öldürdün demesi. Ve ilgimi ceken, Esmanin Halit beyin öldügü kesinlesmeden demesi. Yoksa ölmedimi diyorum alien
    Ölmesin ya onsuz olmaz, Halit ve Gülhayat sahnesi olmazsa olmaz!

---

Pek umudum yok ama, inshallah yarin ratingler cok iyi gelir! Kanalin yaptigi bu saat degisikligi sacmaligi olsa bile...

Karadaglar 20:00´a alinsin!

Cok gec oldu, ben kacar, bölüm yorumlarimi yarin detaylica yapicam inshallah. Allaha emanet olun. Iyi geceler queen
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Mayıs 03, 2011 8:01 pm

Azönce Gülhayat ve Gülali sahnesini tekrar izledim:

Ben sana cok yalan söyledim Gülali, ama inanki bu gercek. Ben seni artik sevmiyorum, o kümes gibi evinide istemiyorum, yanilmisim seni seviyorum sanmisim. ´Sen benim hicbirseyim degilsin, hatta benim gözümde adam bile degilsin´. Cok görmek istiyorsan aksam mekana gel, doya doya izlersin tabi parasiyla...

Cok agir bir sahneydi, Ali yinede aksama gitmiceksin oraya(cengilige) diye bagirdi arkasindan. Hatta aksam oraya gitti, sen benim karimsin dedi, cikar su üstündekileride gidelim dedi, ama Gülhayat bu hic dinlermi. Burnunun dikine gitti, sonunda zorla bosatti kendini Aliye. O degilde gözünün icine baka bakanasil ´seni hic sevmedim´ dedi öyle ya Sad

Gülhayat Aliyle arasindaki bagi tamamiyle bitirmeye calisiyor, sevdigini hepimiz biliyoruz ama o Aliye birkere güvendi ama kendininde dedigi gibi Ali adam bile olamadiki. Ali ise Kadirle konusurken Gülhayati sevdigine lanet ettigini ama karsi koyamadigini söylüyor. Elbetteki Ali Gülhayati kolay kolay unutmaz, heleki bekledigimiz yakisikli gelince kiskanclik baslayinca görücez onun serseriliklerini, busefer Gülhayati kendine tekrar asik etmeye calisacak Mad

Bu arada Gülhayat ve Gülali ayrilmis olmasina ragmen, Halit bey hala Eleninin Alinin koynuna girmesini istedi ondan. Galiba isini saglama almis olacak. Ali eger gidip Eleninin koynuna girerse, isteyerek yada istemeyerek yada yatti süsü vererek, iste ozaman Gülhayatin ona olan aski nefrete dönüsür benden söylemesi Like a Star @ heaven

Gülhayat Marikayla konusurken Halit benden sevdigim iki adami aldi, babami aldigi yetmedi simdide Alimden etti beni dedi. Nede severmis Alisini seytanim benim Ama sabri kalmamis, oyüzden diyorumki acaba Gülhayat vurmus olabilirmi Halit beyi diye?

---

--------------------------------------------------------------------------------

Efendim gelelim Halite, bu bölümde isteyerekmi yoksa istemiyerekmi bilmiyorum ama yeniden Gülhayatin agina düstü. Okadar yeminler etmisti oysa, okadar o ayaklarimin altinda olacak artik demisti. Su ask dedikleri nelere kadirmiski Halit dönüp dolasip Gülhayata yeniliyor. O yasa gelmis olmasi icindeki sevginin büyüklügünü tartisilir kilmaz bence, tamam belki Gülhayati sevmesi gereken son kisi ama hani derler ya askin yasi olmaz diye. Dünkü bölümde anladimki Halitin Gülhayata olan aski Gülalinin askindan cok daha büyükmüs. Simdi bunca seye ragmen Halitmi, yoksa adam olamayip Gülhayata sahip cikamayan, cikmayan ve ona olan askina lanet eden Gülalimi dersiniz? alien

Halit bu bölümde Selahattinle öyle bir ters düstüki, karsisinda belkide kendini gördü. Hani para icin insanlarin kötülügüne sebep olan, hani zengin olmak icin zengin bir kadinla evlenip, ölmesine sebep olup zengin olan. Insanlara zulüm eden, kendi hirslari icin baskalarini hice sayan, acimasiz. Peki selahattine karsi koyabiliyormu, hayir cünkü biliyorki Selahattin ondan akilli ve Halitin tüm kirli camasirlarini biliyor. O yetmezmis gibi birde ona karsi nefreti var, annesinden ve onca yil yanliz yasadigi hayatindan dolayi...

Kadirin ona söyledigi laflardan sonra, bugüne kadar Kadir yapmaz, onda Allah korkusu var dedigi oglununda aslinda onu öldürmek icin siraya girmis olabilecegini anladi. Kadir bu yapmaz elbet, Gülalinin ona Gülhayatla ilgili söyledigi gercekler onu bu konusmaya sürükledi. Halit Kadirin arkasindan: ´Sendemi Kadir´ diyince, sendemi Brutus dedim icimden Surprised

Hersey bahane, Halit-Gülhayat sahane diyorum Mad
    Bu arada yeni yakisikli gelip, Gülhayata asik olunca birtek Gülali olmicak bu isin pesinden giden, Halitte Gülhayati kapmak icin yarisacaktir. Gelen kisi büyük ihtimal zengin ve makam sahibi olacagi icin cok eglenceli ve bol entrikali olacak...

Gülhayatin kalbinde Gülali,
    Gülhayatin icinde Halite olan intikam duygusu,
    Halitin kalbinde Gülhayat,
    Gülalinin kalbinde Gülhayat,
    yeni yakisiklinin kalbinde Gülhayat,
    Gülhayat yeni yakisiklinin yaninda,
    Gülali kendini ickiye vermis(yada belkide kizin gönlünü kazanmak icin tatli serserilikler yapmakta)
    Halit, parasini servetini Gülhayatin ayagina sermekte,
    Zümrütün Cemale babasinin Halit oldugunu ve kendisinin annesi oldugunu anlatir,
    Gülalinin, Selahattinin, Nazlinin Halite olan nefreti,
    Bu dallas degilde nedir Like a Star @ heaven Surprised Tabi Gülali ve Gülhayat askini hicbirseye degismem!

---

Fragman yorumum sonra gelicek!

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 1:47 am